Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

עדיין, אני חושב שהם הוציאו יותר מאיתנו (סכומי העברות, לא משכורות).

ותוריד שחקנים כמו אבו זייד מהמשוואה כי החישוב הוא של 3 שנים אחרונות.

מה שכן, כמו שאמרת, אנחנו בניגוד אליהם גם מכרנו שחקנים (מיליון על רייכרט, 2.9 טב"ח, 7.2 על ערן, בערך מיליון על סה, 2.5 וידאר, ועוד רבים וטובים (שרן, נוסא, ועוד ועוד) כשהם מכרו לדעתי רק את דוידזאדה ו-וואקמה).

וכמובן קיבלנו ארגזים מהצ'מפיונס וההכנסות הטבעיות שלנו גבוהות יותר.

אז זה מאוד מוזר. אני מאמין שזה גם בגלל משכורות לא פרופורציונליות, אבל כנראה גם הוצאות נוספות. עשרות מיליוני שקלים מהתקציב שלנו הם על נוער, צוות מקצועי, הנהלה, שיווק ופרסום ועוד. גם שם צריך לבדוק איך ניתן לצמצם הוצאות מיותרות (בפייר פליי רק הוצאות על נוער ומתקנים לא מוחשבות).

לגבי הכנסות, על דאבור גם הכנסנו (מיליון יורו? מהמכירה של השוויצארים לרדבול)?

לגבי הפייר פליי, לפי מה שהבנתי ממכלול הנושאים כאן, ברגע שהוצאות הקבוצה עוברות את ה30 מיליון יורו לעונה בודקים את התקציב ואז לא כוללים את הנוער והמתקנים

מצוין, קנו אותו ממש לפני המשחק שלנו נגד נתניה. תודה לך ב"ש!

איך הסכימו לשלם סכום כזה מגוחך זה הזיה. הם בפאניקה לגמרי. עם ההגנה שלהם יחטפו יותר משיכבשו.

לא יודע מה אתם רוצים.

שחקן חם מאוד בן 25 בשוק ישראלי עלוב.

תראו כמה רוצים על סולומון. בהתחשב במצב השוק (שאנחנו וב"ש אחראים ישירים לו), זה לא מחיר כזה מופרז.

מופרז מאוד

מעניין יהיה לראות אותו מתמודד עם משקולות של 2 מיליון יורו (וגיא מלמד) אחרי 2 משחקים שלא יכבוש

לא מתרשם מהרכש שלהם בכלל, אין שם קבוצה, בקרוב הקהל המסריח שלהם גם ינטוש ואז בכלל הם ינשרו

מצוין, קנו אותו ממש לפני המשחק שלנו נגד נתניה. תודה לך ב"ש!

איך הסכימו לשלם סכום כזה מגוחך זה הזיה. הם בפאניקה לגמרי. עם ההגנה שלהם יחטפו יותר משיכבשו.

עושה רושם שאם נתניה היו דורשים 3 מיליון יורו גם את זה הם היו משלמים.

לא יודע מה אתם רוצים.

שחקן חם מאוד בן 25 בשוק ישראלי עלוב.

תראו כמה רוצים על סולומון. בהתחשב במצב השוק (שאנחנו וב"ש אחראים ישירים לו), זה לא מחיר כזה מופרז.

לא רק אנחנו וב״ש.

הגבלת זרים אחראית לו הרבה יותר.

למרות הרכש הבאמת איכותי שלהם, הם עדיין נותרו בלי יותר מדי אופציות איכותיות בכנפיים, עם קישור אחורי סביר מאוד, בלמים חצי כח (כל עוד צדק ככה) וללא מגן שמאלי, כרגע.

יש להם עודף בעמדה שמאוד חסרה אצלנו (קשר מאחורי החלוץ), אבל הסגל שלנו יותר מאוזן, למעט עמדת החלוץ.

למרות הרכש הבאמת איכותי שלהם, הם עדיין נותרו בלי יותר מדי אופציות איכותיות בכנפיים, עם קישור אחורי סביר מאוד, בלמים חצי כח (כל עוד צדק ככה) וללא מגן שמאלי, כרגע.

יש להם עודף בעמדה שמאוד חסרה אצלנו (קשר מאחורי החלוץ), אבל הסגל שלנו יותר מאוזן, למעט עמדת החלוץ.

סיכמת את זה די טוב. אין להם באמת שחקני קוו וזו קבוצה שכבר כמה שנים משחקת 4-3-3 בקביעות, ככה שיקח להם זמן להתאים את השיטה הנכונה לסבע והסלביינק.

את הקישור האחורי שלהם סימנתי בתחילת הקיץ כזה שיקבע עד כמה הם יתחזקו או לא, והם לא עשו שם שינוי משמעותי (אין הבדל משמעותי בין סאבו לאייבינדר).

יש להם עדיין את היתרון של טרנר, ובכר הוכיח שהוא יודע להוציא הרבה מחומר השחקנים שיש לו, כשיש לו חומר איכותי מאוד בהתקפה.

בנקודת הזמן הזו, מרגיש שסימני השאלה אצלהם יותר גדולים ביחס אלינו.

מסכים שזו החלשות נקודתית, אבל מצד שני אלה שחקנים בעליה. קשה לדעת לאן זה יתפתח

אלון מזרחי לא הצליח במכבי.

רק אומר. הם יכולים להיות חתיכת נפילה כבר, לא יפתיע אותי אם לא יסגרו 15 שערים ביחד. סבע לא יכול לשחזר את העונה שעברה ואני עדיין חושב שהסלביינק אוברייטד.

מקווה שסבע יהיה נפילה.

שמעתי הרבה אנשים שאומרים שבלי לוי הוא לא שווה גרוש,בהתחשב בזה שלא ראיתי אותו משחק יותר מדי בלעדיו אני לא יודע אם להאמין או לא

ראיתי אותו נגד חדרה, עשה גול גדול. אבל יכול להיות שלא יתאים לשיטה וללחץ שיהיה עליו עם התג מחיר. מבחינת יכולת בשנה האחרונה הוא היה טוב לא רק בהתקפות מעבר, אלא מול צפיפות עם הרבה זריזות וחדות, נקווה שלא יתחבר לו העונה.

בגדול סבע מעל הליגה, מי שטוען שבלי לוי הוא לא שווה כלום כנראה לא ראה משחקים של נתניה וזוכר רק את הבישולים הגדולים של לוי משנה שעברה. זה כמו להוריד מהיכולת של זהבי כי היה לו את מיכה שימסור לו. רק על סמך יכולת אישית הוא שווה 15 גולים העונה, אם בש יצליחו להתחבר בתור קבוצה והוא יקבל את התמיכה הנכונה הוא יכול לתת גם עונה של 30+ שערים.

לדעתי ההבאה שלו נעשתה מאוחר מדי וביחד עם כל שאר הדברים שקרו בבאר שבע הקיץ אין לנו יותר מדי מה לדאוג. יקח להם עוד 4-5 מחזורים עד שהם יתחילו להתחבר ועד אז אנחנו צריכים להיות מעליהם ב10+ נקודות. חוץ מזה אני לא רואה שם שחקן חוץ מסבע ששווה יותר מ5 שערים בעונה בלי פנדלים.

בגדול סבע מעל הליגה, מי שטוען שבלי לוי הוא לא שווה כלום כנראה לא ראה משחקים של נתניה וזוכר רק את הבישולים הגדולים של לוי משנה שעברה. זה כמו להוריד מהיכולת של זהבי כי היה לו את מיכה שימסור לו. רק על סמך יכולת אישית הוא שווה 15 גולים העונה, אם בש יצליחו להתחבר בתור קבוצה והוא יקבל את התמיכה הנכונה הוא יכול לתת גם עונה של 30+ שערים.

וואו! לא יאמן מה שנהיה מהפורום הזה.

חופש הביטוי והכל אבל רבעק, דיע סבע מעל 30 שערים בעונה? אם הוא נותן 14 זה הישג מטורף.

לדעתי ההבאה שלו נעשתה מאוחר מדי וביחד עם כל שאר הדברים שקרו בבאר שבע הקיץ אין לנו יותר מדי מה לדאוג. יקח להם עוד 4-5 מחזורים עד שהם יתחילו להתחבר ועד אז אנחנו צריכים להיות מעליהם ב10+ נקודות. חוץ מזה אני לא רואה שם שחקן חוץ מסבע ששווה יותר מ5 שערים בעונה בלי פנדלים.

כן צודק עם מיכה הוא מסיים עונה עם 45 שערים+- רק בליגה ושזהבי היה חוזר הוא היה צריך לבקש מסבע את הספרה 7 בחזרה.

סבע שחקן מצויין שיכול לייצר כל מיני סוגי גולים. גם כשהיריב משחק סגור- שמאל נהדרת מכל טווח. מה יהיה מכאן? מי יודע?

שחקן מעולה בקבוצה טובה. גם לנו יש. טובים יותר אגב.

סבע שחקן מצויין שיכול לייצר כל מיני סוגי גולים. גם כשהיריב משחק סגור- שמאל נהדרת מכל טווח. מה יהיה מכאן? מי יודע?

שחקן מעולה בקבוצה טובה. גם לנו יש. טובים יותר אגב.

ממה שראיתי יש לו אחד על אחד מהטובים בליגה, אבל אי אפשר לדעת כמה זה יבוא לידי ביטוי שהוא ישחק בקבוצה ששולטת בכדור ותשחק מול הגנות שיעשו בונקרים.

ממה שראיתי יש לו אחד על אחד מהטובים בליגה, אבל אי אפשר לדעת כמה זה יבוא לידי ביטוי שהוא ישחק בקבוצה ששולטת בכדור ותשחק מול הגנות שיעשו בונקרים.

הוא אחלה שחקן. זאת האמת. הוא והסלנבייק סוגרים להם פינה לכמה שנים. אבל אני מאד מאמין בנו השנה.

הוא אחלה שחקן. זאת האמת. הוא והסלנבייק סוגרים להם פינה לכמה שנים. אבל אני מאד מאמין בנו השנה.

מבחינתם הם ניצלו בתבונה את הפייר פליי שלנו השנה, מקווה שעונות הבאות כל השחקנים המובילים בליגה יגיעו אלינו.

מבחינתם הם ניצלו בתבונה את הפייר פליי שלנו השנה, מקווה שעונות הבאות כל השחקנים המובילים בליגה יגיעו אלינו.

אני מקווה שמכבי תייצר תלכיד טוב שיקח אליפות וידרש לשיפורים מסויימים בחלונות הקרובים. לא מסתכל על זה בצורה של להביא את השחקנים מובילים- אלא ליצור אותם.

די ברור שההרכב שלהם הולך להיות:

הרוש

סטו/קורהוט נרקו טאהה ביטון

הוגו סאבו/קבהא

בן-בסט סבע מליקסון

האסלביינק

אני חושב שאנחנו באמת רמה מעליהם.