Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

אם ההמלצות של מאמני אירופה בכנס האחרון שהם נפגשו בו מטעם אופ"א יילקחו בחשבון, יבטלו את עניין שערי החוץ בתחרויות באירופה, וחלון ההעברות יסתיים לפני תחילת הליגות בכל הליגות (עד כמה שאפשר, בהתחשב בזה שיש ליגות שמתחילות לפני הקיץ).

בכר מחק אותו. הוא רוצה את סבע במקומו ומתעקש לצרף גם קשר (כנראה סבו).

ועכשיו בוואלה מדברים גם על אפשרות שסיטו ישוחרר.. וואו.

רגע,

אז עכשיו הם גם לא חותכים נכון?!

תגיד לי אתה. מה היית מעדיף. את השוער היווני בשער שלהם עד סוף העונה או את הרוש בשער שלהם?

חח לא הבנתי את השאלה.

מה אכפת לי אני מי השוער שלהם? זה הקיץ הכי ביזיוני של קבוצה אלופה ( או אפילו כל קבוצה) בליגת העל ההישראלית.

0 נקודות אור.

חח לא הבנתי את השאלה.

מה אכפת לי אני מי השוער שלהם? זה הקיץ הכי ביזוני של קבוצה אלופה ( או אפילו כל קבוצה) בליגת העל ההישראלית.

0 נקודות אור.

מה הקשר לקיץ בכללותו. דיברת על הנקודה שהביאו את הרוש במקום היווני (מה שנקרא "חתכו")

מה הקשר לקיץ בכללותו. דיברת על הנקודה שהביאו את הרוש במקום היווני (מה שנקרא "חתכו")

לא חוכמה גדולה אחי. לא המציאו שום דבר.

לא חוכמה גדולה אחי. לא המציאו שום דבר.

סבבה. אמרתי כבר שהקיץ שלהם זוועה (זה היה אפילו המשפט הראשון בהודעה ההיסטורית על החיתוך :)) אבל אני עדין בדעה שאחרי שכבר נעשו הטעויות האיומות - השחרור של היווני וההבאה של הרוש במקומו היא סוג של צמצום נזקים.

סבבה. אמרתי כבר שהקיץ שלהם זוועה (זה היה אפילו המשפט הראשון בהודעה ההיסטורית על החיתוך :)) אבל אני עדין בדעה שאחרי שכבר נעשו הטעויות האיומות - השחרור של היווני וההבאה של הרוש במקומו היא סוג של צמצום נזקים.

שוב,

לא רואה למה בכלל אתה משקיע מחשבה ב"צמצום הנזקים" שלהם . הקיץ הזה יעלה להם ביוקר ביג טיים. אולי במיקרו הרוש טוב מהיווני (לא חוכמה גדולה) והם הצילו לעצמם את התחת עם המון מזל (אם ראיקו נמכר, הרוש פה מזמן והם עם הזין ביד).

במאקרו החלון הזה הוא נזק כלכלי בלתי הפיך , זרים וישראלים יחשבו אלף פעם אם שווה להם לבוא לקבוצה הביזיונית הזו , ואנחנו התחזקנו הרבה יותר מהם לטווח הארוך.

הם לא עשו שום דבר טוב בחלון הזה, ואני בטוח שהשנה זה רק תלוי בנו להחזיר את מה ששלנו.

שוב,

לא רואה למה בכלל אתה משקיע מחשבה ב"צמצום הנזקים" שלהם . הקיץ הזה יעלה להם ביוקר ביג טיים. אולי במיקרו הרוש טוב מהיווני (לא חוכמה גדולה) והם הצילו לעצמם את התחת עם המון מזל (אם ראיקו נמכר, הרוש פה מזמן והם עם הזין ביד).

במאקרו החלון הזה הוא נזק כלכלי בלתי הפיך , זרים וישראלים יחשבו אלף פעם אם שווה להם לבוא לקבוצה הביזיונית הזו , ואנחנו התחזקנו הרבה יותר מהם לטווח הארוך.

הם לא עשו שום דבר טוב בחלון הזה, ואני בטוח שהשנה זה רק תלוי בנו להחזיר את מה ששלנו.

מסכים עם המשפט האחרון שלך. זה לגמרי תלוי בנו השנה. במאקרו, הם הרסו לעצמם בקיץ האחרון.

כל הכאוס ששורר בב"ש רק מחזק אצלי את התחושה שאנחנו היריבים הכי גדולים של עצמנו בקרב על האליפות העונה.

אתה חייב עוד בלם לא דיסלקט לצד אמאדור ואתה חייב חלוץ כי שכטר לבד לא יספיק.

שוב,

זה

לא יאמן כמה טיפשים אוהדי בית"ר הם לא שמים לב מה קורה פה?

אשכרה באר שבע עושה מה שהיא רוצה והעולם שותק.