Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

מה עם השכר של קואנקה? הפיצוי של אנסטיס? השתתפות בשכרם של מלמד ואולי סהר, לדעתי הם נכנסים פה לגרעון ענק.

בכל אופן אני לא מבין איך מחזיקים סגל של אוחנה/מליקסון/עזרא/הסלבינק/סבע/בן בסט וסהר רק לליגה, שחקנים שם ישחקו עם 0 בטחון

שמע סנופקין אתה עובר כל גבול. באיזה עולם להביא שחקנים בשווי של מעל 3 מיליון יורו עם פוטנציאל מכירה לא גבוה (הסאלבנק בן 27 והם קנו חצי כרטיס) זאת התנהלות נכונה? ראבק אנחנו ההוכחה החיה שלקנות שחקנים ביקר מאוד זאת לא התנהלות נכונה כי בסוף היום אופ"א תזיין אותך עם הפייר פליי ועם קצת יותר מזל היה לך פה פוטנציאל מכירה גבוה, אז על שני שחקנים שעם כל הכבוד יש להם 0 מוניטין מחוץ לכדורגל הישראלי אתה אומר לי התנהלות נכונה? וכל זה אחרי ששנה אחרי שנה הם כושלים בלהעפיל לליגת האלופות והעונה אפילו אין להם ליגה אירופית. לא ברור באיזה עולם אתה חי.

זה לא הענין, הענין שיש הכנסות מול הוצאות וב"ש לא מכניסים בקירוב לכמות הכסף שהם מוציאים, יש חוקי פירפלי

אתה כבר עשור מעמיד את התקציב הכי גדול בליגה עם משכורות הזויות ורק עכשיו הגיע אליך הפייר פליי, כנראה שגם עד שהוא יגיע אליהם יקח זמן.

לא שהקטע עם חוגג הגיוני, אבל קצת מגזימים כן. הוא לקח נכון לעכשיו את שיימן, גורש ואיינבינדר. לא שחקנים שהרוויחו מיליונים ולא עסקאות הזויות או מופרכות. הבכי על זה עובר את הגבול לדעתי.

איינבינדר על סאבו זה לא מוזר?

הוא שחקן פחות טוב ועולה לבית"ר בערך כפול מסאבו, והם עדיין לא אמרו את המילה האחרונה שם, יש לי הרגשה שנראה גם את ורד מגיע לטרנר (אולי בינואר).

איינבינדר על סאבו זה לא מוזר?

הוא שחקן פחות טוב ועולה לבית"ר בערך כפול מסאבו, והם עדיין לא אמרו את המילה האחרונה שם, יש לי הרגשה שנראה גם את ורד מגיע לטרנר (אולי בינואר).

זה מוזר בהסתכלו קרה.

אבל בפועל, סאבו היה נראה גמורררר בביתר בכל המשחקים מתחילת השנה והיה ברור שהוא מת לעזוב

מצד שני איינבינדר מצטייר בעיני חוגג כשחקן בית שהיה קפטן בעונה האחרונה שלו בביתר

א' לא הבנתי, סבע חתם שם כבר?

ב' לא הבנתי מאיפה הכסף..

ג' הם בפאניקה זה נכון וההתנהלות שלהם מביכה, אבל זה עוד עלול להצליח להם ואז מה משנה הדרך?

ד' כל התשובות נכונות, סתם.

סאבו על אייבינדר זה אחושרמוטה מוזר.

לא אתפלא אם יש כאן איש עסקים שיש בבעלותו 2 קבוצות. לכאורה.

יוסי בניון וכתבי החצר שלו זה מוזר.

שמואל שיימן זה מוזר. הכל מוזר ועם זה נצטרך להתמודד, כמו בכל שנה.

באיזה עולם כשאתה רוצה להתחזק אתה משחרר את סאבו ומקבל את אייבינדר?

מהבית. משפחת ברקת לא גנבה אותו מאף אחד. הכסף מהבית(אולי די עם השאלה הזאת כבר).

גם כשמכבי מוציאה, זה בדרך כלל מהבית.

משפחת ברקת. כמו שאתה חי על נדבנות מיטש, הם חיים מנדבנות שלהם. מה לא מובן לך פה? רק לנו מותר?

על-פניו ברור מאיפה הכסף (זה קצת יותר מסובך מזה האמת אבל עזוב), אני רק מדבר על זה שיש שתי קבוצות, לאחת יש יותר הכנסות ופחות הוצאות מהשניה והיא עדיין נענשת על פייר פליי והשניה לא, וזה מוזר, זה הכל.

____

ולמי שפה מדברים על הקשר של חוגג-ב"ש כקשר לא מוגזם. אלוהים ישמור, הם האריכו לשהר, שהוא עדיין אחד החלוצים הטובים בארץ, חוזה בקיץ ומוכנים להעביר אותו בחינם ולשלם לו את המשכורת. ואתם מנתקים מזה את העובדה שחוגג אוהד ב"ש ויש פה משולש מאוד ברור של אלי ברקת-ניר ברקת-משה חוגג?

כאילו, יש איזושהי מציאות אחרת שבה הם מעבירים את שהר בחינם לאיזושהי קבוצה ועוד משלמים לו את המשכורת, שלושה חודשים אחרי הארכת חוזה? כאילו, כמה עיוורים אפשר להיות

א' לא הבנתי, סבע חתם שם כבר?

ב' לא הבנתי מאיפה הכסף..

ג' הם בפאניקה זה נכון וההתנהלות שלהם מביכה, אבל זה עוד עלול להצליח להם ואז מה משנה הדרך?

ד' כל התשובות נכונות, סתם.

א. עוד מעט

ב. מה הבעיה?

ג. צודק

באיזה עולם כשאתה רוצה להתחזק אתה משחרר את סאבו ומקבל את אייבינדר?

שני בינוניים בלי הבדלי איכות משמעותיים ביניהם. אל תעשו את סאבו יותר ממה שהוא.

במקום בינוני זר קיבלו בינוני ישראלי שמזוהה איתם ויודע לקנות את הקהל עם נפנופי הידיים שלו.

לא כזה מוזר בעיניי.

סאבו בינוני וגם אייבנידר.

זו תשובה גם לג'ק...ועדיין באיזה עולם הטרייד הזה הגיוני?

ביתר קבוצה ללא סגל, דובר שם כל הקיץ וגם לפני יומיים שאין שחקנים לאימונים...עכשיו כשיש תזרים מזומנים (כנראה) ובעלים שרוצה לחזק ולהתחזק - הם משחררים את אריק סאבו.

אם זה לא מוזר אז מה מוזר כבר אני לא יודע.

*שום מילה על היכולת של השני בינוניים האלו.

על-פניו ברור מאיפה הכסף (זה קצת יותר מסובך מזה האמת אבל עזוב), אני רק מדבר על זה שיש שתי קבוצות, לאחת יש יותר הכנסות ופחות הוצאות מהשניה והיא עדיין נענשת על פייר פליי והשניה לא, וזה מוזר, זה הכל.

____

ולמי שפה מדברים על הקשר של חוגג-ב"ש כקשר לא מוגזם. אלוהים ישמור, הם האריכו לשהר, שהוא עדיין אחד החלוצים הטובים בארץ, חוזה בקיץ ומוכנים להעביר אותו בחינם ולשלם לו את המשכורת. ואתם מנתקים מזה את העובדה שחוגג אוהד ב"ש ויש פה משולש מאוד ברור של אלי ברקת-ניר ברקת-משה חוגג?

כאילו, יש איזושהי מציאות אחרת שבה הם מעבירים את שהר בחינם לאיזושהי קבוצה ועוד משלמים לו את המשכורת, שלושה חודשים אחרי הארכת חוזה? כאילו, כמה עיוורים אפשר להיות

המציאות היא שגם בשנת שיא של ליגת אלופות, מיטש הביא איזה 50 מהבית כאשר בש, היתה יחסית מאוזנת בשתי האליפויות הראשונות שלה או במינוס קטן. וגדלה לאט. מכבי משחקת במפעלים האירופאים יותר שנים ויותר חשופה. אם הם יעברו על חוקי הפיירפליי, יגיעו גם אליהם. או שאתה טוען לקומבינה באופא בהקשר למועדון זניח(ואפילו כושל) כמו בש?

אין ספק שיש משהו פישי במה שקורה בין ביתר לבש, אבל הטרייד עצמו? 2 בינוניים, אחד ישראלי אז עדיף את הישראלי, בטח אם הוא גדל במועדון שקולט אותו.

שני בינוניים בלי הבדלי איכות משמעותיים ביניהם. אל תעשו את סאבו יותר ממה שהוא.

במקום בינוני זר קיבלו בינוני ישראלי שמזוהה איתם ויודע לקנות את הקהל עם נפנופי הידיים שלו.

לא כזה מוזר בעיניי.

סאבו אולי בינוני, עדיין יותר טוב מאיינבינדר, וזה בלי להתייחס לזה שסאבו שחקן זול יותר.

____

על פי הפרסומים לפחותיש לנו עדיין יש תקציב גדול מבש אל תשכח..

סאבו אולי בינוני, עדיין יותר טוב מאיינבינדר, וזה בלי להתייחס לזה שסאבו שחקן זול יותר.

זול נראה משהו שפחות מטריד את חוגג כרגע.

סאבו יותר טוב? זה נכון בפוטנציאל, בפועל הקדנציה שלו שם מאוד אפורה.

ההספק של אייבינדר שם לפני שעזב והקדנציה הנוכחית של סאבו הוא בערך אותו הספק.

תוסיף לזה שאייבינדר ישראלי ומזוהה עם המועדון וזה הופך את העיסקה למובנת.

מבחינתנו אנחנו צריכים לשמוח שסאבו זה החיזוק שלהם לאמצע ולא מישהו איכותי יותר.

חייב להודות שקראתי כמה עמודים פה אחורה, כמה בכיינים יש פה , נהיה מגעיל כבר.

"הם חזירים , קונים כל מה שזז , בית"ר זה ב"ש ב' " וכו' .

בדיוק כמו שהיו מזיינים עלינו את המוח ב-3 אליפויות הראשונות שלנו.

ב"ש עושים הכל כדי להיות הקבוצה הכי טובה, לפחות על הנייר , אם זה אומר לשבור את הכלים ולקנות כל מה שזז, ולהעיף מי שלא נראה להם, אז זה מה שהם עושים.

אנחנו יכולים רק לקוות שזה לא יתחבר להם ובעתיד גם יזיין אותם מבחינת הפייר פליי, אבל רבאק תפסיקו לבכות כבר.

המציאות היא שגם בשנת שיא של ליגת אלופות, מיטש הביא איזה 50 מהבית כאשר בש, היתה יחסית מאוזנת בשתי האליפויות הראשונות שלה או במינוס קטן. וגדלה לאט. מכבי משחקת במפעלים האירופאים יותר שנים ויותר חשופה. אם הם יעברו על חוקי הפיירפליי, יגיעו גם אליהם. או שאתה טוען לקומבינה באופא בהקשר למועדון זניח(ואפילו כושל) כמו בש?

האמת שאני לא רומז את זה. להפך, אני דווקא חושב שאנחנו, כקבוצה, קצת נאחזים בעונש הפייר-פליי..

אגב, הלכתי לקרוא באתר של אופ"א את העונש שקיבלנו. אז קודם כל מותר לנו להכנס לגרעון. דבר שני ההגבלה על סכומי רכישה מול סכומי קניה היא על שחקנים שנרשמים לתחרויות של אופ"א (לא ברור לי אם הליגה נחשבת תחרות של אופ"א), מה שהופך את העונש הזה לקצת מוזר בסיטואציה הנוכחית. בנוסף יש הגבלה על יחס שכר/הכנסות אבל לא מצויין מה ההגבלה. ו200 אלף יורו קנס בפועל ו800 אלף על תנאי.

זה קצת שונה ממה שמכבי ציינה באתר. בקיצור, מוזר.

ולגבי מה שרשמת על כמה כסף מיץ' הביא, סך התקציב להבנתי לא נכנס לפיי-פליי. עצם זה שאנחנו מוציאים הרבה יותר על שימוש באיצטדיון (כי הם לא מוציאים), או על חנויות ומולטימדיה (שלהם אין) או על נוער (לפי הדיווחים 20 מיליון שקל), זה לא משהו שנכנס פה לשקלול (השקעה במתחמי אימונים, איצטדיונים ונוער בוודאות מוחרגת מהחישוב של פייר פליי).

סאבו לא בלוף. הוא שחקן ליגה לגיטימי.

ההגנה שאתה צוחק עליהם לקחה כבר 3 אליפויות בקלילות.

אוגו אכן יודע לתת פס.

אתה בפאניקה לא נעים לי לומר לך.

סאבו הסלבינק וסבע זה שלושה שחקני רכש שיחזקו אותם מאד.

רק לשם השוואה מי אצלנו משחק בהגנה שאתה ככה מזלזל בהם? ייני וטיבי לא?

כבודו פסיכולוג ?