Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

מצטער להשבית קצת את ה"שמחה", אבל נניח והחתימו את סבע.

אוקיי, מי מוסר חוץ ממליקסון?

אוגו שבקושי יודע לתת פס? סאבו שהוא אחד האוברייטדים הגדולים שדרכו פה ולמעט הבלחה אחת על הארז מסיקה הוא שחקן אפור להחריד?

מי בהגנה? עבד אל חמיד צדק וטאהא? סטו שהוא חתיכת בלוף? מגן שמאלי שישב ביציע חצי עונה וניסו לזרוק אותו לכל הליגה? או המגן השמאלי בלי הרצועה?

פאניקה פאניקה פאניקה. בלי שום היגיון ושום אסטרטגיה.

קבוצת כדורגל צריכה איזון, ואני מצטער אבל מכבי הרבה אבל הרבה יותר מאוזנת העונה. אם נעבוד נכון, שיביאו גם עוד 4 חלוצים כוכבים.

תמשיכו לזלזל בהם

הלוואי שלגורדי היה את הרצון להצליח ולקחת אליפות רביעית כמו שלהם יש

אם סבע יגיע לשם אנחנו בבעיה רצינית אלא אם כן ביומיים וחצי שנותרו אנחנו ננחית כאן חלוץ וקשר מעל הליגה

אבל זה לא יקרה כי אנחנו יותר מידי מתחשבים ולא חותכים שחקנים(באטוקיו)

הם לא עובדים נכון נקודה.

הם מוציאים את המקסימום מהשבוע הזה ומביאים כנראה 2 שחקנים שוברי שיוויון בליגה שלנו

אבל לא חושב שאי פעם הייתה קבוצה שבעה שנבנתה מחדש בשבוע ולקחה אליפות...הדברים האלה לוקחים זמן וכשעושים אותם ככה בדרך כלל מתפוצצים חזק יותר בגלל הציפיות המהירות.

עיינו ערך מכבי חיפה..

הכל תלוי בנו..מקווה שאיביץ' יתחיל לצמצם את הרוטציה בהתאם להדחה ושנראה את ההרכב החזק ביותר רוב הזמן כי אם יש משהו טוב שאפשר לקחת מהמהלכים של בש זה שאין לנו מקום להיות שאננים כמו שמהר מאוד התחלנו להיות אחרי שחזרנו מרוצים מתיקו בטרנר במשחק שהיינו צריכים לדרוס אותם.

מי קבע שבשבוע האחרון הם עובדים נכון? זה שיש להם מישהו כמו חוגג שלוקח את ה-250 אלף יורו של שיימן, את ה-180 אלף יורו של גורש, את ה-350 אלף יורו של אייבינדר ואת ה-480 אלף יורו של בן סהר + נפטרו מה-180 אלף יורו של וובה בראון בק"ש ומה-200 אלף יורו של גאדיר בסכנין, אבל אם אין להם שתול כמו חוגג בבית"ר ש"עוזר" להם להיפטר מכל החוזים האלה ועל הדרך לפנות את התקציב הזה לרכש בלי להגדיל את התקציב בצורה משמעותית, בלעדי העזרה של חוגג לא בטוח שהיית כותב "שהם עובדים נכון בשבוע האחרון".

הם עדיין הגדילו את התקציב בצורה משמעותית, הם לא באמת "חסכו" את המשכורות האלו כי באו שחקנים אחרים.

ב"ש רוצה אליפות 4 ברציפות בכל מחיר, יש סיכוי שזה יצליח להם אבל בעתיד הם ישלמו מחיר על ההתנהלות שלהם בקיץ הזה.

מצטער להשבית קצת את ה"שמחה", אבל נניח והחתימו את סבע.

אוקיי, מי מוסר חוץ ממליקסון?

אוגו שבקושי יודע לתת פס? סאבו שהוא אחד האוברייטדים הגדולים שדרכו פה ולמעט הבלחה אחת על הארז מסיקה הוא שחקן אפור להחריד?

מי בהגנה? עבד אל חמיד צדק וטאהא? סטו שהוא חתיכת בלוף? מגן שמאלי שישב ביציע חצי עונה וניסו לזרוק אותו לכל הליגה? או המגן השמאלי בלי הרצועה?

פאניקה פאניקה פאניקה. בלי שום היגיון ושום אסטרטגיה.

קבוצת כדורגל צריכה איזון, ואני מצטער אבל מכבי הרבה אבל הרבה יותר מאוזנת העונה. אם נעבוד נכון, שיביאו גם עוד 4 חלוצים כוכבים.

סאבו לא בלוף. הוא שחקן ליגה לגיטימי.

ההגנה שאתה צוחק עליהם לקחה כבר 3 אליפויות בקלילות.

אוגו אכן יודע לתת פס.

אתה בפאניקה לא נעים לי לומר לך.

סאבו הסלבינק וסבע זה שלושה שחקני רכש שיחזקו אותם מאד.

רק לשם השוואה מי אצלנו משחק בהגנה שאתה ככה מזלזל בהם? ייני וטיבי לא?

בסופו של דבר הם מחתימים את 2 השחקנים הכי טובים בליגה בעןנה האחרונה.

לדעתי הם הבינו שאין להם סקאוטינג על זרים והם יפעלו להביא זרים רק מתוך הליגה.

הם עדיין הגדילו את התקציב בצורה משמעותית, הם לא באמת "חסכו" את המשכורות האלו כי באו שחקנים אחרים.

ב"ש רוצה אליפות 4 ברציפות בכל מחיר, יש סיכוי שזה יצליח להם אבל בעתיד הם ישלמו מחיר על ההתנהלות שלהם בקיץ הזה.

אני מתכוון שבלי השחרור הזה של כל השחקנים האלו, הם היו צריכים להגדיל את התקציב בצורה גדולה יותר, ואם אין חוגג שלוקח את כל החוזים האלו, אז הם יצטרכו לשלם לשחקנים האלו פיצויים על מנת שיעזבו (כמו שעשו עם פקהארט וקואנקה), חוגג עזר להם בזה שאמנם הם יצטרכו להגדיל את התקציב, אבל בסכומים נמוכים יותר.

סאבו לא בלוף. הוא שחקן ליגה לגיטימי.

ההגנה שאתה צוחק עליהם לקחה כבר 3 אליפויות בקלילות.

אוגו אכן יודע לתת פס.

אתה בפאניקה לא נעים לי לומר לך.

סאבו הסלבינק וסבע זה שלושה שחקני רכש שיחזקו אותם מאד.

רק לשם השוואה מי אצלנו משחק בהגנה שאתה ככה מזלזל בהם? ייני וטיבי לא?

יאיר וייני (האחראי ולא זה שנגרר אחרי השטויות של טיבי) עולים על הבלמים שלהם.

המגנים שלנו טובים יותר.

הקישור האחורי והמרכזי שלנו טוב יותר.

האגפים שלנו טובים יותר וכך גם החלוצים שלנו.

למעשה הדבר היחידי שבו הם עולים עלינו זה עמדת הקשר היצירתי/התקפי/מביא מספרים איך שלא תקראו לזה.

כמובן שהכל על הנייר, בנתיים בטרנר הם בקושי עברו את החצי וגם נתנו גול בלי שום קשר למשחק.

סבע והייסלבינק על אותו עמדה תאכלס

אחד יעלה על השני עדיף היה להם להחתים חלוץ 9 סטייל שכטר כזר ולהביא את סבע במקום הסייבלינק, לא רואה אותו כקיצוני.

הלוואי שמכבי תפתיע ותביא לפה שחקן ברמה שתרגיע את הלחץ הקטן שנהיה פה

ב"ש מתאבדת על סבע.

הציעה מלמד + מליון וחצי יורו.

סגל רוצה 1.8 מליון יורו.

תוך שבוע, 3 מליון יורו ושני השחקנים הכי טובים בליגה (שלא משחקים במכבי. ויש שיגידו שכן) שלהם.

מבאס. אני יודע שתצאו עלי במקהלה ואקבל לפחות 5 תגובות מזלזלות אבל בשבוע הזה הם חזרו לעבוד נכון. מזל שזה רק שבוע, אם היו מחזקים גם את ההגנה אז בכלל היה רע.

שמע, עברתי על קצת תגובות, ונראה לי שגם אם עכשיו היו מנחיתים את כל הסגל של ברצלונה ושמים אותו בבאר שבע, היו כותבים פה "למה מי ימסור למסי, ראקיטיץ' נגר, סוארז סוס מת, דמבלה מהיר אבל שחקן טיפש" וכו'.

זה שתגיד מראש שאתה יודע שיזלזלו בך ויצחקו על ההזיות שלך לא אומר שאנחנו לא צריכים לעשות את זה בכל מקרה.

איפה היו 3 מיליון יורו בתחילת הקיץ? כשההעברות האלה היו יכולות אולי להבטיח להם מקום באירופה?

עכשיו פשוט היה להם מזל עם חוגג שלקח על עצמו את החוזים של השחקנים שהם לא רצו והם החליטו להביא את סבע והאסלביינק.

התנהלות נכונה זה להנחית את סבע והאסלביינק לפני חודשיים, עכשיו זה בעיקר מזל.

לא שהקטע עם חוגג הגיוני, אבל קצת מגזימים כן. הוא לקח נכון לעכשיו את שיימן, גורש ואיינבינדר. לא שחקנים שהרוויחו מיליונים ולא עסקאות הזויות או מופרכות. הבכי על זה עובר את הגבול לדעתי.

שמע, עברתי על קצת תגובות, ונראה לי שגם אם עכשיו היו מנחיתים את כל הסגל של ברצלונה ושמים אותו בבאר שבע, היו כותבים פה "למה מי ימסור למסי, ראקיטיץ' נגר, סוארז סוס מת, דמבלה מהיר אבל שחקן טיפש" וכו'.

לא שהקטע עם חוגג הגיוני, אבל קצת מגזימים כן. הוא לקח נכון לעכשיו את שיימן, גורש ואיינבינדר. לא שחקנים שהרוויחו מיליונים ולא עסקאות הזויות או מופרכות. הבכי על זה עובר את הגבול לדעתי.

באיזה עולם אתה מחליף את סאבו באיינבינדר? רק בעולם בו אתה עושה טובה לאלונה.

זיינתם את המוח

מה אתם רוצים שאלי ברקת יתייעץ עם אוהדי מכבי אם להחתים את X או Y?

אייל סגל זה לא ג'קי בן זקן ואם למכבי היה חשוב להחתים את סבע, הוא היה כאן. כנראה שפחות חשוב.

בלי קונספירציה. כמו בכל הבט אחר בכדורגל, ב"ש מצאו פרייארים והם רוכבים על זה כל עוד אפשר.

הבעיה לא בבאר שבע, הבעיה באינטליגנציה של השחקנים ובחמדנות של הסוכנים.

מזכיר לכולם, בן סהר חתם לפני שלושה חודשים על חוזה ל5 שנים ב400 + (?) היום הם יעשו הכל בכדי שלא יהיה שם. שיימן ובן בסט הגיעו לפני חודש. בכר אמר על שלושת השוערים שלו לפני חודש וחצי שהם מאמינים בהם וכולם ילחמו על המקום בהרכב כל השנה - חודש לאחר מכן שלושתם כבר לא שם.

תסתכלו על מכבי, יהיה בסדר.

זה שהם שחררו את שיימן(לא נפגע בשכר שלו) ואנסטיס(שילמו לו איזה פיצוי לא?) וגורש לא פינה יותר מדי כסף בתקציב, המכירה של ווקאמה היתה ב2 תשלומים..הייסבלינק זה היה עסקה יותר גבוהה מזו שום דבר לא כיסה את המהלך הזה, תוסיפו את סאבו שבטח יקבל שדרוג מאיינבינדר ..עדין אני שואל מאיפה הכסף ? עכשיו גם סבע זה 3 מליון בשבוע...היתי בטוח שהם הפנימו שכדורגל בישראל לא מניב ובלי עונה אירופאית הוא לא יניב..אם הם לא לוקחים אליפות הם לא ישקיעו כמה שנים טוובת.

באיזה עולם אתה מחליף את סאבו באיינבינדר? רק בעולם בו אתה עושה טובה לאלונה.

הוא קיבל מגן שמאלי ושוער ליגה טובים בלי כסף ושכר לא ממש גבוה

ואם הוא יקבל בתמורה לסאבו את איינבינדר ושהר בלי כסף כשאלונה משתתפת בשכרם הוא עושה מהלך טוב

מתעלמים פה מהעובדה הפשוטה שאנחנו נמצאים תחת הגבלות פיירפליי, וזה כשאנחנו רווחיים בהעברת שחקנים והם אולטרא גרעוניים ורק מוציאים עוד ועוד, ובסכומים כבדים

וזה כשההכנסות הטבעיות שלנו גם גבוהות יותר משלהם

אז או שאנחנו זורקים סכומי עתק על שכר והם משלמים בבוטנים, או שמשהו פה מסריח. לפחות לפי סכומי השכר המדווחים, זה יותר לכיוון המסריח

וכל זה כשאני מתעלם מסכום הכסף הלא ידוע שהם משלמים לפיצויים לשחקנים..

מבחינת סגל, עם סבע והאסלביינק אני מאמין שהם חוזרים להיות פייבוריטים. אבל הדיון פה בעיני הוא לא מקצועי אלא מאיפה לעזאזל הכסף.

באיזה עולם עסקה של טרייד בין סאבו לאיינבינדר נחשבת טובה לבית"ר? כשסאבו (על פי הפרסומים) הולך לקבל חוזה של 280 אלף יורו בב"ש (חתום על חוזה של 200 אלף יורו בבית"ר) עם מיסוי של זר ואייבינדר חתום על חוזה של 350 אלף יורו בעונה עם מיסוי של ישראלי (כשעל הדרך סאבו גם שחקן טוב יותר), לפחות לי זו לא נראית כמו עסקה טובה בשביל בית"ר.

הכי מוזר שהבעיות שלהם בכלל בהגנה והם רק מתמקדים בהתקפה.

עושים בשכל במקרה הזה. אין להם איכויות בהתקפה.

מוואקמה, שהר ומליקסון בכושר שיא, ובוזגלו, הם עברו לבבסט, שהר בכושר פחות טוב, מליקסון גוסס, ממן הכבד, אוחנה הפצוע ועזרא.

תזכור שהם לא הצליחו לייצר מולנו מצבים, במבצר שלהם.

אני עדיין חושב שזה שהם הביאו את סאבו יחרבן להם קצת את הקיץ הזה. שחקן אפור רצח.

זה שהם שחררו את שיימן(לא נפגע בשכר שלו) ואנסטיס(שילמו לו איזה פיצוי לא?) וגורש לא פינה יותר מדי כסף בתקציב, המכירה של ווקאמה היתה ב2 תשלומים..הייסבלינק זה היה עסקה יותר גבוהה מזו שום דבר לא כיסה את המהלך הזה, תוסיפו את סאבו שבטח יקבל שדרוג מאיינבינדר ..עדין אני שואל מאיפה הכסף ? עכשיו גם סבע זה 3 מליון בשבוע...היתי בטוח שהם הפנימו שכדורגל בישראל לא מניב ובלי עונה אירופאית הוא לא יניב..אם הם לא לוקחים אליפות הם לא ישקיעו כמה שנים טוובת.

הכסף מהבית. מה לא ברור לך?

מתעלמים פה מהעובדה הפשוטה שאנחנו נמצאים תחת הגבלות פיירפליי, וזה כשאנחנו רווחיים בהעברת שחקנים והם אולטרא גרעוניים ורק מוציאים עוד ועוד, ובסכומים כבדים

וזה כשההכנסות הטבעיות שלנו גם גבוהות יותר משלהם

אז או שאנחנו זורקים סכומי עתק על שכר והם משלמים בבוטנים, או שמשהו פה מסריח. לפחות לפי סכומי השכר המדווחים, זה יותר לכיוון המסריח

וכל זה כשאני מתעלם מסכום הכסף הלא ידוע שהם משלמים לפיצויים לשחקנים..

מבחינת סגל, עם סבע והאסלביינק אני מאמין שהם חוזרים להיות פייבוריטים. אבל הדיון פה בעיני הוא לא מקצועי אלא מאיפה לעזאזל הכסף.

מהבית. משפחת ברקת לא גנבה אותו מאף אחד. הכסף מהבית(אולי די עם השאלה הזאת כבר).

גם כשמכבי מוציאה, זה בדרך כלל מהבית.

ומי כיסה את החוב של ה40 מליון הפסדים שנטען שהם הפסידו?

משפחת ברקת. כמו שאתה חי על נדבנות מיטש, הם חיים מנדבנות שלהם. מה לא מובן לך פה? רק לנו מותר?

זה לא הענין, הענין שיש הכנסות מול הוצאות וב"ש לא מכניסים בקירוב לכמות הכסף שהם מוציאים, יש חוקי פירפלי

אז שיחליטו לעסוק בהם, יעסקו. היו לך פאקינג שלוש שנים להיערך לקראת זה ולא עשית זאת. מיטש המשיך להביא כסף מהכיס האחורי הקטן שלו(עשרות מיליונים כל שנה, כן). אז על מה התלונה? הם בהפסד גדול השנה ובוחרים בדעה צלולה להשקיע עוד. זכותם והם ישאו בתוצאות. זה שלהם.