Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

אצל ב"ש המחליף צריך עוד מחליף

גאדיר עוד לא עזב, שהר עוד לא עזב ומלמד עוד לא עזב כל השמות שהבאת זה עומס עצום.

אצלנו זה כהן, שוינפלד, שכטר, עטר, אופיאדו, אצילי..

גאדיר יעזוב. סהר ומלמד כתבתי - נשארים.

אצלנו זה

אצילי + יוני/חוזז (מאמין שאחד ישאר)

אופואדו + עטר

שכטר + שוינפלד

כתבתי אם נביא חלוץ אצלנו עמוס יותר, טעיתי. אותו עומס פחות או יותר.

2 שחקני כנף בכל צד + 3 חלוצים

וזה כשמחשיבים את מיכה כחלק משלישית האמצע ולא באגף - ככה מסתמן עד עכשיו.

הם בצניחה חופשית אין מה להתרגש מהאסלביינק הוא שחקן טוב אבל עפים עליו יותר מדי.

הוא לא יוכל לסחוב אותם לבד על הגב כמו נווקאמה.

בש נהנהת מהרתעה של העונות הקודמות בפועל הם ברמה של קש פלוס מליקסון. ואני לא מזלזל בהם לרגע סגל שחקנים לא מאוזן בכלל. עשו הרבה טעויות שיקח שנים לתקן מה גם כל החיתוכים האלה לא עושים לשם שלהם טוב בכלל.

אנחנו חייבים לקחת העונה פשוט חייבים יש הזדמנות לחבר שושלת חדשה יש לנו את השחקנים הכי טובים בליגה!!!

הם בצניחה חופשית אין מה להתרגש מהאסלביינק הוא שחקן טוב אבל עפים עליו יותר מדי.

הוא לא יוכל לסחוב אותם לבד על הגב כמו נווקאמה.

בש נהנהת מהרתעה של העונות הקודמות בפועל הם ברמה של קש פלוס מליקסון. ואני לא מזלזל בהם לרגע סגל שחקנים לא מאוזן בכלל. עשו הרבה טעויות שיקח שנים לתקן מה גם כל החיתוכים האלה לא עושים לשם שלהם טוב בכלל.

אנחנו חייבים לקחת העונה פשוט חייבים יש הזדמנות לחבר שושלת חדשה יש לנו את השחקנים הכי טובים בליגה!!!

כל מה שכתבת נכון חוץ מעניין החיתוכים, אם מכבי היתה נמצאת באותה סירה הייתי מקווה שתחתוך כמה שיותר מהר שחקנים שברור לכולם שלא יתרמו לנו.

החדשות הטובות זה שהם עשו כל כך הרבה טעויות בחלונות האחרונים שהסלביינק אחד לא ישנה את זה יותר מדי.

"אורן ביטון ינסה להתאמן בקרוב ולמרות שקרע את הרצועה הצולבת, ימשיך בחיזוקים כדי לנסות ולשחק ללא ניתוח, בדומה למקרה מיגל ויטור, ששיחק כך תקופה קצרה לפני שנאלץ לעשות ניתוח.

בב"ש אמנם רוצים שביטון ימתין עם הטיפול הכירורגי, אבל יקבלו את החלטת השחקן בסופו של דבר. "הוא עושה ספרינטים וקפיצות ולא כואב לו", אמרו בצוות הרפואי."

זה פשוט בדיחה עלובה הצוות הרפואי בב"ש, הם גומרים לשחקנים קריירה.

"אורן ביטון ינסה להתאמן בקרוב ולמרות שקרע את הרצועה הצולבת, ימשיך בחיזוקים כדי לנסות ולשחק ללא ניתוח, בדומה למקרה מיגל ויטור, ששיחק כך תקופה קצרה לפני שנאלץ לעשות ניתוח.

בב"ש אמנם רוצים שביטון ימתין עם הטיפול הכירורגי, אבל יקבלו את החלטת השחקן בסופו של דבר. "הוא עושה ספרינטים וקפיצות ולא כואב לו", אמרו בצוות הרפואי."

החלק המודגש ענק.

טעינו אז וזיינו את מיגל ויטר אז נטעה גם הפעם ובכיף.

טיפשים.

החלק המודגש ענק.

טיפשים.

"הוא עושה ספרינטים וקפיצות ולא כואב לו"

אין מילים.

אין לי מושג איך אחרי כל הצולבות ששחקנים קרעו אצלם והטיפול שלהם באותן פציעות, הם עדיין סומכים על משהו שהצוות הרפואי שלהם אומר.

החלק המודגש ענק.

טיפשים.

אתה ד"ר לרפואה? זה שטעו עם ויטור (וגם במקרה זה החוכמה היא רק בדיעבד) לא אומר שיטעו גם עם שחקן אחר אם יעשו אותו דבר. מניח שיש הרבה אלמנטים שצריך לקחת בחשבון חוץ מהכותרת של הפציעה. לקרוא להם טיפשים רק כי הם מועדון יריב ובלי שום ביסוס מקצועי זה מביך.

חחח מה זה טעו עם ויטור? אם זה תלוי בהם הוא בחיים לא עובר ניתוח, הוא הלך על ניתוח על דעת עצמו (אפילו עבר אותו בפורטוגל, מניח שאצל רופא שהוא מכיר).

אתה ד"ר לרפואה? זה שטעו עם ויטור (וגם במקרה זה החוכמה היא רק בדיעבד) לא אומר שיטעו גם עם שחקן אחר אם יעשו אותו דבר. מניח שיש הרבה אלמנטים שצריך לקחת בחשבון חוץ מהכותרת של הפציעה. לקרוא להם טיפשים רק כי הם מועדון יריב ובלי שום ביסוס מקצועי זה מביך.

נהיית הסנגור של ב"ש? הם טעו לא רק עם ויטור. קרע ברצועה הצולבת זה לא משהו לזלזל בו, בטח לא לנסות לרפות את זה עם משחות מן הטבע ודיקלומים של כתבי הקודש

צריך להיות דוקטור לרפואה בשביל לא לעשות את אותן השגיאות?

הטעות הייתה לא לעבור ניתוח ולעשות כישופים אינדיאניים, לגלות שזה לא עובד ואז כן לנתח ואז לעשות שוב את אותו הדבר עם אורן ביטון.

הוא צעיר מאוד וזאת תהיה טעות מצידו לא לעשות ניתוח.

ישחק ככה כל הקריירה (משהו כמו 10 שנים)??? כל מכה או עומס על הברך תגרום לו להיעדרות ארוכה, כמו במקרה קינדה.

קינדה שיחק גם עם קרע ברצועה, קיבל מכה כלשהי באימון, ונעדר כבר כמה חודשים ולא ידוע מתי יחזור.

בגילו הוא חייב לעבור ניתוח.

אני מדמיין את המרפאה בב"ש עם מלא תרנגולות ושום ושהרופא מפעיל גם פלאפל

אצלם מומחה מחו"ל זאת המכשפה הסרבית.

מה באסה בזה? מי ישמע הסלביינק. חוזר שוב, הייתי הרבה הרבה הרבה יותר מבואס אם סולומון היה חותם שם.

סולומון לא היה ריאלי לדעתי.

מבאס אותי כי מחזיק ממנו מעל הליגה. אם היה עובר אלינו זה היה אש.

האסלביינק שחקן, אין מה להצניע פה. עדיין, הבעיות שם עמוקות יותר וכרגע רק מליקסון מניע להם את המשחק. אם אוחנה היה כשיר כרגע זה היה משמעותי יותר.

את האמת יש לי חבר קרנף, שקרע את הרצועה, עשה את האיפול השמרני ללא ניתוח והיום הוא עושה הכול.

שוב זה לא ברמה של כדורגלן. אבל הוא מאמן כושר קרבי שרץ בשטח מלא.

סולומון לא היה ריאלי לדעתי.

מבאס אותי כי מחזיק ממנו מעל הליגה. אם היה עובר אלינו זה היה אש.

סולומון זו השקעה שהיתה הרבה יותר משתלמת להם לדעתי גם אם הרבה יותר יקרה.

היה תפור להם שם על האגף, היו מקבלים את אחד הכשרונות הכי גדולים שצמחו בשנים האחרונות וגם היו מוכרים ברווח.

הסלביינק זו החתמה של מועדון בפאניקה בלי באמת מחשבה קדימה.

אלינו? במקום מי? לא חושב שהוא נחוץ לנו.

את האמת יש לי חבר קרנף, שקרע את הרצועה, עשה את האיפול השמרני ללא ניתוח והיום הוא עושה הכול.

שוב זה לא ברמה של כדורגלן. אבל הוא מאמן כושר קרבי שרץ בשטח מלא.

כאשר מדובר בפציעה ברצועות של הברך יש הבדל בין ספורט שכולל ריצה בלבד ובין משחק כדורגל.

בכדורגל יש הרבה בלימות ושינויי כיוון בתנועה וזה ממש מסוכן כאשר מדובר ביציבות פגועה של ברך עקב פגיעה ברצועות...

כל אורתופד מתחיל מבין את זה

כמובן שהכל תלוי בנזק שנגרם לרצועה ובאיזה רצועה מדובר (יש הבדל בין הצולבות ובין המיניסקוס ובין הרצועות הצידיות)

אתם מקשקשים בכל הקשור לשיקום שמרני.

בכל מקרה ביטון לא עם קרע מלא לפי מה שכתוב, אז אלא אם עשיתם לו mri וראיתם מה גודל הקרע ובאיזה חלק של הרצועה, אל תהיו מופתעים כשהוא יחזור.