Jump to content

מלפפונים בשאר הליגה

turgi

Recommended Posts

מזכיר לכל מי שמגיב זה לא מה שהם צריכים או "לנו יש כבר את..." שזה בדיוק היה המקרה עם וואקמה

ואין לי ספק שבלעדיו ב"ש לא זוכים באליפות ראשונה.

אם יש נחמה זה שזה יעלה להם לא מעט, כנראה שסולומון לא יגיע אליהם ואני בספק אם הם יצליחו לתקן ליקויים נוספים בסגל

כן. זה.

האסלביינק כבש בעונה שעברה 6 שערים ב-31 הופעות. אבי ריקן כבש יותר ממנו בעונה שעברה.

באמת לא מבין איך משווים אותו לוואקמה (10 ב-28 הופעות) ואם הוא באמת כזה גדול כמו שמדברים עליו.

לא יצא לי לעקוב אחריו בעונה שעברה

האסלביינק כבש בעונה שעברה 6 שערים ב-31 הופעות. אבי ריקן כבש יותר ממנו בעונה שעברה.

באמת לא מבין איך משווים אותו לוואקמה (10 ב-28 הופעות) ואם הוא באמת כזה גדול כמו שמדברים עליו.

לא יצא לי לעקוב אחריו בעונה שעברה

שחקן מצויין. בעונה שעברה אמנם יותר בישל מכבש וזה נראה הקטע שלו, אבל מדובר השחקן עם טכניקה מעולה, פיזי וחזק.

תבדוק כמה וואקמה כבש ובישל ברעננה, זה יתן לך תשובה

25 הופעות ו-4 שערים.

הבנתי אותך, בוא נקווה שהוא יהיה אצלם כמו דיאן ראדוניץ' אצלנו

את הטעות עם הארכת החוזה של בן שהר גם גמל עיוור היה יכול לראות.

בן שהר אחלה שחקן היחיד שהייתי לוקח משם אין מצב שהעניין איתו מקצועי.

שרצקי: "הוא יעבור לבאר שבע. אני כבר בתחתית הטבלה, אז לפחות לא אפסיד כסף”"

מה? אחרי 2 מחזורים הוא ויתר על העונה, מה זה התירוץ העלוב הזה

שרצקי: "הוא יעבור לבאר שבע. אני כבר בתחתית הטבלה, אז לפחות לא אפסיד כסף”"

מה? אחרי 2 מחזורים הוא ויתר על העונה, מה זה התירוץ העלוב הזה

ועוד עשה תיקו עם ב"ש... עזוב נו סתם שטויות, הוא אומר את זה עכשיו רק בגלל שאמר שלא ימכור אותו

בן שהר מתופקד אצלהם באמצע והוא לא הכי טוב שם, הוא צריך שיפנו לו שטחים. גם אצלנו העמדות האלה תפוסות. אנחנו צריכים משהו אחר לדעתי, כזה שמסוגל לשחק בצפיפות וליצור שטחים, אצילי ועטר אוהבים להכנס לאמצע ויוצרים שם עומס.

האסלביינק שחקן טוב אבל בשום אופן לא גיים צ'יינג'ר בטח לא בקבוצה עם יומרות לאליפות. ובטח לא כמו וואקמה. במצב של ב"ש היום, גם לא אתפלא אם לא ישתלב שם כמו שצריך.

סולומון לעומת זאת, הלוואי ויגיע לפה. זה בדיוק הסגנון שחקן שאנחנו צריכים.

התגובה הכי מדוייקת כאן ב2 עמודים האחרונים.

חששתי מאוד שהם ילכו על סולומון, גם שחקן עם פוטנציאל למכור ב5-6 מיליון בעוד שנתיים שלוש וגם כבר עכשיו הוא בדיוק מה שחסר להם באגף אחרי שוואקמה עזב אותם.

הסלביינק יפול שם בין הכיסאות, סגנון המשחק שלו לא ממש מתאים להם. בכר חסר מושג בבחירת שחקנים.

התגובה הכי מדוייקת כאן ב2 עמודים האחרונים.

חששתי מאוד שהם ילכו על סולומון, גם שחקן עם פוטנציאל למכור ב5-6 מיליון בעוד שנתיים שלוש וגם כבר עכשיו הוא בדיוק מה שחסר להם באגף אחרי שוואקמה עזב אותם.

הסלביינק יפול שם בין הכיסאות, סגנון המשחק שלו לא ממש מתאים להם. בכר חסר מושג בבחירת שחקנים.

יכול להסביר? ממה שאני ראיתי מהאסלביינק מדובר בשחקן עם טכניקה, כוח מתפרץ, מהירות ופיזיות

למה אלה תכונות שלא מתאימות לשחקן כנף?

מזכיר לכל מי שמגיב זה לא מה שהם צריכים או "לנו יש כבר את..." שזה בדיוק היה המקרה עם וואקמה

ואין לי ספק שבלעדיו ב"ש לא זוכים באליפות ראשונה.

אם יש נחמה זה שזה יעלה להם לא מעט, כנראה שסולומון לא יגיע אליהם ואני בספק אם הם יצליחו לתקן ליקויים נוספים בסגל

טוב, אחרי שגם אני סונוורתי מהפיזיות והדריבל שלו ופחדתי שהוא הולך לאנוס את הליגה (הכל יכול להיות, בהחלט הוא עלול להתברר כוואקמה הבא, קשה להעריך), יש כמה נתונים משמחים כשמסתכלים על הפרופיל שלו:

הוא עבר 7 קבוצות מגיל 21, אף אחת לא טרחה לשלם עליו דמי העברה.

הוא הבקיע 58 שערים ב271 הופעות, הרבה מהן כחלוץ חוד. משהו כמו שער כל חמש הופעות, לא מספר שמפיל את הלסת. ודי חוזר על עצמו בליגות ששיחק (סקוטית, הולנדית וגם בליגת העל).

שוב, יכול להיות שבדומה לוואקמה הקריירה קצת הלכה לו לאיבוד והוא יתחיל להפציץ בב"ש (וזו בהחלט אפשרות סבירה, וודאי אחרי שראינו אותו).

אבל אם נשים את טראומת וואקמה בצד, התסריט הריאלי הוא שהוא יסיים עונה נחמדה עם 6-10 שערים ו5-8 בישולים (מספרים לא רעים בכלל- לא שובר שיוויון, ולא בטוח ששווה 2.5 מיליון יורו).

נחכה ונראה :)

יכול להסביר? ממה שאני ראיתי מהאסלביינק מדובר בשחקן עם טכניקה, כוח מתפרץ, מהירות ופיזיות

למה אלה תכונות שלא מתאימות לשחקן כנף?

בכיף. זה מתחיל ונגמר בזה שאין לו אחד על אחד. כל פעם שהוא מבודד באגף רואים שהטכניקה שלו לא משהו.

יש לו נתונים פיזיים מצויינים אבל הסגנון שלו בא הכי טוב לידי ביטוי מאחורי החלוץ. ב"ש לא משחקת בשיטה הזו של שחקן מאחורי החלוץ תחת בכר.

הכי קרובים לתפקיד הזה הם ממן, אוחנה ומליקסון כקידמיים בשלישיית קישור.

אם כבר אתה משלם ארגזים על שחקן, אתה חייב שהוא יהיה מיועד לעמדה שהוא הכי יוכל לבוא לידי ביטוי בה.

שים את סולומון באגף והוא בלתי ניתן לעצירה. זה בדיוק החלל שוואקמה השאיר שם.

מעניין אם הקהל של ביתר יזרום עם זה שהם חנות עודפים של בש

נראה לי שכרגע כל מה שמעניין אותם שהם אחרי טביב. חכה עם המחאות לפחות עוד חודש חודשיים גם על חוגג הם יתהפכו בסופו של דבר.