Jump to content

נושא תלבושות לעונת 2018/19

סלבה

Recommended Posts

נציגי BOSS העולמית נפגשו עם מכבי תל אביב

אנשי מותג האופנה נועדו עם הצהובים והצדדים נמצאים בדרך לחתימה על הסכם הלבשה בלעדי. בעולם החברה עובדת עם נבחרת גרמניה, ריאל מדריד ובאיירן (51 תגובות)

בשבוע האחרון הגיעו נציגי מותג BOSS העולמי למפגשים עם נציגי המועדון של מיץ’ גולדהאר. במהלך הפגישות, המועדון הצהוב הציג את פעילותו בארץ ובאירופה, ואת אופן שיתוף הפעולה שלו עם הספונסרים השונים אשר מחוברים למועדון ולקבוצה הבוגרת כתוצאה מכך.

ל-ONE נודע כי הצדדים נמצאים לקראת חתימה על הסכם במסגרתו BOSS תהיה המלבישה הרשמית של מכבי ת”א, תספק לה חליפות ייצוגיות ועוד, ומדובר בעסקה כספית מכובדת במיוחד.

בעולם, BOSS נותנת חסות לקבוצת כמו ריאל מדריד, באיירן מינכן, יובנטוס, פאריס סן ז’רמן וגם נבחרת גרמניה. מדובר במותג עילי המתמחה באופנה ובעל הסכמי הלבשה עם מועדוני פאר ברחבי העולם והאפשרות כי מותג כמו BOSS ייכנס לכדורגל הישראלי דרך מכבי ת”א היא ללא ספק מרעננת.

שחקני נבחרת גרמניה לובשים BOSS

BOSS הוא אחד ממותגי האופנה היוקרתיים, הוותיקים והמובילים בעולם. החברה נוסדה ב-1924 על ידי הוגו בוס ועד היום משרדי החברה יושבים בגרמניה. לפני כשני עשורים החלו ב-BOSS בייצור קולקציית נשים, ולאחר מכן ב-2006 גם באופנת ילדים יוקרתית. החברה הונפקה בבורסה ב-1988 ושוויה בעלייה מתמדת. ל-BOSS כ-14 אלף עובדים ברחבי העולם.

שלא יביאו לנו גרסאות בייסיק :)

• 3 weeks later...

התלבושת של בית"ר אחת המכוערות

https://www.instagram.com/p/BmvDf3tH2yh/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1qr3uzhymh26x

"אני כאן, בעיר הבירה, עיר הקודש, העיר שבה נולדתי"

נו באמת

התלבושת של בית"ר אחת המכוערות

https://www.instagram.com/p/BmvDf3tH2yh/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1qr3uzhymh26x

המסגרת מסביב לסמל... מה זה הדבר הזה לעזאזל?

דווקא שנה שעברה הייתה להם את התלבושת הכי יפה בליגה.

נו באמת

לא ייאמן. עוד לא ערך אימון וכבר מתחיל ללקק להם ולקשר את עצמו למקום.

כמו שבחיפה הוא קרא להם מכבי בכוונה וכתב עליהם פוסטים בלי הפסקה.

אחת הסיבות שאני כל כך בז לו ושונא אותו, מעניין אותו רק עצמו והמיתוג של עצמו, איך לשווק את עצמו תקשורתית, לשנות תסרוקות, להיות זה שידברו עליו. לא הקבוצה.

שלא ידרוך פה לעולם.

נו באמת

זאת כבר פעם שלישית בקריירה שלו שהוא מספר שחוזר הביתה, אחרי שחזר הביתה למכבי ת"א ואחרי שחזר הביתה למכבי חיפה.

המסגרת מסביב לסמל... מה זה הדבר הזה לעזאזל?

דווקא שנה שעברה הייתה להם את התלבושת הכי יפה בליגה.

התלבושת שלהם בעונה שעברה נראתה כמו משהו שקנו בשוק.

לא ייאמן. עוד לא ערך אימון וכבר מתחיל ללקק להם ולקשר את עצמו למקום.

כמו שבחיפה הוא קרא להם מכבי בכוונה וכתב עליהם פוסטים בלי הפסקה.

אחת הסיבות שאני כל כך בז לו ושונא אותו, מעניין אותו רק עצמו והמיתוג של עצמו, איך לשווק את עצמו תקשורתית, לשנות תסרוקות, להיות זה שידברו עליו. לא הקבוצה.

שלא ידרוך פה לעולם.

מדמיין אותו חותם בחדרה:

"מי שמכיר אותי יודע שאני הכי אוהב את השווארמה של שאולי בכיכר"

ימצא איך ללקק לכל קבוצה ויחפש קשר אליה.

מדמיין אותו חותם בחדרה:

אם היה אומר את זה, היית יכול שלא להסכים איתו?

אחת המזעזעות שראיתי מימיי.

סוף סוך אנחנו לא התלבושת הכי מכוערת בליגה בית"ר נראה כאילו שמו להם ריצ'רץ' באמצע החולצה והתלבושת של ב"ש כאילו הייתה טעות בכביסה שלא נדבר על התלבושת חוץ שלהם סטייל חמאס.

מדמיין אותו חותם בחדרה:

לגמרי.

הבן זונה נכנס לויקיפדיה לוקח איזה פרט פיקנטי משם ומוסיף "תמיד חלמתי".

יחתום בצפרירים חולון:"מתרגש לשחק עבור עיר של פייטרים שסיסמתם תמיד הובילה אותי בקריירה - אף על פי כן ולמרות הכל. גדלתי על סיפורי כיבוש הפילבוקס ע"י סיירת שקד ותמיד חלמתי לשחק עבור מלכת גוש דן והדרבי הכי חם בארץ מול בת ים".

בונה מתח מלא פוסטים באינסטגרם שלו עושה אתגרים מיוטיוב באימונים ובמחזור 3 קורע רצועה וגומר את העונה

החליפו את המלבישה ל speedo.

אפשר לנעול את הנושא לדעתי, הוא הגיע לשיא ועכשיו יש רק לאן לרדת. תודה לכולם על ההשתתפות, היה שווה לדבר על תלבושות במשך כמה שבועות בשביל ההודעה הזאת.

זאת כבר פעם שלישית בקריירה שלו שהוא מספר שחוזר הביתה, אחרי שחזר הביתה למכבי ת"א ואחרי שחזר הביתה למכבי חיפה.

עוד שנתיים חוזר הביתה להפועל

מעניין מה כולל הסכם החסות עם BOSS מלבד עניין החליפות.

אם המעצבים שלהם יתרמו קצת לעיצוב החולצה עונה הבאה יש פוטנציאל למשהו שלא נראה פה עדיין.

מעניין מה כולל הסכם החסות עם BOSS מלבד עניין החליפות.

אם המעצבים שלהם יתרמו קצת לעיצוב החולצה עונה הבאה יש פוטנציאל למשהו שלא נראה פה עדיין.

חחחחחח מה?

החתימה היא מול בוס אבל הכל נעשה באמצעות היבואן הישראלי, נראה לך שהמעצבים של בוס יידעו בכלל מי זו מכבי ת"א?

אני מדמיין את השחקנים שלנו עולים עם חולצות סטייל הטוקסידו של בית"ר, מגיעים לנתב"ג עם פולו ממותגת של בחורים טובים.

חחחחחח מה?

החתימה היא מול בוס אבל הכל נעשה באמצעות היבואן הישראלי, נראה לך שהמעצבים של בוס יידעו בכלל מי זו מכבי ת"א?

אני מדמיין את השחקנים שלנו עולים עם חולצות סטייל הטוקסידו של בית"ר, מגיעים לנתב"ג עם פולו ממותגת של בחורים טובים.

זה נשמע הגיוני באמת, אבל אין לי שמץ של מןשג איך זה עובד. המקרה של מכבי ייחודי עם ייצור עצמי של התלבושת.