Jump to content

נושא תלבושות לעונת 2018/19

סלבה

Recommended Posts

דווקא השנה שעברה לא הייתה כל כך גרועה, ברור שהיא לא אפילו 10 אחוז מהפוטנציאל שאתה כמועדון מעצב לעצמך את החולצה ויכול להתחשב ברצונות של האוהדים, אבל היא לא כזאת רע.

רק לא ברור לי למה שלחו סקר מה אנחנו מעדיפים ובסוף הלכו על משהו אחר לגמרי, לראייה המשבצות שנחטפה מהמדף בקצב שלא ראיתי בקבוצת ספורט ישראלית.

מה שכן מזעזע זה שלקחו תלבושת שוער לבנה, 1:1 התלבושת של ראיקו בצבע אחר והפכו אותה לתלבושת השלישית.

דווקא השנה שעברה לא הייתה כל כך גרועה, ברור שהיא לא אפילו 10 אחוז מהפוטנציאל שאתה כמועדון מעצב לעצמך את החולצה ויכול להתחשב ברצונות של האוהדים, אבל היא לא כזאת רע.

רק לא ברור לי למה שלחו סקר מה אנחנו מעדיפים ובסוף הלכו על משהו אחר לגמרי, לראייה המשבצות שנחטפה מהמדף בקצב שלא ראיתי בקבוצת ספורט ישראלית.

מה שכן מזעזע זה שלקחו תלבושת שוער לבנה, 1:1 התלבושת של ראיקו בצבע אחר והפכו אותה לתלבושת השלישית.

הביתית היתה רעה. מאוד.

בחירת הגוונים נוראית, הכחול היה כהה מדי והצהוב חזק מדי ואני לא מדבר על קווי העיצוב הלא נקיים.

הגוונים של הצהוב כחול שהייתי רוצה לראות הם כמו של 16/17.

לא מבין את הלחץ הזה על מדים חדשים..מה שחשוב באמת זה איך הקבוצה תראה.

בסופו של דבר איך שהקבוצה תיראה יגרמו למדים להיראות יפים גם אם הם לא ממש אז עדיף לקוות לקבוצה טובה..

חבל שכל הציפייה הזאת לבסך הכל מדים תגרום לכם לאכזבה..

איפה הימים ששוערים היו עולים עם כובע מצחיה

גלורי דייז קאם בק!!!

מצחייה, אפודת שוער מרופרדת היטב ונותנים לבלם לבעוט בעיטות חמש

למה? יכול להוציא מריכטז חלוצים ולגרום להם להחמיץ

זה בקטנה - מונטויה ובוקה הם אלה שבאמת לקחו את זה רחוק:

CoK2H8tXgAAruoC.jpg

עד שאתה מחליט אם להתרכז במשאית על החולצה, בגובה ההזוי של שם הספונסר, בשילוב הצבעים הרנדומלי על השרוולים, בזה שהמכנס חצי נורמלי וחצי פסיכי או בדבר המוזר על החולצה ועל המכנס שאני מנחש שאולי אמור להיות הספרה 1 - כבר חטפת התקף אפילפסיה ואתה מפרכס על הדשא.

הניינטיז תמיד נראו לי נורמליים לגמרי כי זה העשור שבו גדלתי, אבל במבט לאחור זה כנראה העשור ההזוי בהיסטוריה מבחינות מסויימות.

CoK2H8tXgAAruoC.jpg

עד שאתה מחליט אם להתרכז במשאית על החולצה, בגובה ההזוי של שם הספונסר, בשילוב הצבעים הרנדומלי על השרוולים, בזה שהמכנס חצי נורמלי וחצי פסיכי או בדבר המוזר על החולצה ועל המכנס שאני מנחש שאולי אמור להיות הספרה 1 - כבר חטפת התקף אפילפסיה ואתה מפרכס על הדשא.

הניינטיז תמיד נראו לי נורמליים לגמרי כי זה העשור שבו גדלתי, אבל במבט לאחור זה כנראה העשור ההזוי בהיסטוריה מבחינות מסויימות.

העשור הכי מבזה מבחינת סטייל בהסטוריה האנושית, כתם שחור על כל מי שלקח בזה חלק.

אתה זוכר את כובעי המאווררים עם כיתוב של המונדיאל? חולצות ירוקות לבנות של פוג'י, חולצות הוואי צבעוניות, נשים עם ריפוד בכתפיים שגרם להן להראות כמו שחקניות פוטבול ומה לא.

עשור דוחה ללא ספק, אני שמח שהספקתי לגנוב כמה שנים של שנות ה80 ואני לא חלק מהביזיון הזה

CoK2H8tXgAAruoC.jpg

זה האוטובוס מ-Fortnite

וכמובן, מעילי רוח בצבעי ניאון, או ז'קט ג'ינס (שמשום מה מזוהה אצלי עם הניינטיז יותר מכל עשור אחר). דווקא כתפיות היו גם בשנות השמונים, ואז לגברים. ומבחינות מסויימות זה מגניב.

אבל כל מה שהלך בניינטיז עם הצבעים זה כאילו כולם היו על אסיד או משהו. מה לעזאזל עבר לאנשים בראש?

וכמובן, מעילי רוח בצבעי ניאון, או ז'קט ג'ינס (שמשום מה מזוהה אצלי עם הניינטיז יותר מכל עשור אחר). דווקא כתפיות היו גם בשנות השמונים, ואז לגברים. ומבחינות מסויימות זה מגניב.

אבל כל מה שהלך בניינטיז עם הצבעים זה כאילו כולם היו על אסיד או משהו. מה לעזאזל עבר לאנשים בראש?

לגמרי ז'קט ג'ינס ומכנסי ג'ינס של LEVIS והכי גרוע - השילוב של ג'ינס ומכנסי ג'ינס באותו הגוון הבהיר שנראה כל כך רע.

שלא נדבר על השילובים של ז'קט ניילון ירוק ומכנס ספורט סגול, זוהר כמובן.

הרבה מאוד דברים מוזרים הלכו שם אבל באמת הדבר שעד היום פשוט לא נתפס בעיניי זה הריפוד לכתפיים שנשים שמו בז'קט, למה לעזאזל?

וגם חולצות רחבות בטירוף. לא הייתה טיפת מודעות לעניין של אווירודינמיות.

giggs_1390757c.jpg

אגב התמונה שOMER נתן מעלה עוד נק' ביזיון חשובה לציון, אנשים עם מפרצים עמוקים ברמת מפרץ עכו ומפרץ חיפה שחושבים שהם מפצים על זה בכך שמשאירים שיער ארוך, זה רק הופך את העניין לגרוע יותר (או לסיכום, מודי בר-און)

היה לי מורה לתיאטרון שהגדיל לעשות ועשה צמה, זה כשהוא למעשה קירח חוץ מאותה צמה לא קשורה.

וכמובן שעכשיו זה חזר לאופנה

וכמובן שעכשיו זה חזר לאופנה

חשבתי שהטרנד הזה התחיל והסתיים בנעלי ספורט מקושקשות שכל הנשים התחילו לנעול. זה חרג מעבר לזה?

פשוט אין מצב שמישהו חשב שזה יפה, לא יכול להיות.

חוץ מאסי רחמים שהוא נראה לי סוטה ובקטע של ריפודים בכתפיים.

9a1c852a494ef0fd09b156120ea7c181--busine

האמת שספציפית לתלבושת שוער הייתי שמח אם היה משהו ביזארי ולא סטנדרטי, זה מגניב. לא באמת מה שהראתם פה, אבל כן הדפסים הנדסיים, תעתועי ראייה וכאלה, צבעים זוהרים. לא הכל צריך להיות אופנתי, צריך קצת צבע, ושוערים הם משהו שונה בכדורגל, צריך משהו יוצא דופן.

זכורה לי עונה שבמשחקי הבית של ריבר השוער לבש את התלבושת השלישית. הלוואי שהיה אצלנו משהו כזה.

נוסף בעריכה:

44298-fequi.jpg

די בטוח ששחקני השדה לבשו את זה כתלבושת שלישית במשחקים אחרים. בכל המקרה הנקודה היא שחולצת השוער מעוצבת בצבעי המועדון ובהשראת חולצת הבית. הוא יוצא דופן ועדיין קשור ונראה חלק ברור מהקבוצה. עושה הרבה יותר חשק לקנות כשזה ככה. אין מצב שאני אקנה חולצת שוער ירוקה, אבל אני כן אולי אקנה כחולה.

אם עדיין לא פרסמו כנראה שבאמת מחכים שיגמר המחנה.

קשה לי להאמין גם שפתאום פשוט יפרסמו בלי טיזינג ושטויות בפייסבוק.