Jump to content

מונדיאל 2018

forza

Recommended Posts

סטויקוביץ' בשער של סרביה במשחק ההכנה מול צ'ילה בעוד חצי שעה

Serbia XI vs Chile: Stojkovic, Rukavina, Milenkovic, Tosic, Kolarov, Grujic, Milivojevic, Zivkovic, Radonjic, Ljajic, Mitrovic

איפה אפשר להוריד קובץ שמוסיף בלוח שנה של הסמארטפון את כל המשחקים? ביורו הביאו לכאן משהו כזה.

https://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://fixtur.es/en/wedstrijden/fifa-2018-russia/ronde/1&ved=2ahUKEwjr0djZvr_bAhUF1ywKHV0eAQEQFjABegQIBBAB&usg=AOvVaw3IeRJR2_Q_R9wKCIvzVR9E

יש הוראות גם בפנים.

מה בוחרים ללוח שנה של אנדרואיד שיש בסמסונג?

גוגל, כשאתה נכנס מבקשים ממך להיכנס לחשבון, אתה מוריד ויש הוראות (לא משהו מסובך, פשוט להיכנס להגדרות של הקלנדר ולאפשר את הסנכרון, אפשר גם לבחור צבע וכאלה).

הפלוס באתר שאתה יכול להוריד לפי איזור זמן, השעה מדויקת.

קמיל גליק, בלמה של מונאקו ונבחרת פולין נפצע במשחק טניס כשניסה לעשות מספרת, מחוץ למונדיאל :|

אישית סימנתי את פולין כאחלה כבשה שחורה למונדיאל הזה, בבית עם סנגל יפן וקולומביה לדעתי היא עולה, בשמינית הצלבה עם אנגליה/בלגיה יכולה לעשות צרות

לגליק אין תחליף בנבחרת הזאת, הבלם השני הוא פזדאן מלגיה ורשה, איזה טיפש

מכה לארגנטינה - מנואל לנסיני, שתוכנן לפתוח ב-11 של חורחה סמפאולי ביחד עם ליאו מסי, אנחל די מריה וגונסאלו היגוואין, קרע היום (שישי) באימון את הרצועה הצולבת וייעדר מהטורניר.

מקווה שזאת רק ההתחלה

לשאלה האם הפציעה בקייב הייתה הרגע הקשה בקריירה המצרי הגיב במילה אחת "כן". על ההצהרה של סרחיו ראמוס לפיה סלאח יכול היה להמשיך לשחק לו היה מקבל זריקה אמר המצרי: "זה שגרם לי לבכות בגמר הצ'מפיונס הוא גם זה שאני צוחק ממנו עכשיו. אולי הוא גם יכול להגיד לי האם אהיה כשיר לגביע העולמי?". כשנשאל האם ראמוס העביר לו מסר אחרי המשחק, השיב סלאח: "הוא שלח מסר. אבל לא אמרתי לו שהכול בסדר בינינו".

איזה אפס, לפי הבכי וההתמסכנות מבינים כבר שהוא חמאסניק

אם במשחק הכנה אחרון נותנים לראייקו לעלות מחליף בשער כנראה שכל הדיבור על שוער שלישי לא נכון

גם אם נצא מנקודת ההנחה שהוא השוער השני, מה הסיכוי שהסרבים יחליפו שוער בשלב הבתים ולא בגלל פציעה?

משחק ראשון שלהם נגד קוסטה ריקה, פייבוריטים, גם אם לא, הם לא יקבלו 5 וגם לא 2

משחק שני שוייץ, משחק הרבה יותר שיוויוני, גם פה הם לא יובסו

משחק שלישי ברזיל, המשחק היחיד בבית הזה שיכול להביא להחלפת שוער על ידי תבוסה קשה, אבל אם הם יעלו לשמינית אני מאמין שהם לא יחליפו שוער

*לא כולל גולים של מכירה לא מחוייבים למציאות כגון קאריוס

אני בונה על פציעה של סטויקוביץ אמן (כניסה עם הראש בעמוד / בעיה בכתף)

או שלא יהיו רלוונטים במשחק האחרון

הלוואי שאתה צודק

יהיה להם קשה להיות לא רלוונטיים במשחק השלישי, קוסטה ריקה חלשה מאשר מונדיאל שעבר, ההגנה שלה לא רעה אבל כל משחק הקישור וההתקפה בנוי על סלסו בורגס (גם אגדת מנג'ר) וג'ואל קמפבל, בריאן רואיז ובולאנוס שחקנים אחרי השיא

המשחק מול השוויצרים יכריע כמובן, אבל תאורטית עדיין יהיה להם סיכוי במשחק השלישי

סתם שאלה - אומרים שעל כל יום שראיקוביץ במונדיאל מכבי מקבלת כסף. מה קורה אם במהלך המונדיאל נסגרת עסקה והוא נמכר, מי מקבלת את שאר הכסף מרגע המכירה (בהנחה שסרביה ממשיכה לשחק במונדיאל)?

זה לא ריאלי, שחקן בזמן שהוא במונדיאל לא ישב לחתום על מסמכי חוזה עם קבוצה. זה הזוי יותר מרמטכ״ל שמוכר תיק מניות ביום הראשון של המלחמה

זה לא ריאלי, שחקן בזמן שהוא במונדיאל לא ישב לחתום על מסמכי חוזה עם קבוצה. זה הזוי יותר מרמטכ״ל שמוכר תיק מניות ביום הראשון של המלחמה

היו כבר שחקנים מה אתה מגזים, לפי דעתי ביורו האחרון או במונדיאל היה מישהו שעבר באמצע הטורניר

אם אני לא טועה ססק או פדרו לצ׳לסי אבל אני לא זוכר בדיוק