Jump to content

מונדיאל 2018

forza

Recommended Posts

ארגנטינה נבחרת בינונית עם מאמן חלש.

קוראטיה נבחרת בינונית אבל ממש לא חזקה.

יש להם את חוליית הקישור הכי טובה בטורניר, נו בחיאת.

וזה קרואטיה, לא קוראטיה, די לעילגות.

צודק.

רק באנגליה יש תשוקה לכדורגל.

לך לאיזה דרבי בקרואטיה או סרביה ותשווה את זה לחדרה.

עכשיו מילא אם זה היה נניח בקונגו שאין לנו באמת מושג מה קורה שם מבחינה תרבותית, אבל להגיד שאין ליוגוסלבים תשוקה פסיכית לספורט זה כבר פופוליזם זול.

אף אחד לא טען, או לפחות אני שלבלקנים אין תשוקה.באירופה ביי פאר הם הכי עוצמתיים,פנאטיים וקולניים יחד עם הטורקים והיוונים שהם סוג של בלקנים. התשוקה של האנגלים/בריטים היא מזן אחר,הנה לדוגמא כמו שהעלו פה הטימטום של הקעקועים שאוהדים אנגלים שיכורים עושים, זה אדיר והומוריסטי. גם הטירוף של הדרום אמריקאים שונה, יותר שירים,דת,יותר אמוציות ובכי.

יש להם את חוליית הקישור הכי טובה בטורניר, נו בחיאת.

וזה קרואטיה, לא קוראטיה, די לעילגות.

אוי ואבוי טעיתי תוך כדי כתיבה הודעה במקלדת של הטלפון אז עכשיו אני טיפש המורה ללשון? (אני אפילו לא מתאמץ לערוך את זה)

לא יודע אם הקישור שלהם יותר טוב משל צרפת למשל ועוד דבר לא ראיתי שהם שלטו במרכז השדה באופן ברור היום. לא אמרתי שהם נבחרת פח אבל הם גם לא נבחרת חזקה כמו שעושים ממנה.

צודק.

רק באנגליה יש תשוקה לכדורגל.

לך לאיזה דרבי בקרואטיה או סרביה ותשווה את זה לחדרה.

עכשיו מילא אם זה היה נניח בקונגו שאין לנו באמת מושג מה קורה שם מבחינה תרבותית, אבל להגיד שאין ליוגוסלבים תשוקה פסיכית לספורט זה כבר פופוליזם זול.

מה שיפה זה מרוב שאתה כותב כל כך הרבה אתה בעצם לא כותב כלום

בנוסף אולי אתה עושה את זה בכוונה ואולי לא מרוב שאתה כותב, אתה פשוט שוכח על מה אתה מגיב

אתה מכניס למשתמשים מילים לפה רק כדי "לנצח" בדיון ולהראות חכם וצודק ואתה בעצם עונה לעצמך על דברים שאף אחד לא טען

ברזיל טובה יותר מאנגליה וקרואטיה. אי מוכנות טקטית עלתה להם במשחק מול בלגיה. מאמין שהיו נותנים יופי של פייט לצרפתים.

ברור שיש, אבל לא באותה רמה.

בעיקר לא הבנתי מה הקשר לשפה, אני לא יודע חצי מילה בפורטוגוזית ויודע שבברזיל כדורגל זה דת.

כמו שבהודו מטורפים על קריקט וברוסיה על הוקי קרח, אנגליה חולי כדורגל ובעיקר על הנבחרת שלהם וזה ידוע, לא צריך להתחכם סתם.

אנגליה חולה על כדורגל כמו המון עמים אחרים בעולם.

אנחנו פשוט חשופים הרבה יותר לתקשורת שלהם, לציוצים משם, לסרטים עליהם, למונטי פייתון, לליגה שלהם.

לא אומר שאין להם קהל גדול ומסור, יש להם בהחלט.

אבל גם לקרואטים יש קהל ענק ומסור, וכדורגל בקרואטיה זה אחד הדברים עם הכי הרבה תשוקה בעולם.

אתה מתבאס שאנגליה עפו כי אתה אוהד אנגליה? סבבה, זכותך להתבאס.

אבל להגיד שאתה נייטרלי ואתה מתבאס על אנגליה בגלל שלהם יש תשוקה לכדורגל זה די טיפשי.

אני מתבאס שקרואטיה בגמר כי צרפת קרואטיה נשמע מסריח, אבל מבחינת אוהדים ותשוקה? תהיה רציני.

מה שיפה זה מרוב שאתה כותב כל כך הרבה אתה בעצם לא כותב כלום

בנוסף אולי אתה עושה את זה בכוונה ואולי לא מרוב שאתה כותב, אתה פשוט שוכח על מה אתה מגיב

אתה מכניס למשתמשים מילים לפה רק כדי "לנצח" בדיון ולהראות חכם וצודק ואתה בעצם עונה לעצמך על דברים שאף אחד לא טען

מה הקשר חכם? לא מבין למה אתה מחפש לריב איתי בכוח.

ואני עוד מנסה לענות לך בצורה עניינית ואתה בוחר רק לתקוף אותי אישית ולענות מלוכלך.

אם אתה רוצה דיון אמיתי, סבבה, בכיף.

אם אתה רוצה להתנצח כמו בגן סטייל "גם לחדרה יש תשוקה" אז גם סבבה, רק תגיד מראש.

לא יודע אם הקישור שלהם יותר טוב משל צרפת למשל ועוד דבר לא ראיתי שהם שלטו במרכז השדה באופן ברור היום. לא אמרתי שהם נבחרת פח אבל הם גם לא נבחרת חזקה כמו שעושים ממנה.

קישור מהטובים במונדיאל שכולל שני שחקני וורלד קלאס, שלישיית ההתקפה מצוינת, הגנה יציבה,10 מתוך ה-11 מההרכב הם שחקנים משמעותיים בחמשת הליגות הטובות באירופה (שגם וידה אמור לעבור לקבוצה גדולה יותר אחרי המונדיאל), והם סיימו במאזן מושלם את "בית המוות" של המונדיאל.

"בינונית" עלק, נבחרת הרבה יותר מוכשרת מאנגליה לצורך העניין.

הסיבה היחידה שממעיטים בערכה זה שקרואטיה היא לא שם סקסי, והסיומת של השמות משפחה שלהם היא "יץ" ולא סיומת ברזילאית מגניבה.

מבחינת סגל והרמה שהם הציגו ברוב שלבי הטורניר הם לגמרי ברמת הטופ 4 במונדיאל.

ובנקודה אופטימית זו, מקווה שיאכלו חמישייה בגמר, 100% אנטי מיעוטים אתניים (ואיזה מסכנים הסרבים..)

מה הקשר חכם? לא מבין למה אתה מחפש לריב איתי בכוח.

ואני עוד מנסה לענות לך בצורה עניינית ואתה בוחר רק לתקוף אותי אישית ולענות מלוכלך.

אם אתה רוצה דיון אמיתי, סבבה, בכיף.

אם אתה רוצה להתנצח כמו בגן סטייל "גם לחדרה יש תשוקה" אז גם סבבה, רק תגיד מראש.

כמו שקבעת שלתאילנד ואנגליה יש אותה רמת תשוקה אז לדעתי גם לחדרה יש אותה רמת תשוקה כמו לקרואטיה, זו הרגשה סובייקטיבית שלי, אין פה שום נוסחה או תשובה מדויקת שיכולה להוכיח שאני טועה/צודק

כמו שקבעת שלתאילנד ואנגליה יש אותה רמת תשוקה אז לדעתי גם לחדרה יש אותה רמת תשוקה כמו לקרואטיה, זו הרגשה סובייקטיבית שלי, אין פה שום נוסחה או תשובה מדויקת שיכולה להוכיח שאני טועה/צודק

הוצאת דברים מהקשרם.

אתה מדבר על דיון בנושא אחר לגמרי.

הדיון עם תאילנד היה שלדעתך אנגליה זה שם לגיטימי לגמר, כי כדורגל זה דת באנגליה.

אני אמרתי שלאוהדים ולתשוקה שלהם למשחק אין שום קשר להאם השם הזה הוא סקסי לגמר או לא.

בדיוק כמו שריאל נגד באיירן מינכן נשמע כמו גמר ליגת האלופות, ופורטו נגד אפואל ניקוסיה לא, גם אם לניקוסיה יהיה דור זהב וגם אם הקהל של פורטו הוא הכי מסור בעולם.

ובתור גוזמה כתבתי שגם בתאילנד כדורגל זה דת, אבל זה לא הופך אותם לשם לגיטימי לגמר.

שוב פעם, אני אדגיש: האהבה והתשוקה של הקהל לא הופך קבוצה לשם גדול וחומר ממנו עשויים גמרים. בשביל זה צריך "קצת יותר" שכרגע אין לנבחרת אנגליה.

גמר צריך להיות מפגש אימפריות, מפגש טיטאנים.

גרמניה, ברזיל, ארגנטינה, איטליה וכו'

לאוהדים ולתשוקה שלהם אין שום קשר לעניין.

אתה בחרת לתקוף אותי ולהגיד בזלזול שאני אגדיל כל נבחרת שתשחק נגד אנגליה, "גם אם זו חדרה"

אז א. שוב פעם, מה קשור תשוקה למשחק לטענה המקורית שלי?

ב. להקטין את הקהל והתשוקה של קרואטיה זה טיפשי.

קישור מהטובים במונדיאל שכולל שני שחקני וורלד קלאס, שלישיית ההתקפה מצוינת, הגנה יציבה,10 מתוך ה-11 מההרכב הם שחקנים משמעותיים בחמשת הליגות הטובות באירופה (שגם וידה אמור לעבור לקבוצה גדולה יותר אחרי המונדיאל), והם סיימו במאזן מושלם את "בית המוות" של המונדיאל.

"בינונית" עלק, נבחרת הרבה יותר מוכשרת מאנגליה לצורך העניין.

הסיבה היחידה שממעיטים בערכה זה שקרואטיה היא לא שם סקסי, והסיומת של השמות משפחה שלהם היא "יץ" ולא סיומת ברזילאית מגניבה.

מבחינת סגל והרמה שהם הציגו ברוב שלבי הטורניר הם לגמרי ברמת הטופ 4 במונדיאל.

ובנקודה אופטימית זו, מקווה שיאכלו חמישייה בגמר, 100% אנטי מיעוטים אתניים (ואיזה מסכנים הסרבים..)

איפה ראית שרשמתי שאנגליה לא בינונית?

על פי התצוגות שהם נתנו מהשמינית אתה יכול להגיד שהם שיחקו טוב? אם הם היו בצד השני של ההגרלה נראה לך באמת שהם היו מגיעים לגמר? (גם האנגלים לא) הסיבה שממעיטים בערכה? הפוך הסיבה שמוסיפים להערכה זה בגלל שהם ניצחו והם כביכול נבחרת קטנה למרות שלהוציא את המשחק היום ואת המשחק נגד ארגנטינה (שעם המאמן שלהם הם חלשים) הם היו הפייבוריטים לנצח.

אני לא אומר שזה לא יפה להגיע לגמר הפאקינג מונדיאל אבל בכל זאת הם לא בטופ 3 של הנבחרות בעולם.

על פי התצוגות שהם נתנו מהשמינית אתה יכול להגיד שהם שיחקו טוב? אם הם היו בצד השני של ההגרלה נראה לך באמת שהם היו מגיעים לגמר? (גם האנגלים לא)

הייתה ירידה החל מהשמינית, מאמין שזה נובע מעייפות ויריבות עיקשות שבאו במטרה להסתגר.

בכל מקרה, לשמור על רמה עקבית לאורך כל הטורניר זה קשה על גבול הבלתי אפשרי. גרמניה, שנראה לי אתה תסכים שהייתה אלופת עולם ראויה ב2014, לא ניצחה את גאנה

וגנבה ניצחון בשמינית מול סעודיה עם משחק גדול של נוייר.

גם בטורניר הנוכחי, בלגיה שהיא אולי הנבחרת שהכי הרשימה, לא הודחה כבר בשמינית בגלל שהיפנים היו נאיביים והגובה הממוצע שלהם הוא 1.20 בערך.

בסופו של דבר קרואטיה הרשימה ב-4 מ6 המשחקים שלה עד כה, שלטה בכולם, ומבחינת כדורגל היא העפילה לגמר לגמרי בצדק.

בנוגע לשאלה השנייה קצת קשה לענות עליה כי מדובר בתסריט תיאורטי אבל אני לא מבין מאיפה הביטחון לקבוע קרואטיה לא הייתה מצליחה להתעלות ולהדיח את ברזיל או בלגיה?

לא חושב שיש פערי רמות מובהקים ביניהן, והעפלה של קרואטיה על חשבון אחת מהן רחוקה מלהיחשב כסנסציונית.

בנוגע לשאלה השנייה קצת קשה לענות עליה כי מדובר בתסריט תיאורטי אבל אני לא מבין מאיפה הביטחון לקבוע קרואטיה לא הייתה מצליחה להתעלות ולהדיח את ברזיל או בלגיה?

לא חושב שיש פערי רמות מובהקים ביניהן, והעפלה של קרואטיה על חשבון אחת מהן רחוקה מלהיחשב כסנסציונית.

הם בהחלט היו יכולים להצליח להדיח נבחרות טובות אבל לא מאמין שהם היו מגיעים לגמר.

שוב אני לא אומר שקרואטיה נבחרת חלשה (כשאמרתי בינונית התכוונתי בעיקר ליכולת) היא כן ב10 הנבחרות הטובות בעולם אבל לא מדהימה.

בכל אופן גמר זה גמר ואני מקווה שביום ראשון נראה הכרעה ב90 דקות הפעם.

יהיה מופרך להגיד שמודריץ' הוא מהשחקנים השלמים והטובים בהיסטוריה של המשחק בתפקידו?

רואה אותו כבר כמה שנים טובות, הוא פשוט מפלצת כדורגל.

מדהים שהוא בן 33.

אם אני בונה הרכב דימיוני מכל השחקנים בעולם, שלישיית הקישור שלי היא קאנטה, הוא וקדב.

יהיה מופרך להגיד שמודריץ' הוא מהשחקנים השלמים והטובים בהיסטוריה של המשחק בתפקידו?

מדהים שהוא בן 33.

אם אני בונה הרכב דימיוני מכל השחקנים בעולם, שלישיית הקישור שלי היא קאנטה, הוא וקדב.

בכלל בכלל לא מופרך

מדהים שהוא בן 33.

לגמרי לא מופרך. הוא אגדה, פשוט אין לו יחסי ציבור. גם בטוטנהאם הוא היה עצום, לא ראו בסטטיסטיקה אבל מי שעקב אחריו יודע. והוא ייחודי. הוא לא שחקן של פעם בדור אלא הרבה יותר מזה.

מישהו יודע אם גולים/בישולים במשחק על המקום השלישי נכנסים לסטטיסטיקה של הטורניר?

יכול להיות קריטי להימורים בין החבר'ה אצלנו (בעיקר על מלך הבישולים)

ברור

אמנם משחק לא מעניין אבל חלק מהטורניר