Jump to content

מונדיאל 2018

forza

Recommended Posts

כי אנגליה קבוצה מצ'וקמקת עם גביע מצ'וקמק משנות ה60?

עם יותר תרבות כדורגל מכל העולם ביחד. ורמת הכדורגל לא משנה, אתה אמרת בעצמך, אז למה גביע מצ׳וקמק שלהם (ואולי גם הפעם) שווה פחות מגביעים מצ׳וקמקים של ארגנטינה/ברזיל/גרמניה/איטליה?

חייל זה ילד, אחושילינג ילד.

טבעת מבית של חוליגנים? מה?

טבעת ? וואו זה נוראי

ואיך הגעת מזה שאני לומד וקורא פה ושם על קהלים וההיסטוריה שלהן לזה שבאתי מבית של חוליגנים ?

הייתי שמח אם ל"חיילים הילדים" שאתה מדבר עליהן היה קצת ידע בנושא הזה .. ממש משעמם איתם

השיר מתייחס למגוייר? הוא משפילד. בגלל זה יש לו את המבטא היפהפה הזה.

זאת קבוצה נוראית. היה מזל עם ההגרלה. מרגיש שזה פיקפורד, קיין ועוד תשעה שחקנים. צריך גם לומר שעם כל הכבוד, לא ברור למה סאות׳גייט ממשיך להרכיב את סטרלינג המזעזע, ובכלל אנגליה משחקת חרא של כדורגל.

ועדיין, הקבוצה שבקושי ניצחה את טוניסיה ואת קולומביה בלי חאמס רחוקה שני משחקים מהגמר. זאת אגב הסיבה שאני תמיד אומר שצריך לקחת את המונדיאל בעירבון מוגבל.

זה מונדיאל נפלא, שמקווה שתזכה בו הקבוצה האפורה והנוראית הזאת.

של הקלאש אהובתך.

של הקלאש אהובתך.

This Is England?

האמת שלא טרחתי לשמוע את האלבום הזה, הבנתי שכולם התכחשו אליו (:

(הדון נזרק בגלל הרואין, אבל ברגע שסטראמר וג׳ונס רבו זה כבר לא הקלאש, זה נחשב לאלבום של סטראמר שסימונון מנגן בו בס בעיני רבים)

עם יותר תרבות כדורגל מכל העולם ביחד. ורמת הכדורגל לא משנה, אתה אמרת בעצמך, אז למה גביע מצ׳וקמק שלהם (ואולי גם הפעם) שווה יותר מגביעים מצ׳וקמקים של ארגנטינה/ברזיל/גרמניה/איטליה?

כי לברזיל, ארגנטינה, גרמניה ואיטליה יש הילה ולאנגליה לא.

גם צרפת זה חצי כח, אבל לה לפחות יש יורו ומונדיאל יחסית לאחרונה, וגמרים גם.

כשלאנגליה יהיה את זה בעוד 3, 4 טורנירים נדבר עליה.

ולצורך העניין, הבעיה היא לא אנגליה, אלא השילוב שלה עם צרפת או בלגיה.

שים ברזיל נגד אנגליה וזה גמר סבבה.

על סמך מה?

על סמך האצטדיונים המלאים, השירים, הפולקלור.

אני מבין שאנשים פה מתלהבים מהאולטראס האיטלקי עם הפוליטיקה שלהם והמגרשים הריקים שלהם, אבל תרבות כדורגל סוחפת זה באנגליה, ובמובן מסויים בגרמניה. בשאר זה פשוט לא מתקרב. בשאר המקומות אין כל כך הרבה מועדונים עם היסטוריה, פולקלור ויציעים מלאים. לפחות באירופה. את ארגנטינה ואת ברזיל פחות מכיר.

כי לברזיל, ארגנטינה, גרמניה ואיטליה יש הילה ולאנגליה לא.

גם צרפת זה חצי כח, אבל לה לפחות יש יורו ומונדיאל יחסית לאחרונה, וגמרים גם.

כשלאנגליה יהיה את זה בעוד 3, 4 טורנירים נדבר עליה.

ולצורך העניין, הבעיה היא לא אנגליה, אלא השילוב שלה עם צרפת או בלגיה.

שים ברזיל נגד אנגליה וזה גמר סבבה.

יש לה גמר? הנה, אולי גם לאנגליה תיכף.

היסטוריה נבנית, ארון תארים מתמלא.

לאנגליה בעיני חלק משמעותי מהעולם יש הילה. יודע שכולם תוהים למה, אם גרועה. אבל מבחינת מסורת, הרגע הסברתי למישהו אחר.

על סמך האצטדיונים המלאים, השירים, הפולקלור.

אני מבין שאנשים פה מתלהבים מהאולטראס האיטלקי עם הפוליטיקה שלהם והמגרשים הריקים שלהם, אבל תרבות כדורגל סוחפת זה באנגליה, ובמובן מסויים בגרמניה. בשאר זה פשוט לא מתקרב. בשאר המקומות אין כל כך הרבה מועדונים עם היסטוריה, פולקלור ויציעים מלאים. לפחות באירופה. את ארגנטינה ואת ברזיל פחות מכיר.

אתה לא יכול להתייחס לשתי מדינות, להודות שאת השאר אתה פחות מכיר, ועדיין לדבוק באמירה של "יש לאנגלים יותר תרבות כדורגל מכל העולם ביחד".

בעיניי תרבות הכדורגל בדרא"מ הרבה יותר סוחפת, ומזרח אירופה לא נופלים מהאנגלים.

שירים ופולקלור יש גם בצ'כיה ופולין

שירים מוקלטים שבמקום הראשון במצעד הפזמונים? יציעים מלאים בכל עיר? מיליון יריבויות ומשחקים היסטוריים מכל ארבע הליגות הראשונות? אני בספק.

אתה לא יכול להתייחס לשתי מדינות, להודות שאת השאר אתה פחות מכיר, ועדיין לדבוק באמירה של "יש לאנגלים יותר תרבות כדורגל מכל העולם ביחד".

בעיניי תרבות הכדורגל בדרא"מ הרבה יותר סוחפת.

סבבה. מקבל.

עריכה: עכשיו ראיתי שהוספת בעצמך בעריכה את מזרח אירופה. זה פולקלור של מכות, לא של כדורגל. בעיניי תרבות חוליגנים היא לא תרבות כדורגל, וגם תרבות החוליגנים הרסה את הכדורגל האנגלי עד שנוקתה.

ההילה היחידה שיש לה זה השפה האנגלית.

נבחרת מסריחה ממדינה מסריחה ששמינית גמר זה המקום הראוי לה.

כשתזכה ותגיע לכמה גמרים נדבר עליה ברצינות.

טבעת ? וואו זה נוראי

ואיך הגעת מזה שאני לומד וקורא פה ושם על קהלים וההיסטוריה שלהן לזה שבאתי מבית של חוליגנים ?

הייתי שמח אם ל"חיילים הילדים" שאתה מדבר עליהן היה קצת ידע בנושא הזה .. ממש משעמם איתם

תיקון אוטומטי.

כתבת שבאת מבית כזה בהקשר של חוליגניזם ואולטראס.

שירים מוקלטים שבמקום הראשון במצעד הפזמונים? יציעים מלאים בכל עיר? מיליון יריבויות ומשחקים היסטוריים מכל ארבע הליגות הראשונות? אני בספק.

אתה מבלבל בין הליגה המקומית לבין המונדיאל.

טעות נפוצה.

ההילה היחידה שיש לה זה השפה האנגלית.

נבחרת מסריחה ממדינה מסריחה ששמינית גמר זה המקום הראוי לה.

כשתזכה ותגיע לכמה גמרים נדבר עליה ברצינות.

ההילה שיש לה זה ההיסטוריה כמולדת הכדורגל, מועדונים אנגליים ואצטדיונים מלאים. לא סתם שחקנים מכל העולם חולמים לשחק באנגליה. אפילו ג׳ורדי אמר שליוהאן היה חבל שלא שיחק באנגליה אם אני זוכר נכון, ושזאת החרטה היחידה בקריירה שלו או משהו כזה.

סבבה שזה לא מדבר אליך, אתה לא יכול להכחיש את זה שבשביל חלק גדול מהעולם זה כן מדבר.

סבבה. מקבל.

עריכה: עכשיו ראיתי שהוספת בעצמך בעריכה את מזרח אירופה. זה פולקלור של מכות, לא של כדורגל. בעיניי תרבות חוליגנים היא לא תרבות כדורגל, וגם תרבות החוליגנים הרסה את הכדורגל האנגלי עד שנוקתה.

יש בזה משהו.

אתה מבלבל בין הליגה המקומית לבין המונדיאל.

טעות נפוצה.

מדינה עם תרבות כדורגל. בגלל זה אני רוצה לראות אותה מצליחה. ואם אתה מדבר על שירים מוקלטים, אז זה גם ליגה מקומית וגם מונדיאל.

ניר אתה נשמע כמו אוהד כדורגל גרמני (:

נאאא

אני פשוט מתבאס מגמר של שתי אירופאיות מעפנות.

עד היום אני מדחיק את הגמר של 2006, ושם עוד הייתה את איטליה.

אני דווקא די מבסוט על מה שיש בהתחשב בפאשלות של איטלה וגרמניה.

רק רוסיה באמת מעצבנת אותי.

אבל לגמרי מבין את הכמיהה למשחקים בין יבשתיים

מדינה עם תרבות כדורגל. בגלל זה אני רוצה לראות אותה מצליחה. ואם אתה מדבר על שירים מוקלטים, אז זה גם ליגה מקומית וגם מונדיאל.

גמר מונדיאל לא קשור לאוהדים מהליגה המקומית שמעודדים גם את הנבחרת, בדיוק כמו שהוא לא קשור לשחקנים.

הוא קשור להילה ופאר.

הדבר היחידי שקשור לארוע הזה הוא השם.

והשם "אנגליה" מתקשר עם שמינית גמר, והצירוף "אנגליה נגד צרפת" מתקשר עם משחק הכנה שאתה אומר שאתה תראה כי בטח יהיה טוב, אבל במקום זה רואה איזה פרק בנטפליקס ובלילה אתה כזה "אהה וואלה, היה משחק. כמה נגמר? 1:0 צרפת? טוב נו"

לחוליגנים שלהם לא נותנים לצאת מהמדינה. וטוב שכך. אוסף של ערסים שהקשר בינם לבין כדורגל או לחגיגות האלה הוא מקרי והורסים לכולם.

שום קשר לחוליגניזם. שום קשר.

אבל מה שהזוי הוא לא שאתה חושב שזאת אשמת האוהדים אלא שמציין את זה כדבר חיובי לזכותם.

מסכים איתך לחלוטין , אף אחד לא אמר שהאנגלים האלה נשמות טובות, אבל במצב הנוכחי הם יכלו להעלות את הרמה של העידוד הרדום של האנגלים שזה משהו שמאוד חסר(מי שרואה ליגות האנגליות יכול להבין) במיוחד במצב הנדיר הזה שהנבחרת שלהן נמצאת.

חס וחלילה , אסון מצער מאוד אל תנסה להוציא אותי מצדיק את ההתנהגות של האוהדים כי אין פה שום צד שיצא בסדר בעניין הזה לא האוהדים ובטח שלא המשטרה .

אם כבר אז כבר - אם אנגליה מצ׳וקמקת, מקווה שגם ארגנטינה בעיניך.

לפחות אנגליה לא לקחה גביע כי יוהאן לא שיחק וכי החונטה איימה על פרו להפסיד 6-0, או עם גול ביד.

(עכשיו מישהו יגיד שלא עבר את הקו)