Jump to content

מונדיאל 2018

forza

Recommended Posts

גמר של צרפת-אנגליה זה לא סבבה?

מבחינת איכות גם קרואטיה-בלגיה זה אחלה למרות שאין מסורת לשתיהן, נטו יכולת בטורניר הזה

בשביל איכות רואים את הצ'מפיונס.

מונדיאל לא קשור לכדורגל, זה אקס טריטוריה של תהילה והיסטוריה.

גמר המונדיאל זה ארוע שגדול הרבה יותר מ22 אנשים שטובים בכדורגל בתקופה נתונה שרצים אחרי הכדור ומפה לשם התגלגלו לגמר.

צרפת אנגליה זה רבע היורו. בגמר המונדיאל תן לי ברזיל נגד איטליה, תן לי להרגיש עור ברווז מרוב התרגשות כשאני רואה את הדגלים של ארגנטינה וגרמניה. תן לי להרגיש שאני חלק ממשהו גדול.

צרפת אנגליה זה גמר מעפן, גם אם משחקים שם 22 מארדונות.

גמר המונדיאל זה ארוע שגדול הרבה יותר מ22 אנשים שטובים בכדורגל בתקופה נתונה שרצים אחרי הכדור ומפה לשם התגלגלו לגמר.

צרפת אנגליה זה רבע היורו. בגמר המונדיאל תן לי ברזיל נגד איטליה, תן לי להרגיש עור ברווז מרוב התרגשות כשאני רואה את הדגלים של ארגנטינה וגרמניה. תן לי להרגיש שאני חלק ממשהו גדול.

אקס טריטוריה של תהילה והיסטוריה- יפה כתבת. ובדיוק זה מה שקורה. לכן עצם המעמד הוא החשמל. בשביל לטרוף את הקלפים קצת שונה- יש לך באיירן- יובה, או ריאל- צלסי ביום יום. יצא לי מכל החורים האמת.

וזה מעבר לבסיס המובן מאליו- מי שמגיע, צריך להיות שם.תהילה והיסטוריה צריך להרוויח. יום יום, שעה שעה.

הפתעות זה חמוד כשזה לסטר זוכה בליגה האנגלית, או פורטו בצ'מפיונס.

בגמר המונדיאל אני רוצה לראות את גרמניה/ברזיל/ארגנטינה/איטליה/צרפת.

קצת כבוד למעמד

הפתעות למי?

לא רוצה לראות בגמר נבחרת רק בגלל השם שלה או כי היא לקחה 3 גביעים בעבר.

נבחרות שמסריחות את הדשא או שהפסידו בגלל הגרלה קשה שייסעו הביתה. זה מונדיאל לא טורניר חברים.

אם ברזיל / גרמניה / ארגנטינה היו זוכות זה היה עוד גביע לאוסף עם סיפור נחמד.

הזכיות החד-פעמיות של אנגליה ב-66 וצרפת ב-98 הן דבר שנצרב בתודעה של כל אוהד כדורגל לנצח.

אקס טריטוריה של תהילה והיסטוריה- בדיוק. לכן עצם המעמד הוא החשמל. בשביל לטרוף את הקלפים קצת שונה- יש לך באיירן- יובה, או ריאל- צלסי ביום יום. יצא לי מכל החורים האמת.

וזה מעבר לבסיס המובן מאליו- מי שמגיע, צריך להיות שם.

אף פעם לא הבנתי אנשים שרואים את המונדיאל בגלל הכדורגל

קראמריץ במנגר היה חלוץ טיל, הייתי מביא אותו למכבי היה תופר פה את הליגה ואחרי עונה הייתי מוכר אותו לפרמיירליג.

קיצר לאן צ׳רישב יעבור בקיץ?

הוא בן 28 בדצמבר ושחקן שולי בכל קבוצה שדרך בה לאורך הקריירה למעט עונה אחת טובה יחסית. אם מונדיאל אחד מקפיץ לו את המניות דרסטית זה בדיחה.

כן, איך החוליגנים האלה פירקו את הרוסים ביורו 2016, זה היה באמת מטורף!

ציפיתי לאיזה אחד סרקסטי כמוך

אסון הילסבורו שמעת ? הייזל ? אין לי ספק שלא נולדת קרוב לאירועים האלה , מודה,גם אני לא.

אבל, אני בספק אם אתה ספציפית שמעת עליהם , תמשיך ללמוד מ"תרבות האולטראס" המתפתחת פה ולראות סרטונים שמעלים באולטראס ישראל בפייסבוק.

על היריבות בין הגדולות בעולם בין מנצ'סטר יונייטד לליברפול שמעת? לידס? לא אה ?

אחלה רוסים , אחלה אנגלים

אף פעם לא הבנתי אנשים שרואים את המונדיאל בגלל הכדורגל

פעם זה היה חלון הראווה הכי גדול. ליגת האלופות והפערים הכלכלים האדירים בתוך הליגות המקומיות- בלעו הכל.

נחמד המשב רוח הזה.בעיני.

אתה מתרפק על נוסטלגיה שלא קיימת.

ברזיל כבר לא רוקדת כמו שרקדה פעם וזה נגמר אי שם בשנות ה-80. היום השחקנים שלה, רובם ככולם אירופאים לכל דבר ועניין.

ואיטליה עם המשמעת והגנת הברזל יכולה ללמוד דבר או שניים על משחק טקטי מנבחרת כמו בלגיה.

ארגנטינה זו נבחרת שחקן אחד שלא כמו האלוהים שלפניו, לא יודע לסחוב אותה על הגב.

והיעילות הגרמנית כנראה שיעממה גם את השחקנים של עצמם למוות. הם נראו כמי שמחכים שהטורניר כבר יסתיים.

לצרפת ואנגליה יש היסטוריה משותפת (לטוב ולרע) שנמשכת אלף שנים אחורה. המון אמוציות יש במשחק הזה.

תן לאגדות חדשות להיוולד.

אסון הילסבורו שמעת ? הייזל ? אין לי ספק שלא נולדת קרוב לאירועים האלה , מודה,גם אני לא.

אבל, אני בספק אם אתה ספציפית שמעת עליהם , תמשיך ללמוד מ"תרבות האולטראס" המתפתחת פה ולראות סרטונים שמעלים באולטראס ישראל בפייסבוק.

אחלה רוסים , אחלה אנגלים

אני חושב שמה שיותר בולט זה שאתה ילד והוא לא. השטויות האלה לא באמת תורמות כלום. ברוסיה, אגב, לא נמצאים גם החוליגנים הרוסים כרגע, פוטין שלח אותם לגלות קצרה לתקופת המונדיאל תמורת כסף או הגנה או אנערף מה.

ואין שום קשר בין הילסבורו לבין חוליגניות. מחדל משטרתי שגרם לדוחק מטורף. יותר דומה לאירוע עם אמיר רנד.

אתה מתרפק על נוסטלגיה שלא קיימת.

ברזיל כבר לא רוקדת כמו שרקדה פעם וזה נגמר אי שם בשנות ה-80. היום השחקנים שלה, רובם ככולם אירופאים לכל דבר ועניין.

ואיטליה עם המשמעת והגנת הברזל יכולה ללמוד דבר או שניים על משחק טקטי מנבחרת כמו בלגיה.

ארגנטינה זו נבחרת שחקן אחד שלא כמו האלוהים שלפניו, לא יודע לסחוב אותה על הגב.

והיעילות הגרמנית כנראה שיעממה גם את השחקנים של עצמם למוות. הם נראו כמי שמחכים שהטורניר כבר יסתיים.

לצרפת ואנגליה יש היסטוריה משותפת (לטוב ולרע) שנמשכת אלף שנים אחורה. המון אמוציות יש במשחק הזה.

תן לאגדות חדשות להיוולד.

גם למרוקו ואלג'יריה יש יריבות ומסורת של מאות שנות מלחמות, ועדיין לא הייתי רוצה לראות אותן בגמר

This is England

This knife of Sheffield steel

This is England

This is how we feel

ישששששש

השיר מתייחס למגוייר? הוא משפילד. בגלל זה יש לו את המבטא היפהפה הזה.

זאת קבוצה נוראית. היה מזל עם ההגרלה. מרגיש שזה פיקפורד, קיין ועוד תשעה שחקנים. צריך גם לומר שעם כל הכבוד, לא ברור למה סאות׳גייט ממשיך להרכיב את סטרלינג המזעזע, ובכלל אנגליה משחקת חרא של כדורגל.

ועדיין, הקבוצה שבקושי ניצחה את טוניסיה ואת קולומביה בלי חאמס רחוקה שני משחקים מהגמר. זאת אגב הסיבה שאני תמיד אומר שצריך לקחת את המונדיאל בעירבון מוגבל.

זה מונדיאל נפלא, שמקווה שתזכה בו הקבוצה האפורה והנוראית הזאת.

גם למרוקו ואלג'יריה יש יריבות ומסורת של מאות שנות מלחמות, ועדיין לא הייתי רוצה לראות אותן בגמר

בחיים לא שמעתי על יריבות בין מרוקו לאלג׳יריה. אבל אם אתה אומר שלא רמת הכדורגל היא עניין, אז מה הבעיה באנגליה - צרפת?

אחלה רוסים , אחלה אנגלים

הבאת את אסונות היילסבורו (בכלל דוחק) והייזל כדוגמא לתרבות אולטראס מפותחת בהקשר חיובי? וואו. זה נוראי.

אני חושב שמה שיותר בולט זה שאתה ילד והוא לא. השטויות האלה לא באמת תורמות כלום. ברוסיה, אגב, לא נמצאים גם החוליגנים הרוסים כרגע, פוטין שלח אותם לגלות קצרה לתקופת המונדיאל תמורת כסף או הגנה או אנערף מה.

ואין שום קשר בין הילסבורו לבין חוליגניות. מחדל משטרתי שגרם לדוחק מטורף. יותר דומה לאירוע עם אמיר רנד.

חייל .. תקרא לזה איך שאתה רוצה .

קראתי על זה הרבה, אפשר לקרוא לזה אפילו חקרתי. לא יכולתי שלא אחרי שבאתי מבית כזה ובעצם "חונכתי" על הדברים האלה ועל כדורגל בכלליות .

המצב בעצם שווה , אי אפשר להשתלט על כל החוליגנים הרוסים כמו שאי אפשר להשתלט על כל החוליגנים האנגליים , אתה צריך מודיעין ברמה גבוהה ושל כמות אנשים נרחבת .

אין ספק שזה היה אחד המחדלים הגדולים בעולם , אבל לפי מה שהבנתי האיצטדיון כבר הכיל כמות כזאת של אנשים לפני המשחק הזה , ובמזל לא קרה כלום . אפשר לקרוא לזה חוליגניזם או סתם חוסר מזל מוגזם .

זהו אני אפסיק פה , בעד מי אנחנו הרוסים או הקרואטיים(זכר להיידוק ספליט לפני שנתיים)?

אבא שלי שרוף אנגליה(ויונייטד) .

התחיל לאוהד אותם מילדות רק בגלל דברים כאלה

כשהם רוצים הם הכי פנאטיים בעולם . הלוואי שיתנו לחוליגנים שלהם להגיע לרוסיה לחצי גמר ,זה יהיה מטורף.

לחוליגנים שלהם לא נותנים לצאת מהמדינה. וטוב שכך. אוסף של ערסים שהקשר בינם לבין כדורגל או לחגיגות האלה הוא מקרי והורסים לכולם.

קראתי על זה הרבה, אפשר לקרוא לזה אפילו חקרתי. לא יכולתי שלא אחרי שבאתי מבית כזה ובעצם "חונכתי" על הדברים האלה ועל כדורגל בכלליות .

המצב בעצם שווה , אי אפשר להשתלט על כל החוליגנים הרוסים כמו שאי אפשר להשתלט על כל החוליגנים האנגליים , אתה צריך מודיעין ברמה גבוהה ושל כמות אנשים נרחבת .

אין ספק שזה היה אחד המחדלים הגדולים בעולם , אבל לפי מה שהבנתי האיצטדיון כבר הכיל כמות כזאת של אנשים לפני המשחק הזה , ובמזל לא קרה כלום . אפשר לקרוא לזה חוליגניזם או סתם חוסר מזל מוגזם .

זהו אני אפסיק פה , בעד מי אנחנו הרוסים או הקרואטיים(זכר להיידוק ספליט לפני שנתיים)?

שום קשר לחוליגניזם. שום קשר.

אבל מה שהזוי הוא לא שאתה חושב שזאת אשמת האוהדים אלא שמציין את זה כדבר חיובי לזכותם.

בחיים לא שמעתי על יריבות בין מרוקו לאלג׳יריה. אבל אם אתה אומר שלא רמת הכדורגל היא עניין, אז מה הבעיה באנגליה - צרפת?

כי אנגליה קבוצה מצ'וקמקת עם גביע מצ'וקמק משנות ה60?

חייל זה ילד, אחושילינג ילד.

ובאת מבית של חוליגנים? מה?