Jump to content

מונדיאל 2018

forza

Recommended Posts

צרפת עם הניסיון תנצח לדעתי

גם אנגליה עם הניסיון תנצח את קרואטיה

אנגליה מפתיעים אותי שבכלל הגיעו לשלבים האלה, לדעתי עם יריבות קצת יותר רציניות הם היו מודחים מזמן.

צרפת עם הניסיון תנצח לדעתי

גם אנגליה עם הניסיון תנצח את קרואטיה

אנגליה מפתיעים אותי שבכלל הגיעו לשלבים האלה, לדעתי עם יריבות קצת יותר רציניות הם היו מודחים מזמן.

למה לאנגליה יש יותר ניסיון מלקרואטיה? לכל הקבוצות יש שחקנים בטופ העולמי שמכירים את המעמדים האלו והלחץ הזה. אין שום משמעות לניסיון במצב כזה. 2 המשחקים הם לגמריי שווי כוחות אולי יתרון קטן לצרפת.

למה לאנגליה יש יותר ניסיון מלקרואטיה? לכל הקבוצות יש שחקנים בטופ העולמי שמכירים את המעמדים האלו והלחץ הזה. אין שום משמעות לניסיון במצב כזה. 2 המשחקים הם לגמריי שווי כוחות אולי יתרון קטן לצרפת.

לא.. לקרואטיה יש הרבה שחקנים כאלה.

לאנגליה? אין ולו שחקן אחד.

אנשים פה זורקים סיסמאות באוויר. אם כבר הנסיון הוא של הקרואטים.מודריץ רקיטיץ ומנדוקיץ הופיעו כנראה ביותר משחקי נוקאוט מכל שחקני הסגל האנגלי.

אתה רומז שבטיס או סביליה יותר טובות מארסנל?

יש מה לרמוז?

סביליה עובדתית טובה יותר מארסנל

אגב הליגה האנגלית לא חזקה יותר מהליגה הספרדית, פשוט הקבוצות האנגלית הבכירות די חלשות ולכן היחסים בין הבכירות באנגליה לקבוצות החלשות באנגליה הוא בפער מינורי יחסית

באופן כללי הקבוצות האנגלית לא פקטור באירופה כבר כמה שנים טובות אז מצחיק להגיד שהליגה האנגלית חזקה יותר מהספרדית

הליגה האנגלית הרבה יותר תחרותית, העונה זה היה משהו באמת יוצא דופן

פעם אחרונה שקבוצה לקחה אליפויות ברצף זה היה לפני עשור עם יונייטד של פרגוסון, מאז כל שנה יש אלופה אחרת

בדרכ בספרד הקבוצה שמסיימת שלישית יותר קרובה לרדת ליגה מאשר לזכות באליפות

יש מה לרמוז?

סביליה עובדתית טובה יותר מארסנל

אגב הליגה האנגלית לא חזקה יותר מהליגה הספרדית, פשוט הקבוצות האנגלית הבכירות די חלשות ולכן היחסים בין הבכירות באנגליה לקבוצות החלשות באנגליה הוא בפער מינורי יחסית

באופן כללי הקבוצות האנגלית לא פקטור באירופה כבר כמה שנים טובות אז מצחיק להגיד שהליגה האנגלית חזקה יותר מהספרדית

מאוד קשה לי לזהות את העובדה הזאת, תוכל להסביר איך הגעת לתובנה?

הדרום אמריקאיות חייבות להתעורר, זו כבר לא דרך להישען על ילדים מהפבלות והשכונות העניות, הם צרכים ללמוד מהתהליך שצומח באירופה, שם לא מחכים יותר ש"מוחמד יבוא אל ההר", כלומר שם לא מחכים שכישרונות פתאום יצוצו להם, הם קוטפים אותם ומשבחים אותם בעזרת תכניות מפורטות לשיפור הכדורגל וזה קורה בבלגיה, באיסלנד, בגרמניה ועכשיו גם באנגליה (הדור הנוכחי הוא עדיין לא נחשב ל"פירות").

בלגיה אולי שיחקה פחות טוב מול ברזיל אבל ככה זה שאתה מוביל נגד קבוצה עדיפה (לדעתי רק על ה"נייר"), לא מבין מה אפשר לצפות מקבוצה במצב כזה? צרפת היא הנבחרת הכי שלמה ומול אורוגוואי (ששיחקה עוד בלי קבאני) זאת הייתה תוצאה ידועה מראש. מהצד השני האנגלים הותירו את קולומביה מאחור אחרי שזו שיחקה אולי רוגבי 70 דקות במקום כדורגל, גם שם זה היה נראה שרק האופי האנגלי החלש נתן להם לסכן את השער.

בכללי לגבי המונדיאל אני חושב שהפורמט שלו לא טוב מספיק, אני לא חושב שצריך להגדיל את כמות הנבחרות, אני חושב שצריך לשחק את הנוקאאוט ב2 משחקים (מעין בית חוץ כמו בצ'מפיונס), אין סיבה שהכרעה תהיה בגלל משחק אחד מלבד הגמר, אני גם חושב שזה פשוט טיפשי הדרך שקובעים את המשחקים בשלב הנוקאאוט, למה צריך להגיע למצב שנבחרות עושות חישובים של צדדים ומיקומים? שיעשו פשוט הגרלה של מקומות 1 מול 2 אחרי הבתים וזהו.

עניין שמפריע לי אישית בתור אוהד אנגליה זאת השנאה הכמעט עיוורת כלפי אנגליה בארץ, מי שבא לבטל את האנגלים לעולם לא ימצא חיבור, תמיד יקטרג ולעולם לא יראה את התשוקה וההתמסרות. החשיבות והאהבה שם לכדורגל היא פשוט מטורפת, לבוא ולומר שזה לא ככה זה פשוט להיות אנטי. ניר טוען שלאנגלים אין מסורת, אין מסורת לפי מה? לפי טורניר שמשוחק חודש פעם ב4 שנים? אתה יודע שבאופן מצרפי אתה מדבר על פחות משנתיים של כדורגל ואם אתה לוקח בחשבון את היורו אז מדובר על בערך 3 שנים מתוך מאה+ שנים של כדורגל. יש שם את הליגה הכי טובה בעולם, השחקנים האנגלים לאורך ההיסטוריה הגיעו להישגים מאוד גבוהים ואולי יש להם תדמית של לוזרים בטורנירים מהסוג הזה, אז מה? לבוא ולטעון שלאנגלים אין מסורת? זאת פשוט טענה מנותקת, לא רציונלית, שנובעת ככל הנראה משנאה ("נבחרת מסריחה ממדינה מסריחה" גם די מבסס את הטענה שלי).

אני ממש, אבל ממש לא שונא את אנגליה. רחוק מזה.

תשוקה לכדורגל יש גם בתאילנד, גם בטוניסיה, גם ביוון וגם ברומניה, ועדיין לא הייתי רוצה לראות חצאים עם הארבע האלה, גם אם בשנה נתונה הם יהיו הכי טובים בעולם בכדורגל ויגיעו לשם בזכות.

הליגה האנגלית לא קשורה למסורת של מונדיאלים ועד כמה האוהדים שלהם מסורים גם לא רלוונטי.

הfeel של נבחרת אנגליה נגד בלגיה זה feel של רבע גמר היורו, במקרה הטוב.

בגמר המונדיאל תן לי גרמניה נגד ברזיל.

ואם אתה אנגלופיל, אני אתן לך את זה בצורה שאולי תבין.

אם אומרים לך שאתה פוגש את המונרך של בריטניה, אתה תרצה שזה תהיה המלכה אליזבת בארמון בקינגהם עם משמר כבוד של הצי המלכותי ותזמורת של 400 ילדי כנסייה ששרים לך היר קאמס דה קונקרינג הירו ורול בריטניה.

לא שיגידו לך שהיא בדיוק מתה ועדיין לא הכתירו את צ'ארלס, אז רשמית המונרך לשבוע הקרוב הוא יושב ראש בית הלורדים, איזה סר אפור ומשעמם שיפגוש אותך בלשכה שלו באיזו שכונה עורפית של לונדון ומזכירה בת 60 בשם קלריס שמכינה תה יסמין.

אבל אל תדאג, הוא שירת את המלכה והמדינה במשך 50 שנים והוא הגיע לתפקיד יושב ראש בית הלורדים בצדק ובזכות עבודה קשה כפרלמנטר ואיש ציבור ראוי.

,תבדוק הישגיות באירופה כמה שנים אחרונות

הסבר מעמיק ולגיטימי, שכולל השוואה בין סגלים ויחסי כוחות, כל הכבוד, הפתעת אותי.

אז בוא תסביר למה ארסנל יותר טובה מסביליה

אני לא צריך להסביר למה ארסנל יותר טובה מסביליה כי לא אמרתי את זה, אתה הצבת כאן עובדה לא אני, אתה הסברת אותה בדרך מרושלת שכללה 6 מילים בלי התייחסות בכלל לסגלים, אם אני הייתי צריך להסביר למה זאת "עובדה" שארסנל פחות טובה מסביליה הייתי עורך השוואה בין השחקנים שמשחקים בארסנל לבין אלו שמשחקים בסביליה, הישגיות באירופה ליג בעבר לא קובעת איזו קבוצה יותר טובה בנקודת הזמן הנוכחית, זאת פשוט טענה מגוכחת (ועוד אתה מדבר איתי על קבוצה שלא שיחקה בכלל באירופה שנה שעברה).

אני לא צריך להסביר למה ארסנל יותר טובה מסביליה כי לא אמרתי את זה, אתה הצבת כאן עובדה לא אני, אתה הסברת אותה בדרך מרושלת שכללה 6 מילים בלי התייחסות בכלל לסגלים, אם אני הייתי צריך להסביר למה זאת "עובדה" שארסנל פחות טובה מסביליה הייתי עורך השוואה בין השחקנים שמשחקים בארסנל לבין אלו שמשחקים בסביליה, הישגיות באירופה ליג בעבר לא קובעת איזו קבוצה יותר טובה בנקודת הזמן הנוכחית, זאת פשוט טענה מגוכחת (ועוד אתה מדבר איתי על קבוצה שלא שיחקה בכלל באירופה שנה שעברה).

אי אפשר לערוך השוואה בין סגלים זה לא עובד ככה בכדורגל בטח לא במשחק קבוצתי

הדבר היחיד שאפשר להשוות זה הישגיות

אי אפשר לערוך השוואה בין סגלים זה לא עובד ככה בכדורגל בטח לא במשחק קבוצתי

הדבר היחיד שאפשר להשוות זה הישגיות

ארסנל מתייחסת לליגה אירופית כאילו זה גביע טוטו.