Jump to content

מונדיאל 2018

forza

Recommended Posts

אולי די להתכופף ולקבל בתחת ?

מותר ללכת עם דגל ישראל .

מי אמר שאסור? אם אתה הולך למונדיאל עם ילד קטן, למשחק של נבחרת ערבית עם דגל ישראל על הגב

אתה אדיוט

מי אמר שאסור? אם אתה הולך למונדיאל עם ילד קטן, למשחק של נבחרת ערבית עם דגל ישראל על הגב

אתה אדיוט

אתה הולך לפאקינג משחק כדורגל, במדינה נייטרלית שאותם ערבים הם רק אורחים בה, בדיוק כמוך.

שום סיבה שבעולם לפחד ללכת עם דגל של מדינה כלשהי.

אתה הולך לפאקינג משחק כדורגל, במדינה נייטרלית שאותם ערבים הם רק אורחים בה, בדיוק כמוך.

שום סיבה שבעולם לפחד ללכת עם דגל של מדינה כלשהי.

אחלה, בהצלחה

להסתובב ברוסיה באופן כללי עם דגל ישראל זה לא הכי חכם חחח מצד שני, להסתובב ברוסיה עם כל דגל שהוא לא של רוסיה זה לא הכי חכם :D

תאכלס אבא טמבל. לבד תסתובב איך שבא לך, כשאתה עם ילד ועוד למשחק של נבחרת ערבית, אני מסכים שעדיף להיות חכם מצודק במקרה הזה.

ואם כבר בארועים מחוץ לאיצטדיון עסקינן, יחסית המונדיאל הזה עובר בשקט בגיזרת ההתפרעויות. כי מי יתעסק עם כוחות הביטחון הרוסים (שדאגו אגב להבריח את כל מנהיגי האולטראס שלהם מהמדינה ולעצור סתם אנשים מארגונים שונים ראנדומלית בשביל הכיף) לעומת הקוקיות הצרפתיות בטורניר הקודם.

מזכיר לי את המקרה של אתמול שעוד לפני שידעו מה הסיפור שם ישר כל אתרי הספורט טהחדשטת יצאו בכותרות של אוהדי מרוקו ניסו לחטוף דגל ישראל ואז כל המתרפסים ישר חגגו על זה.

להסתובב ברוסיה באופן כללי עם דגל ישראל זה לא הכי חכם חחח מצד שני, להסתובב ברוסיה עם כל דגל שהוא לא של רוסיה זה לא הכי חכם :D

תאכלס אבא טמבל. לבד תסתובב איך שבא לך, כשאתה עם ילד ועוד למשחק של נבחרת ערבית, אני מסכים שעדיף להיות חכם מצודק במקרה הזה.

ואם כבר בארועים מחוץ לאיצטדיון עסקינן, יחסית המונדיאל הזה עובר שקט בגיזרת ההתפרעויות. כי מי יתעסק עם כוחות הביטחון הרוסים (שדאגו אגב להבריח את כל מנהיגי האולטראס שלהם מהמדינה ולעצור סתם אנשים מארגונים שונים ראנדומלית בשביל הכיף) לעומת הקוקיות הצרפתיות במונדיאל הקודם.

כל הכבוד לרוסים בקטע הזה ביורו האחרון כל יום היו מכות המוניות ועד עכשיו אפס תקריות, ככה זה שמטפלים ביד רמה בתופעה הזאת.

כי מי יתעסק עם כוחות הביטחון הרוסים (שדאגו אגב להבריח את כל מנהיגי האולטראס שלהם מהמדינה ולעצור סתם אנשים מארגונים שונים ראנדומלית בשביל הכיף) לעומת הקוקיות הצרפתיות בטורניר הקודם.

קראתי על זה

טוב מאוד מה שעשתה רוסיה

אמרו שהאנשים מהקרמלין העבירו מידע שפוטין לא יסבול בעיות בזמן המונדיאל

אבל אני לא חושב שהוא אפילו נתן להם אופציה להיות רגועים אלא פשוט עצר אותם ועשה עוד כל מיני פעולות

כל הכבוד לו על זה.

לא רוצה לחשוב מה היה קורה לאוהדים שנסעו לשם אם האולטראס הרוסים היו תוקפים

שוער מחליף שמשחק 3-4 משחקים בשנה בכל המסגרות זה פשוט לא רלוונטי. מצחיק להזכיר את זה.

זה מאוד משנה כמה שחקן מרוויח, אתה לא מחזיק בלם מחליף בשכר כזה, בשורה התחתונה הוא היה רכש לא משהו בכלל ולא איזה נכס שאפשר לזקוף לזכות יהודי העולם שאפשר לאתר למכבי.

שוינפלד (גם הוא עם שכר דומה, אגב) אולי מחוייב, אבל הוא חלוץ, וילות צריך גולים, וכשאין כאלה במשך שנה וחצי זה ממש לא טוב.

רלוונטי כי הוא מאייש את עמדת השוער השני בסגל, אם ייפצע לך השוער הראשון לחודשיים פתאום אתה לא יכול לדעת.

אני בכלל דיברתי על האפשרות להביא יהודים, כדי שתוכל להשתוות פחות או יותר לקבוצות באירופה שאין להם הגבלה של זרים (אבל בפועל לא ממש עוברות את ה-8-9 בסגל).

אבל תמיד יש הגבלות פייר פליי, זה לא יעלם אחרי הסנקציות האחרונות, פשוט יחזור למגבלות הבסיסיות, אלה שמכבי עברה עליהן.

בלומפילד לא יפיל עלייך עכשיו עשרות מיליונים, והוא גם יגדיל את ההוצאות, זה לא איזה פיתרון קסם. נגיד שזה עוד 10 מיליון שקל נטו בשנה, זה אולי יתן לך את האופציה להתנהל כמו עד עכשיו, לא מעבר לזה.

תשמע, לגבי בלומפילד הראייה שלך צרה מדי. לא מדובר פה רק בגידול בהכנסות כתוצאה ממנויים וכרטיסים שהוא יביא אלא גם שיפור היכולת המקצועית שתגרור הצלחות יותר גדולות באירופה שיגררו הכנסות גדולות יותר.

כל הכבוד לרוסים בקטע הזה ביורו האחרון כל יום היו מכות המוניות ועד עכשיו אפס תקריות, ככה זה שמטפלים ביד רמה בתופעה הזאת.

מעניין איך כל הדיקטטורות מקבלות מחמאות כל הזמן.

רלוונטי כי הוא מאייש את עמדת השוער השני בסגל, אם ייפצע לך השוער הראשון לחודשיים פתאום אתה לא יכול לדעת.

אני בכלל דיברתי על האפשרות להביא יהודים, כדי שתוכל להשתוות פחות או יותר לקבוצות באירופה שאין להם הגבלה של זרים (אבל בפועל לא ממש עוברות את ה-8-9 בסגל).

תשמע, לגבי בלומפילד הראייה שלך צרה מדי. לא מדובר פה רק בגידול בהכנסות כתוצאה ממנויים וכרטיסים שהוא יביא אלא גם שיפור היכולת המקצועית שתגרור הצלחות יותר גדולות באירופה שיגררו הכנסות גדולות יותר.

אבל יש כמות מאוד מוגבלת של יהודים, והם לא כוכבים גדולים. שחקנים כמו טננבאום הם לא מה שישדרג אותך.

והראייה שלי לגבי בלומפילד לא צרה, שלך היא פשוט חולמנית מידי.

אבל יש כמות מאוד מוגבלת של יהודים, והם לא כוכבים גדולים. שחקנים כמו טננבאום הם לא מה שישדרג אותך.

והראייה שלי לגבי בלומפילד לא צרה, שלך היא פשוט חולמנית מידי.

יש לך מכסה של 6 זרים, שם תביא תותחים, בנוסף תביא עוד יהודים כמו בלקמן ושוינפלד לסגל.

לגבי בלומפילד רק הזמן יגיד, אני מדבר מבחינה הגיונית, אצטדיון של 30K צופים שהוא מבצר ביתי יכול לייצר את ההבדל בין העפלה אחת לאלופות בעשור לבין 3-4 פעמים וזה הבדל עצום בהכנסות.