Jump to content

לפי דיווחים - ולדימיר איביץ? חתם

duduha

Recommended Posts

נאמנות לאמת
4. א. לא יפרסמו עיתון ועיתונאי ביודעין או ברשלנות דבר שאינו אמת, אינו מדוייק,
מטעה או מסולף.

בדיקת העובדות
5. א. לפני פרסום ידיעה כלשהי, יבדקו העיתון והעיתונאי את נכונותה במקור המהימן ביותר ובזהירות הראויה לפי נסיבות העניין.
ב. דחיפות הפרסום לא תפטור מבדיקת נכונות הידיעה כאמור.

יש מישהו שאוכף את הכללים האתיים האלו?

זה ממש לא כדי לקטול.

אני לא נהנה מזה, אבל זכותם. אתה צריך לחשוב ולבחור אם להאמין או לא. להגביל את התקשורת זה לא הדרך.

לא, זו לא זכותם

ראה מעל.

לא, זו לא זכותם

ראה מעל.

זכותם לכתוב מה שהם רוצים. אתה יכול לאמת אותם עם זה, ואם יש לך הוכחה שאלה שקרים אז אפשר להיכנס בהם.

זכותם לכתוב מה שהם רוצים. אתה יכול לאמת אותם עם זה, ואם יש לך הוכחה שאלה שקרים אז אפשר להיכנס בהם.

מול מה אני יכול לאמת אותם? עם מקור שאין להם שום חובה לחשוף לעולם? עם "מקורבים" בחדרי ההלבשה, אלו שלא קיימים?

כשיהיה חוק, שיאלץ אותם לחשוף מקורות, אתה תראה שפתאום אין כ"כ הרבה כאלה. מי ישמע מקורות ומקורבים בעיתונות ספורט, ממש עניין של חיים ומוות.

יש לי תחושה שאתה מתכוון לעמת?

הגרוזיני הלא מרשים מאמן סבבה לגמרי.

וואלה? אולי יש לי סיוטים מארבלדזה.. יכל לפרט מה ההישגים שלו? כי אני זוכר רזומה של מפוטר סדרתי.

קצבייה היה שחקן מעולה. זוכר אותו מניוקאסל של שנות התשעים.

מאמנים מפוטרים זה הרוב הגדול ממאמני הכדורגל בעולם. ויש את האפשרות השניה-חסרי ניסיון שעוד לא הספיקו לפטר. בטח לליגה בישראל. אלו האפשרויות. אין טעם להתחבט בזה מידי. רק עבודה בשטח ומראה עיניים(והתרשמות של מנהלי מכבי).

קצבייה היה שחקן מעולה. זוכר אותו מניוקאסל של שנות התשעים.

מאמנים מפוטרים זה הרוב הגדול ממאמני הכדורגל בעולם. ויש את האפשרות השניה-חסרי ניסיון שעוד לא הספיקו לפטר. בטח לליגה בישראל. אלו האפשרויות. אין טעם להתחבט בזה מידי. רק עבודה בשטח ומראה עיניים(והתרשמות של מנהלי מכבי).

גם ארבלדזה היה שחקן ענק. לרוב אצל מאמנים ברמת ותק סבירה, אתה יכל לראות קצת הישגים. איזה גביע מתישהו. איזה סגנות בליגה בלגית, איזה דעות מחמיאות על מוח כדורגל מבריק וכו'.. משהו להיתלות בו.

גם ארבלדזה היה שחקן ענק. לרוב אצל מאמנים ברמת ותק סבירה, אתה יכל לראות קצת הישגים. איזה גביע מתישהו. איזה סגנות בליגה בלגית, איזה דעות מחמיאות על מוח כדורגל מבריק וכו'.. משהו להיתלות בו.

לא בקיא ברזומה שלו. אולי יש לו.

גם אני לא. שורה אמר שהוא מאמן סבבה. לכן שאלתי מה הרזומה שהופך אותו לסבבה (ברור לי שלא יגיע איזה ונגר אבל סתם להבין מה ומו).

יש לו כמה תארים עם אנורתוסיס, שתי אליפויות ב-2005, וב-2008 ועוד גביע אחד ב-2007 , הוא אימן גם באפואל ניקוסיה 32 משחקי ליגה מתוך 36 (26 משחקי ליגה + 6 בפלייאוף) הקבוצה הובילה ב-4 נק' הפרש מהמקום השני 4 מחזורים לסוף, אבל החליטו לפטר אותו בגלל ההפסד לאפולון לימסול בחצי גמר הגביע (ככה שיוצא שהאליפות הזו לא רשומה על שמו), בנוסף הוא אימן את נבחרת גאורגיה במשך 5 שנים, לא חושב שהרזומה שלו בעייתי.

גם אני לא. שורה אמר שהוא מאמן סבבה. לכן שאלתי מה הרזומה שהופך אותו לסבבה (ברור לי שלא יגיע איזה ונגר אבל סתם להבין מה ומו).

לקח פעמיים אליפות קפריסין עם קבוצות שונות ותקופה לא רעה בכלל בנבחרת גיאורגיה.

יש לו כמה תארים עם אנורתוסיס, שתי אליפויות ב-2005, וב-2008 ועוד גביע אחד ב-2007 , הוא אימן גם באפואל ניקוסיה 32 משחקי ליגה מתוך 36 (26 משחקי ליגה + 6 בפלייאוף) הקבוצה הובילה ב-4 נק' הפרש מהמקום השני 4 מחזורים לסוף, אבל החליטו לפטר אותו בגלל ההפסד לאפולון לימסול בחצי גמר הגביע (ככה שיוצא שהאליפות הזו לא רשומה על שמו), בנוסף הוא אימן את נבחרת גאורגיה במשל 5 שנים, לא חושב שהרזומה שלו בעייתי במיוחד.

אחלה רזומה. יש לו נסיון בקבוצת צמרת לתארים בליגה שהיא פחות או יותר ברמה של הליגה שלנו + אימון נבחרת. לא רע בכלל.

אחלה רזומה. יש לו נסיון בקבוצת צמרת לתארים בליגה שהיא פחות או יותר ברמה של הליגה שלנו + אימון נבחרת. לא רע בכלל.

אתה סטייק מסריח.

אתה סטייק מסריח.

ואתה קקי מטומטם. יש לך את זה בפחות בוגר? מה אתה בן 12? מאותגר בהבנת הנקרא? פיגור שכלי? קשיי שפה? מה עובר עלייך?

שאלתי מה הרזומה שלו כי הזכרון שלי היה שהוא לא מרשים, ענו לי והוא נשמע דווקא אחלה.מה זו התגובה ההזויה הזאת? מה לי ולך? שחרר.

האמת שגם אם איביץ`יחתום, לא אהיה הכי רגוע.

לפחות כרגע יש לנו בצוות המקצועי שני מאמנים מתחילים, קרלוס ודני, עוד מאמן עם ניסיון של שנה בקבוצה בוגרת וזה ירגיש לי הימור מדי לזרוק את כל האחריות על מאמנים בתחילת דרכם. מה גם שזה סטייל העונה הזאת עם ג`ורדי.

לפחות לדעתי אנחנו חייבים מאמן עם יותר ניסיון.

האמת שגם אם איביץ`יחתום, לא אהיה הכי רגוע.

לפחות כרגע יש לנו בצוות המקצועי שני מאמנים מתחילים, קרלוס ודני, עוד מאמן עם ניסיון של שנה בקבוצה בוגרת וזה ירגיש לי הימור מדי לזרוק את כל האחריות על מאמנים בתחילת דרכם. מה גם שזה סטייל העונה הזאת עם ג`ורדי.

לפחות לדעתי אנחנו חייבים מאמן עם יותר ניסיון.

לא בטוח בכלל שהם ימשיכו, צריך לחכות ולראות

ואתה קקי מטומטם. יש לך את זה בפחות בוגר? מה אתה בן 12? מאותגר בהבנת הנקרא? פיגור שכלי? קשיי שפה? מה עובר עלייך?

שאלתי מה הרזומה שלו כי הזכרון שלי היה שהוא לא מרשים, ענו לי והוא נשמע דווקא אחלה.מה זו התגובה ההזויה הזאת? מה לי ולך? שחרר.

אם איביץ מחוזלש, נקבל את הגרוזיני הלא מרשים? איזה באסה.

:doh:

יש לו כמה תארים עם אנורתוסיס, שתי אליפויות ב-2005, וב-2008 ועוד גביע אחד ב-2007 , הוא אימן גם באפואל ניקוסיה 32 משחקי ליגה מתוך 36 (26 משחקי ליגה + 6 בפלייאוף) הקבוצה הובילה ב-4 נק' הפרש מהמקום השני 4 מחזורים לסוף, אבל החליטו לפטר אותו בגלל ההפסד לאפולון לימסול בחצי גמר הגביע (ככה שיוצא שהאליפות הזו לא רשומה על שמו), בנוסף הוא אימן את נבחרת גאורגיה במשך 5 שנים, לא חושב שהרזומה שלו בעייתי.

:doh:

נו ואמרתי שאני לא בקיא ברזומה. זכרתי במעורפל לא מרשים, אמרת שהוא דווקא סבבה, שאלתי מה הרזומה ופירטו. מה הבעיה בזה? מה זה חידון טריוויה על מי יודע יותר על רזומה של מאמנים גרוזינים? תהיה בריא.