Jump to content

וובה בראון בראיון לספורט 5

Sawyerdroid

Recommended Posts

בתאכלס אני עם רביד פה.

יש מצב שאני טועה, אבל ממה שאני זוכר, ההגנה דיברה באמת על טעות בתוספים, ככה שגם אם מבינים שיותר משחקן אחד השתמש זה עדיין לא סותר את קו ההגנה

עדי וביבור מתמודדים ראש בראש על הדיפת כדור ברזל.

ביבור קורע את התחת 12 שעות ביום בחדר כושר ומקפיד על תזונה נכונה.

עדי בחר בדרך הקלה, הוא אוכל ג'אנק פוד, הולך לחדר כושר פעמיים שלוש בשבוע כדי לשמוע מוסיקה על ההליכון ומזריק סטרואידים כדי להתחזק.

עדי מנצח בקושי, אבל מנצח.

זה יהפוך את ביבור לפאתטי להגיד שזה לא הוגן וצריך לפסול את עדי? איך בדיוק אדם שמתאמן קשה ופועל בספורטיביות אמור להתחרות בסמים ממריצים?

*השמות שלנו סתם בשביל הדיון

אני לא מגונן עליהם חלילה אבל שיר צדק עמד לדין באופ"א קיבל עונש סתם את הפה.

האתחדות החליטה ללכת עם התענה של בש שלא ידענו וכל השיט הזה....

שיר צדק לא פתח את הפה על זה שזיינו לו את הקריירה בסוף כל בלוף מתגלה הם יכולים לקחת כמה ממריצים שהם רוצים הם לא מעניינים.

שורה תחתונה מכבי חירבנה לעצמה את שתי העונות האחרונות עם החלטות גרועות.

ועוד משהו: באמירה הנוכחית של וובה בראון אין הרבה בשר. כל קו ההגנה של באר שבע היה שהם השתמשו בתוסף חוקי וקיבלו תוסף בלתי חוקי בגלל טעות של היצרן. הם לא הסתירו שהרבה שחקנים נטלו את זה. כמובן שאף אחד לא בדק מי ידע מה, וכמה מהבקבוקים ה"מלוכלכים" הגיעו לידיהם ונלקחו ע"י השחקנים ובמשך כמה זמן. אלו שאלות שהיו פתוחות גם קודם (וישארו פתוחות כי לאף אחד לא אכפת מכלום) והאמירה של בראון לא מחדשת פה כלום.

הם לא הודו בשום שלב שרוב השחקנים בקבוצה השתמשו בחומר הזה, הם טענו שהאוקטופמין היה בתוך תוסף שהיה אמור להיות חוקי, אתה יכול להסיק מזה שכולם השתמשו בחומר הזה (או לפחות רובם), באר שבע בקו ההגנה שלהם לא התייחסה לכלל הקבוצה, אלא רק לשיר צדק, אבל במידה ובמקום טהאא שנבדק ויצא נקי היה נבדק שחקן אחר לצורך העניין שכן השתמש בחומר הזה (והיו אחרים), הקבוצה הייתה מועמדת לדין, אז למה שוובה בראון אומר יש משמעות, כי זה שכולם ידעו שהיו עוד שחקנים שהשתמשו בחומר הזה, זה לא אומר שהייתה הצהרה מאיזשהו גורם רשמי בהפועל באר שבע שאמר את זה, בטח לא לא מול אופ"א.

בתאכלס אני עם רביד פה.

יש מצב שאני טועה, אבל ממה שאני זוכר, ההגנה דיברה באמת על טעות בתוספים, ככה שגם אם מבינים שיותר משחקן אחד השתמש זה עדיין לא סותר את קו ההגנה

צדק הורשע למרות כתב ההגנה הזה כן?

איזה תמימים אתם...

גם אם אלונה, בכר, צדק וכל מי שהשתמש שם יכנסו מסיבה ויטענו שכולם לקחו את זה במודע וידעו שזה לא חוקי, עדיין לא יקרה פה כלום.

מדינה של חמורים שהניהול פה זה הכל חרא ומושחת ואם זה לא פוגע במישהו מושחת שם אף אחד לא יצייץ על זה אפילו.

ועלק לפנות למירי רגב, באמת חושבים שהיא תעשה משהו? הרי היא תמיד בעד הפריפריה...

בתאכלס אני עם רביד פה.

מה אתה רוצה שהם יגידו? שהם יודו שהם רצו לחזק שחקן שלהם אז הם נתנו לו את התוסף בכוונה?

אני בדיוק כמוך לא יודע מה היה שם מאחורי הקלעים ועד כמה ב"ש תמימים בעניין, מה שבטוח הוא שאנחנו לא נדע את זה כל עוד ההתאחדות תמשיך לחיות בבועה.

מה אתה רוצה שהם יגידו? שהם יודו שהם רצו לחזק שחקן שלהם אז הם נתנו לו את התוסף בכוונה?

אני בדיוק כמוך לא יודע מה היה שם מאחורי הקלעים ועד כמה ב"ש תמימים בעניין, מה שבטוח הוא שאנחנו לא נדע את זה כל עוד ההתאחדות תמשיך לחיות בבועה.

הכוונה להוכחות שהביאו לזה שצדק קיבל עונש קל מאוד

לכל יפי הנפש שלא מבינים את משמעות המילים של בראון :

לטענתכם זה לא משנה כלום - ואם נשים בצד את העובדה שבמידה ונתפסים יותר שחקנים (3 אני חושב, אולי אפילו 2) אז החקירה מתמקדת בקבוצה ולא בשחקן, אז לשיטתכם כל שחקן שהיה עומד לדין היה מקבל את אותו עונש של הצדיק מהנגב? שלא ידע כלום כשהגיע אליו המאמן כושר ואמר לו - "קח יא זלמה, שתה שתה, זה זוהר בחושך כי זה סופר דרינק, בטח שזה חוקי ובסדר ואין אם זה בעיה וזה סתם בבקבוק בלי עטיפה בתוך נייר חום כי זה מה שמצאתי בחנות"...

אז נגיד והם נתנו ל5 שחקנים את זה וזה לא מחמיר כלום אז רק 5 שחקנים היו מורחקים ל9 חודשים?

גם טוב....

וזה בכלל לפני שמישהו במדינה מתוקנת היה צריך לנהל דיון אמיתי על המשמעות הפיזיולוגית של לקיחת תוסף כזה.

אנחנו רפובליקת בננות.

כל החברים של רז אמיר פה, יאללה תרימו את הכפפה שיעשה על זה תחקיר רציני

אולי זה יכפר על הקיר (אולי).

לכל יפי הנפש שלא מבינים את משמעות המילים של בראון :

לטענתכם זה לא משנה כלום - ואם נשים בצד את העובדה שבמידה ונתפסים יותר שחקנים (3 אני חושב, אולי אפילו 2) אז החקירה מתמקדת בקבוצה ולא בשחקן, אז לשיטתכם כל שחקן שהיה עומד לדין היה מקבל את אותו עונש של הצדיק מהנגב? שלא ידע כלום כשהגיע אליו המאמן כושר ואמר לו - "קח יא זלמה, שתה שתה, זה זוהר בחושך כי זה סופר דרינק, בטח שזה חוקי ובסדר ואין אם זה בעיה וזה סתם בבקבוק בלי עטיפה בתוך נייר חום כי זה מה שמצאתי בחנות"...

אז נגיד והם נתנו ל5 שחקנים את זה וזה לא מחמיר כלום אז רק 5 שחקנים היו מורחקים ל9 חודשים?

גם טוב....

וזה בכלל לפני שמישהו במדינה מתוקנת היה צריך לנהל דיון אמיתי על המשמעות הפיזיולוגית של לקיחת תוסף כזה.

כבר מזמן ידוע שהם נתנו את אותו תוסף באותו משחק גם ללואי טהאה, רק שהוא לא הסכים לשתות אותו. פורסם בכל אתר ספורט בערך.

קר האמת: האמירה שחשפה את ב"ש משפט אחד של שחקן ב"ש לשעבר שבר את בועת השקיפות של האלופה וחשף את מה שניסתה להדחיק במשך עונה שלמה: צדק לא היחיד שנטל את החומר האסור. פרימו קורא לבצע בדיקה מקיפה על התנהלות האדומים, כזו שתשים סוף סוף את האמת על השולחן
789033.jpg
משה פרימו 08.05.18 - 21:0097
bullet-mark.png

חודשים אני כבר צועק ששיר צדק הוא לא שחקן טניס ולא רוכב אופניים. שיר צדק הוא שחקן בקבוצת כדורגל שיש בה מעל ל-20 שחקנים, ולא יכול להיות שהוא היחיד שנטל את החומר האסור. אתמול (שני) הגיע לאולפן ערוץ הספורט, וובה בראון, ששיתף פעולה עם שיר צדק, ושם את התמונה האמיתית לכל המדינה: "עוד שחקנים מלבד צדק נטלו את החומר".

ההתנהלות של הפועל באר שבע הייתה הנהגת שקט. התקשורת לא עשתה את עבודתה נאמנה ולא הגיעה במאת האחוזים לחקר האמת, אלא רק מילה פה או מילה שם. הנושא הזה הוא חמור ביותר, משום שאם מריה שראפובה וספורטאים עצמאיים קיבלו עונשים כבדים ביותר, גם להפועל באר שבע מגיע עונש כבד ביותר.

"למזלם" של האדומים, בבדיקות שהשחקנים ביצעו באירופה, נתפס רק שיר צדק. זה המזל הגדול שלה, כי אם לא כך אז הקבוצה הייתה נענשית ואולי אף היו לוקחים ממנה את תואר האליפות.

הספורט חייב להיות שוויוני. כמו בחוק הבקרה התקציבית, לפיו אם קבוצה נתפסת כששילמה כסף ללא דיווח אז מורידים לה נקודות, גם כאן יש חוסר שוויוניות מובהק. מספר שחקנים בקבוצה אלופה נטלו לכאורה ועל פי דבריו של וובה בראון, חומרים אסורים, אז מה זה אומר על האליפות של ב"ש?

828267.jpgבראון. דבריו ברורים מאוד
04
במהלך הג'ירו: אקדמי הכפילה את המכירות

אין בכלל ספק שמועדון הפועל ב"ש בשנים האחרונות הוא מועדון אחר לגמרי, לטובה כמובן. אלונה ברקת, ברק בכר, השחקנים, הקהל והאצטדיון שינו את המועדון מן הקצה אל הקצה ב-180 מעלות מאז הימים הנוראיים בווסרמיל. יחד עם זאת, כל זה לא עומד בקנה אחד עם מה שנעשה בחדר ההלבשה.

אני יכול להבין את הפועל ב"ש שרוצה להשתיק ולא מוכנה לעמוד בפני שאלות של עיתונאים, אבל מאוד הייתי שמח לשמוע את מאמן הכושר, דרור שמשון. אין שום סיכוי שהוא היה מדבר, אבל בעקבות דבריו של וובה בראון, כבר לא צריך את דרור שמשון. הדברים לכאורה מאוד ברורים לגבי מה שנעשה בחדר ההלבשה.

אני יודע שלפי חוקי אופ"א אם שחקן אחד נתפס, אז רק הוא עומד לדין. אני קורא להתאחדות לכדורגל שתבדוק היא מה קרה. יש מספיק משרדי חקירות שעובדים עם ההתאחדות לכדורגל והם צריכים להביא את הסיפור האמיתי לכדורגל הישראלי, זה שחייב להיות טהור ונקי מחומרים האסורים.

עליהם להביא לנו את האמת. הדברים של וובה בראון ברורים מאוד. נכון שכולם עכשיו מפרגנים ל"מאמי הלאומית", אלונה ברקת, שבאמת עשתה משהו לכדורגל הישראלי בכלל ולהפועל ב"ש בפרט, אבל אין מנוס מחקירה רצינית שתבדוק מה קרה בתקופה הזו בהפועל ב"ש בכל הנוגע לשימוש בחומרים אסורים.

הפועל ב"ש בתקופה הזו לא התנהלה בשקיפות מלאה, למרות שאלונה ברקת הצהירה לאורך כל התקופה שהמועדון שקוף. הם הטילו כל הזמן את האשמה בחברה שייצרה את התוסף, אך שיר צדק נענש ולא זוכה, במה שמראה שבית הדין של אופ"א קיבל זאת רק חלקית. לגבי האליפות האחרונה, אין ספק שהיא מגיעה להפועל ב"ש כי כל הסיפור היה בקיץ והשחקנים הפסיקו ליטול את החומרים האסורים, לגבי השתיים האחרות, חייבת להתבצע בדיקה.

828272.jpg

בתאכלס אני עם רביד פה.

אז למה הם לא שלחו אף אחד מבין עשרות הבקבוקים ששכב להם בארון לבדיקת וואדא כמו שנתבקשו? מה יש להם להסתיר אם באמת "נפלה טעות ורק בקבוקון אחד במקרה היה מזוהם"? פאקינג בדיחה.

ועוד משהו: באמירה הנוכחית של וובה בראון אין הרבה בשר. כל קו ההגנה של באר שבע היה שהם השתמשו בתוסף חוקי וקיבלו תוסף בלתי חוקי בגלל טעות של היצרן. הם לא הסתירו שהרבה שחקנים נטלו את זה. כמובן שאף אחד לא בדק מי ידע מה, וכמה מהבקבוקים ה"מלוכלכים" הגיעו לידיהם ונלקחו ע"י השחקנים ובמשך כמה זמן. אלו שאלות שהיו פתוחות גם קודם (וישארו פתוחות כי לאף אחד לא אכפת מכלום) והאמירה של בראון לא מחדשת פה כלום.

יש הבדל בין בקבוק אחד במקרה מכיל תוסף לא חוקי לבין במקרה כל מה שמגיע להפועל בש לא חוקי(לא קצת מוזר?)

אגב היצרן מעולם לא הודה שהוא שלח משהו לא חוקי(משום מה ככה אמרו בתקשורת) הוא אמר ויש הבדל גדול "יכול להיות שקורות טעויות ונשלח בטעות מוצר לא תקין טעויות קורות"

בתאכלס אני עם רביד פה.

כן אבל... הוא הורשע.

אולי הסכימו להפחית בעונש בגלל הנסיבות, אבל הטיעון עצמו לא ממש התקבל (לא קראתי את ההכרעה, כן, רק הגיון בריא)

הקשר שתיקה המזעזע של העיתונאים בכלל והעיתונאים הבאר שבעיים בפרט מחליא ומזעזע, אם זה היה אנחנו היו שוחטים אותנו מכל כיוון.

ידע כל עיתונאי, אם אתה מפחד לשאול שאלה במסיבת עיתונאים על נושא שלא נעים לנשאל ובטח ובטח לכתוב על זה, עדיף שלא תהיה עיתונאי יותר לעולם.

הזייה. איך הם מחזיקים את הכתבים שלהם בביצים. מטורף.

תקשורת הספורט בישראל פשוט עלובה. באמת.

בכללי התקשורת בארץ פח, בנוגע לתקשורת הספורט היא יותר נמוכה מרמת הרכילות של גיא פינס.