Jump to content

סיכום הניצחון על נתניה בנתניה (בית) אחריי צפייה בש.ח | נגיעה מאירופה

Sawyer

Recommended Posts

הקרב על אירופה בעיצומו והפעם זה מפגש ישיר ביננו לבין החבורה מנתניה שרוצה לקחת לנו את המקום באירופה. איבוד הנקודות המכאיב במחזור הקודם הופך את המשחק הזה למשחק על כל הקופה.

ג'ורדי חוזר ל3-5-2 שלו ומעלה את 11 השחקנים הטובים ביותר שעומדים לרשותו. נתניה חסרה את סבע זכר האדום במחזור הקודם.

המשחק נפתח עם הרבה אגרסיות ואמוציות אבל בלי יותר מדי מצבים, דקה 11 מתפרצת של נתניה עם ספורי שדוהר דוהר ובסופו של דבר בועט מקו ה16 כדור לא מספיק טוב ראייקו יורד נהדר. הצהובים שולטים בכדור אבל לא מספיק מסוכנים וחשופים מול המתפרצות הנתיינתיות. דקה 22 כדור חוזר לערן לוי שמפציץ מ25 מטר טבח שולח רק ומסיט לקרן. בחצי השני של המחצית הצהובים משתלטים עוד על המשחק אבל חסרים דיוק כדי לכבוש את השער. דקה 45 ערן לוי בועט שטוח וחזק מ16 מטר, ראייקוביץ' יורד טוב וקולט. דקה 46 אצילי מקבל כדור 25 מטרים מהשער מתקדם מעט ובועט כדור שטוח ולא מספיק חזק כדי להכניע את עמוס שיורד וקולט.

מחצית שניה נפתחת עם לחץ צהוב על השער של נתניה, דקה 52 ריקן מנסה מ25 מטר אבל הכדור שלו חלש ועמוס קולט בקלות. דקה 56 גולסה חוטף כדור בחלק המגרש של נתניה ומוסר לעומר אצילי שמ18 מטר בועט פצצה לפינה הקרובה אבל הכדור שלו פוגש רק את הרשת החיצונית. השער באוויר. דקה 60 גולסה חוטף כדור ומוציא נהדר קדימה לריקן שממשיך לאצילי באגף שמאל 65 מיישר למיכה פנימה לריקן חזרה לאצילי שמגלגל שער יפיפייה מ5 מטר, השער נפסל בטענת נבדל שגויה כמובן. דקה 65 התקפה נדירה של נתניה עם אביב אברהם באגף שמאל שלוקח את דסה לטיול חודר לרחבה ובועט כדור מסובב אבל ראייקוביץ' בהצלה ענקית מצליח להתמתח ובקצות אצבועותיו להציל לקרן. דקה 68 דסה משאיר כדור חכם בעקב לאצילי שחודר לרחבה ומנצל גלישה חסרת אחריות של קובי מור כדי לסחוט פנדל מוצדק. וידאר ניגש לבצע את הפנדל זורק את עמוס שמאלה ומגלגל את הכדור בביטחון לרשת, 1-0 מכבי ת"א. דקה 75 דור מיכה מוצא את בלקמן על 70 מטר האחרון מוריד עם הראש ומסדר לעצמו מצב טוב מול עמוס אבל הבעיטה שלו מפספסת את הקורה בחצי מטר, החמצה גדולה לבלקמן. דקה 78 ערן לוי משחרר פצצה מ30 מטר, נראה שראייקו מתבלבל אבל מתעשת ומצליח לעצור את הכדור החזק. דקה 86 אייל עט על כדור ומוציא נהדר את אצילי שחותך ומכניס כדור על מגש לבלקמן ש14 מטר בועט חזק לפינה הרחוקה אבל עמוס עם רגל ארוכה מצליח להדוף לקרן. דקה 89 עומר אצילי מקבל את הכדור באגף שמאל חותך לאמצע ומ16 מטר אלכסוני שולח כדור יפיפייה אל בין החיבורים של עמוס, 2-0 מכבי ת"א. GameOver. דקה 94 היה לצהובים הזדמנות לכבוש את השלישי כשאצילי משאיר כדור חופשי לבלקמן שבועט טוב בנגיעה אבל מפספס את הקורה של עמוס בחצי מטר.

שופט: רע. (שרק נבדל נגדנו בכל רגע שרק יכל, לא משנה אם היה. לקח לנו שער יפיפייה על הדרך. פספס לפחות 3 צהובים במחצית הראשונה ודאג להסריח את הדשא לאורך כל 90 הדקות. זבל)

שחקנים:

ראייקוביץ' - הצלה סופר חשובה במאני טיים שמביאה נקודות, עוד 2-3 עצירות טובות, שער נקי. יופי ילד.

דסה - בדקןת הטובות של מכבי היה מעולה בצירופים באגף ימין, מרבה לעלות להתקיף, ירד טוב לחפות במרכז למרות שאברהם לקח אותו לטיול בצורה בלתי נסלחת. משחק יותר טוב של אלי מהתקופה האחרונה.

טבח - היו לו לפחות 2 טעויות של בית סוהר, היה לו גם הרבה חילוצי כדור, ירידות מעולות, ראשון בראש, מאוד חזק. מחפש יותר מדי את האדום ועדיין מבלגן את ההגנה

באבין - שמרנו על רשת נקייה, לא הושפל באופן מיוחד מול התקפת נתניה. יפה שיכול לספק גם משחקים סולידים מדי פעם.

שפונגין/דוידזאדה - דקות רעות מאוד של יובל עד הפציעה, מה שספורי עשה לו כאב. החלמה מהירה! | אני חושב שזה היה משחק לא רע של רוסטם בעיקר בדקות הטובות שלנו, קרא נכון את הכדורים בהגנה, לא חירר, הצטרף טוב בהתקפה.

מיכה - היה שיפור מסויים לעומת המשחקים האחרונים אבל זה בעיקר היה בגלל שהיו לנו דקות טובות ושם הוא יודע להשתלב. נתן כדור גדול לבלקמן. עדיין צריך להיות דומיננטי יותר.

פרץ - אוסף עוד משחק טוב לחצי עונה מצויינת של הקשר הצעיר. כרגיל ראשון לכל כדור, מגרזן באמצע כל מי שבא, שם גוף לשחקנים גדולים ממנו בהרבה. עדיין טועה מדי פעם כשלא צריך.

גולסה - מחצית ראשונה פרווה, מחצית שניה השתפר, חטף יותר כדורים, צירופי מסירות יותר מוצלחים בחלק ההתקפי. הוא שחקן מצויין, לאחרונה מעט פחות הולך לו.

ריקן - לא הלך לו היום, הפעולות לא הסתדרו, רצה כרגיל אבל זה פשוט לא עבד. דווקא שרציתי שיבעט לא בעט. יש גם משחקים כאלו.

אצילי - תענוג, הצגת כדורגל במחצית השניה של עומר אצילי. סחט פנדל, איים על השער, דחף קדימה. ולקינוח סיים את המשחק עם שער פשוט יפייפה. יופי עומר.

וידאר - לא נראה טוב, מבסוט מאוד שרשם עוד שער (בפנדל) אבל חוץ מזה אין לו הרבה מה לקחת מהמשחק, לזכותו יאמר ששוב לא הופעל כראוי.

פיקנטריה:

- שרן ייני חוזר לסגל

- שרן ייני חוזר 21

- בוס נוכח ביציע

- וידאר עם חבישה בראש

- אצילי מוותר לוידאר על הפנדל

קהל:

מביך עצוב וכואב לי לראות כמות צופים כזאת במשחק ככ קריטי, אני מבין את כל הסיבות והתירוצים אבל זה פשוט.. נראה רע. וחבל. באמת.

לגוש שהוביל את העידוד היום, שאפו ענק. נתתם את שלכם היום. ראו איך הקהל הרחב צמא לעודד כשהוא רואה כדורגל, ניצני התקפות וכולם מתעוררים.

יום שבת אנחנו בטרנר.. כל מי שמגיע.. מגיע להלחם.

לילה טוב וצהוב.

ראיקו היה מצוין אחרי הרבה משחקים, גם באבין היה בסדר גמור. למה שפונגין משחק שוב?

מחצית שנייה ראו כמה פוטנציאל יש לקבוצה הזו.

בסוף עוד נסיים מקום שני.

כמות קהל מבזה, באמת.

לפחות מהתקציר - בן חיים הורג אותנו.

אראה שידור חוזר ואדע טוב יותר.

לא יודע מה הסיפור עם טיבי אבל אם שורפים אותו זה אומר שבעונה הבאה נראה כאן שוער חדש(?), מגן שמאלי חדש ושני בלמים חדשים.

לא יודע מה הסיפור עם טיבי אבל אם שורפים אותו זה אומר שבעונה הבאה נראה כאן שוער חדש(?), מגן שמאלי חדש ושני בלמים חדשים.

סיכוי טוב גם למגן ימני חדש

ריקן היה טוב מאוד. גולסה ופרץ עם מחצית ראשונה רעה ובשניה השתפרו.

מיכה פרווה לגמרי. נופל לו כדור לרגליים 5 מטר מול השער והוא אפילו לא מנסה לבעוט..

דווקא לנגן ימני חדש יש יותר סיכוי מ 2 בלמים חדשים.

לא חושב ששרםו את טיבי. יהיה מאמן חדש, תהיה לו הזדמנות.

שופט לא סלחן היה מעיף את טב"ח באדום עוד בתחילת המשחק, אחרי עבירה קשה שהוא עשה וקיבל צהוב, דקה 20 הוא שוב עשה את העבירה, למזלו זה היה באמצע התקפה של נתניה.היכולת המיקום שלו בירידה ועל המהירות אין מה לדבר, הוא צריך לדעת מתי לפרוש.

כואב על מיכה, ציפיתי ממנו בגיל הזה להרבה יותר, הוא היה כשרון גדול בנוער והוא ראה איך כל בני גילו עוקפים אותו בסיבוב

עם כל הכבוד למסירות אומן שלו ולמדד הבישולים היציב, פה זה נגמר..הוא לא מצליח להרים את המשחק שלו למימד תכליתי יותר מול השער, הבעיטה לשער לא קיימת וגם אם כן היא חלושס כזו, מדי פעם יוצא לו גול מדרדלה כזה...יכולת טכנית ומהירות לוקה בחסר, על פיזיות אני אפילו לא מדבר.

בקיצר אני רואה את סבע, את אצילי ואותו ומצטער שמיכה לא הרים את המשחק שלו להיות ברמה שלהם וכנראה לשעולם לא ירים..

כמו תמיד היו לטבח רגעים רעים. לא חושב שטיבי שרוף.. גורדי הוא זה שלא ממשיך.

גם אם הוא ישאר לא הייתי רוצה שיבנו עליו להרכב וגם דסה בסימן שאלה ייתכן מאוד שיימכר. אל תתפלא אם תראה 8 שחקני הרכב חדשים בעונה הבאה.

גם אם הוא ישאר לא הייתי רוצה שיבנו עליו להרכב וגם דסה בסימן שאלה ייתכן מאוד שיימכר. אל תתפלא אם תראה 8 שחקני הרכב חדשים בעונה הבאה.

ונאמר אמן

לא רואה סרט שטבח נשאר במכבי שנה הבאה.. בטח לא בתור פונקציה שעלולה להגיע להרכב.

ואני גם מעריך שנראה 5-6 שחקני הרכב חדשים. 8 נשמע לי הרבה.

לא רואה סרט שטבח נשאר במכבי שנה הבאה.. בטח לא בתור פונקציה שעלולה להגיע להרכב.

ואני גם מעריך שנראה 5-6 שחקני הרכב חדשים. 8 נשמע לי הרבה.

לצערי אני מסכים עם הערכה הריאלית שלך לגבי 5-6 שחקני הרכב, הבעיה היא שזה משאיר לי לפחות 2-3 שחקנים שלא הייתי רוצה לראות בהרכב גם לעונה הבאה.

דסה, טיבי, פרץ, גולסה, מיכה, אצילי

(בלי ריקן אמרתם..). זה מצריך רק 5 שחקנים חדשים. תוריד את גולסה שפציע ואי אפשר לסמוך עליו ואתה עם 5.

לא צריך להגזים ולא להסחף. 5-6 שחקנים להרכב. רק לפגוע, זה הכל.

(בלי ריקן אמרתם..). זה מצריך רק 5 שחקנים חדשים. תוריד את גולסה שפציע ואי אפשר לסמוך עליו ואתה עם 5.

פחות או יותר זה מה שצריך לא מכיר קבוצה בעולם שמחליפה סגל שלם במכה והולכת לעונה טובה. אני גם לא חושב שמישהו מהזרים ישאר בעונה הבאה אז גם צריך לקחת את זה בחשבון.

השאלה אם דסה לא ימכר כי קשה לראות אותו מאריך חוזה עכשיו שתהיה יד קשה יותר על המשכורות.

הייתי מוסיף גם את בלקמן אבל הסיכויים שיצליחו להשאיר אותו בסכומים שדובר עליהם הם לא גבוהים בעונה עם בעיה פיננסית.

דור פרץ לא צריך להיות בהרכב לדעתי ובטח לא מלכתחילה לבנות עליו, אם השחקנים שיהיו מעליו בהיררכיה יאכזבו והוא יעקוף אותם כל הכבוד ואני איתו, אבל לא בונה עליו.

(עשה התקדמות מטאורית מעונה שעברה, יש לו מקום בסגל ללא ספק, פשוט לדעתי לא שווה הרכב כרגע).

טיבי חייב לעזוב, חייב.

כואב על מיכה, ציפיתי ממנו בגיל הזה להרבה יותר, הוא היה כשרון גדול בנוער והוא ראה איך כל בני גילו עוקפים אותו בסיבוב

עם כל הכבוד למסירות אומן שלו ולמדד הבישולים היציב, פה זה נגמר..הוא לא מצליח להרים את המשחק שלו למימד תכליתי יותר מול השער, הבעיטה לשער לא קיימת וגם אם כן היא חלושס כזו, מדי פעם יוצא לו גול מדרדלה כזה...יכולת טכנית ומהירות לוקה בחסר, על פיזיות אני אפילו לא מדבר.

בקיצר אני רואה את סבע, את אצילי ואותו ומצטער שמיכה לא הרים את המשחק שלו להיות ברמה שלהם וכנראה לשעולם לא ירים..

אם אתה מתכוון ליותר שערים, זה אולי יכול להשתפר אבל לא דרמטי. לכבוש זה מקצוע. או שיש לך או שאין. זה כמו לכעוס על נכה שהוא נכה(בהקצנה). זה מצב נתון. כן הייתי מצפה שישתפר בפרמטרים שהוא טוב בהם(תבשל 15 בעונה, תיהיה דומיננטי) אבל זה לא קורה. הוא רוקד מעט מידי פעמים בעונה.

השאלה אם דסה לא ימכר כי קשה לראות אותו מאריך חוזה עכשיו שתהיה יד קשה יותר על המשכורות.

הייתי מוסיף גם את בלקמן אבל הסיכויים שיצליחו להשאיר אותו בסכומים שדובר עליהם הם לא גבוהים בעונה עם בעיה פיננסית.

דור פרץ לא צריך להיות בהרכב לדעתי ובטח לא מלכתחילה לבנות עליו, אם השחקנים שיהיו מעליו בהיררכיה יאכזבו והוא יעקוף אותם כל הכבוד ואני איתו, אבל לא בונה עליו.

(עשה התקדמות מטאורית מעונה שעברה, יש לו מקום בסגל ללא ספק, פשוט לדעתי לא שווה הרכב כרגע).

טיבי חייב לעזוב, חייב.

מקווה עבור אלי שלא יעשה טעות ויעזוב. אם כן? קנדיל חרמן על מכבי והוא התחליף הטוב ביותר. נסתדר.

לגבי בלקמן, הוא נכשל העונה מבחינתי. מבין שהקבוצה שתרוץ אחרת הוא יכול להראות אחרת. לא יודע כמה הייתי נלחם עליו, באיזה תנאים ואישית מעדיף את טבחלוץ שם.

דור פרץ חצי שנה אחרונה הכי טוב במכבי. באמת. להגיד שהוא לא ראוי להרכב זה לזרוק לפח את כל מחלקת הנוער, בלתי נתפס בעיניי. תחזור בך.

לגבי טיבי לא בא לי לפתוח את הויכוח הזה, לא חושב שיש בלמים טובים ממנו שאפשר להביא. אנחנו לא נשחק עם שני זרים לכן טיבי חייב להשאר. זהו.

מקווה עבור אלי שלא יעשה טעות ויעזוב. אם כן? קנדיל חרמן על מכבי והוא התחליף הטוב ביותר. נסתדר.

לגבי בלקמן, הוא נכשל העונה מבחינתי. מבין שהקבוצה שתרוץ אחרת הוא יכול להראות אחרת. לא יודע כמה הייתי נלחם עליו, באיזה תנאים ואישית מעדיף את טבחלוץ שם.

דור פרץ חצי שנה אחרונה הכי טוב במכבי. באמת. להגיד שהוא לא ראוי להרכב זה לזרוק לפח את כל מחלקת הנוער, בלתי נתפס בעיניי. תחזור בך.

לגבי טיבי לא בא לי לפתוח את הויכוח הזה, לא חושב שיש בלמים טובים ממנו שאפשר להביא. אנחנו לא נשחק עם שני זרים לכן טיבי חייב להשאר. זהו.

אני רואה את השיפור האדיר של דור פרץ אבל לא מצליח לראות את הקפיצה המשמעותית שהופכת אותו לשחקן שאני בונה עליו להרכב לעונה הבאה מראש. אבל מקבל את העובדה שאם כולם טוענים שהוא חומר להרכב אז ייתכן ואני מפספס משהו ולא להפך, בטח ובטח כשאני שומע את זה מאוהדים מסורים כמוך שרואים את המשחק במגרש ואז פעם שנייה בטלויזיה כך שיכולים להתעמק בשחקנים ספציפיים.

אז אני מקבל את זה ומקווה שהיא לא יאכזב.

איפה היית ממקם את דור לצד גלזר, ברסקי וקארצב?