Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2018/19

forza

Recommended Posts

משחקי דירוג

20:00 - ספארטה נגד הסרבים לאחר 2:0 בסרביה

21:15 - סראייבו הבוסנית נגד אטאלנטה לאחר 2:2 מפתיע באיטליה

21:15 - מאריבור תארח את צ'יקורה הגאורגית לאחר 0:0 בגאורגיה

21:45 - אלמקאר תארח קאייראט לאחר 2:0 בקזחסטן

נקווה ליום מלא בנפילת מדורגות

בהצלחה

מאריבור ינצחו בקלילות, ספארטה ואלקמאר יכולים לחזור בבית, תלוי באיכות הבונקר, אטלנטה די בבעיה.

אם העוצמות עוברים את אפואל הם לוקחים את הדירוג שלהם לפלייאוף?

כן, אבל הם לא עוברים.

אטלנטה לא מדורגת מעלינו, אשמח אם תעוף כדי שלא נפגוש אותה בפלייאוף (אם הפועל חיפה עולים בכל מקרה לא נפגוש אותם) אבל אין לזה הרבה משמעות בכל מקרה.

קייראט עם הסיכוי הכי טוב, מקווה שלא יחרבנו הכל.

האמת? לא רוצה סיכוי לפגוש את קאיראט. שגם לדעתי התחזקו מאוד מאז פעם אחרונה ששיחקנו מולם.

כמובן אם מדורגת אחרת תעוף ונהיה מדורגים.

במצב כזה אולי עדיף שזה ייפסק במדורגת הראשונה שתעוף ושקאיראט כן תודח מול אלקמאר. לא רוצה לשחק מולם או מול אסטנה לעולם.

האמת? לא רוצה סיכוי לפגוש את קאיראט. שגם לדעתי התחזקו מאוד מאז פעם אחרונה ששיחקנו מולם.

כמובן אם מדורגת אחרת תעוף ונהיה מדורגים.

במצב כזה אולי עדיף שזה ייפסק במדורגת הראשונה שתעוף ושקאיראט כן תודח מול אלקמאר. לא רוצה לשחק מולם או מול אסטנה לעולם.

הכל תלוי מה האלטרנטיבה, אם אומרים לך לייפציג או קאיראט אז ברור שעדיף קאיראט

הכל תלוי מה האלטרנטיבה, אם אומרים לך לייפציג או קאיראט אז ברור שעדיף קאיראט

אני חושב שזה יהיה פיינורד לעומת קאייראט. כי אם אני זוכר נכון, אם רק מדורגת אחת תעוף אז פיינורד תישאר ואם 2 מדורגות יעופו כולל אלקמאר אז זה קאייראט לא מדורגת ופיינורד כן.

מה שאני אגיד יישמע מצחיק להרבה אנשים, אבל אני חושב שאני מעדיף להגריל את פיינורד (על פני קאיראט).

הגרלה יותר אטרקטיבית, באים למפגש כאנדרדוג מובהק, ובכנות, מקצועית לא בטוח שיש הבדל גדול מדי. תראה למשל מה קאיראט עושה לאלקמאר. עונה אחרונה אלקמאר סיימה מקום אחד מעל פיינורד.

אני חושב שזה יהיה פיינורד לעומת קאייראט. כי אם אני זוכר נכון, אם רק מדורגת אחת תעוף אז פיינורד תישאר ואם 2 מדורגות יעופו כולל אלקמאר אז זה קאייראט לא מדורגת ופיינורד כן.

מה שאני אגיד יישמע מצחיק להרבה אנשים, אבל אני חושב שאני מעדיף להגריל את פיינורד.

הגרלה יותר אטרקטיבית, באים למפגש כאנדרדוג מובהק, ובכנות, מקצועית לא בטוח שיש הבדל גדול מדי. תראה למשל מה קאיראט עושה לאלקמאר. עונה אחרונה אלקמאר סיימה מקום אחד מעל פיינורד.

אלקמאר קבוצה הולנדית טיפוסית, טקטית היא יחסית חלשה, כמו איאקס בשנים האחרונות,

פיינורד כמו פ.ס.וו הרבה יותר חזקה, בנוסף יש להם אצטדיון מפחיד.

אלקמאר קבוצה הולנדית טיפוסית, טקטית היא יחסית חלשה, כמו איאקס בשנים האחרונות,

פיינורד כמו פ.ס.וו הרבה יותר חזקה, בנוסף יש להם אצטדיון מפחיד.

מבחינת השם פיינורד יותר "מפחידים" וייתכן שהם גם קבוצה טובה יותר מאלקמאר.

אבל עדיין עונה שעברה הם היו חלשים מאלקמאר ועכשיו קאיראט עושה רושם תדיח את אלקמאר.

אז אני חושב שאני מעדיף לפגוש את ההולנדים ולא את הקזחים. בעיקר כשמוסיפים לעניין את הגועל של להגריל קבוצה מקזחסטן לעומת פיינורד שהיא אטרקטיבית יותר ותיחשב פייבוריטית שזה נוח לנו יותר.

אז אני חושב שאני מעדיף לפגוש את ההולנדים ולא את הקזחים. בעיקר כשמוסיפים לעניין את הגועל של להגריל קבוצה מקזחסטן לעומת פיינורד שהיא אטרקטיבית יותר ותיחשב פייבוריטית שזה נוח לנו יותר.

שוב פעם לשחק נגד ניאו נאצים?

מבחינת השם פיינורד יותר "מפחידים" וייתכן שהם גם קבוצה טובה יותר מאלקמאר.

אבל עדיין עונה שעברה הם היו חלשים מאלקמאר ועכשיו קאיראט עושה רושם תדיח את אלקמאר.

הלוגיקה שעשית מזכירה לי איך מוריניו אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק מולנו שניצחנו את באזל ובאזל ניצחה את צלסי אז מכבי יכולה לנצח את צלסי. לכל משחק יש את הדינמיקה שלו ואין קשר ביניהם.

שוב פעם לשחק נגד ניאו נאצים?

לא מעניין אותי נאצים לא נאצים. מעדיף קבוצה שיהיו סיכויים גבוהים יותר לעבור.

הלוגיקה שעשית מזכירה לי איך מוריניו אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק מולנו שניצחנו את באזל ובאזל ניצחה את צלסי אז מכבי יכולה לנצח את צלסי. לכל משחק יש את הדינמיקה שלו ואין קשר ביניהם.

איך בדיוק?

אלקמאר ופיינורד משחקים באותה ליגה. עונה שעברה אלקמאר סיימה מקום 3 ופיינורד מקום 4. אלה עובדות. אלה דברים מדידים, לא כמו מכבי ובאזל שמכבי אפילו לא ניצחה את באזל.

לכן ניתן לקבוע ששתיהן, כרגע, בערך באותה הרמה.

עכשיו אם קאיראט לא מתקשה יותר מדי מול אלקמאר וכנראה תדיח אותה, ניתן לומר שהיא תוכל לעשות אותו דבר לפיינורד.

ברור שלכל משחק יש דינמיקה שונה אבל עדיין יש יחסי כוחות שניתן לחזות. קאיראט ושתי ההולנדיות זה כנראה לא פער גדול, אם בכלל.

ללא ספק קאיירט קבוצה אדירה, לדעתי יש לה 99.9% סיכוי לזכות בליגה האירופית. עדיף להיות לא-מדורג ולקבל את סביליה או זניט על פניהם.

כן, זה בדיוק מה שכתבתי. אחד לאחד.

אתה מוזמן אגב לעלות קצת ולקרוא שוב שכתבתי שהדעה הזאת היא רק אם מדורגת אחרת תעוף ונהיה מדורגים.

לא מעניין אותי נאצים לא נאצים. מעדיף קבוצה שיהיו סיכויים גבוהים יותר לעבור.

איך בדיוק?

אלקמאר ופיינורד משחקים באותה ליגה. עונה שעברה אלקמאר סיימה מקום 3 ופיינורד מקום 4. אלה עובדות. אלה דברים מדידים, לא כמו מכבי ובאזל שמכבי אפילו לא ניצחה את באזל.

לכן ניתן לקבוע ששתיהן, כרגע, בערך באותה הרמה.

עכשיו אם קאיראט לא מתקשה יותר מדי מול אלקמאר וכנראה תדיח אותה, ניתן לומר שהיא תוכל לעשות אותו דבר לפיינורד.

ברור שלכל משחק יש דינמיקה שונה אבל עדיין יש יחסי כוחות שניתן לחזות. קאיראט ושתי ההולנדיות זה כנראה לא פער גדול, אם בכלל.

מה שפחות או יותר יכול לאזן את הכוחות בין קאיראט לפיינורד זה בעיקר העובדה שהם באמצע העונה ובכושר טוב.