Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2018/19

forza

Recommended Posts

רגע רגע

אין מצב לקבל את פאזל בפלייאוף נכון? (אם וכאשר)

כנראה שפספסת את הדיונים כאן בפורום. אם אף אחת מהמדורגות בסיבוב הפלייאוף (כרגע אלקמאר וספרטה פראג הכי בסכנה לאחר שהפסידו 2:0 במשחק הראשון) לא תודח אז באזל בהחלט מדורגת ואפשר לקבל אותם (הכוונה באפשר היא 10000% שנקבל אותם).

לפחות איאקס עוזרים לנו ועולים ל-2:0 (אם איאקס היו מודחים היינו צריכים הדחה של שתי קבוצות שמדורגות בסיבוב הפלייאוף.

מסתכל על הקבוצות שעלו ותופס את הראש איך יצאנו כאלה פראיירים שלא זכינו באליפות בעונה שעברה. חוץ מאסטנה ומאלמו אף אחת מהקבוצות האלה לא עדיפה עלינו וגם מולן זה יכול להיות שקול.

נראה לי שיותר קל לעלות לליגת האלופות מאשר לאירופית...

כנראה שפספסת את הדיונים כאן בפורום. אם אף אחת מהמדורגות בסיבוב הפלייאוף (כרגע אלקמאר וספרטה פראג הכי בסכנה לאחר שהפסידו 2:0 במשחק הראשון) לא תודח אז באזל בהחלט מדורגת ואפשר לקבל אותם (הכוונה באפשר היא 10000% שנקבל אותם).

לפחות איאקס עוזרים לנו ועולים ל-2:0 (אם איאקס היו מודחים היינו צריכים הדחה של שתי קבוצות שמדורגות בסיבוב הפלייאוף.

על ספרטה פראג אני לא בונה, לפי הבטים זה נראה שהם הולכים לפרק מחר נותנים להם יחס 1.16

djum0oyte2nz.jpeg

לא מצאתי נושא יותר מתאים, איפה אפשר לראות את המשחק של אייאקס מול שטרום גראץ היום?

למה לא באזל? חייבים להתכונן למשחק מולם, דע את היריב

אני חושב שאם נקבל את באזל בפליאוף צריך להגיד הרבה תודה לקירח לעומת המפלצות שנמצאות שם.

זאת תהיה הבאזל הכי חלשה בפער שקיבלנו עד היום.

אני חושב שאם נקבל את באזל בפליאוף צריך להגיד הרבה תודה לקירח לעומת המפלצות שנמצאות שם.

זאת תהיה הבאזל הכי חלשה בפער שקיבלנו עד היום.

וזה כמובן במידה שאנחנו לא מדורגים.

פלייאוף ליגת אלופות חבל שלא זכינו באליפות

dwzm2rn3zqju.jpeg

הניקוד שלנו יותר גבוה מאסטנה, עם כל השינויים שנעשו עדיין המסלול להגיע לאלופות סביר.

פלייאוף ליגת אלופות חבל שלא זכינו באליפות

dwzm2rn3zqju.jpeg

אף אחת מהקבוצות פה לא פראיירית. אם רוצים באמת לקבל מושג צריך להשוות למה שהיה שנה שעברה (אין לי מושג איך בודקים את זה).

שמתי לב רק עכשיו, איפה זאגרב?

אף אחת מהקבוצות פה לא פראיירית. אם רוצים באמת לקבל מושג צריך להשוות למה שהיה שנה שעברה (אין לי מושג איך בודקים את זה).

שמתי לב רק עכשיו, איפה זאגרב?

זה הכל תאורטי זאגרב לא מופיעים כי הם יפגשו בסיבוב הבא את אסטנה שמדורגים מעליהם.

לפני שנה גם היה מלא הפתעות, בשנים האחרונות היה צריך לפחות 24 נקודות דירוג בשביל להיות מדורגים בפלייאוף, פעם אחרונה שקבוצה ישראלית הייתה מדורגת בפלייאוף אלופות זה חיפה ב2011 עם 21.400 נקודות והפועל שנה קודם עם 27.775 נקודות

egtywyz1jook.jpeg

משחקי דירוג

20:00 - ספארטה נגד הסרבים לאחר 2:0 בסרביה

21:15 - סראייבו הבוסנית נגד אטאלנטה לאחר 2:2 מפתיע באיטליה

21:15 - מאריבור תארח את צ'יקורה הגאורגית לאחר 0:0 בגאורגיה

21:45 - אלמקאר תארח קאייראט לאחר 2:0 בקזחסטן

נקווה ליום מלא בנפילת מדורגות

בהצלחה