Jump to content

מכבי והליגה האירופאית 2018/19

forza

Recommended Posts

על מה אתם מדברים כאן כרגע ? קודם כל מחר משחק קשה מאוד בסרביה אחרי ה 2-0. עדיין לא עלינו, אנחנו לא איזה אימפריה באירופה שיהיה קשה לסרבים לעשות איזה הפתעה ענקית או להלחיץ אותנו מחר.

אחר כך, אם נעבור, קיבלנו את פיניק הארמנית בסיבוב ה 3 , תאמינו לי שזאת ההגרלה הכי קלה שיכולנו לקבל נראה לי. מה שכן הם הדיחו 2 קבוצות טובות יחסית אז לא יודע כבר. כל משחק באירופה קשה מאוד.

על מה אתם מדברים כאן כרגע ? קודם כל מחר משחק קשה מאוד בסרביה אחרי ה 2-0. עדיין לא עלינו, אנחנו לא איזה אימפריה באירופה שיהיה קשה לסרבים לעשות איזה הפתעה ענקית או להלחיץ אותנו מחר.

אחר כך, אם נעבור, קיבלנו את פיניק הארמנית בסיבוב ה 3 , תאמינו לי שזאת ההגרלה הכי קלה שיכולנו לקבל נראה לי. מה שכן הם הדיחו 2 קבוצות טובות יחסית אז לא יודע כבר. כל משחק באירופה קשה מאוד.

כל קבוצה שתגיע לשלב הזה ותדיח שתי קבוצות היא "הדיחה שתי קבוצות טובות כל הכבוד להם".

אנחנו את שלנו חייבים לעשות מולם,

אין תירוצים.

אם לא נעבור אותם זה הישג ענק שלהם ובושה עבורנו

די נו, אנחנו משחקים נגד קבוצה ברמה של עכו עם יתרון של 2-0 מהמשחק הראשון. אין סיבה לא לתכנן כבר את המשחק בשלב הבא.

גם מבחינת באזל אנחנו היינו עכו. סנסציות קורות.

סביר להניח שנעבור, אבל עדיין אסור לזלזל וצריך להתייחס בשיא הרצינות לכל הגרלה.

גם מבחינת באזל אנחנו היינו עכו. סנסציות קורות.

סביר להניח שנעבור, אבל עדיין אסור לזלזל וצריך להתייחס בשיא הרצינות לכל הגרלה.

אם באזל הייתה מנצחת 0-2 בבית אחרי שליטה אבסולוטית במשחק ומגיעה לארץ לגומלין, אז הייתי לגמרי יכול להבין אם הם היו מגיעים נינוחים ביותר וכבר עם הראש ביריבה הבאה.

לזלזל אסור וצריך להגיע ולעשות את העבודה, אבל אפשר להיות ריאליים ולהגיד שמדובר בסיכוי אפסי שקבוצה כזאת תנצח אותך בהפרש של 3 שערים גם אם תתפוס יום רע.

די נו, אנחנו משחקים נגד קבוצה ברמה של עכו עם יתרון של 2-0 מהמשחק הראשון. אין סיבה לא לתכנן כבר את המשחק בשלב הבא.

אנשים לא מבינים שאנחנו כבר בפלייאוף.

אם באזל הייתה מנצחת 0-2 בבית אחרי שליטה אבסולוטית במשחק ומגיעה לארץ לגומלין, אז הייתי לגמרי יכול להבין אם הם היו מגיעים נינוחים ביותר וכבר עם הראש ביריבה הבאה.

לזלזל אסור וצריך להגיע ולעשות את העבודה, אבל אפשר להיות ריאליים ולהגיד שמדובר בסיכוי אפסי שקבוצה כזאת תנצח אותך בהפרש של 3 שערים גם אם תתפוס יום רע.

אני ריאלי ואומר שסביר להניח שנעלה.

אבל היו בעבר סנסציות גדולות פי כמה. אם סנטה קולומה ניצחה אותך 1-0, אז גם הם יכולים לנצח 2-0 ואז בפנדלים. זה לא כזה בשמיים.

יודע מה, קבל דוגמא יותר טובה. ספרטה פראג הפסידה ממש לפני כמה ימים בחוץ 2-0 לקבוצה סרבית.

אני חושב שעל הנייר הקבוצה שהם הפסידו לה אמורה להיות חלשה יותר מרדניצקי, וגם על הנייר ספרטה פראג חזקים מאיתנו.

אז זה אפשרי או לא?

די אח, אתה משחק מול קבוצות ברמת פלייאוף תחתון בליגת העל ומטה.

מכבי בפלייאוף, תהיה רגוע.

תכתוב מה שאתה רוצה, כאילו חסרות הפתעות. רק העונה כבר יש כמה (ספרטה פראג הפסידה לקבוצה סרבית שסיימה מקום אחד מתחת לרדניצקי מהפלייאוף התחתון של ליגת העל שלנו, אפואל ניקוסיה הודחה מול אלופת ליטא, לגיה ורשה הודחה מול אלופת סלובקיה...)

אני מאמין שאין גורם אחד במכבי שמרגיש ככה עכשיו. אתה מבין שעוד לא שוחק הגומלין של הסיבוב השני ולא התחילו לחשוב להתכונן לארמנים, כן?

ברור שמבחינת המועדון הצוות המקצועי והשחקנים הם צריכים לקחת את המשחק הזה הכי ברצינות שאפשר כאילו אנחנו משחקים נגד קבוצה קשה אחרי הפסד במשחק הראשון. זה לא משנה את העבודה שבשבילנו האוהדים אין שום סיבה שלא נעבור אותם עם כל ההפתעות והסנסציות שהיו ועוד יהיו בכדורגל. זאת קבוצה פח, אחרי יתרון 2-0 בארץ, ואם לא נעבור אותם זאת תהיה בושה מארץ הבושות ותסריט כמעט בלתי אפשרי.

לא מצאתי נושא יותר מתאים, איפה אפשר לראות את המשחק של אייאקס מול שטרום גראץ היום?

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/93qo90/1830_gmt_sturm_graz_vs_ajax/

סודובה הליטאית (אלו שהעיפו את ניקוסיה מהמוקדמות אלופות) הפסידו 3-0 לכוכב האדום בסרביה ועכשיו מחצית בליטא הם כבר בפיגור 2-0