Jump to content

מכבי ת"א - מכבי נתניה | משחק על 6 נקודות

Recommended Posts

עונה רעה עוברת עלינו, פלייאוף מחריד.

סגל שצריך להחליף בו 15 שחקנים לעונה הבאה ועדיין, היום משחק מול המרעננת הרשמית של הפלייאוף העונה.

מיותר לציין שהפסד ואנחנו במרחק פסיעה מלאבד את הכרטיס לאירופה, הזיה שאף אחד לא חלם עליה.

חייבים לנצח בשיניים, המשחק הכי חשוב העונה.

יאללה מכבי.

זה באמת אסון אם לא נעלה?

מעבר למה שכבר ציינו בעבר, אני טוען שאין שום יתרון בלא לשחק באירופה.

אם אתה בונה סגל מספיק איכותי הוא אמור להתמודד בכל החזיתות בצורה טובה.

מה שהכי מפחיד אותי הוא שאם נודח בשלב המוקדמות זה יכול לעשות יותר נזק מאשר תועלת בעונה שצריכים לבנות מערכת וקבוצה חדשה ללא לחץ של זמן. שוב פעם לבנות קבוצה לפי איך שאנחנו מתקדמים באירופה?

זה באמת אסון אם לא נעלה?

אותי אישית אירופה לא ממש מעניינת, כל עוד מכבי לא חלק מזה, ליגה אירופית בכלל לא מעניינת לא אצפה בגמר גם אם ישלמו לי, ליגת האלופות אני רואה רק חצאי גמר וגמר. רק כשמכבי משחקת באירופה אני רואה את השלב שהיא משחקת, אם זה מוקדמות או הבתים ומספיק אחרי ההדחה.

אבל בעונה קריטית שיש לנו בור פיננסי של הפייר פליי אי אפשר לוותר מראש על המליונים שאפשר לקבל אם נעפיל לשלב הבתים, אי אפשר לוותר על הניקוד ולא על היוקרה היחסית שמגיעה מזה וגם כשמסתכלים על התמונה הגדולה אנחנו מועדון ששואף כל עונה להשתתף במפעל אירופי.

אגב, ברור לי שגם אם נגיע למוקדמות הליגה האירופית הסיכויים שנעפיל לשלב הבתים לא גבוהים כי יש כרגע בעיות גדולות מאוד בסגל ופחות משאבים לתקן אותן, נוסף לכך מאמן חדש שיגיע ויצטרך לחבר את העסק בשלב מוקדם מאוד, זה מאוד בעייתי, אבל לפחות שתישאר האופציה להגיע לשם מהסיבות שציינתי.

מה שהכי מפחיד אותי הוא שאם נודח בשלב המוקדמות זה יכול לעשות יותר נזק מאשר תועלת בעונה שצריכים לבנות מערכת וקבוצה חדשה ללא לחץ של זמן. שוב פעם לבנות קבוצה לפי איך שאנחנו מתקדמים באירופה?

חיפה ב2010, אחרי שהפסידה את האליפות בדקה האחרונה להפועל- הגיעה למוקדמות הליגה אירופית והודחה לדינמו מינסק בזמן שאנחנו הדחנו את אולימפיאקוס. בסוף העונה הם חגגו את האליפות האחרונה שלהם.

אין פה משוואה אחת להצלחה

יש לי הרגשה שהיום עטר יתפוצץ במשחק הזה אם יקבל ת'צ'אנס הוא ואצילי ביחד כל אחד מצד אחר....חבל ששוינפלד חסר היה יכול לתרום המון מבחינה הגנתית כמו שהיה מצוין נגד חיפה....כמעט בטוח שראיקוביץ' יגמור ת'שלושה משחקים האחרונים האלה בליגה אבל דווקא אני הייתי מפתיע ונותן לטננבאום ת'הרכב....היה נוראי במשחקים האחרונים ולא יזיק קצת תחרות...שחבל שלא הגיע מוקדם יותר בעונה הזאת,

שוב,זאת נקודת אור מבחינת נקודות שזה מאסט דבר שהיא אפשר לוותר עליו....בטח לא אחרי 3 שנים נטולות תארים והדבר השני הכסף....שגולדהאר לא יקבל ת'קריזה סופית ויראה שבכל זאת מתאמצים..... מבחינה ספורטיבית והפייט עצמו? שאני מסתגל על הסגל הזה הכל כולל הכל+ "הזרים הגדולים" עם ראיקו וקיארטנסון זה לא סגל לאירופה....בדיוק הדעה שהיתה לי לפני שפתחנו ת'עונה באירופה השנה... המאמן שמגיע יצטרך להשקיע 120% בליגה ובלהבין איך כל העסק עובד....באירופה אין לו סיכוי חיזוק מאסיבי ובלי הגרלות קלות