Jump to content

טרנר - מגיעים או לא?

T.L MTA

Recommended Posts

קשוח מאוד. זה להגיע בידיעה שחוגגים לך אליפות בפנים. כמובן שאגיע. אבל.. שמח לראות שאני לא לבד.

הדבר הראשון שעלה לי לראש..

עד המוות וזה

קשוח מאוד. זה להגיע בידיעה שחוגגים לך אליפות בפנים. כמובן שאגיע. אבל.. שמח לראות שאני לא לבד.

נצטרך לנצח כדי להשאיר להם טעם טיפה חמוץ

דווקא אנשים מזרזרים על פחד מתוצאה היסטרית והשפלה בטרנר, נראה לי יותר סיכוי שננצח בחארטה לראשונה בטרנר רק כדי לראות אותם עדיין חוגגים עלינו אליפות בטרנר וממשיכים שנים לשים את ההפסד בכוכבית כי זה היה בגארבג'

מרגיש כמו Ultimate lose-lose situation.

דווקא אנשים מזרזרים על פחד מתוצאה היסטרית והשפלה בטרנר, נראה לי יותר סיכוי שננצח בחארטה לראשונה בטרנר רק כדי לראות אותם עדיין חוגגים עלינו אליפות בטרנר וממשיכים שנים לשים את ההפסד בכוכבית כי זה היה בגארבג'

קונה ניצחון גם משער באופסייד עם היד שנכנס דרך הרשת החיצונית.

ברור שחרא בכל מצב (אלא אם כן בית"ר תנצח את בני יהודה ואנחנו בטרנר מה שפחות סביר)

אבל לא יודע אולי הפסד ליגה ראשון ליריבה השנואה גם אם אלופה רשמית טיפה יבאס לפחות.. עדיין יש תחושת פספוס מה"דרבי שלא מדברים עליו" בעונה של סוזה. אמנם לא היינו אלופים רשמית כשנגמר אבל עדיין

בכל מקרה בית"ר מפסידה ומקבלים 3 ביי

ברור ברור, זה סתם שטויות. רק רציתי להראות שגם בסיטואציה הלא סבירה בעליל שהצלחת "לעשות היסטוריה" ולנצח שם לראשונה, הם עדיין לוקחים עלייך אליפות וטוענים שזה היה הפסד בגארבג' כשהם אלופים כבר. רק רע יכול לצאת מהמשחק הזה :/

מצד שני גם הסיכוי להתבזות נמוך מאוד. בש לא קבוצה שמנצחת ביותר מ3 שערים הפרש. ממש מה יש במה להתנחם.

מבאס לחשוב על המשחק, באמת.

קונה מראש 0-0 בלי כלום והביתה בשקט.

ברור ברור, זה סתם שטויות. רק רציתי להראות שגם בסיטואציה הלא סבירה בעליל שהצלחת "לעשות היסטוריה" ולנצח שם לראשונה, הם עדיין לוקחים עלייך אליפות וטוענים שזה היה הפסד בגארבג' כשהם אלופים כבר. רק רע יכול לצאת מהמשחק הזה :/

ומבחינתם יש בזה משהו.

להפסיד בגארבז' זה לא אותו דבר, בטח גארבז' רשמי. זה כמו שההפסד לבני יהודה בסוף עונת אוסקר לא היה הפסד שלקחנו כמו הפסדים אחרים באותה עונה.

ומבחינתם יש בזה משהו.

להפסיד בגארבז' זה לא אותו דבר, בטח גארבז' רשמי. זה כמו שההפסד לבני יהודה בסוף עונת אוסקר לא היה הפסד שלקחנו כמו הפסדים אחרים באותה עונה.

נכון אבל היסטורית וסטט' זה עצר רצף ללא הפסדים בבלומפילד

זה ישבור את הסטטיסטקה. לא יוכלו להגיד יותר "לא מנוצחת בטרנר בליגה". זה להיות הראשונים שעשו את זה. מעניין לי ת'תחת גארבג' טיים או לא והם יכולים להגיד מה שבא להם, אני רוצה להיות זה שעושה את זה ומצידי שיעלו עם הנוער וירחיקו להם 5 שחקנים וכל השערים שלנו יהיו לא חוקיים. כי בסוף מה שיזכרו זה את המספרים.

נכון אבל היסטורית וסטט' זה עצר רצף ללא הפסדים בבלומפילד

לא לא, מה ששבר את הרצף לא היה ההפסד הזה לבני יהודה.

זה ישבור את הסטטיסטקה. לא יוכלו להגיד יותר "לא מנוצחת בטרנר בליגה". זה להיות הראשונים שעשו את זה. מעניין לי ת'תחת גארבג' טיים או לא והם יכולים להגיד מה שבא להם, אני רוצה להיות זה שעושה את זה ומצידי שיעלו עם הנוער וירחיקו להם 5 שחקנים וכל השערים שלנו יהיו לא חוקיים. כי בסוף מה שיזכרו זה את המספרים.

אתה צודק , , ועדיין....יש הבדל בין לנצח שם כשהם כבר אלופים ובאים להעביר ערב בכיף לבין כשהם לא.

לא לא, מה ששבר את הרצף לא היה ההפסד הזה לבני יהודה.

אתה צודק , , ועדיין....יש הבדל בין לנצח שם כשהם כבר אלופים ובאים להעביר ערב בכיף לבין כשהם לא.

מה ששבר תרצף זה 2-0 למכבי פת אאלט