Jump to content

יתר מחזור 33

Recommended Posts

מדברים הרבה על המושאלים אבל מלבד מתן חוזז אני לא רואה מישהו עם פוטנציאל כזה גדול לתקוע יתד במכבי וגם הוא בסימן שאלה. בשורה התחתונה גם לא נראה שמכבי כל כך מאמינה במושאלים שלה.

כשחקני סגל וחלקם הרכב? יש. גלזר נכנס להרכב שלך עכשיו מאד בטבעיות.

על מי היית הולך בשוק של היום? מי שווה לשבור את הבנק בשבילו?

אפילו הפועל לא רצתה ממש את זהבי. סמל מה סמל. יורדי הביא אותו. זה לא קשור למה שאתה טוען. ורוב אוהדי מכבי היו סקפטים בקשר לזהבי שנחשב לנפל שחוזר מאירופה עם הזנב בין הרגליים. לא הבנתי איך זה מחזק את מה שאתה כותב.

זהבי היה יותר הימור מפאקינג בן בסט.

לא הבנת אותי - לא אמרתי שכשזהבי הגיע הוא היה באנקר. הכוונה שלי הייתה שמכבי לא פחדה להתלכלך. לא פחדה לעשות עסקאות "לא נחמדות".

להביא את זהבי לכאן היה טאבו בהתחלה, אנשים כנראה שכחו את זה. זו עסקה שצריך הרבה ביצים בשבילה ואני נותן לג'ורדי קרדיט עצום על זה. איפה הרעב הזה היום? איפה ג'ורדי ש"הורס את הליגה"? נעלם ואיתו אנחנו נעלמנו.

מכבי לא יכולה להיות באיירן ויובנטוס של הליגה הישראלית? בוא תסביר לי למה לא.

זהבי היה סמל בהפועל, אין סיבה להתכחש לזה.

הקנייה של טב"ח זה הדוגמא המובהקת לקבוצה רעבה ודורסנית. מכבי של לפני ג'ורדי בחיים לא הייתה מביאה שחקן ישירות מהפועל, שחקן מפתח. בשנים של לפני ג'ורדי, שחקן כזה היה הולך לחיפה. לזה אני קורא - ללכלך את הידיים.

מסיבה אחת פשוטה - אתה לא תתחיל וזה לא ריאלי להשתולל עם סכומים כאלה בכדורגל הישראלי. ( וזה לא יגמר רק בהעברה, אתה תתחיל לחלק משכורות של מיליון יורו לכל שחקן שיעשה פה עונה טובה?)

הטעות עם וואקמה הייתה שלא הביאו אותו עוד שהוא היה ברעננה בכסף קטן.

ולגבי זהבי חחח, אבל זה בסדר, אצל אוהדי הפועל גם ג'ון פנסטיל ואביחי ידין סמלים.

גרוייסע מציאה השחקנים של ביתר...

תן לילדים שלך צאנס

ילדים זה נחמד, אבל רק כשהם משלימים את השחקנים שמפרקים את הליגה.

אם יהיה פה עוד אבי נמני (מבחינת כישרון) - בכיף, מבורך.

עד אז, שהילדים ישלימו שחקנים כמו וואקמה. אין לי שום בעיה עם זה.

עם כל הכבוד וההערכה, למיטש יש חלק לא קטן בקריסה שלנו בשנתיים האחרונות. מי אישר לגורדי את החתמת ראדוניץ? מי התווה את מדינות המושאלים העונה? מי הביא את ליטו וידגל בשיא היכולת שלנו בשנה שעברה? מי מינה את גורדי למאמן?. אלונה למשל הפכה לחית טרף בליגה, היא הביאה את בכר חודשלפני סיום הליגה, פונה לשחקנים תחת חוזה, הביאה את ממן מיריבה לצמרת, פנתה ל אייבינדר חודש לפני סיום הליגה, מצליחה לשמור על הכוכבים שלה.

אצלנו הכול בשלו רחוק דרך מיילים וטלפון, לא זוכר מתי התחילו הכנות לעונה כמו שצריך, הכול באדישות, אין מערכת סקאוטינג מסודרת, אין אסטרטגיה נורמלית שדרכה פועלים הכול ספונטני. מביאים את באבין שעה לפני סיום סגירת החלון שלכולם ברור שזה היה בריאת מחדל, כנל רודריגז, מביאים בלם בינואר דקה לפני סיום החלון שבכלל לא חותם.

אני יכול להמשיך לכתוב ספר על ההתנהלות הביזיונית שלנו מאז שעלינו לאלופות. מכיוון שאין בעלים זמין מאמין שהוא לא שם לב להכול. אם מיטש היה חי בארץ השכונה הזאת לא הייתה קוראת.p

מסכים לגמרי עם המגרעות שהצגת כאן, אבל אני לא בטוח שזה קשור למיטש. מיטש מינה את ג'ורדי לטפל בכל זה, כי הוא לא יכול לעשות את זה. לגיטימי לחלוטין, אני לא חושב שזה התפקיד של מיטש לבחור שחקנים.

כשחקני סגל וחלקם הרכב? יש. גלזר נכנס להרכב שלך עכשיו מאד בטבעיות.

על מי היית הולך בשוק של היום? מי שווה לשבור את הבנק בשבילו?

ט-ו-נ-י ו-ו-א-ק-מ-ה. וזה באיחור של שנתיים!!!

מסכים לגמרי עם המגרעות שהצגת כאן, אבל אני לא בטוח שזה קשור למיטש. מיטש מינה את ג'ורדי לטפל בכל זה, כי הוא לא יכול לעשות את זה. לגיטימי לחלוטין, אני לא חושב שזה התפקיד של מיטש לבחור שחקנים.

היה צריך להבין שיש התנהלות לא נכונה במשך שנתיים וחצי ולהתחיל לערוף ראשים.

אלונה עושה בית ספר לליגה, אם היא מביאה את האסייבנק ושכטר היא מיטה עוד אליפות.

עם כל הכבוד וההערכה, למיטש יש חלק לא קטן בקריסה שלנו בשנתיים האחרונות. מי אישר לגורדי את החתמת ראדוניץ? מי התווה את מדינות המושאלים העונה? מי הביא את ליטו וידגל בשיא היכולת שלנו בשנה שעברה? מי מינה את גורדי למאמן?. אלונה למשל הפכה לחית טרף בליגה, היא הביאה את בכר חודשלפני סיום הליגה, פונה לשחקנים תחת חוזה, הביאה את ממן מיריבה לצמרת, פנתה ל אייבינדר חודש לפני סיום הליגה, מצליחה לשמור על הכוכבים שלה.

אצלנו הכול בשלו רחוק דרך מיילים וטלפון, לא זוכר מתי התחילו הכנות לעונה כמו שצריך, הכול באדישות, אין מערכת סקאוטינג מסודרת, אין אסטרטגיה נורמלית שדרכה פועלים הכול ספונטני. מביאים את באבין שעה לפני סיום סגירת החלון שלכולם ברור שזה היה בריאת מחדל, כנל רודריגז, מביאים בלם בינואר דקה לפני סיום החלון שבכלל לא חותם.

אני יכול להמשיך לכתוב ספר על ההתנהלות הביזיונית שלנו מאז שעלינו לאלופות. מכיוון שאין בעלים זמין מאמין שהוא לא שם לב להכול. אם מיטש היה חי בארץ השכונה הזאת לא הייתה קוראת.p

שחר ואלונה כאן נוכחים וחיים את הקבוצה. זה אכן חיסרון שמיטש לא כאן. לא בציניות. כל תהליך קבלת ההחלטות הרבה יותר מסורבל. לכן מיטש משקיע לא מעט באנשים שהוא סומך עליהם שינהלו את המועדון- מקצועית וניהולית.

אני אישית חי בשלום עם החיסרון הזה. כי מיטש אמין בעיני.

אלונה מצליחה, שחר לא(מועדון הרבה יותר גדול מבש). טביב גם לא נמצא כאן אבל שם זה באמת נו מאנס לנד. אין נוסחה אחת.

אולי לשפר את התהליכים.

הסיבה שוואקמה לא במכבי היא שישנו בעמידה כשהוא שיחק ברעננה.

וכמו שאמרתי, לכל שחקן יש מחיר.

תאמין לי שליברפול לא רצתה לשחרר את סטרלינג ליריבה הישירה שלה על האליפות.

ממש לא ישנו בעמידה.

הביאו את טב״ח (כמו שהזכרת הודעה קודם) בהשקעה גדולה והאמנת בו (במהלך ששיבחת בעצם מהותו).

להביא עוד שחקן במליון יורו על תפקיד של שחקן שהוא העתיד שלך ושמת עליו הרבה כסף? למה שמיטש יעשה את זה?

כמו שאמרתי - לא כל רכישה צריכה להיות ב 3-4 מיליון יורו.

אפשר לקנות שחקנים בהרבה הרבה פחות, כמו שב"ש עושים וממשיכים לעשות (הציעו בערך לכל שחקן של בית"ר להצטרף כבר באפריל).

אבל אחרי עונה של מכירת זהבי (8 מיליון דולר) והעפלה לצ'מפיונס (עוד משהו כמו 8 מיליון דולר) - הייתי מצפה להמשך מגמה. איבדנו את הדורסנות, והפסדנו למועדון שנחות מאיתנו בכל פרמטר אפשרי (למעט אצטדיון).

ב״ש שמים ערימות של כסף על סכומי רכישה על חצאי כרטיסים. סכומים שמיטש לא מוכן לשים על כל אחד בליגה (מנספורד אמר את זה בראיון באופן מאוד ברור).

זה סכומים שמיטש לא שם בשנים האחרונות על רכישה מקבוצות ישראליות אחרות. (למה המו״מ על עטר היה ארוך כל כך? )

אחרי העונה של מכירת זהבי והעפלה לצ׳מפיונס הביאו לפה שחקנים טובים וזה לא נבדק.

ככה זה בכדורגל, פעם בכמה זמן זה נדבק ומצליחים להיות קבוצה שרצה ונראית טוב, לשמר את זה, זה מאוד קשה.

רב השחקנים שהגיעו למכבי ב20 שנה אחרונות (גם לפני ג׳ורדי) הם לא מספיק טובים (במיוחד הזרים).

אני גם לא חושב שב״ש הוא מועדון שנחות מאיתנו בכל פרמטר אפשרי, יש להם ממוצע קהל יפה, איצטדיון טוב, והם בנו קבוצה במשך 3 שנים עד שהתחרו איתנו על אליפות ולקחו אותה.

מבחינת תקציבית לגבי רכש ומשכורות, במיוחד לשחקנים חדשים הם לא נופלים ממך ומתחרים על כל שחקן איכותי ראש בראש מולך.

אז כל הטיקט שלך זה ווקאמה? תחפש את הבא. מה קרה? מכבי היא המועדון כדורגל היחידי בעולם? מה קרה? אז לא הבאת אותו בזמן. אז? יונייטד פיספסה את רונאלדינו והביאה את רונאלדו.

מה אתה חושב? שאתה המועדון היחיד עם שאיפות? כולם צריכים להתייצב אצלך? זה הכדורגל.

ממש לא ישנו בעמידה.

הביאו את טב״ח (כמו שהזכרת הודעה קודם) בהשקעה גדולה והאמנת בו (במהלך ששיבחת בעצם מהותו).

להביא עוד שחקן במליון יורו על תפקיד של שחקן שהוא העתיד שלך ושמת עליו הרבה כסף? למה שמיטש יעשה את זה?

ב״ש שמים ערימות של כסף על סכומי רכישה על חצאי כרטיסים. סכומים שמיטש לא מוכן לשים על כל אחד בליגה (מנספורד אמר את זה בראיון באופן מאוד ברור).

זה סכומים שמיטש לא שם בשנים האחרונות על רכישה מקבוצות ישראליות אחרות. (למה המו״מ על עטר היה ארוך כל כך? )

אחרי העונה של מכירת זהבי והעפלה לצ׳מפיונס הביאו לפה שחקנים טובים וזה לא נבדק.

ככה זה בכדורגל, פעם בכמה זמן זה נדבק ומצליחים להיות קבוצה שרצה ונראית טוב, לשמר את זה, זה מאוד קשה.

רב השחקנים שהגיעו למכבי ב20 שנה אחרונות (גם לפני ג׳ורדי) הם לא מספיק טובים (במיוחד הזרים).

אני גם לא חושב שב״ש הוא מועדון שנחות מאיתנו בכל פרמטר אפשרי, יש להם ממוצע קהל יפה, איצטדיון טוב, והם בנו קבוצה במשך 3 שנים עד שהתחרו איתנו על אליפות ולקחו אותה.

מבחינת תקציבית לגבי רכש ומשכורות, במיוחד לשחקנים חדשים הם לא נופלים ממך ומתחרים על כל שחקן איכותי ראש בראש מולך.

הביאו את טב"ח - והיו צריכים להביא גם את וואקמה.

ואני הכי שונא שאנשים חכמים רק בדיעבד - אבל במקרה שלו זה היה כל כך, כל כך מובהק!

תחפש את הנושאים פה בפורום עליו, הוא אשכרה פירק אותנו בכל משחק.

ב"ש שמים כסף על חצאי שחקנים ומכבי לא? על זה בדיוק אני מדבר!

נכשלנו בדרך, וזה הסימפטום הישיר.

ב"ש מועדון (בדגש על מועדון) שנחות ממכבי בכמה וכמה רמות. אי אפשר להשוות בכלל בין מועדון עם עבר כמו שלנו ומועדון כמו הפועל ב"ש. עם בסיס קהל כמו שלנו שמבוסס בכל רחבי הארץ.

מתחרים ראש בראש? גם בכל ליגה שאר הקבוצות לא "שוברות את השוק", למעט ממש מספר מצומצם של מועדונים, כמו פסז' למשל.

בסופו של דבר, דורטמונד תשלם את אותן משכורות בדיוק כמו של באיירן לכוכבים שלה. גם מילאן ואינטר יכולות לשלם את מה שיובה משלמת. זו לא הפואנטה. מה שחשוב הוא - הדורסנות, האסטרגיה.

אנחנו מועדון ללא כיוון כרגע, איבדנו את האסטרגיה הדורסנית לפני כמה שנים, ואנחנו משלמים על זה בגדול היום.

אז כל הטיקט שלך זה ווקאמה? תחפש את הבא. מה קרה? מכבי היא המועדון כדורגל היחידי בעולם? מה קרה? אז לא הבאת אותו בזמן. אז? יונייטד פיספסה את רונאלדינו והביאה את רונאלדו.

מה אתה חושב? שאתה המועדון היחיד עם שאיפות? כולם צריכים להתייצב אצלך? זה הכדורגל.

וואקמה הוא שחקן שמהווה דוגמא כ"כ מובהקת שזה צועק לשמיים.

על שחקנים אחרים לא בטוח שהייתי מתאבד ככה. ואני מסכים שמכבי צריכה לפתח יכולות משלה למצוא שחקנים - זה לא נראה שזה ככה כרגע.

אני יכול למנות כאן רשימה עצומה של שחקנים שנרכשו והיו כישלון בלתי ניתן לתיאור.

אני עדיין מחכה שמישהו יסביר מה הלך עם שני הברזילאים שהגיעו לכאן למשל.

וסיפור קאניוק שהוא גם הזיה לא פתורה.

[quote name="lobster" post="3765962" timestamp="1525554037

בוודאות זה לא רכש של גורדי.

כי מה? כי אנחנו לא אוהדי מכבי? כי אנחנו אוהדי הצלחות?

אני מקווה שיהיה מלא!

ולמה שהוא יבוא??

בהצלחה מזוכיסטים.לנסוע שעה וחצי דרומה כדי לבוא לראות חגיגות אליפות באדום+אופציה לפנצ'ר במכונית בחניה....תהנו. כל תוצאה מלבד הפסד תהיה סנסציה.

וואקמה הוא שחקן שמהווה דוגמא כ"כ מובהקת שזה צועק לשמיים.

על שחקנים אחרים לא בטוח שהייתי מתאבד ככה. ואני מסכים שמכבי צריכה לפתח יכולות משלה למצוא שחקנים - זה לא נראה שזה ככה כרגע.

אני יכול למנות כאן רשימה עצומה של שחקנים שנרכשו והיו כישלון בלתי ניתן לתיאור.

אז על כל וואקמה, יש את זהבי. או שאתה מצפה שתמיד נצליח להביא את כולם,תמיד נצליח לפגוע, תמיד תמיד יהיו נצחונות.

הפורום פה השתגע בהבאה של נוסא ובן בסט. אז? המשכת בחייך אחרי זה. יש מי ששילם על זה. יאללה, זה לא נחשב כי זה לא הצליח.

וכן, אתה רוצה את טבח, וזהבי, ווואקמה וכל מי שטוב. ממש נבחרת ארצות הברית בכדורסל לאולימפיאדה.מ ר ג ש.

פיפא 18 מגשימה חלומות מהסוג הזה (:

הביאו את טב"ח - והיו צריכים להביא גם את וואקמה.

ואני הכי שונא שאנשים חכמים רק בדיעבד - אבל במקרה שלו זה היה כל כך, כל כך מובהק!

תחפש את הנושאים פה בפורום עליו, הוא אשכרה פירק אותנו בכל משחק.

ב"ש שמים כסף על חצאי שחקנים ומכבי לא? על זה בדיוק אני מדבר!

נכשלנו בדרך, וזה הסימפטום הישיר.

ב"ש מועדון (בדגש על מועדון) שנחות ממכבי בכמה וכמה רמות. אי אפשר להשוות בכלל בין מועדון עם עבר כמו שלנו ומועדון כמו הפועל ב"ש. עם בסיס קהל כמו שלנו שמבוסס בכל רחבי הארץ.

מתחרים ראש בראש? גם בכל ליגה שאר הקבוצות לא "שוברות את השוק", למעט ממש מספר מצומצם של מועדונים, כמו פסז' למשל.

בסופו של דבר, דורטמונד תשלם את אותן משכורות בדיוק כמו של באיירן לכוכבים שלה. גם מילאן ואינטר יכולות לשלם את מה שיובה משלמת. זו לא הפואנטה. מה שחשוב הוא - הדורסנות, האסטרגיה.

אנחנו מועדון ללא כיוון כרגע, איבדנו את האסטרגיה הדורסנית לפני כמה שנים, ואנחנו משלמים על זה בגדול היום.

אי אפשר שכולם יהיו אצלך. יש תקציב ומגבלות.

הביאו את טב״ח, הלכו עליו, הימרו עליו לא על וואקמה.

ההימור לא היה מספיק טוב, זה אפילו לא קשור לבדיעבד או לא, שניהם היו הימורים סבירים והחלטות נכונות לאותו רגע שנלקחו.

ההימור להישאר עם טב״ח שהיה יכול לתת עונת פריצה או ללכת על שחקן שנתן עונה טובה ברעננה.

אין בטוח בכדורגל.

נכשלנו בתוצאה יותר מאשר בדרך, הבאנו שחקנים שהם הימור מעל לסביר (סקריונה, וידאר, ראייקו) ועוד שחקנים שהם הימור סביר.

לפעמים זה פוגע (זהבי, פריצה, קרלוס, טיבי, ראדי - עונה שהיא בגדר נס), לרוב לא.

אתה מזלזל בב״ש יותר מדי, הם קבוצה לגטימית בהחלט להתחרות איתך על כל שחקן כרגע, במיוחד בליגה שלנו.

בהצלחה מזוכיסטים.לנסוע שעה וחצי דרומה כדי לבוא לראות חגיגות אליפות באדום+אופציה לפנצ'ר במכונית בחניה....תהנו. כל תוצאה מלבד הפסד תהיה סנסציה.

אחרי מכבי לכל מקום!

״הולך איתך לכל מקום

תגידי רק שעה ויום

אני אהיה שם בטריבונה״

אחרי מכבי לכל מקום!

״הולך איתך לכל מקום

תגידי רק שעה ויום

אני אהיה שם בטריבונה״

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתה לא באמת יודע תמילים לשירים אה

אי אפשר שכולם יהיו אצלך. יש תקציב ומגבלות.

הביאו את טב״ח, הלכו עליו, הימרו עליו לא על וואקמה.

ההימור לא היה מספיק טוב, זה אפילו לא קשור לבדיעבד או לא, שניהם היו הימורים סבירים והחלטות נכונות לאותו רגע שנלקחו.

ההימור להישאר עם טב״ח שהיה יכול לתת עונת פריצה או ללכת על שחקן שנתן עונה טובה ברעננה.

אין בטוח בכדורגל.

לא הבנתי... אי אפשר שכולם יהיו אצלנו ויש מגבלות תקציב? בינואר 2015 הבאנו את ורמוט ב700k יורו, חצי שנה אחרי זה ב"ש הביאו את וואקמה ב650k אם אני לא טועה

לא הבנתי... אי אפשר שכולם יהיו אצלנו ויש מגבלות תקציב? בינואר 2015 הבאנו את ורמוט ב700k יורו, חצי שנה אחרי זה ב"ש הביאו את וואקמה ב650k אם אני לא טועה

אתה יודע, פיספסנו גם את סיני, מלמיליאן, מכנס, ארמלי(קל), רביבו, שפר(חוסכים אובדן אליפות), רוסו ועוד כמה עשרות שעזרו לאחרות.

זה ספורט, לא מונופול. אין לנו זכויות יתר ויש עוד מועדונים 6עוד רעיונות. קונספט מהפכני אבל ככה זה.

רק במכבי כל מי שמצליח אצל אחרות הוא תמיד פיספוס שלנו. באמת.

וואקמה ממש לא ההבדל, כמו בכל שנה הוא התחיל טוב נרדם באמצע והתעורר במשחקים האחרונים. בכל מקרה, מקווה שיילך.