Jump to content

יתר מחזור 33

Recommended Posts

אחרי המשחק מולנו ישארו עוד 2 מחזורים כשרגע הפער הוא 8 נקודות וביתר מגיעה למשחק חוץ מול בני יהודה אחרי גמר גביע ברביעי וההשפלה היום

תעשה את החישוב...

מה שאתה אומר כאן זה שאם אנחנו מנצחים (מאמין שכן) וביתר מפסידים בכל מצב הם זוכים באליפות

אתם יכולים להמשיך לצחוק על הרכש הבינוני שלהם, אבל ככה שולטים על הליגה.

כשיובנטוס קונה כל שחקן שבטעות מראה ניצוצות בליגה האיטלקית, כשבאיירן לוקחת לדורטמונד כל טאלנט, וסיטי משכיבה מאות מיליונים על שחקני ליברפול - במכבי נרדמו בשמירה והפסיקו להחליש את הליגה כמו שאלופה דורסנית צריכה לדעת לעשות.

זו הסיבה ששחר נפל אחרי שנים שבה הוא פירק את הליגה (מחוץ לדשא), וזו אותה הסיבה בדיוק שמכבי התרסקה.

מכבי חייבת לקנות כל שחקן, בכל מחיר, שמראה קצת ניצוצות בליגה הזאת. לא טוב? לזרוק. טוב? למכבי. אין דרך אחרת!!!

אפשר להתווכח על האמירה "בכל מחיר", אבל בגדול מסכים לגמרי עם דעתך..

מה שאתה אומר כאן זה שאם אנחנו מנצחים (מאמין שכן) וביתר מפסידים בכל מצב הם זוכים באליפות

זה לא אני, אלו הם חוקי הפורמט

אתם יכולים להמשיך לצחוק על הרכש הבינוני שלהם, אבל ככה שולטים על הליגה.

כשיובנטוס קונה כל שחקן שבטעות מראה ניצוצות בליגה האיטלקית, כשבאיירן לוקחת לדורטמונד כל טאלנט, וסיטי משכיבה מאות מיליונים על שחקני ליברפול - במכבי נרדמו בשמירה והפסיקו להחליש את הליגה כמו שאלופה דורסנית צריכה לדעת לעשות.

זו הסיבה ששחר נפל אחרי שנים שבה הוא פירק את הליגה (מחוץ לדשא), וזו אותה הסיבה בדיוק שמכבי התרסקה.

מכבי חייבת לקנות כל שחקן, בכל מחיר, שמראה קצת ניצוצות בליגה הזאת. לא טוב? לזרוק. טוב? למכבי. אין דרך אחרת!!!

מה זה לקנות כל מה שזז? בכמה לקנות? שפכנו עם כסף, עברנו על הפייר פליי. הבעיה היא לא בכמות הכסף ובכמות הרכישות, להיפך.

מבחינה מקצועית גם לדעתי, אבל בהנחה שנפרד מראיקו ונלך על שוער מקומי, אז ברור לך שבאופן כמעט טבעי גם השם שלו יצוץ ברשימת המועמדים לפחות בזו של התקשורת..

לא יצוץ. מאז דרבי זהבי (שזה עליו בגדול) הוא לא רלוונטי למועדון שחפץ להתמודד ואין לו בעיות תקציביות קשות(לא הולך ביחד בדרך כלל).

אוקי, עכשיו כשהבנו רשמית שהחגיגה נגדנו, איך מרימים את עצמנו ומגיעים לטרנר בשבת? אני מתכוונן כמובן לאוהדים ולא לשחקנים. זה אשכרה לבוא לשמש תפאורה.קשה נפשית.

מה זה לקנות כל מה שזז? בכמה לקנות? שפכנו עם כסף, עברנו על הפייר פליי. הבעיה היא לא בכמות הכסף ובכמות הרכישות, להיפך.

לקנות כל מה שזז, כן. בכמה? בכמה שצריך.

אם צריך להוציא 3-4 מיליון על וואקמה עכשיו, אז להוציא.

באיירן מינכן לקחה לדורטמונד את גצה, לבנדובסקי והומלס בשיא הקריירה שלהם. מה אתה חושב שהיה קורה אם שלושת השחקנים האלה היו נשארים בדורטמונד?

יובה ראתה שיש חלוץ טוב בליגה שלא משחק אצלה. נחש מה היא עשתה? שמה 90 מיליון יורו על היגואין. יכלו בכסף הזה להביא שחקן טוב יותר - אבל מה? למה לא לקנות שחקן טוב וגם להחליש דרמטית את היריבה? ככה עושים את זה!!!

למה שמכבי לא תשים 3-4 מיליון יורו על שחקן כמו טוני וואקמה? על שחקן כמו אוגו? אבל לא עכשיו - כבר לפני שנתיים, אחרי האליפות הראשונה שלהם.

אנחנו נחמדים מדי ולכן אנחנו משלמים על זה ביוקר. מעדיף לשלם ביוקר במזומן ולא בהפסד של אליפויות.

כשג'ורדי הגיע הוא לכלך את הידיים, לא פחד מכלום. קנה את זהבי שהיה סמל בהפועל, קנה את טל בן חיים ישירות מהפועל. זה נקרא לדרוס את הליגה. איפה זה היום?!

ואגב, לא כל שחקן כאן שווה 3-4 מיליון יורו.

כשהפועל ב"ש שמה מיליון יורו על חצי כרטיס של אוחנה - איפה מכבי? למה שמכבי לא תהיה ראשונה על עסקה כזו?

זו התרשלות פושעת שלנו, ולכן אמרתי שמישהו צריך לתת את הדין על כך.

לפי איך שאתם מדברים זה נראה כאילו לאלונה יש חוזים מוכנים למכור למכבי שרק יבואו יחתמו ויקחו, היא לא תשחרר אף אחד בטח לא לנו, צאו מהסרט

באיירן מינכן לקחה לדורטמונד את גצה, לבנדובסקי והומלס בשיא הקריירה שלהם. מה אתה חושב שהיה קורה אם שלושת השחקנים האלה היו נשארים בדורטמונד?

יובה ראתה שיש חלוץ טוב בליגה שלא משחק אצלה. נחש מה היא עשתה? שמה 90 מיליון יורו על היגואין. יכלו בכסף הזה להביא שחקן טוב יותר - אבל מה? למה לא לקנות שחקן טוב וגם להחליש דרמטית את היריבה? ככה עושים את זה!!!

למה שמכבי לא תשים 3-4 מיליון יורו על שחקן כמו טוני וואקמה? על שחקן כמו אוגו? אבל לא עכשיו - כבר לפני שנתיים, אחרי האליפות הראשונה שלהם.

אנחנו נחמדים מדי ולכן אנחנו משלמים על זה ביוקר. מעדיף לשלם ביוקר במזומן ולא בהפסד של אליפויות.

כשג'ורדי הגיע הוא לכלך את הידיים, לא פחד מכלום. קנה את זהבי שהיה סמל בהפועל, קנה את טל בן חיים ישירות מהפועל. זה נקרא לדרוס את הליגה. איפה זה היום?!

כשהפועל ב"ש שמה מיליון יורו על חצי כרטיס של אוחנה - איפה מכבי? למה שמכבי לא תהיה ראשונה על עסקה כזו?

מיטש אשם. הוא לא השקיע מספיק עד היום, הוא לא רץ לקנות חצי כרטיס של אוחנה. אוי ווי.

מיטש אשם. הוא לא השקיע מספיק עד היום, הוא לא רץ לקנות חצי כרטיס של אוחנה. אוי ווי.

שמעת אותי אומר מילה על מיטש?

לא אמרתי מילה ולא חצי מילה עליו. הוא לא חייב לי כלום, והוא בטח לא חייב לשים כסף על שחקנים.

אבל בכל זאת הוצאנו הרבה כסף בשנים האחרונות על בסיס אסטרטגיה שגויה, ועל זה אני מדבר.

מכבי הוציאו מיליונים על שחקנים וחוזים.

אנחנו בחיים לא יכולים להיות באיירן מינכן ויובנטוס, אתה לא בענף שלהם בכלל.

זהבי היה סמל בהפועל? מה? חחח? טב"ח? קנו אותו מהפועל המפורקת כן?

הבעיה זה לא הכסף שהושקע, אלא מי שהשקיע אותו ועל מה.

לא אמרתי מילה ולא חצי מילה עליו. הוא לא חייב לי כלום, והוא בטח לא חייב לשים כסף על שחקנים.

אבל בכל זאת הוצאנו הרבה כסף בשנים האחרונות על בסיס אסטרטגיה שגויה, ועל זה אני מדבר.

האסטרטגיה האלטרנטיבית שאתה מדבר עליה קיימת רק בעולם הדמיוני של האוהדים.

הסיבה שוואקמה אוגו ושאר השחקנים מהיריבה העיקרית שלך לתואר לא נמצאים במכבי לא קשורה לנחמדות.

מיטש קובע מה האסטרטגיה, כל השאר מתיישרים לפי מה שהוא אומר.

לפי איך שאתם מדברים זה נראה כאילו לאלונה יש חוזים מוכנים למכור למכבי שרק יבואו יחתמו ויקחו, היא לא תשחרר אף אחד בטח לא לנו, צאו מהסרט

מזכיר לי את אוהדי חיפה עם דור מיכה.

מכבי הוציאו מיליונים על שחקנים וחוזים.

אנחנו בחיים לא יכולים להיות באיירן מינכן ויובנטוס, אתה לא בענף שלהם בכלל.

זהבי היה סמל בהפועל? מה? חחח? טב"ח? קנו אותו מהפועל המפורקת כן?

הבעיה זה לא הכסף שהושקע, אלא מי שהשקיע אותו ועל מה.

מכבי לא יכולה להיות באיירן ויובנטוס של הליגה הישראלית? בוא תסביר לי למה לא.

זהבי היה סמל בהפועל, אין סיבה להתכחש לזה.

הקנייה של טב"ח זה הדוגמא המובהקת לקבוצה רעבה ודורסנית. מכבי של לפני ג'ורדי בחיים לא הייתה מביאה שחקן ישירות מהפועל, שחקן מפתח. בשנים של לפני ג'ורדי, שחקן כזה היה הולך לחיפה. לזה אני קורא - ללכלך את הידיים.

אני לא חושב שמיטש שותף למדיניות שהצעת. הליגה הזאת לא שווה את זה- והוא מבין את זה. אני חושב שהוא משלם כסף גדול לאנשים שיקבלו את ההחלטות המקצועיות. הם מצליחים ולפעמים טועים. ובמקומות אחרים, הצליחו יותר. זה כדורגל. עדיין, זאת המכבי הכי מצליחה איי פעם, או בטופ 2 שלה.

צריך להמשיך ולהישען יותר על חומר שלנו. לתת להם צאנס אמיתי.

בש קונה כי אין לה עתודות שלך יש. כל מועדון נוהג על פי מה שיש לו.

האסטרטגיה האלטרנטיבית שאתה מדבר עליה קיימת רק בעולם הדמיוני של האוהדים.

הסיבה שוואקמה אוגו ושאר השחקנים מהיריבה העיקרית שלך לתואר לא נמצאים במכבי לא קשורה לנחמדות.

מיטש קובע מה האסטרטגיה, כל השאר מתיישרים לפי מה שהוא אומר.

הסיבה שוואקמה לא במכבי היא שישנו בעמידה כשהוא שיחק ברעננה.

וכמו שאמרתי, לכל שחקן יש מחיר.

תאמין לי שליברפול לא רצתה לשחרר את סטרלינג ליריבה הישירה שלה על האליפות.

אני לא חושב שמיטש שותף למדיניות שהצעת. הליגה הזאת לא שווה את זה- והוא מבין את זה. אני חושב שהוא משלם כסף גדול לאנשים שיקבלו את ההחלטות המקצועיות. הם מצליחים ולפעמים טועים. ובמקומות אחרים, הצליחו יותר. זה כדורגל. עדיין, זאת המכבי הכי מצליחה איי פעם, או בטופ 2 שלה.

כמו שאמרתי - לא כל רכישה צריכה להיות ב 3-4 מיליון יורו.

אפשר לקנות שחקנים בהרבה הרבה פחות, כמו שב"ש עושים וממשיכים לעשות (הציעו בערך לכל שחקן של בית"ר להצטרף כבר באפריל).

אבל אחרי עונה של מכירת זהבי (8 מיליון דולר) והעפלה לצ'מפיונס (עוד משהו כמו 8 מיליון דולר) - הייתי מצפה להמשך מגמה. איבדנו את הדורסנות, והפסדנו למועדון שנחות מאיתנו בכל פרמטר אפשרי (למעט אצטדיון).

מדברים הרבה על המושאלים אבל מלבד מתן חוזז אני לא רואה מישהו עם פוטנציאל כזה גדול לתקוע יתד במכבי וגם הוא בסימן שאלה. בשורה התחתונה גם לא נראה שמכבי כל כך מאמינה במושאלים שלה.

מכבי לא יכולה להיות באיירן ויובנטוס של הליגה הישראלית? בוא תסביר לי למה לא.

זהבי היה סמל בהפועל, אין סיבה להתכחש לזה.

הקנייה של טב"ח זה הדוגמא המובהקת לקבוצה רעבה ודורסנית. מכבי של לפני ג'ורדי בחיים לא הייתה מביאה שחקן ישירות מהפועל, שחקן מפתח. בשנים של לפני ג'ורדי, שחקן כזה היה הולך לחיפה. לזה אני קורא - ללכלך את הידיים.

אפילו הפועל לא רצתה ממש את זהבי. סמל מה סמל. יורדי הביא אותו. זה לא קשור למה שאתה טוען. ורוב אוהדי מכבי היו סקפטים בקשר לזהבי שנחשב לנפל שחוזר מאירופה עם הזנב בין הרגליים. לא הבנתי איך זה מחזק את מה שאתה כותב.

זהבי היה יותר הימור מפאקינג בן בסט.

עם כל הכבוד וההערכה, למיטש יש חלק לא קטן בקריסה שלנו בשנתיים האחרונות. מי אישר לגורדי את החתמת ראדוניץ? מי התווה את מדינות המושאלים העונה? מי הביא את ליטו וידגל בשיא היכולת שלנו בשנה שעברה? מי מינה את גורדי למאמן?. אלונה למשל הפכה לחית טרף בליגה, היא הביאה את בכר חודשלפני סיום הליגה, פונה לשחקנים תחת חוזה, הביאה את ממן מיריבה לצמרת, פנתה ל אייבינדר חודש לפני סיום הליגה, מצליחה לשמור על הכוכבים שלה.

אצלנו הכול בשלו רחוק דרך מיילים וטלפון, לא זוכר מתי התחילו הכנות לעונה כמו שצריך, הכול באדישות, אין מערכת סקאוטינג מסודרת, אין אסטרטגיה נורמלית שדרכה פועלים הכול ספונטני. מביאים את באבין שעה לפני סיום סגירת החלון שלכולם ברור שזה היה בריאת מחדל, כנל רודריגז, מביאים בלם בינואר דקה לפני סיום החלון שבכלל לא חותם.

אני יכול להמשיך לכתוב ספר על ההתנהלות הביזיונית שלנו מאז שעלינו לאלופות. מכיוון שאין בעלים זמין מאמין שהוא לא שם לב להכול. אם מיטש היה חי בארץ השכונה הזאת לא הייתה קוראת.p

כמו שאמרתי - לא כל רכישה צריכה להיות ב 3-4 מיליון יורו.

אפשר לקנות שחקנים בהרבה הרבה פחות, כמו שב"ש עושים וממשיכים לעשות (הציעו בערך לכל שחקן של בית"ר להצטרף כבר באפריל).

אבל אחרי עונה של מכירת זהבי (8 מיליון דולר) והעפלה לצ'מפיונס (עוד משהו כמו 8 מיליון דולר) - הייתי מצפה להמשך מגמה. איבדנו את הדורסנות, והפסדנו למועדון שנחות מאיתנו בכל פרמטר אפשרי (למעט אצטדיון).

גרוייסע מציאה השחקנים של ביתר...

תן לילדים שלך צאנס