Jump to content

יתר מחזור 33

Recommended Posts

לא לא, אתה לא מתאר את זה נכון.

הוא כבש 2-0, הוריד חולצה, רץ לאיפה שהגיע קהל והציג את החולצה סטייל מסי. הפלייאוף תחתון נגד רעננה במשחק ללא חשיבות. זה זהב הדבר הזה.

אחרי זה קיבל צהוב שני.

אני כבר לא יודע מי יותר מטומטם, השחקן המפגר שעשה מה שתיארת כאילו הוא בחצי גמר ליגת האלופות מול באיירן מינכן, או הטמבלים מב"ש שאומרים לך ללכת לים, שני מחזורים בלבד לסיום העונה, כאשר הם מפסדים לך את המשחק בבית בפעם הראשונה.

המדינה הזאת הולכת למקומות רעים.

הוא כבש 2-0, הוריד חולצה, רץ לאיפה שהגיע קהל והציג את החולצה סטייל מסי. הפלייאוף תחתון נגד רעננה במשחק ללא חשיבות. זה זהב הדבר הזה.

אחרי זה קיבל צהוב שני.

איפה אפשר לראות את זה?

אני כבר לא יודע מי יותר מטומטם, השחקן המפגר שעשה מה שתיארת כאילו הוא בחצי גמר ליגת האלופות מול באיירן מינכן, או הטמבלים מב"ש שאומרים לך ללכת לים, שני מחזורים בלבד לסיום העונה, כאשר הם מפסדים לך את המשחק בבית בפעם הראשונה.

המדינה הזאת הולכת למקומות רעים.

ושרים יאללה הביתה 10 דקות אחרי שנגמר המשחק

ושרים יאללה הביתה 10 דקות אחרי שנגמר המשחק

וואי זה היה מוזר

וגם שרים יש אליפות עולה עולה הו על הלחן שלנו, כאלה יצורים.

אני מסכים איתך שהחוק הזה דפוק

אגב זכור לי עוד מקרה שזה קרה במשחק הגביע של בית"ר נגד כ"ס שבית"ר ניצחו 2-0 בכ"ס ואחד השערים היה בדיוק במצב כזה

אני לא מסכים שהחוק דפוק, בחוק הישן אם שחקן הגנה נוגע והכדור ניתז לשחקן התקפה זה לא נבדל, החוק החדש רוצה למנוע מקרים שהכדור ניתז, אלא שתהיה שליטה מלאה בכדור ו״מסירה״ לשחקן התקפה.

אחרי זה קיבל צהוב שני.

איזה קהל? האיצטדיון ריק לגמרי

אני לא מסכים שהחוק דפוק, בחוק הישן אם שחקן הגנה נוגע והכדור ניתז לשחקן התקפה זה לא נבדל, החוק החדש רוצה למנוע מקרים שהכדור ניתז, אלא שתהיה שליטה מלאה בכדור ו״מסירה״ לשחקן התקפה.

החוק דפוק לדעתי כי ברגע שהבעיטה/מסירה יצאה מהרגל של השחקן התוקף, אם בסופו של דבר היא הגיע לשחקן תוקף אחר שברגע המסירה/בעיטה היה בנבדל זה ממש לא אמור לשנות אם שניה לפני זה זה פגע בשחקן הגנה בין אם בטעות ובין אם כי הוא ניסה להרחיק בצורה לא מוצלחת במיוחד. זה אמור להיות נבדל כי מלכתחילה השחקן הגנה לא היה מנסה להרחיק אם לא היה שם שחקן התקפה, שנמצא בנבדל

החוק דפוק לדעתי כי ברגע שהבעיטה/מסירה יצאה מהרגל של השחקן התוקף, אם בסופו של דבר היא הגיע לשחקן תוקף אחר שברגע המסירה/בעיטה היה בנבדל זה ממש לא אמור לשנות אם שניה לפני זה זה פגע בשחקן הגנה בין אם בטעות ובין אם כי הוא ניסה להרחיק בצורה לא מוצלחת במיוחד. זה אמור להיות נבדל כי מלכתחילה השחקן הגנה לא היה מנסה להרחיק אם לא היה שם שחקן התקפה, שנמצא בנבדל

כל הדוגמאות שנתת כאן זה נבדל, אם הוא ניסה להרחיק בלי הצלחה הוא לא בהכרח שלט בכדור וצריכה לבוא שריקה, אם הוא עצר את הכדור ומסר אחורה לשוער/הרחיק לא טוב, במקרה כזה אין שום הבדל אם הכדור הגיע אליו משחקן שלו או משחקן יריב

כל הדוגמאות שנתת כאן זה נבדל, אם הוא ניסה להרחיק בלי הצלחה הוא לא בהכרח שלט בכדור וצריכה לבוא שריקה, אם הוא עצר את הכדור ומסר אחורה לשוער/הרחיק לא טוב, במקרה כזה אין שום הבדל אם הכדור הגיע אליו משחקן שלו או משחקן יריב

אבל זאת בדיוק הבעיה, החוק החדש מתייחס גם לניסיון הרחקה/הסטה הזה כהשתלטות ומבטל את הנבדל

מבית היוצר של החלום ילדות לשחק בטרנר(ניב זריהן)

חנן ממן:

התפללתי שיום יבוא ואשחק בב"ש

חנן שקרן, תפסיק לשקר, החלום שלך היה לשחק בחיפה או מכבי..

תפסיק להאכיל אותנו בבוטנים מלוחים

מבית היוצר של החלום ילדות לשחק בטרנר(ניב זריהן)

חנן ממן:

התפללתי שיום יבוא ואשחק בב"ש

זה ידוע שמאז שהוא עלה לבוגרים של הפועל חיפה ועלה איתם ליגה ב2009 החלום שלו היה לעבור לב"ש שעלתה גם היא ליגה באותה עונה יחד עם הפועל ר"ג ומכבי אחי נצרת.

התפילה

אלוקינו ואלוקי אבותינו, נולדתי כימיקל כריש, מי אני ומה אני? למה לא נבראתי גמל מסומם?

ברצוני לבקש למחוא זכר אבותי ולינוק מאדמת טרנר הקדושה, הבצורה וטהורה

אברהם אבינו ביקר בבאר קדושה זו, אנא אעשה כאבות אבותינו..

התפילה

אלוקינו ואלוקי אבותינו, נולדתי כימיקל כריש, מי אני ומה אני? למה לא נבראתי גמל מסומם?

ברצוני לבקש למחוא זכר אבותי ולינוק מאדמת טרנר הקדושה, הבצורה וטהורה

אברהם אבינו ביקר בבאר קדושה זו, אנא אעשה כאבות אבותינו..

זה ידוע שמאז שהוא עלה לבוגרים של הפועל חיפה ועלה איתם ליגה ב2009 החלום שלו היה לעבור לב"ש שעלתה גם היא ליגה באותה עונה יחד עם הפועל ר"ג ומכבי אחי נצרת.

הבעיה שלהם שכולם חושבים שהם מפגרים כמוהם

חוזז בנתיים עם ההתקדמות הכי גדולה העונה מכל המושאלים לבני יהודה.

בכל זאת לא ממהר להחזיר, עוד עונה אצל אבוקסיס תעשה לו טוב.

חוזז בנתיים עם ההתקדמות הכי גדולה העונה מכל המושאלים לבני יהודה.

בכל זאת לא ממהר להחזיר, עוד עונה אצל אבוקסיס תעשה לו טוב.

הוא לא יהיה עוד עונה מושאל.