Jump to content

יתר מחזור 33

Recommended Posts

יעקב בריהון בן 25 ובמהלך השידור עמיחי לא הפסיק לקרוא לו ילד, לפחות תבדוק את הגיל שלו לפני שאתה מדבר.

כל שחקן בכדורגל הישראלי הוא ילד, גם דור מיכה ויוסי בניון

אגב, אנשים כאן אומרים ש"ב"ש נורא חלשים" וכו' אבל בת'כלס, מאז פברואר כשהפסידו לנו הם עם 30/36 בליגה. מאזן אדיר .

אם היה לנו את סוזה /בוס לא היינו לוקחים אליפות בקלות. אולי היינו לוקחים, אבל בטח לא בקלילות כמו שאנשים חושבים פה.

אגב, אנשים כאן אומרים ש"ב"ש נורא חלשים" וכו' אבל בת'כלס, מאז פברואר כשהפסידו לנו הם עם 30/36 בליגה. מאזן אדיר .

אם היה לנו את סוזה /בוס לא היינו לוקחים אליפות בקלות. אולי היינו לוקחים, אבל בטח לא בקלילות כמו שאנשים חושבים פה.

מבחינת שטף משחק הם על הפנים המנטליות שלהם אדירה

מבחינת שטף משחק הם על הפנים המנטליות שלהם אדירה

ומה שחשוב בסופו של דבר זה לקחת את הנק'. ומאז המשבר שלהם של פברואר הם עושים את זה בקצב של לא סתם אלופה, אלא אלופה עם אחוזים גבוהים ממש (83% מאז ההפסד לנו, זה קצב צבירת נק' עצום).

ומה שחשוב בסופו של דבר זה לקחת את הנק'. ומאז המשבר שלהם של פברואר הם עושים את זה בקצב של לא סתם אלופה, אלא אלופה עם אחוזים גבוהים ממש (83% מאז ההפסד לנו, זה קצב צבירת נק' עצום).

נכון, זה עוד יותר מעצים את הכישלון שלנו אנחנו השארנו אותם בחיים מנטלית עם איבודי הנקודות שלנו מול אשדוד ורעננה

בלתי נתפס מה שקרה לנו העונה.

מה שמצחיק שההפסד לנו בעצם עשה את האפקט ההפוך. לנו זה היה אמור לתת בוסט, ולהם המשך של היכולת החלשה.

בריהון נחשב פעם לכישרון על, מפתיע אותי שהוא פורץ רק עכשיו.

שיחק במכבי שהיה קטן וחבל שלא עזרו לו להתקדם

אם הוא היה ממשיך עד הנוער הוא ללא ספק היה פורץ מוקדם יותר

לטענתי הלה פמיליה עשו לנו טובה גדולה כשהשביתו את הפסולת האנושית הזאת for good ושחסכו מאדהם שביטה הבא את הסבל

חבל שלא סיימו את העבודה לגמרי, אבל בחיים צריך לדעת להתפשר

אתה צודק לחלוטין בנוגע ליורי, אבל על אותו משקל אפשר להגיד גם שמי שהוריד את יעקב אלפרון עשה לנו גם כן טובה גדולה. זה יהיה נכון, אבל ממש לא אומר שאנחנו בעד מי שעשה את זה.

מישהו פה אמר שברק בכר עד היום אימן 27 משחקי פלייאוף בב"ש, והפסיד רק אחד. זה נתון מדהים.

הוא יודע להביא את הקבוצה יפה לשיא בזמן הנכון, ב2 העונות האחרונות הם פתחו חזק, סיבוב שני הורידו הילוך ובפלייאוף חזרו. אצלנו זה היה בדיוק הפוך, בסיבןב השני עשינו רצף ולפלייאוף הגענו עם הלשון בחוץ.

אנשים פה לא יאהבו את התגובה הזאת אבל כמות קהל אסטרונומית של ב"ש, הראשונים למלא את היציע הדרומי במשחק ליגה, לדעתי היום שם למעלה מ10 אלף.

תגידו מה שתגידו זה מרשים.

אנשים פה לא יאהבו את התגובה הזאת אבל כמות קהל אסטרונומית של ב"ש, הראשונים למלא את היציע הדרומי במשחק ליגה, לדעתי היום שם למעלה מ10 אלף.

היציע כולו 10 אלף ולא פותחים הכל כי יש הפרדה ולא עושים את ההפרדה ביציעים של ביתר היה 9 אלף וגם אנחנו הבאנו מספרים כאלה לטדי

התגעגעו לאצטדיון שעד לפני שלוש שנים היה אצטדיון בית מבחינתם

אז כל מי שלא חושב כמוך הוא אשכנזי גזען?

לשנוא את בית"ר = גזענות ולשנוא את הפועל = דבר טהור ויפה?

אי אפשר לשנוא את הקיצונים מכאן ומכאן?

לא בטוח מי הצר אופקים פה.

אם תראה לי איפה נמצא השורש ש.נ.א איפשהו בהודעה שלי תקבל סלסלה לחג אחי.

אמרתי שאישית אני מעדיף את אוהדי בית"ר על אוהדי הפועל. ואובייקטיבית, אוהדי הפועל עשו במשך השנים דברים הרבה יותר מזעזעים, מאמין שיסכימו איתי פה.

אני מבין ומגנה את אותם דברים להם אתה מתנגד באוהדי בית"ר הקיצוניים לצורך העניין. אלימות, גזענות וכו.

אבל שוב, חוזר לדיון - להעדיף עוד אליפות של ב"ש? שיגמדו לנו את ההישג? למה? רק בגלל שאתה לא אוהב ערסים?

משחק על העונה? כל קבוצה מבין הפועל/חיפה/ביתר/מכבי ויש מצב גם ה. חיפה ממלאים את היציע

משחק אליפות

א. היו שם 8 אלף לפי הדיווחים

ב. שים אותנו במקומם במשחק כזה ואנחנו ממלאים גם את הצפוני

בימים שעוד היינו בצפוני זה מ2008

https://www.youtube.com/watch?v=0pd6jdu38a4

היה גם בעונת סוזה שפוצצנו את הצפוני מי מוצא לי את זה.

לא משנה מצאתי

https://www.youtube.com/watch?v=fElUSi9JK4M&t=23s

בימים שעוד היינו בצפוני זה מ2008

https://www.youtube.com/watch?v=0pd6jdu38a4

היה גם בעונת סוזה שפוצצנו את הצפוני מי מוצא לי את זה.

לא משנה מצאתי

https://www.youtube.com/watch?v=fElUSi9JK4M&t=23s

בסרטון הראשון שהבאת קיבלנו רק את הצפון מערבי שמכיל בערך 2500-3000 מקומות.

בשני בהחלט אחת התצוגות המרשימות שלנו בטדי גם מבחינת כמות וגם עידוד מטורף.

אם תראה לי איפה נמצא השורש ש.נ.א איפשהו בהודעה שלי תקבל סלסלה לחג אחי.

אמרתי שאישית אני מעדיף את אוהדי בית"ר על אוהדי הפועל. ואובייקטיבית, אוהדי הפועל עשו במשך השנים דברים הרבה יותר מזעזעים, מאמין שיסכימו איתי פה.

אני מבין ומגנה את אותם דברים להם אתה מתנגד באוהדי בית"ר הקיצוניים לצורך העניין. אלימות, גזענות וכו.

אבל שוב, חוזר לדיון - להעדיף עוד אליפות של ב"ש? שיגמדו לנו את ההישג? למה? רק בגלל שאתה לא אוהב ערסים?

אני אמרתי שאני מעדיף עוד אליפות של ב"ש? אני מוכן לתת שנה מהחיים כדי שבית"ר יקחו אליפות והזונות האלה לא יגיעו ל3. אתה מתבלבל עם יוזר אחר שכן אמר את זה.

הדבר שקומם אותי היה הקישור האוטומטי שעשית בין אנטי לבית"ר לגזענות ושנאת ערסים / מזרחים וואטאבר. זו גניבת דעת ברמה מאוד הזויה.

מה לעשות שהלה פמיליה מייצגים אלימות וגזענות ובריונות ושלל דברים שהאדם הסביר (כולל אתה לפי הודעתך) מתנגד להם? מה בין זה לערסופוביה?