Jump to content

יתר מחזור 33

Recommended Posts

זה שג'ורדי לא מאמן כבר הבנו באמצע העונה, אבל האיש עם סיבוב 2 טוב הצליח להחזיר אותנו על הגל, לא עם כדורגל גדול, אלא עם טקטיקה..אבל זה נגמר מפה ושם

מה לעשות שלא ממהרים לבצע שינוים

אחרי ההפסד להפועל חיפה בתחילת הפליאוף היינו צריכים להפרד ממנו או לפחות לעלות אותו ליציע עד סוף העונה, כנראה שהוא איבד את החדר ההלבשה וגם הכרזה של גולדהאר לא באה בזמן.

וואלה ימות העולם לא מבין אנשים שמעדיפים עוד אליפות של ב"ש מאשר של בית"ר.

תגידו מה שתגידו, זה ערסופוביה ואתם סתומים אחושרמוטה.

יש איזה עניין או יריבות עם בית"ר שאני לא מכיר?

לא כזה שונאים אותנו, יש להם יריבות הרבה יותר שנואות, אז מה הקטע? לא זכו איזה עשור אז אם לא אנחנו, בטח שלא ב"ש שלוש ברצף כוסאמשלהם זונה כמה אפשר.

גם אצלנו לא חסרים ערסים ביציע כן?

מסכים עם השאר אבל זה לא ממש משנה כי באר שבע בפועל לקחו, ושבוע הבא יעשו לנו חגיגות אליפות על הראש. שוב.

כל-כך מקווה שלא נקבל השפלה נוספת בטרנר חייבים לסגור חשבונות עם אוגו מליקסון ועוד כמה שרמוטות.

לשבור להם רגלים!!!!!!!!!!!

כוס ראבק

כל-כך מקווה שלא נקבל השפלה נוספת בטרנר חייבים לסגור חשבונות עם אוגו מליקסון ועוד כמה שרמוטות.

לשבור להם רגלים!!!!!!!!!!!

כוס ראבק

יותר הגיוני שיעשו לנו ״אולה״ כמו שעשו אתמול לבית״ר...

איזה כיף שאנחנו צריכים לנצח את הקבוצה שלא הפסידה בחיים בבית בשביל למנוע חגיגות עלינו

יכול להיות שתנצח והם עדיין יקחו אליפות נגדך (בית"ר משחקים שעה לפנינו)

לראות את הגול של בן שהר פלוס החגיגה שלו והשידור של עמיחי המוצץ זין גורמת לסרטן בעיניים... איך עדיין נותנים לקוקסינל הזה לשדר משחקים

זה כי אתה אשכנזי גזען נשמה. גם בתוך ליבת הארגון של לה פמיליה אני בטוח שיש אנשים טובים, כאלה שאולי נראים לטמבלים כמוך תתי-אדם, אבל זה רק כי אתה מוגבל מכדי להכיל עוד תרבויות.

מה שכן, מעדיף ת'ערסים של בית"ר מאשר את האשכנזים האנרכיסטים של הפועל.

אני מניח שכנראה גם בלה פמיליה יש אנשים טובים. גם בק.ק.ק וגם ביאקוזה היו בטח כמה אנשים טובים, אז בטח גם בלה פמיליה יש. זה לא משנה את העובדה שמדובר בארגון פשע פר אקסלנס שצריך להכחיד אותו כדי לשפר את הספורט ובכלל את החיים במדינה הזאת.

"ביהמ"ש גזר על הנאשמים עונשי מאסר בפועל בגין עבירות אלימות חמורות שביצעו במסגרת ארגון לה פמיליה. עבירות אלו בוצעו על רקע אידיאולוגי, בצורה מאורגנת ושיטתית, ללא כל התגרות מצד אוהדי הקבוצות היריבות."

מקור:

http://m.maariv.co.il/news/law/Article-625615

לטענתך גם הפרקליטות ובית המשפט הם ערסופובים מוגבלים?

הם רוצים שברדה ישחק עוד משחק, אם הוא משחק נגדנו צריך לעשות הכל כדי לדאוג שבאבין ייכנס עם הפקקים ישירות בחזה של ברדה.

קבלו אותוווווו

שימות כבר.

השדר הכי דפוק בטלוויזיה. כל צרחה שלו מקפיצה לי את הלחץ דם גם במשחקים שלא קשורים למכבי. פשוט בלתי אפשרי לשמוע משחקים שהוא משדר.

השדר הכי דפוק בטלוויזיה. כל צרחה שלו מקפיצה לי את הלחץ דם גם במשחקים שלא קשורים למכבי. פשוט בלתי אפשרי לשמוע משחקים שהוא משדר.

הוא גורם לי להתגעגע ליורם ארבל ודני נוימן ?

לשמוע אותו זה **** באוזניים.

אני מניח שכנראה גם בלה פמיליה יש אנשים טובים. גם בק.ק.ק וגם ביאקוזה היו בטח כמה אנשים טובים, אז בטח גם בלה פמיליה יש. זה לא משנה את העובדה שמדובר בארגון פשע פר אקסלנס שצריך להכחיד אותו כדי לשפר את הספורט ובכלל את החיים במדינה הזאת.

"ביהמ"ש גזר על הנאשמים עונשי מאסר בפועל בגין עבירות אלימות חמורות שביצעו במסגרת ארגון לה פמיליה. עבירות אלו בוצעו על רקע אידיאולוגי, בצורה מאורגנת ושיטתית, ללא כל התגרות מצד אוהדי הקבוצות היריבות."

מקור:

http://m.maariv.co.il/news/law/Article-625615

לטענתך גם הפרקליטות ובית המשפט הם ערסופובים מוגבלים?

לטענתי הלה פמיליה עשו לנו טובה גדולה כשהשביתו את הפסולת האנושית הזאת for good ושחסכו מאדהם שביטה הבא את הסבל

חבל שלא סיימו את העבודה לגמרי, אבל בחיים צריך לדעת להתפשר

הקטע זה לא וואקמה כן או לא, הוא עוד שחקן שהיה יכול להיות פה כמו עשרות אחרים

הקטע הוא שב"ש עובדים נכון(כן כן), ג'ורדי אחרי הגמר גביע לא שינה כלום, הוא סחט את המיץ כמה שאפשר מכל הסגל

בזמן שכולם ראו שאלברמן בירידה, טיבי לא פוגע, בן חיים לא מתקדם במקום לשנות הוא שימר

ומה ב"ש עושים? קורהוט נתן שתי עונות כמו ששום מגן שמאלי שלנו לא נתן, אלונה הביאה את אורן ביטון שתפס את המקום שלו

בן ביטון שהיה שני רק לדסה(שהוא שיחק), קיבל על הראש שלו את דור אלו שנתן עונה התקפית משוגעת וכתוצאה מכן ביטון שידרג את עצמו עוד יותר

הם משתדרגים כל הזמן גם שהם זוכים באליפות הוא לא סוחטים את המיץ מהשחקנים שלהם, הם מנסים להתקדם, מה שאנחנו לא עשינו

עכשיו אנחנו אוכלים אותה

אצל השדר הזה כל גול שני הוא "אולי שער העונה", כל דריבל הוא "אחד המהלכים היפים ביותר שראינו השנה" וכל קבוצה שעושה מהפך "משחקת כמו אלופה!"

אגב, אני עדיין חושב שאם למשל סוזה היה המאמן העונה, היינו לוקחים אליפות.

הקטע זה לא וואקמה כן או לא, הוא עוד שחקן שהיה יכול להיות פה כמו עשרות אחרים

הקטע הוא שב"ש עובדים נכון(כן כן), ג'ורדי אחרי הגמר גביע לא שינה כלום, הוא סחט את המיץ כמה שאפשר מכל הסגל

בזמן שכולם ראו שאלברמן בירידה, טיבי לא פוגע, בן חיים לא מתקדם במקום לשנות הוא שימר

ומה ב"ש עושים? קורהוט נתן שתי עונות כמו ששום מגן שמאלי שלנו לא נתן, אלונה הביאה את אורן ביטון שתפס את המקום שלו

בן ביטון שהיה שני רק לדסה(שהוא שיחק), קיבל על הראש שלו את דור אלו שנתן עונה התקפית משוגעת וכתוצאה מכן ביטון שידרג את עצמו עוד יותר

הם משתדרגים כל הזמן גם שהם זוכים באליפות הוא לא סוחטים את המיץ מהשחקנים שלהם, הם מנסים להתקדם, מה שאנחנו לא עשינו

עכשיו אנחנו אוכלים אותה

בדיוק. מה שטענתי כל הזמן וצחקו עלי כאן. ב"ש עובדים נכון. אנחנו לא. עצוב. זו המציאות.

יעקב בריהון בן 25 ובמהלך השידור עמיחי לא הפסיק לקרוא לו ילד, לפחות תבדוק את הגיל שלו לפני שאתה מדבר.