Jump to content

דקה 85

Recommended Posts

אז רק נציין, דקה 85, התחילו שירי הפועל שנמשכו עד לסיום. מתי לעזאזל קרה משהו טוב כששרנו את החרא הזה? אולי מספיק כבר? מה? לא שמים לב שבאיזו תשעים אחוז מהמקרים אנחנו מקבלים על זה גול?

נכון, זה חרטא, סתם קשקוש, אבל נכון עובדתית. כמובן חוץ מזה שהקבוצה פשוט נוראית, שש שנים התרסקו כאן בחודשיים עם מאמן נוראי.

שבוע שעבר גם שרו ולא קרה כלום אז.?

נגד הפועל חיפה ב2-1לא שרו וקיבלנו גול דקה 90..

חחחח אל תבלבל תמוח חייב לצאת על הארגון חיייבבבבבב

חחחחחח ראיתי את זה גם בפייסבוק כאילו אשכרה אנשים חושבים שבגלל שיר מסויים מקבלים גול כי ברגע שהשחקנים שומעים את השיר הם אומרים טוב בואו נקבל גול

לא יוצא על הארגון, מה הקשר? כל הכבוד להם שתשעים דקות אתמול לא הפסיקו לשיר (לא אומר אגב שאני לא עודדתי, אבל לא כמוהם תשעים דקות) ,אבל אני מאמין הקארמה, כמו זה שראייקוביץ לא מצדיק את הפריסה שעשו לפאבלו, כמו שמה שג'ורדי עשה לפאקו ברקע, כמו מה שמכבי עשתה לקשטן ואכלה שנים רעות. הכל אמונות תפלות, אבל זה קורה. השיר הזה רק נאחס, כמו שיש דוגמאות שלא קרה כלום, אז באשקלון למשל איך שדרות את זה קיבלנו שניים. סתם שיר שעושה אנטי ולא רק הוא, אלא כל ההתעברות בהפועל, מתאימה להם ולא לנו.

חח ימביך לא נמאס לך לצאת על הארגון בכל הזמנות??

בוא אני יגיד לך למה הפסדנו.

1.כי אין לנו מאמן 2.השחקנים מקבלים כסף וזורקים זין (כולם) 3. אין לנו אופי. (אלה שרוצים להוסיף מוזמנים).

אז אל תיהיה מביך אחי.

אני מביך? אתה מכיר אותי?

ברור שקיבלנו גולים כי זו קבוצה של קוקסינלים עם מאמן כלום, זה ברור. במקום להוציא את שוינפלד שהיה לי ברור שיקבל אדום על פארש, הוא הוציא את מיכה. שני השחקנים היחידים שיכולים להחזיק כדור זה מיכה ואצילי לאותם הוא הוציא. לקבוצה אין אופי, זה ידוע גם אין לנו כל כך שוער כרגע. הכל נכון וידוע, אבל יש דברים מעבר ואני לא מדבר על שיר האונס בלבד, וואלה אפשר לשיר את "לא שכחתי איך אז לדרבי..." אבל חלאס, מה קשור בלילי וטועמה? (חצי מהאנשים בארגון בכלל לא היו אוהדי מכבי כשהם שיחקו, או סתם לא היו... וזה בלי קשר שאת השיר הזה שרו מחצית ראשונה אם אני זוכר נכון)

אני מביך? אתה מכיר אותי?

ברור שקיבלנו גולים כי זו קבוצה של קוקסינלים עם מאמן כלום, זה ברור. במקום להוציא את שוינפלד שהיה לי ברור שיקבל אדום על פארש, הוא הוציא את מיכה. שני השחקנים היחידים שיכולים להחזיק כדור זה מיכה ואצילי לאותם הוא הוציא. לקבוצה אין אופי, זה ידוע גם אין לנו כל כך שוער כרגע. הכל נכון וידוע, אבל יש דברים מעבר ואני לא מדבר על שיר האונס בלבד, וואלה אפשר לשיר את "לא שכחתי איך אז לדרבי..." אבל חלאס, מה קשור בלילי וטועמה? (חצי מהאנשים בארגון בכלל לא היו אוהדי מכבי כשהם שיחקו, או סתם לא היו... וזה בלי קשר שאת השיר הזה שרו מחצית ראשונה אם אני זוכר נכון)

מתקן את עצמי אתה אולי לא מביך אבל מה שאמרת מאוד מביך.

אתה לא באמת מאמין שאם היינו שרים עד השנייה האחרונה היינו מנצחים נכון? העונה גמורה לא באים הרבה אוהדים אז הארגון שר שירים על הפועל וכאלה זה לא באמת משנה משהו ואם כבר משהו לא טוב הקהל הזה זה הכמות המסיכה שיש בכל משחק.

אתם ממש מפספסים את הסיבות האמיתיות

אין בית - אין ביטחון אין חיבור לקהל אין חיבור לזרים

אין בית אין מועדון - מה עוד לא הבנתם

הכל פסיכוליגיה

לכו לפוסטים מלפני שנתיים שאנשים חזו את מה שיקרה בעקבות חוסר ביתיות

ילד יתום - לא יכול להצליח לא משנה כמה כסף תשקיע בו

הביטחון של הבית היציבות פשוט איננו!

תראו את טרנר! אל תבנו לשנה הבאה כלום - גם שנה הבאה לא יהיו כלום - אבל הפעם גם לא יהיה קהל מיכוון שאף אחד לא רוצה להגיע למקום המגעיל הזה שנקרא נתניה!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.