Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

ורד שחקן ראוי

ורד בולט? ורד יציב? ורד שחקן שאתה מאמין שישנה את המשוואה? ורד שם שאתה מרגיש "וואו פאקינג עידן ורד במכבי"? אפילו מגילי ורמוט ועדן בן בסט תפסתי יותר שהם היו מועמדים.

ורד בולט? ורד יציב? ורד שחקן שאתה מאמין שישנה את המשוואה? ורד שם שאתה מרגיש "וואו פאקינג עידן ורד במכבי"? אפילו מגילי ורמוט ועדן בן בסט תפסתי יותר שהם היו מועמדים.

ורד לא אחד שישנה את המשוואה, אבל כן יכול לתרום ולהוסיף יצירתיות להתקפה. תלוי גם איך יחזור מהמחלה שלו.

אין באמת את מי להביא מהליגה, ורד לפחות סביר בעיני ולאור השוק הדל שיש לנו.

בהתחשב בסיטואציה ההזויה שחנן פאקינג ממן שחקן על בליגה שלנו,כן. זה מה יש.

בקשר לבלם-אי אפשר להביא משהו רציני יותר מכל הליגות השניות האלה?

לא עוקב אחריו, לא ראיתי אותו פעם אחת משחק, ועדיין,

אי אפשר להתלהב ממנו כי פשוט אין ממה.

שחקן בן 27 ששיחק שנתיים שלוש בליגה שנייה בספרד.

ממה שאני יודע ומכיר ההגנות בליגה הזו לא ממש מרשימות, והקבוצה שלו הואסקה לא נתנה לו להמשיך איתה למרות שעלה ליגה.

אנחנו נלחמים עליו עם קבוצה שסיימה מקום 15 בבלגיה כן ? לא בדיוק מפוצץ.

על פניו נראה רכש יותר לקבוצות כמו פ"ת וק"ש,לא למכבי.

קיצור, לפסול אני אף פעם לא פוסל אבל להתלהב אני ממש לא מתלהב..ממש לא..

לא יודע אם הקבוצה לא נתנה לו להמשיך איתה במפורש, או שהוא ידע שהוא יאבד דק משחק משמעותיות. בכל זאת הקבוצה הזאת הולכת לשחק בלה ליגה. יש מצב שקבוצה שנכנסת ללה ליגה תחפש בלם חזק ממנו, לא שיש לו שמץ של מושג מה רמתו, אבל זה די אפשרות סבירה.

וחוץ מזה ונגיד שהוא החליט לעזוב לבד, מה עדיף להגיד אני משחק בפרמייר ליג סטייל תומר חמד אבל לשבת ביציע שנה?

האחד ישראלי השני לא..

אתה צודק. אנחנו פשוט כל כך שופעים בזרים כרגע, לא יודע את מי נמכור בשבילו.

רק גוטליב.

ורד זה מיכה עם תאכלס. סטייל מליקסון כזה, הם כולם נורא דומים במראה גם (חוץ מדור שהוא שחור יותר).

ורד זה הגרוש ללירה שאנחנו צריכים. לא הגרוש היחיד אמנם, אבל אחד החשובים.

ורד זה מיכה עם תאכלס. סטייל מליקסון כזה, הם כולם נורא דומים במראה גם (חוץ מדור שהוא שחור יותר).

ורד זה הגרוש ללירה שאנחנו צריכים. לא הגרוש היחיד אמנם, אבל אחד החשובים.

אם כבר מראה, אז דור שחום עם עיניים כחולות וזה סטייל מגניב, אבל למליקסון יש קעקועים שנותנים לו אדג' כזה. קשה לבחור. וורד? הוא סתם גיי.

אם כבר מראה, אז דור שחום עם עיניים כחולות וזה סטייל מגניב, אבל למליקסון יש קעקועים שנותנים לו אדג' כזה. קשה לבחור. וורד? הוא סתם גיי.

עכשיו הבנתי למה הוא חוזר מחר לארץ...

אני מציע שתציץ במספרים שלו מאז שהוא חזר לארץ.

הוא היה בולט, יציב ו"משנה משוואה" בקבוצה שהייתה מעלינו בחלק נכבד מהעונה. למה שלא יעשה את זה אצלנו?

אני מציע שתציץ במספרים שלו מאז שהוא חזר לארץ.

הוא היה בולט, יציב ו"משנה משוואה" בקבוצה שהייתה מעלינו בחלק נכבד מהעונה. למה שלא יעשה את זה אצלנו?

אתה פספסת את ההודעה הקודמת שלי אולי, אין לי ספק שורד הוא שם שכיום נרצה שיגיע, אבל יחסית לתקופות אחרות השחקנים הכי "בולטים" כיום הם שחקנים שלא היית מתלהב מהם בעבר ולא צריך ללכת כל כך רחוק, אלברמן, יצחקי וזהבי הם שמות שאז היו גורמים לך לעלות חיוך מטומטם שהם מועמדים לקבוצה, מורד אני לא יוצא מגדרי, פשוט יודע שהוא האופציה העדיפה בשוק. בנוסף גם יש לי ארגזים של שחקנים כדי להשיב לך על השאלה.

עידן ורד אחד השחקנים הכי לא מוערכים בכדורגל הישראלי . בכל קבוצה תמיד הוא זיין אותנו, תמיד היה טוב, תמיד מעורב, מבשל או כובש. הבחור התחיל אתלנו ועזב בגיל מוקדם מאוד, יחסית לשוק הישראלי הדל הוא רכש מעולה, מה שגם הוא מאוד מחובר להרבה שחקני מכבי ולשכטר בפרט.

אתה פספסת את ההודעה הקודמת שלי אולי, אין לי ספק שורד הוא שם שכיום נרצה שיגיע, אבל יחסית לתקופות אחרות השחקנים הכי "בולטים" כיום הם שחקנים שלא היית מתלהב מהם בעבר ולא צריך ללכת כל כך רחוק, אלברמן, יצחקי וזהבי הם שמות שאז היו גורמים לך לעלות חיוך מטומטם שהם מועמדים לקבוצה, מורד אני לא יוצא מגדרי, פשוט יודע שהוא האופציה העדיפה בשוק. בנוסף גם יש לי ארגזים של שחקנים כדי להשיב לך על השאלה.

בתקופות אחרות השחקנים הישראלים הבולטים לרוב לא שיחקו במכבי.

פעם התלהבנו מאלברמן ויצחקי כמו שמכבי נתניה תתלהב היום מהחתמה של אלמוג כהן ודמארי.

שחצי הרכב שלך שווה מקום בנבחרת הלאומית כבר אין הרבה שחקנים ישראלים שיכולים לשדרג את הקבוצה שאין להם אופציות הרבה יותר אטרקטיביות (דיבור, סייף, נאתכו, ביטון, חמד).

אתה צודק. אנחנו פשוט כל כך שופעים בזרים כרגע, לא יודע את מי נמכור בשבילו.

רק גוטליב.

אני אמרתי שגוטליב המושיע שלנו ? שהוא יבוא כדי לייצב את ההגנה ? שאלתי סך הכל מה קורה עם ההתעניינות שהייתה לנו בו כי אני חושב שכבלם ישראלי לסגל הוא ממש סבבה,בטח כשיש כזה מחסור בבלמים בארץ.

אז נתפסו כאן על הקטע שאמרתי שאני לא מתלהב מהפורטוגלי אבל כן מגוטליב .

מה זה קשור ? זה הכל יחסי.

בלם ישראלי אני מוכן לקבל בלם סביר כי אין באמת בנמצא יותר טוב מזה, בלם זר אני רוצה משהו אחר,משהו יותר איכותי ועל פניו נראה שהפורטוגלי לא משהו מפוצץ.

חיפה נכנסה למירוץ בקשר לורד

מישהו שבאמת יודע, יכול לעדכן מתי נדע לגבי הpp? האם אנחנו מעונשים או לא? אני מאמין שמכבי מחכה להתפתחיות וכנראה גם לפשרה בנושא שנוכל לחזור לקנות ולהביא

זה לא שחרגנו כמו מילאן או משהו או לא פנינו לשחקנים תחת חוזה..

צריך לנסות לסגור עם ורד ואם אפשר לסגור עם בלקמן או בן חיים החלוץ..ההעדפה לשניהם למרות שזה מלא כסף .

מאמין ששיש גישושים לא רצינים עם בוזגלו לתוכנית חלופה על ורד במקרה ולא נוכל להשקיע יותר ממה שצריך..לא מאמין לרגע שהוא ינחת כאן , גם על ורד, בלקמן או חזרה של בן חיים אני פסימי.

חיפה נכנסה למירוץ בקשר לורד

מישהו שבאמת יודע, יכול לעדכן מתי נדע לגבי הpp? האם אנחנו מעונשים או לא? אני מאמין שמכבי מחכה להתפתחיות וכנראה גם לפשרה בנושא שנוכל לחזור לקנות ולהביא

זה לא שחרגנו כמו מילאן או משהו או לא פנינו לשחקנים תחת חוזה..

צריך לנסות לסגור עם ורד ואם אפשר לסגור עם בלקמן או בן חיים החלוץ..ההעדפה לשניהם למרות שזה מלא כסף .

מאמין ששיש גישושים לא רצינים עם בוזגלו לתוכנית חלופה על ורד במקרה ולא נוכל להשקיע יותר ממה שצריך..לא מאמין לרגע שהוא ינחת כאן , גם על ורד, בלקמן או חזרה של בן חיים אני פסימי.

אח שלי היקר, מיץ' לא יגע בבוזגלו גם אם חייו היו תלויים בזה. בטח שהבנאדם פצוע וגמור.

בלקמן ובן חיים לא יהיו במכבי שנה באה ואני מוכן לחתום על זה.

ידוע שלא יהיו

אבל שניהם נחוצים

הבעיה שבלקמן הובא בטעות כמחליף לבן חיים, שהוא שחקן אגף קלאסי והעזיבה שלנו ממש החלישה אותנו בניגוד למה שאחרים חושבים ונאלצנו לשנות שיטה שעבדה לפרק זמן ולא לטווח ארוך, המאמן החדש הבנתי אוהב לשחק עם שחקני אגף וכרגע יש לנו מחסור רציני ושחקן בסגנון בן חיים יכול לפתור את הבעיה

בלקמן יכול להחליף את וידאר במקרה ויחפשו חלוץ 9...

לא רואה מצב שורד חוזר לחיפה. היה, נכשל, נקסט.

אם הוא לא בבית"ר, אנחנו הפייבוריטים לקלוט אותו. במיוחד אחרי ששכטר חתם כאן.