Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לפי איזה דיווח סיים בהרכב השני של מצטיינים העונה או שקר כלשהו. הלוואי שיהיה סולידי לא איטי מדי ולא טיפש. בליגה שלנו זה כוכב, מצרך נדיר ושחקן שמכבי זקוקה לו באופן נואש.

1.90 וליגה ראשונה בספרד נשמע מבטיח (600 אלף יורו לפי טרנספרמרקט).

ליגה שניה.

באבין בא מליגה ראשונה אבל קרלוס מליגה שניה, לא ממש אומר משהו, זה תלוי בשחקן ובחיבור.

ליגה שניה.

באבין בא מליגה ראשונה אבל קרלוס מליגה שניה, לא ממש אומר משהו, זה תלוי בשחקן ובחיבור.

ובאבין לא היה כישלון.

בתקופה של אוסקר/סוזה/פאקו הוא כנראה היה מגיע למעמד של אל.

ליגה שניה.

העיקר זה המנטליות

אם רוצים אותו מבחינת כישרון הוא בסדר ודווקא זה שהוא צמח מלמטה מראה שיש לו ראש חזק

אני כבר עשיתי את זה פעם אחת, אבל ברור שעל כל הצלה שראיקו נתן, אתה תגיד שהיא טריוויאלית, אבל קח שתי הצלות שלו.

https://www.instagram.com/p/BNGfy7VAsji/ מול ק"ש

https://www.instagram.com/p/BFHzdSGNFCE/ מול וואקמה

ואל תנסה לגנוב דעת לגבי זה שתמיד חשבת שהוא שוער גרוע, כי זכור לי בוויכוח הקודם שלנו, שטענת שהוא לא עילוי, אבל כן שוער טוב.

אמרתי שהוא שוער סביר לליגה אבל פחות טוב מכמה ישראלים(בכללי זה נחשב גרוע)

כן טריוויאליות, כן זוכר את הויכוח, כן אמרתי אז שהרוש וחיימוב עדיפים ונותנים עונה טובה יותר, כן כל הפורום יצא עלי המשפט הזה.

מאז נראה שהרוב יישרו איתי קו, ונראה באמת כאילו ראיקו נתן עונה פחות טובה מחיימוב והרוש(שבאותו ויכוח צחקתם ואמרתם שאני הזיה שאני טוען שהם טובים יותר).

יבוא יום ותוכל להודות בטעות, הוא לא השוער הטוב בעולם לגילו.

לפי הנתונים במנג'ר - אותה רמה כמו באבין בערך, אולי אפילו פחות. די חבל האמת שזה מה שאנחנו יכולים להביא.

איזה שטויות. די נו.

לפי הנתונים במנג'ר - אותה רמה כמו באבין בערך, אולי אפילו פחות. די חבל האמת שזה מה שאנחנו יכולים להביא.

מעניין מה היו הנתונים של פריצה/זהבי/קרלוס/טיבי וכו כשהגיעו אלינו

איזה שטויות. די נו.

המנג'ר לרוב די מדוייק בניתוח תכונות שחקן (והליגה השניה בספרד לא אמורה להיות כל כך איזוטרית שהנתונים יהיו רחוקים מהמציאות), לבאבין היו נתונים בינוניים והוא באמת התגלה ככזה.

עם הנתוני זריזות כמו שיש לבלם הזה אי אפשר לשחק את סגנון הכדורגל שיש בארץ, בכל מתפרצת נגדינו הוא יאכל אבק מסבע או כל חלוץ מהיר אחר, כמו שפיליפנקה אכל משכטר ב3:0 מול בית''ר.

ואפרופו פיליפנקה - הפורטוגלי הזה נראה כמו בלם באותו סגנון, אז בכלל לא ברור למה מביאים אותו, בזמן שאת פיליפנקה רוצים לשחרר.

אמרו גם על באבין שהוא ממש איטי, כמו צב ולא זכור לי שמישהו עבר אותו בגלל מהירות.

באבין בלם מאוד בינוני אבל לא היה איטי כמו שאמרו בהתחלה.

אמרתי שהוא שוער סביר לליגה אבל פחות טוב מכמה ישראלים(בכללי זה נחשב גרוע)

כן טריוויאליות, כן זוכר את הויכוח, כן אמרתי אז שהרוש וחיימוב עדיפים ונותנים עונה טובה יותר, כן כל הפורום יצא עלי המשפט הזה.

מאז נראה שהרוב יישרו איתי קו, ונראה באמת כאילו ראיקו נתן עונה פחות טובה מחיימוב והרוש(שבאותו ויכוח צחקתם ואמרתם שאני הזיה שאני טוען שהם טובים יותר).

יבוא יום ותוכל להודות בטעות, הוא לא השוער הטוב בעולם לגילו.

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=170283&page=3

אז תקרא מה שכתבת עליו בעמוד 3 (בסוף הדף), או תקרא את מה שכתבת בעמוד 5 (תגובה שמינית)

עמוד 3

אני אבהיר פה את הדעה שלי על ראיקו כי זה משתמע פה די אחרת ממה שאני חושב

ראיקו שוער טוב, אני לא חושב שהוא נופל מהשוערים הישראלים הבכירים כרגע ואף עולה על חלק גדול מהם.

הבעיה היא שמשוער שהגיע עם שם הבטחות ומחיר כמו של ראיקו הייתי מצפה ליותר, אני לא רןאה ערך מוסף בהבאתו כי הוא עוצר את מה ששוער צריך לעצור, ולא עוצר את מה ששוער ברמה הישראלית גם לא עוצר.

לכן אם הבאת שוער ישראלי לא משנה דרסטית את צבירת הנק השוטפת שלנו, עדיף להיות עם שוער שלא תופס משבצת של זר.

אותי יותר מפתה לראות משולש קישור של קשר אחורי זר רודריגס באטוקיו עם שוער ישראלי, מאשר המצב הנוכחי עם ראיקו

עמוד 5

גם ראיקו קיבל שערים מביכים בעונות הראשונות, זובאס משחק בקבוצה שהרבה יותר תוקפים אותה והוא עושה זאת מטורף.

חיימוב שוער טוב לא ענק גם ראיקו שוער טוב לא ענק, לא אומר שחיימוב יותר טוב ממנו אבל אם תשים את חיימוב במקום ראיקו זה לא שתצבור פחות נקודות.

ולכן רק אם שוער הוא ממש עילוי הוא שווה תג מחיר גבוה ומקום של זר !!!

אז לפחות אל תגנוב דעת ותגיד שתמיד אמרת שראיקו שוער גרוע, כי זה לא נכון, מה שכן טענת זה שהוא לא עילוי.

.

https://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=170283&page=3

אז תקרא מה שכתבת עליו בעמוד 3 (בסוף הדף), או תקרא את מה שכתבת בעמוד 5 (תגובה שמינית)

עמוד 3

עמוד 5

אז לפחות אל תגנוב דעת ותגיד שתמיד אמרת שראיקו שוער גרוע, כי זה לא נכון, מה שכן טענת זה שהוא לא עילוי.

.

גרוע ביחס העולמי, סביר ביחס הישראלי זה בדיוק מה שמשתמע ממה שכתוב

כן הוא שוער לא טוב ושוב גם חיימוב לא שוער טוב בעיני אבל אין בינהם הבדל ברמה ואפילו חיימוב עדיף עליו

אני חא גונב דעת הויכוח התחיל בכך שטענתם שהוא שוער מעל לליגה וחלק אמרו שהוא הטוב שנחת כאן

אז אל תנסה להביא ציטוטים חלקיים שלי(שאגב מחזקים את מה שאני טוען)

וכן אמרתי שזובאס ושטקוס טובים ממנו שוב עוד הוכחה

ביקום של מי שרואה כדורגל ישראלי ומבין שהוא בפער עצום מהבדיחה של בני יהודה ומהשוער של חיפה שעובר לב"ש (שהוא באמת טוב אבל לא מגיע לקרסוליים של ראייקו)

the challenge accept

שטקוס לא מגיע לקרסוליים של ראיקו? בואנה אתה צריך אשפוז חבר.

זובאס שוער סבבה לא משהו מיוחד אבל שטקוס אחושרמוטה של שוער,הוא הביא פה משחקים והצלות בעונה אחת שראיקו ב3 שנים לא הביא על מה אתה מדבר בכלל?? ועזוב הצלות,משחקים גדולים,טעויות (שכל שוער עושה),הדבר הכי חשוב בשוער כמו שטקוס זה השקט והביטחון שהוא נותן להגנה ולקבוצה,איך אפשר להשוות בכלל לראיקו?

גרוע ביחס העולמי, סביר ביחס הישראלי זה בדיוק מה שמשתמע ממה שכתוב

כן הוא שוער לא טוב ושוב גם חיימוב לא שוער טוב בעיני אבל אין בינהם הבדל ברמה ואפילו חיימוב עדיף עליו

אני חא גונב דעת הויכוח התחיל בכך שטענתם שהוא שוער מעל לליגה וחלק אמרו שהוא הטוב שנחת כאן

אז אל תנסה להביא ציטוטים חלקיים שלי(שאגב מחזקים את מה שאני טוען)

וכן אמרתי שזובאס ושטקוס טובים ממנו שוב עוד הוכחה

הציטוטים לא חלקיים, ויש הבדל בין לכתוב "מאז ומתמיד טענתי שהוא שוער גרוע" למה שכתבת בפועל "חיימוב שוער טוב לא ענק גם ראיקו שוער טוב לא ענק, לא אומר שחיימוב יותר טוב ממנו אבל אם תשים את חיימוב במקום ראיקו זה לא שתצבור פחות נקודות" או "ראיקו שוער טוב, אני לא חושב שהוא נופל מהשוערים הישראלים הבכירים כרגע ואף עולה על חלק גדול מהם."

בכל מקרה, לדעתי ראיקו שוער מצוין בעונה גרועה, בעונה הראשונה שלו הוא היה טוב, בעונה השנייה שלו הוא היה מצוין, השנה הוא היה פחות טוב, וזו התגובה האחרונה שלי בנוגע לעניין הזה.