Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

במסיבת העיתונאים כשהציגו את איביץ', הוא אמר שהוא מקווה שישאירו את ראיקו.

אז אין לך שום מושג, ראיקו אמנם אחרי עונה גרועה, אבל עונה קודמת הוא היה מצוין.

מסכים לגבי זה שהעונה הקודמת הייתה יותר טובה מאשר העונה האחרונה,אבל אם זה נחשב מצוין בעיניך מה אני יגיד לך הסף שלך למצוינות נמוך.

סהכ לליגה ראיקו שוער בסדר,לא עילוי ובטח של שווה 3 מיליון יורו.

מסכים לגבי זה שהעונה הקודמת הייתה יותר טובה מאשר העונה האחרונה,אבל אם זה נחשב מצוין בעיניך מה אני יגיד לך הסף שלך למצוינות נמוך.

סהכ לליגה ראיקו שוער בסדר,לא עילוי ובטח של שווה 3 מיליון יורו.

ג'ורדי בראיון שלו עם רז אמיר אומר שהייתה לקבוצה הזדמנות למכור את ראיקו ברווח, משמע ביותר מ-3 מיליון יורו, מה שפגע בערך שלו זו העונה אחרונה שהייתה גרועה.

מהראיון שלו בוואן.

אתה חושב שמכבי אולי פספסה את ההזדמנות למכור את ראיקוביץ’ וקיארטנסון בזמן הנכון ובסכום גדול?

“היו הצעות על השחקנים האלה והיינו יכולים להרוויח עליהם כסף, אבל לפעמים היציבות היא יותר חשובה מהכסף שמכירת שחקן כזה או אחר יכולה להכניס. לפעמים מחכים לרגע הנכון ואז מוכרים. אני חושב שקיארטנסון הבקיע מעל 50 שערים עבורנו, המספרים שלו גבוהים מספיק ואני חושב שהוא שחקן שיכול להגיע לליגות מסוימות בקלות, ואם מכבי תרצה למכור אותו היא תוכל לעשות את זה”.

בוזגלו לא על הפרק בכלל.

הוא יעבור לבני יהודה/נתניה משהו בסגנון הזה.

אבא שלו גם אמר מפורשות, מקום בלי לחץ להתאושש בו.

מכבי של שנה הבאה זה ממש לא מקום כזה

בוזגלו לא על הפרק בכלל.

הוא יעבור לבני יהודה/נתניה משהו בסגנון הזה.

אבא שלו גם אמר מפורשות, מקום בלי לחץ להתאושש בו.

מכבי של שנה הבאה זה ממש לא מקום כזה

חכו עוד תגיע הידיעה מתאם אבא שהוא מועמד למכבי.

אגב ענייני פייר פלי,היום בראיון בוואלה גורדי הזכיר שהבעיה התחילה מזה ששער היורו עלה ובגלל זה מבחינת אופא נהייתה חריגה אבל מבחינת שקל מכבי לא הוציאה יותר.זה יכול להסביר איך זה נחת בהפתעה עלינו

במסיבת העיתונאים כשהציגו את איביץ', הוא אמר שהוא מקווה שישאירו את ראיקו.

אז אין לך שום מושג, ראיקו אמנם אחרי עונה גרועה, אבל עונה קודמת הוא היה מצוין.

תחפש הצלה שלו ששוער אחר לא היה מציל

בשום עונה שפה הוא לא היה מצוין, מאז ומתמיד טענתי שהוא שוער גרוע העונה הזאת הבלוף נחשף

אגב ענייני פייר פלי,היום בראיון בוואלה גורדי הזכיר שהבעיה התחילה מזה ששער היורו עלה ובגלל זה מבחינת אופא נהייתה חריגה אבל מבחינת שקל מכבי לא הוציאה יותר.זה יכול להסביר איך זה נחת בהפתעה עלינו

פרט מעניין, לא חשבתי על זה וזה הפתיע אותי שמכבי חרגו כי אפשר לחשב פחות או יותר הכל מראש חוץ מחיזוי שער מטבע.

אבל גם במקרה הזה אפשר לגדר סיכון, לא חושב שקבוצות כדורגל עושות את זה.

היה מה2-3 שוערים הכי חלשים בליגה השנה.

בלי שום הצלה יוצאת דופן, המון שערים ששוער סביר לוקח.

הכי זכור לי הגול של ממן נגדנו במשחק מול באר שבע

תחפש הצלה שלו ששוער אחר לא היה מציל

בשום עונה שפה הוא לא היה מצוין, מאז ומתמיד טענתי שהוא שוער גרוע העונה הזאת הבלוף נחשף

אני כבר עשיתי את זה פעם אחת, אבל ברור שעל כל הצלה שראיקו נתן, אתה תגיד שהיא טריוויאלית, אבל קח שתי הצלות שלו.

https://www.instagram.com/p/BNGfy7VAsji/ מול ק"ש

https://www.instagram.com/p/BFHzdSGNFCE/ מול וואקמה

ואל תנסה לגנוב דעת לגבי זה שתמיד חשבת שהוא שוער גרוע, כי זכור לי בוויכוח הקודם שלנו, שטענת שהוא לא עילוי, אבל כן שוער טוב.

שני הכוכבים הכי גדולים? באיזה יקום ראיקו הוא כוכב?

ביקום של מי שרואה כדורגל ישראלי ומבין שהוא בפער עצום מהבדיחה של בני יהודה ומהשוער של חיפה שעובר לב"ש (שהוא באמת טוב אבל לא מגיע לקרסוליים של ראייקו)

מאוד מקווה שמכבי לא יעשו משהו מטומטם כמו להחתים את בוזגלו.

the challenge accept

Jair Amador will become a new player of Maccabi Tel Aviv in the next few hours unless an operation that seems made is distorted. The central Huesca has traveled to the Israeli capital to seal an agreement that will join the whole of Tel Aviv and confirms the step forward that has given his career in recent years. After being decisive in the ascent, the left-handed footballer of Cape Verdean origin has received many offers although the one that has finished convincing him is that of Maccabi.

לפי האס הספרדי הוא כבר בארץ/בדרך

גם בווינט

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5280025,00.html

הבלם הפורטוגלי (28) המסיים את חוזהו בהואסקה, אשר עלתה לליגה הראשונה בספרד, קיבל הצעות מבלגיה, יפן וארה"ב, אבל נמצא כעת בדרכו לישראל