Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

אני די בטוח שלא ימכרו גם את ראייקו וגם את וידאר. תחשבו על זה מהעיניים של איביץ' שמוכרים לו את שני הכוכבים הכי גדולים. אם אני צריך להמר, ימכרו רק את ראייקו שמראש נרכש כדי לעשות אקזיט.

שני הכוכבים הכי גדולים? באיזה יקום ראיקו הוא כוכב?

יש נושא סגל אבל הוא די מוזנח אז שמתי את זה כאן. יש מצב ששכחתי כמה.

שוערים:
ראיקוביץ'

טננבאום

הגנה:

דסה

ייני

טיבי

גולדברג

בלטקסה

פיבן

קישור:

דור פרץ

גלזר

גולסה

ברסקי

ריקן

אליאל פרץ

באטוקיו

התקפה:

אצילי

מיכה

חוזז

יוני כהן

צ'יבוטה

יחזקאל

שכטר

שוינפלד

וידאר

דן גלזר שישב עם אביו בפגישה אצל בן מנספורד ממכבי ת"א עדיין מתעקש להישאר בנתניה. הקשר שעבר עונה מצוינת במדי היהלומים מחזיק בחוזה לעונה הבאה אצל הצהובים מת"א. בנתניה אישרו שמתנהל מו"מ עם מכבי ת"א כדי לנסות למצוא מתווה להשארתו, לא רק בגלל יכולתו וההערכה הרבה אליו, אלא גם מאחר ומעמדו של אולסק לא ברור.

פשכצקי מהכתבה על המגן האמריקאי של נתניה.

מישהו יודע מתי נגמר החוזה של גלזר? כי אם אין לו חוזה ארוך והוא ימשיך להתעקש למכבי לא יהיה הרבה מה לעשות עם זה.

פשכצקי מהכתבה על המגן האמריקאי של נתניה.

מישהו יודע מתי נגמר החוזה של גלזר? כי אם אין לו חוזה ארוך והוא ימשיך להתעקש למכבי לא יהיה הרבה מה לעשות עם זה.

אני מסרב להאמין לזה.

זכור לי שהיו במהלך השנה כל מיני דיבורים בתקשורת כמה גלזר רוצה להשתחרר ממכבי וכמה טוב לו בנתניה, ככה שלא הייתי פוסל את זה לצערי. הוא רוצה (בצדק מבחינתו) זמן משחק מובטח וכמה שיותר.

זכור לי שהיו במהלך השנה כל מיני דיבורים בתקשורת כמה גלזר רוצה להשתחרר ממכבי וכמה טוב לו בנתניה, ככה שלא הייתי פוסל את זה לצערי. הוא רוצה (בצדק מבחינתו) זמן משחק מובטח וכמה שיותר.

אני לא יודע מה המצב שם אבל אני מאמין שאם מכבי תראה לדן שהיא רוצה אותו, בתור שחקן לגיטימי, הוא יישאר.

אי אפשר להבטיח לאף מושאל X משחקי הרכב אבל מכבי חייבת לשנות התנהלות עם המושאלים שלה או לוותר על כל העניין הזה.

דוגמה לשינוי התנהלות? בקיץ שעבר קיבלנו רושם שבונים על יוני כהן (לא זוכר אם זה נאמר מכיוון המועדון) והלכו ושילמו על עטר ארגזים. זה לא עוזר למושאלים להרגיש שיש להם איזשהו סיכוי להיות שחקנים במועדון הזה.

גלזר ופרץ כרגע יתחלקו בדקות על עמדת הקשר האחורי ביותר, אם במכבי יש בערך 5000 דקות משחק בעונה וכל אחד מהם ישחק 2000 פלוס מינוס (שזה בדיוק בערך מה ששניהם שיחקו בעונה החולפת) זה בסדר גמור.

אם יביאו קשר אחורי זר, זה כבר סיפור אחר ואז בטוח נאבד את גלזר ויש מצב שגם את דור פרץ.

יצא לך לראות שוערים אחרים בליגה?

שטקוס,זובאס,לפי דעתי יותר טובים מראיקו והם לא נחשבים כוכבים.

זה לא משנה מה אתה חושב אלא מה המאמן חושב.

איך אתה יודע שהוא חושב שראיקו כוכב? אני דווקא חושב שאיביץ הזה לא פראייר והוא לא כל כך מחזיק ממנו.

איך אתה יודע שהוא חושב שראיקו כוכב? אני דווקא חושב שאיביץ הזה לא פראייר והוא לא כל כך מחזיק ממנו.

במסיבת העיתונאים כשהציגו את איביץ', הוא אמר שהוא מקווה שישאירו את ראיקו.

כן הם טובים מראיקו (והם עצמם לא להיט)

אז אין לך שום מושג, ראיקו אמנם אחרי עונה גרועה, אבל עונה קודמת הוא היה מצוין.

במסיבת העיתונאים כשהציגו את איביץ', הוא אמר שהוא מקווה שישאירו את ראיקו.

יכול להיות שאני טועה, אבל לדעתי הוא די התחמק מהשאלה האם ראייקו נשאר ובעיקר איחל לו בהצלחה עם הנבחרת במונדיאל.

יכול להיות שאני טועה, אבל לדעתי הוא די התחמק מהשאלה האם ראייקו נשאר ובעיקר איחל לו בהצלחה עם הנבחרת במונדיאל.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/05/%D7%A6%D7%A4%D7%95-%D7%9E%D7%A1%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%94%D7%A2%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%94-%D7%94%D7%95%D7%A6%D7%92-%D7%90%D7%99%D7%91%D7%99%D7%A5/

השאלה לגבי ראיקו מתחילה בדקה 11:30, בסוף השאלה הוא מציין שהוא מקווה שהוא יישאר.

מה רצית שהוא יגיד על שחקן שעדיין בסגל שלו? "ראיקוביץ' עדיין פה אבל תאכלס אני לא מאמין בו. ננסה למכור בהנחה"?

עשיתם מראיקוביץ' איינוגבה... הוא שוער טוב (טוב מאוד אפילו) שנתן עונה בינונית עד רעה כמו כל הקבוצה, צריך למכור אותו כדי להכניס כסף למועדון אבל לא צריך להשמיץ אותו על הדרך.

הוא רק נחת, ציפיתם שהוא יגיד "ראיקוביץ' הזה שרמוטה ואני לא רוצה אותו"?

ברור שלא, אבל זה היה בתגובה לרוסונרי, שאמר שכמו שזה נראה לו איביץ' לא מחזיק ממנו, כשאין לו שום דרך לדעת את זה.

גם אם איביץ לא מחזיק מראיקו , למה שהוא היה אומר זאת במסיבת עיתונאים ? לגופו של עניין , הוא השוער הטוב בליגה אבל אין לזה שום ערך מוסף . למכור במקסימום מחיר.

עדיין, במונחים של ישראל וודאי למסתכל מבחוץ ראייקו הוא כוכב.

מאמן מגיע לקבוצה ששיחררה מעל עשרה שחקני סגל, סביר שמבחינתו ירצה לשמור את ה"כוכבים" (גם אם הם אחרי עונה פחות טובה).

כך או כך,אני מאמין שאלא אם תגיע הצעה שאי אפשר לסרב לה על וידאר איביץ' יפעל להשארתו (ובצדק רב לטעמי) וראייקו ימכר.

ג'ורדי אמר בראיון לוואן שזה הולך להיוץ הקיץ הכי רווחי של מכבי בשנים האחרונות (מדבר על ראיקו וודיאר אני מניח)

ג'ורדי אמר בראיון לוואן שזה הולך להיוץ הקיץ הכי רווחי של מכבי בשנים האחרונות (מדבר על ראיקו וודיאר אני מניח)

אני מאוד מקווה שהוא צודק. יהיה קשה להתעלות על קיץ 2016, מה גם שכסף לא מבטיח שום דבר.