Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לא חושב שחיזוק ישראלי (שלא מהמושאלים) הוא הכרחי, חוץ מהבאה של סבע/שכטר שיכולה להיות נחמדה (לא חושב שאוחנה ריאלי) ומלול/קנדיל אם דסה עוזב.

הבסיס הישראלי שלנו טוב (הדיון הזה נחפר פה רבות, אבל לפחות ביחס לעומק המצב מאוד טוב).

שמע יובל נראה לי אתה מה זה לא בכיוון

מאיזה בחינה אחי? לא חושב שזה יקרה, רק אומר את דעתי מה צריך לקרות

אם אתם חושבים שיש סיכוי שסבע יגיע, אתם אופטימיים מדי.

בקיץ הזה אנחנו נוציא מעט מאוד כסף על דמי העברה, אם בכלל.

אף אחד לא יודע, אבל אני חושב שזאת הגזמה.

בהנחה שלפחות 1 מ-דסה/וידאר/ראיקו יימכרו (והרוב יהמרו על לפחות שתיים) אמור להיות לך כסף להשקיע ברכש גם בתרחיש של הקטנת תקציב.

זה לא שגולדהאר הודיע שהמודל החדש שלו זה מודל טביב ויואב כץ, פשוט הודיעו שמצמצמים קצת את התקציב.

בהנחה שלפחות 1 מ-דסה/וידאר/ראיקו יימכרו (והרוב יהמרו על לפחות שתיים) אמור להיות לך כסף להשקיע ברכש גם בתרחיש של הקטנת תקציב.

זה לא שגולדהאר הודיע שהמודל החדש שלו זה מודל טביב ויואב כץ, פשוט הודיעו שמצמצמים קצת את התקציב.

העניין הוא שגם בעונה הנוכחית לא הושקעו סכומים גדולים על העברות (רק אצילי, וכל השאר השאלות אם אני לא טועה ?).

אז אם אומרים לך שהתקציב צפוי לרדת אפילו עוד יותר, לא הייתי בונה על זה שיהיה אפילו רכש אחד.

נצטרך לצפות להעברות חופשיות והשאלות בלבד. או בניסוח אחר, וולקאם שכטר.

לא כל כך "קצת" לדעתי.

וסבע יעלה במינימום 2 מיליון יורו. אין סיכוי לדעתי שנוציא את הסכום הזה.

העניין הוא שגם בעונה הנוכחית לא הושקעו סכומים גדולים על העברות (רק אצילי, וכל השאר השאלות אם אני לא טועה ?).

אז אם אומרים לך שהתקציב צפוי לרדת אפילו עוד יותר, לא הייתי בונה על זה שיהיה אפילו רכש אחד.

נצטרך לצפות להעברות חופשיות והשאלות בלבד. או בניסוח אחר, וולקאם שכטר.

אני בונה על תקציב כללי של 90, ותקציב שחקנים בטופ 3, ובהתאם לזה אני מצפה ומקווה ממכבי להעמיד קבוצה חזקה וטובה.

הפאניקה הכלכלית פה היא ממש משעשעת. כאילו זה ממש משנה. מכבי תעמיד תקציב שכל קבוצות הליגה היו חותמות עליו.

מאמן מספיק טוב, עם ראש כדורגל מספיק יצירתי, יוציא הרבה יותר גם מהסגל הקיים. זה הדבר הראשון. לא צריך לשבור פה שיאי תקציב בשביל להעמיד קבוצת כדורגל טובה.

מאמן מספיק טוב, עם ראש כדורגל מספיק יצירתי, יוציא הרבה יותר גם מהסגל הקיים. זה הדבר הראשון. לא צריך לשבור פה שיאי תקציב בשביל להעמיד קבוצת כדורגל טובה.

בדיוק. איכות אימון ודינמיקה טובה בתוך הסגל. הדיאטה המסויימת הזאת טובה למכבי. שתתכנס ותתרכז בעיקר. שוק העברות הוא לא העיקר. הוא יכול לפתור נקודתית, הוא לא מחפה על כלום והוא לא ערובה לכלום.

נתחיל עם זה שסבע צריך להיות פה לדעתי, נקודה.

לגבי התג מחיר - אני בטוח שיש דרכים יצירתיות להגיע להסדר הגיוני עם נתניה - טריידים או וואטנאט.

שוב, כל הדיבורים על קיצוצים והחזרת מושאלים - ברור שאף אחד לא באמת יודע מה יהיה,

אבל מתחבר לי למגמה הכללית של "הצערה" וסוג של עונת ביניים עד לחזרה לבלומפילד,

עונה בה יותר צעירים יקבלו מושכות או לפחות הזדמנות, ויהוו חלק מהסגל המשלים לפחות,

בחיזוק של חלק מהבכירים הישראלים שאצלנו ועוד זרים שבהערכה יהיו יותר מנוסים ויותר מושאלים.

באף עולם אלונה לא משחררת לנו שחקן שלה, אולי אולי אולי רק תמורת סכום דמיוני שהשחקן לא יהיה שווה.

הדרך היחידה לראות פה את אוחנה זה אם הוא יגיש בוררות וייקבע שם סכום שחרור שאותו אנחנו נשלם.

אם אנחנו באמת נהיה בלי תקציב העברות ובכל זאת נרצה להתחזק אלה השחקנים שאפשר להביא:

הגנה - מלול (בלי חוזה), בן והבה (נראה לי גם בלי חוזה, או שלא לא יעלה כמעט כלום), טוואטחה כנראה אפשר יהיה לנסות להביא בהשאלה.

קישור - להחזיר את גלזר/ברסקי, ערן לוי (רוצה חוזה לשנתיים שנתניה לא רוצה לתת לו), אולי גם את ניר ביטון אפשר לנסות להשאיל (לא רואה דשא)

התקפה - שכטר, תורג'מן, אבוחצירא, אלי אלבז - ארבעתם שחקנים חופשיים

אשכרה הפועל עכו

ממש אנשים חיים בסרט שאנחנו הולכים לפירוק. נקווה שיאשרו לגולדהאר את אוסף התמונות בשביל החוזה של שכטר.

לא פירוק ועדיין נהיה עם תקציב גדול. אולי אפילו נוכל לשים מיליון יורו על איזה שחקן.

אבל אל תצפו לקיץ של הבאת זרים כוכבים, או רכישת שחקן ב-3 מיליון יורו. גם לא משכורות גבוהות מדי לזרים שיגיעו.

ככה לפחות אני רואה את זה.

לכן בין היתר אני לא רואה את סבע נרכש, ואני חושב שיש סיכוי לא נמוך בכלל שהוא ישחק אצל אלונה.

אם אנחנו באמת נהיה בלי תקציב העברות ובכל זאת נרצה להתחזק אלה השחקנים שאפשר להביא:

הגנה - מלול (בלי חוזה), בן והבה (נראה לי גם בלי חוזה, או שלא לא יעלה כמעט כלום), טוואטחה כנראה אפשר יהיה לנסות להביא בהשאלה.

קישור - להחזיר את גלזר/ברסקי, ערן לוי (רוצה חוזה לשנתיים שנתניה לא רוצה לתת לו), אולי גם את ניר ביטון אפשר לנסות להשאיל (לא רואה דשא)

התקפה - שכטר, תורג'מן, אבוחצירא, אלי אלבז - ארבעתם שחקנים חופשיים

אולי די כבר עם הקישקוש הזה? כמה בורות ניתן להכיל?

לא פירוק ועדיין נהיה עם תקציב גדול. אולי אפילו נוכל לשים מיליון יורו על איזה שחקן.

אבל אל תצפו לקיץ של הבאת זרים כוכבים, או רכישת שחקן ב-3 מיליון יורו. גם לא משכורות גבוהות מדי לזרים שיגיעו.

ככה לפחות אני רואה את זה.

לכן בין היתר אני לא רואה את סבע נרכש, ואני חושב שיש סיכוי לא נמוך בכלל שהוא ישחק אצל אלונה.

צריך לצפות לעבודה מקצועית טובה.