Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לא קנינו אף שחקן לפני שנה, מכרנו את זהבי ב8 מיליון דולר, מה הקטע פה?

לא קנינו אף שחקן לפני שנה, מכרנו את זהבי ב8 מיליון דולר, מה הקטע פה?

אחפש את הכתבה אח"כ אבל גם בעונה של הצ'מפיונס שהכנסנו בה קרוב ל80 מיליון ש"ח היינו בגירעון די גדול.

כמובן שלא הכל נספר על הפייר פליי אבל בגדול אנחנו מיץ' שם כמה עשרות מיליונים כל שנה.

אם זה נכון אז זה יהיה ממש הזוי..

ולגבי ה"בטוויטר אומרים" ראיתי בנתיים רק את ארז דיקפלד אומר שמכבי לא מימשה את האופציה עליו ושמדובר בשמועה לא מבוססת אז מוקדם לקפוץ למסקנות..

אז הביאו שחקן נוער , נתנו לו פה לפרוח שנה על חשבון שחקנים אחרים, היה טוב . ולא עושים עם זה כלום ? Wtf

כנראה שהפייר פליי באמת מגביל אותנו מאוד. כמה עוזרים כאן התווכחו איתי ש "הפייר פליי זה שטויות ועדיין מכבי תעמיד את התקציב הגבוה בליגה"

אז כן. מעמיד את התקציב הגבוה בליגה. נכון. אבל רובו ככולו הולך על טעויות עבר ומשכחרות שמנות לשחקנים שלא שווים את זה.

אם נפספס את ורד בגלל הפייר פליי זה יהיה ממש מבאס. במיוחד אם הוא יגיע בסוף לב"ש (סביר להניח..).

אם המגבלה עלינו כזאת קריטית, לא ברור למה לא הלכנו על מלול כשחקן חופשי ואנחנו מתעקשים על קנדיל. כנראה"ל זובאס.

כנראה שהפייר פליי באמת מגביל אותנו מאוד. כמה עוזרים כאן התווכחו איתי ש "הפייר פליי זה שטויות ועדיין מכבי תעמיד את התקציב הגבוה בליגה"

אז כן. מעמיד את התקציב הגבוה בליגה. נכון. אבל רובו ככולו הולך על טעויות עבר ומשכחרות שמנות לשחקנים שלא שווים את זה.

אם נפספס את ורד בגלל הפייר פליי זה יהיה ממש מבאס. במיוחד אם הוא יגיע בסוף לב"ש (סביר להניח..).

אם המגבלה עלינו כזאת קריטית, לא ברור למה לא הלכנו על מלול כשחקן חופשי ואנחנו מתעקשים על קנדיל. כנראה"ל זובאס.

כן בגלל הפייר פליי לא מימשו אופציה על ילד בן 19?

כמה זה 2 מיליון יורו? לא נראה לי.

מה עם הסיכוי שואן לייבן חושב שהוא לא מספיק טוב?

עזרא בב" ש, איך ורד גם ילך לשם?

כן בגלל הפייר פליי לא מימשו אופציה על ילד בן 19?

כמה זה 2 מיליון יורו? לא נראה לי.

מה עם הסיכוי שואן לייבן חושב שהוא לא מספיק טוב?

עזרא בב" ש, איך ורד גם ילך לשם?

יכל להיות שהמגבלה היא שלא מוציאים שקל בלי שנכנסים כנגדו שקל בקיץ הזה. אני ואתה לא באמת יודעים, זו ספקולציה. לא קובע בוודאות. ימים יגידו אבל נראה שזה הכיוון.

לגבי ב"ש, הם מביאים את כל השחקנים הטובים על המדף. הם ימצאו גם לורד מקום. ואם לא אליהם הוא יגיע לחיפה. בביתר הוא לא ישאר כנראה. החוזה שלו כבד עליהם.

יכל להיות שהמגבלה היא שלא מוציאים שקל בלי שנכנסים כנגדו שקל בקיץ הזה. אני ואתה לא באמת יודעים, זו ספקולציה. לא קובע בוודאות. ימים יגידו אבל נראה שזה הכיוון.

לגבי ב"ש, הם מביאים את כל השחקנים הטובים על המדף. הם ימצאו גם לורד מקום. ואם לא אליהם הוא יגיע לחיפה. בביתר הוא לא ישאר כנראה. החוזה שלו כבד עליהם.

בבש אין לו מקום והוא יודע את זה ולחיפה הוא לא יחזור בחיים.

זה רק חוזה בובתי אצל טביב או אצלינו

אם זה נכון אז זה יהיה ממש הזוי..

ולגבי ה"בטוויטר אומרים" ראיתי בנתיים רק את ארז דיקפלד אומר שמכבי לא מימשה את האופציה עליו ושמדובר בשמועה לא מבוססת אז מוקדם לקפוץ למסקנות..

כשמחברים את זה עם הפרידות של השחקנים ממנו באינסטגרם, המסקנה המתבקשת היא שהשמועה נכונה.

הזוי

כמו שכתבו פה הרבה, לחיפה יש קומבינה של בעלים/ספונסר..חיפה הפסידה לשם השוואה כ50 מיליון לעומת מכבי שהיא בערך 30+..איך אנחנו והם לא? צריך לחשוב טוב

דיברו על טרייד ורד אלינו תמורת עטר,טיבי מושאלים

זה צנציפר אז לא יודע כמה אמין אבל הלוואי...

לא הגיוני.

מי ישלם להם את המשכורת בביתר???

חצי מיליון יורו לטיבי ועטר בסביבות 300 אלף

האמת שבכיף נותן את עטר תמורת ורד למרות ששם זה מועדון שתפור עליו והוא יפרח נגדנו. אבל לא נראה לי הגיוני שבעונת מיכרה טביב יוותר על כסף. וכמו שרשמו למעלה מי בדיוק ישלם להם את כל החוזה?

נשמע לי תמוה הפייר פליי הזה. בשנים האחרונות בקושי קנינו שחקנים (הרבה השאלות) ואני לא רואה הבדל משמעותי בינינו לבין חיפה וב״ש.

וגם אם תהיה סנקציה כספית אז שווה לספוג אותה. אין מצב שכל הקבוצות באירופה עומדות בפייר פליי ואנחנו לא.

לא להגיש הצעה על ורד בגלל פייר פליי אחרי שהבאנו את שכטר בהעברה חופשית ובכלל לא ״התפרענו״ בשנים האחרונות נשמע לי הזוי.

לא הגיוני.

מי ישלם להם את המשכורת בביתר???

חצי מיליון יורו לטיבי ועטר בסביבות 300 אלף

אלא אם.. באמת אסור למכבי להוציא כסף על מכירת שחקנים לפי הפייר פליי אז היא עוקפת את זה בכך שתממן את השכר של טיבי ועטר בבית"ר? סתם תוהה.

אלא אם.. באמת אסור למכבי להוציא כסף על מכירת שחקנים לפי הפייר פליי אז היא עוקפת את זה בכך שתממן את השכר של טיבי ועטר בבית"ר? סתם תוהה.

זה עדיין יהיה חלק מהתקציב של מכבי, אז לדעתי זה לא אפשרי.