Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

מחשבה שעלתה במהלך שיחה עם חבר:

נמני סוכן של ורד ושל מיכה, אם יביא את ורד למכבי זה בעצם דופק שחקן אחר שהוא מייצג, לא בטוח כמה הוא יתאמץ לשדך בין ורד למכבי.

מחשבה שעלתה במהלך שיחה עם חבר:

נמני סוכן של ורד ושל מיכה, אם יביא את ורד למכבי זה בעצם דופק שחקן אחר שהוא מייצג, לא בטוח כמה הוא יתאמץ לשדך בין ורד למכבי.

נימני כבר לא סוכן של מיכה

למה שמעתי מכמה מקומות שהרוש לא יגיע? פורסם משהו בהקשר הזה? כי אני לא רואה שום התייחסות לזה בתקשורת

כן. קצב הסוכן שלו אמר ברדיו חיפה שהוא לא חוזר לארץ.

מת לדעת איזה סגנון זרים מנספורד יביא למכבי.

אנחנו חייבים מהירות בהתקפה (אין לנו שחקן מהיר אחד)

ולמרכז שדה אנחנו צריכים שחקנים טכנים שיודעים לשבור לחץ ומדי פעם לכבוש פאקינג שערים.

תזכור שיש גם את ג'ון פארק שאמור לסייע במציאת שחקנים חדשים. בהמשך החלון נראה כמה זה היה משמעותי.

ורד שחקן סבבה לגמרי שלא היה נכנס בחיים להרכב בתקופת אוסקר,סוזה,פאקו.

ולסגלים כאלה צריכים לשאוף.

היה נכנס כמו גדול

מתי תבינו כבר שזה הרמה של השחקנים בליגה, מדהים כמה אפשר לקטר

די מדהים אותי שעדיין יש אנשים שחושבים ככה.

לעניין ורד, טביב ימכור אותו רק בהרבה כסף.

ב"ש, חיפה, או אולי מכבי אם היא בעניין ובאמת תצליח למכור איזה שחקן בהרבה כסף.

די מדהים שאתה לא חי בארץ אפילו כדי להגיד דברים בכזה ביטחון .

יותר מדהים שאנשים מעל גיל 18 עוד לא מבינים שמועדון כדורגל זה עסק . העסק הזה מנוהל ברמה הכי מקצועית שיש .

מביכים.

יותר מדהים שאנשים מעל גיל 18 עוד לא מבינים שמועדון כדורגל זה עסק . העסק הזה מנוהל ברמה הכי מקצועית שיש .

מביכים.

שמע אתה חתיכת פוץ. סתום קצת.

יש לך עוד מצבים חוץ מתוקפנות?

חושב ש80% מהתגובות תמיד לגופו של עניין ובכבוד , חוץ מג׳ק לא חושב שיצאתי כאן על מישהו באופן אישי כי אני גם לא מחפש את זה למעט הימים האחרונים (ולמעט הבחור פה למעלה שלא קשור לכלום), חורה לי לראות איך אנשים מדברים על המועדון, הישראליות המביכה הזו , הקלות בה הם חורצים גורלות לשחקנים ואנשי מקצוע , גם לאלו שלא השלימו דקה ולא לבשו בגדי אימון. מאחלים לשחקנים לקרוע רצועה וכו.

חושב ש80% מהתגובות תמיד לגופו של עניין ובכבוד , חוץ מג׳ק לא חושב שיצאתי כאן על מישהו באופן אישי כי אני גם לא מחפש את זה למעט הימים האחרונים (ולמעט הבחור פה למעלה שלא קשור לכלום), חורה לי לראות איך אנשים מדברים על המועדון, הישראליות המביכה הזו , הקלות בה הם חורצים גורלות לשחקנים ואנשי מקצוע , גם לאלו שלא השלימו דקה ולא לבשו בגדי אימון. מאחלים לשחקנים לקרוע רצועה וכו.

תעבור קצת על ההודעות שלך מהיממה האחרונה. גופו של עניין וכבוד בתחת שלי, אתה מתלהם ועוקץ כמו ילדה במחזור. שתחרר קצת, לא כולם חייבים להסכים איתך ואתה לא על תקן מחנכת בפורום הזה.

תעבור קצת על ההודעות שלך מהיממה האחרונה. גופו של עניין וכבוד בתחת שלי, אתה מתלהם ועוקץ כמו ילדה במחזור. שתחרר קצת, לא כולם חייבים להסכים איתך ואתה לא על תקן מחנכת בפורום הזה.

לגופו של עניין בסה״כ בזמן שלי כאן ולא הסתרתי שבימים באחרונים אני מגיב לא לעניין בניגוד לאחרים אני מודע למה שאני רושם ולמשמעות , יש כאן כאלו שצריכים להתבייש אני לא מחפש לחנך ולא מחפש שיסכימו איתי , פשוט אומר להם בדיוק מה שאני חושב עליהם . מסכים שטיפה הגזמתי אבל אנשים כאן מטנפים ללא הפסקה ולאף אחד לא מזיז.

מביכים.

מה זה משנה איפה הוא חי?

צריך לחיות פה כדי להבין איך הדברים עובדים? אין יותר אינטרנט?

איזה שטויות אנשים רושמים פה לפעמים...

מביכים.

השקעתי מלא מחשבה ולא הבנתי איך זה שאני גר בחו"ל קשור לעיניין.

השקעתי מלא מחשבה ולא הבנתי איך זה שאני גר בחו"ל קשור לעיניין.

אני אסביר. אתה בטח משלם שכירות/משכנתא נמוכה יותר מאיתנו ומשתכר שכר גבוה יותר ועובש פחות, לכן זה משאיר לך כסף וזמן פנוי בו אתה בטח שותה להנאתך באיזה בר. אז כנראה רוב הזמן אתה לא סאחי כדי להביע דעתך:).

עזוב נו. כאילו מי שגר בארץ ישן כפיות עם גורדי בקריית שלום.. מקסימום קצת חברים של אנשים שסמל ושחקן עבר במכבי (שהיום הוא סוכן) היה אצלם בבר מצווה ומדליף להם מידי פעם משהו על שחקנים שלו. לא יותר מזה.

לפי וואלה ורד רוצה להגיע עם שכטר לפה

אבל לא יכולים להגיש הצעה בגלל הפייר פליי

מחכים שיהיו הצעות על ראייקוביץ ווידאר

או טרייד ורד תמורת מושאלים

גם בווינט