Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

לא כי עדיף להחזיק בשחקן שלא רוצה להישאר בקבוצה ביציע...

עטר ואיזה מושאל או שניים וטביב משחרר לך אותו

הבנת חכמולוג

טביב אוהב כסף, לא חושב שאם תיתן לו מושאלים ( וגם לא חושב שמיץ' יסכים להשתתף בכזה שכר כמו של עטר ושויינפלד) בלי להוסיף כסף הוא יסכים.

לא כי עדיף להחזיק בשחקן שלא רוצה להישאר בקבוצה ביציע...

עטר ואיזה מושאל או שניים וטביב משחרר לך אותו

הבנת חכמולוג

אתה שוכח שטביב העדיף לייבש שחקנים כמו אצילי ושכטר בשביל אגו. בסוף הפסיד בבוררות עם אצילי ואולי את האליפות וגביע בגלל שכטר והייבוש של ורד בגמר.

לפי וואן שכטר על סף חתימה.

אפשר להגיד וולקם?

עד שאין תמונה עם ג'ורדי וכו'

מושאל או שניים לא, אבל כל מיני שוינפלדים למיניהם אולי כן (נגיד שוינפלד ופיליפנקה).

בוא נחשוב על זה רגע. מצד אחד ורד שהוא ללא ספק אחד השחקנים הטובים כיום בליגה, אם לא המחלה מסיים כאחד ממצטייני העונה, וחתם רק לפני שנה על חוזה נוח של כ- 250 אלף דולר בעונה. מצד שני שוינפלד, שמרוויח שכר של 350 אלף דולר, ויש לו 0 שערי ליגה בשנה וחצי במכבי; ופיליפנקה, בלם סביר (נניח) שהעביר חצי עונה בקבוצת תחתית ושלא מצאתי כמה הוא מרוויח אבל זה בוודאי לא פחות מ- 300 אלף יורו לעונה.

בטח, טביב יקפוץ על עסקה כזו! הוא רק מפסיד בה משהו כמו 1.5 מליון יורו (בהערכה זהירה)!!!

אה כן ויש לו כבר את וראן שהוא חלוץ בסגנון של שוינפלד רק שכבש בספרות כפולות העונה ולפני שבוע החתים בלם חדש, אז הוא בטח גם צריך עוד חלוץ ובלם בדחיפות

אפשר לעשות טרייד עם ב״ש שגיב יחזקאל ושון גולדברג תמורת וואקמה ובן סהר והם גם ישלמו מחצית מהשכר שלהם. הם אוהבים צעירים אז בוודאות יסכימו

חחחח איזה הזוי זה בטח יהיה כשנראה תמונה ששכטר לוחץ יד ליצחקי אחרי החתימה

יותר מצחיק יהיה להחתים את ערן לוי ולתת לו ללחוץ יד למשולש פיצה פרגו.

אפשר לעשות טרייד עם ב״ש שגיב יחזקאל ושון גולדברג תמורת וואקמה ובן סהר והם גם ישלמו מחצית מהשכר שלהם. הם אוהבים צעירים אז בוודאות יסכימו

שגיב על מיכאל אוחנה בלי רצועה וזה חלון טוב מבחינתי.

האמת שבתכלס שוינפלד ופיליפנקה יתאימו יותר לעסקאות מול בני יהודה או אשדוד, טביב אולי ירצה את עטר.

בכל מקרה אני לא רואה אותו לוקח אף חוזה של שחקן אצלנו ככה שחוץ מכסף באמת לא נוכל להוציא ממנו את ורד.

התדירות בשימוש במונח "פייר פלי" על ידי עיתונאי מכבי בחודש האחרון, גורם לי להבין שהכל בשליטה והכל מנוהל.

ב"אשמת" מכבי או לא, לכל כתבה בנוגע למכבי דוחפים את המונח "פייר פלי" - כאילו מכבי מנוהלת ע"י ענבל אור או ברנרד מיידוף.

פאקינג גולדהאר מגובה באנגלידס ומורן מאירי.....האם נראה לכם שמכבי כבר משנה שעברה לא מודעת לכל התרחישים הפיננסים האפשריים בתקופה הקרובה?

אנחנו לא מתנהלים לפי תחושות או באופן רגעי, מועדון הכי מסודר בישראל. אני בטוח שיש המון שחקנים שכבר סגורים לגמרי במכבי ורק מחכים לטיימינג.

הפייר פלי אמיתי ובעייתי אבל מנוהל לגמרי.

די מדהים אותי שעדיין יש אנשים שחושבים ככה.

לעניין ורד, טביב ימכור אותו רק בהרבה כסף.

ב"ש, חיפה, או אולי מכבי אם היא בעניין ובאמת תצליח למכור איזה שחקן בהרבה כסף.

הייתי מביא את ערבה שחף במקום עטר.

הייתי מביא את הברזילאית במקום מיכה, את מור אפרים במקום באטוקיו, וכוס קלקר חד פעמית במקום עטר...

חבל מאוד

הזוי שמכבי מנסה להביא את קנדיל, שהיה לה שחקן לא פחות טוב ממנו בחינם ועוד שחקן בית

בטח שמגן ימני כרגע היא לא בראש מעניינו, שיש להתחזק במגן שמאלי ו2 בלמים קודם.

בוא נחשוב על זה רגע. מצד אחד ורד שהוא ללא ספק אחד השחקנים הטובים כיום בליגה, אם לא המחלה מסיים כאחד ממצטייני העונה, וחתם רק לפני שנה על חוזה נוח של כ- 250 אלף דולר בעונה. מצד שני שוינפלד, שמרוויח שכר של 350 אלף דולר, ויש לו 0 שערי ליגה בשנה וחצי במכבי; ופיליפנקה, בלם סביר (נניח) שהעביר חצי עונה בקבוצת תחתית ושלא מצאתי כמה הוא מרוויח אבל זה בוודאי לא פחות מ- 300 אלף יורו לעונה.

בטח, טביב יקפוץ על עסקה כזו! הוא רק מפסיד בה משהו כמו 1.5 מליון יורו (בהערכה זהירה)!!!

בשביל מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע 250 אלף דולר בעונה זה חוזה נוח, בשביל טביב זה אחד החוזים הגבוהים בקבוצה והוא רוצה להיפטר ממנו, טביב ימכור אותו להצעה הכי גבוהה שתגיע, אני בספק אם קבוצה כלשהי תשלם על שחקן בן 29, 1.5 מיליון יורו (עם כל זה שהוא שחקן מעולה), גם אם הוא יקבל הצעה של 800 אלף יורו, וזו תהיה ההצעה הכי גבוהה שיש לו, הוא ימכור.

מה גם שלא תהיה לו בעיה לקבל שחקנים בהשאלה, אבל רק אם יהיה מדובר בשחקנים צעירים על חוזים נמוכים או שחקנים עם חוזים גבוהים בהשתתפות של כסף.

די מדהים אותי שעדיין יש אנשים שחושבים ככה.

לעניין ורד, טביב ימכור אותו רק בהרבה כסף.

ב"ש, חיפה, או אולי מכבי אם היא בעניין ובאמת תצליח למכור איזה שחקן בהרבה כסף.

מה מדהים?

אני לא חושב ככה, אני יודע כך. ברמה הכלכלית המנהלתית מכבי מתנהלת בצורה הטובה ביותר בישראל ולא רק כמועדון כדורגל.

כל הדיכאונות והמגניבות תשאירו ליוזרים שלא מכירים את מכבי.

במקרה בעבודה שלי יצא לי לעבוד מול מכבי פעמיים, אין מקום מסודר כזה. אבל תמשיכו לרשום הודעות בשביל לייקים ובלי אחיזה במציאות.

אם אתה חושב שמכבי התחילה לדבר עם עידן ורד, קנדיל, זובאס, שכטר או כל שם אחר אתמול בלילה אז בהצלחה חבריקו. אין מה להגיד..אתם מכירים את מכבי טוב מאוד.

אם מכבי תרצה את ורד זה יהיה תמורת כסף וטרייד

ורד יעבור תמורת טיבי\ עטר או גולדברג וכסף או איזה השאלה של כשרון כלשהו שאני מקווה שלא יקרה ורק כסף

חוץ מעטר לא היתי מעביר שום שחקן ממכבי

אם מכבי תרצה את ורד זה יהיה תמורת כסף וטרייד

ורד יעבור תמורת טיבי\ עטר או גולדברג וכסף או איזה השאלה של כשרון כלשהו שאני מקווה שלא יקרה ורק כסף

חוץ מעטר לא היתי מעביר שום שחקן ממכבי

בית"ר מתים על פרוייקטים כמו שגיב יחזקאל (מה גם שהוא צעיר ויש לו פוטנציאל מכירה עתידית), אפשר בהחלט לדחוף להם אותו ועוד כמה לירות.