Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

שכטר סיכם עקרונית עם המועדון על חוזה לשנתיים הקרובות עם אופציה לעונה שלישית

מה שמפריד כרגע בין סיכום לחתימה ראסמית של השחקן זה המינוי של איביץ' שיחתום הימים הקרובים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5267508,00.html

גם הקשר היווני בן ה29 סטברוס צוקלאס נמצא במו''מ מתקדם עם המועדון במטרה לחתום על חוזה של שנתיים

מדובר בקשר מרכזי שיכול לשחק גם כקשר אחורי... בגדול אחלה של שחקן יצא לי לצפות בו בעבר

לא מצליח להבין, טבח נמכר בהרבה כסף, וגם על עסקת אורנלדו סה נכנס סכום יפה לכיס של המועדון.

וההוצאות היחידות היו אצילי ועטר.

אולי המדים בעיצוב אישי מה שגרם לבור הכלכלי הזה?

השכר המופרז. בנושא על שכטר כתבת "מה אכפת לי כמה שכטר מקבל זה לא הכסף שלי" וכאן אתה תוהה ממה נוצר הבור הכלכלי? ענית לעצמך.

מה שמפריד כרגע בין סיכום לחתימה ראסמית של השחקן זה המינוי של איביץ' שיחתום הימים הקרובים

גם הקשר היווני בן ה29 סטברוס צוקלאס נמצא במו''מ מתקדם עם המועדון במטרה לחתום על חוזה של שנתיים

מדובר בקשר מרכזי שיכול לשחק גם כקשר אחורי... בגדול אחלה של שחקן יצא לי לצפות בו בעבר

https://www.youtube.com/watch?v=KDH4bt9gOfw

כן זה ההוא שפורסם לגביו לראשונה בוואלה. שחקן של מאמן. מיטרוביץ היווני כמו שאמרו כאן.

ללידור כהן יש חוזה בפ"ת עם סעיף שחרור של בערך 700 אלף. הוא לא יגיע.

כן זה ההוא שפורסם לגביו לראשונה בוואלה. שחקן של מאמן. מיטרוביץ היווני כמו שאמרו כאן.

החתמה הזויה ברמת הסושיץ' וזה עוד בלי קשר לזהות השחקן (יכול להיות שהוא יהיה מעולה, זה לא קשור).

יש לנו אפשרות למקסימום 5 זרים בהרכב, יש מלא עמדות שאין לנו שחקנים בהם ואין בכלל שחקנים ישראלים ראויים (בלמים, מגן שמאלי, חלוצים, ווינגר שמאלי, ייתכן וגם שוער),

דווקא בקישור ובפרט בקישור האחורי יש לנו אינפלציה טובה של דור פרץ, ברסקי, גלזר ועוד, אז למה למען השם להתחיל את הבנייה מזר על עמדה שלא צריכים בכלל?

עוד מילא בתור זר שישי (וגם בזבוז חבל על הזמן כי רציתי לראות שם את אגדה או חלוץ אחד שאפשר יהיה להעלות מהספסל כשצריך, אין הרבה רגליים מסיימות בכדורגל הישראלי), אבל גם אז הוא יגזול דקות מפרץ/ברסקי/גלזר מה שבהכרח יגרום לך שבשביל להביא נדוניה למאמן החדש אנחנו נשרוף לפחות אחד אם לא שניים מהשחקנים האלו שיעזבו לצמיתות לאחר שעוד פעם לא יספרו. פשוט לא מבין את זה.

ועוד זה מצטרף לחוזה לשנתיים לשכטר ב350 אלף, מה לעזאזל קורה פה?

כתבתי גם בנושא אחר. טימו פוקי שחקן מצוין. מקווה מאוד שלא יגיע לבש. קשה לי להאמין שיגיע אלינו, כי זה ממש לא סגנון ההחתמות שלנו, אבל להביא אותו בהעברה חופשית זה חתיכת שיחוק, למרות שלדעתי יצטרכו לשלם לו משכורת גבוהה.

הוא ממש לא הסגנון של וידאר, אבל לדעתי זה טוב. לדעתי הוא יכול להתאים לנו הרבה יותר מוידאר.

כתבתי גם בנושא אחר. טימו פוקי שחקן מצוין. מקווה מאוד שלא יגיע לבש. קשה לי להאמין שיגיע אלינו, כי זה ממש לא סגנון ההחתמות שלנו, אבל להביא אותו בהעברה חופשית זה חתיכת שיחוק, למרות שלדעתי יצטרכו לשלם לו משכורת גבוהה.

הוא ממש לא הסגנון של וידאר, אבל לדעתי זה טוב. לדעתי הוא יכול להתאים לנו הרבה יותר מוידאר.

מה ז"א "סגנון החתמות שלנו"? ולמה לב"ש יש יותר סיכוי שיגיע?

מה ז"א "סגנון החתמות שלנו"? ולמה לב"ש יש יותר סיכוי שיגיע?

הוא לא סגנון ההחתמה שלנו ברמה הטכנית. סתם כי בד"כ ההחתמות שלנו הן שונות. למרות שבמחשבה שניה שני החלוצים הרציניים האחרונים שלנו סקנדינביים, ואחד מהם הגיע בהעברה חופשית אז שכח ממה שאמרתי.

בקשר לבש, התפרסמה כתבה בוואלה שהוא מועמד אליהם, לכן התייחסתי אליהם.

החתמה הזויה ברמת הסושיץ' וזה עוד בלי קשר לזהות השחקן (יכול להיות שהוא יהיה מעולה, זה לא קשור).

יש לנו אפשרות למקסימום 5 זרים בהרכב, יש מלא עמדות שאין לנו שחקנים בהם ואין בכלל שחקנים ישראלים ראויים (בלמים, מגן שמאלי, חלוצים, ווינגר שמאלי, ייתכן וגם שוער),

דווקא בקישור ובפרט בקישור האחורי יש לנו אינפלציה טובה של דור פרץ, ברסקי, גלזר ועוד, אז למה למען השם להתחיל את הבנייה מזר על עמדה שלא צריכים בכלל?

עוד מילא בתור זר שישי (וגם בזבוז חבל על הזמן כי רציתי לראות שם את אגדה או חלוץ אחד שאפשר יהיה להעלות מהספסל כשצריך, אין הרבה רגליים מסיימות בכדורגל הישראלי), אבל גם אז הוא יגזול דקות מפרץ/ברסקי/גלזר מה שבהכרח יגרום לך שבשביל להביא נדוניה למאמן החדש אנחנו נשרוף לפחות אחד אם לא שניים מהשחקנים האלו שיעזבו לצמיתות לאחר שעוד פעם לא יספרו. פשוט לא מבין את זה.

לא ממש מסכים איתך. מגיע מאמן חדש שהוא הסמכות המקצועית. מגיע ממדינה אחרת, רוצה שחקן שהוא סומך עליו בעמדה קריטית. זה בסדר גמור ואפילו עדיף. הלוואי שיביא גם בלם "שלו".

תקשיב הוא לא רואה את מיטרוביץ' ממטר! אני אומר בגלל שאני יודע

את מיטרוביץ' קטלתי ברגע הראשון שהגיע...הכרתי אותו קצת וזה גם היה נראה כמו קומבינה

צוקלאס שחקן עם אנרגיות שמזכירות את אלה שהיו לפריצה...שחקן שאכפת לו מהקהל

לא מאלה שעושים טובות שהגיעו....יש לו מהירות,הגבהות ומסירות מצוינות וגם מבחינת הגנה אחלה

--------------

אוי ואבוי לידור כהן...איזה בלוף השחקן הזה... נימני מחפש לעקוץ במבצע 1+1

תקשיב הוא לא רואה את מיטרוביץ' ממטר! אני אומר בגלל שאני יודע

את מיטרוביץ' קטלתי ברגע הראשון שהגיע...הכרתי אותו קצת וזה גם היה נראה כמו קומבינה

צוקלאס שחקן עם אנרגיות שמזכירות את אלה שהיו לפריצה...שחקן שאכפת לו מהקהל

לא מאלה שעושים טובות שהגיעו....יש לו מהירות,הגבהות ומסירות מצוינות וגם מבחינת הגנה אחלה

לא התכוונתי להשוות אותו מקצועית למיטרוביץ, אני בכלל לא מכיר את היווני. התכוונתי שהוא גם "שחקן של מאמן" במרכז המגרש. הלוואי ואתה צודק והוא באמת שחקן-שחקן.

לא ממש מסכים איתך. מגיע מאמן חדש שהוא הסמכות המקצועית. מגיע ממדינה אחרת, רוצה שחקן שהוא סומך עליו בעמדה קריטית. זה בסדר גמור ואפילו עדיף. הלוואי שיביא גם בלם "שלו".

אני מקווה שהוא יביא 2 בלמים "שלו", וגם מגן שמאלי, ווינגר וחלוצים. אם רוצה גם שוער אהלן וסהלן.

אבל מה הקשר קשר אחורי? למה לקבור עוד יותר את פרץ,ברסקי וגלזר? כי הסבלנות שלהם תאבד ואז הרבה אחרי שהמאמן החדש ומיטרוביץ' 2.0 לא יהיו פה אתה תראה את גלזר, ברסקי ופרץ מככבים בב"ש/חיפה/בית"ר ותקלל את הרגע.

מה גם שזה טיפשי מבחינת בניית סגל כי אתה שורף זר ועכשיו תצטרך למצוא איזשהו ישראלי בינוני עד גרוע לדחוף לעמדה אחרת שבה יכולת להביא זר טוב.

לפני שאתה מביא עוד שחקנים טובים על עמדה שכבר יש לך שחקנים טובים בה, תביא קודם כל שחקנים טובים לעמדות שאין לך בהן שחקנים. למה לעבוד הפוך?

ואני עוד יוצא מנקודת הנחה שהשחקן הזה תותח ברמת הפראליה/זאוטאטוס שהם בעיניי מהקשרים הזרים הטובים ביותר שהיו בליגה ב30 שנים שאני צופה בכדורגל ישראלי ולמרות זאת הוא עדיין הוא מיותר.

הלוואי שטימו פוקי יבוא, לא מאמין שברונדבי לא האריכה לו חוזה.

לגמרי הזיה. אני גם הייתי בשוק לגלות שהוא חופשי.

קשה לי להאמין שזה מהצד של ברונדבי, כנראה הוא לא רצה לחדש כדי שיהיה לו יותר קל להתקדם.

נראה בינוני מאוד, ואם מישהו נראה בינוני בוידאו זה כבר סימן לא טוב. אפילו לרייכרט יש קליפ של ביצועים יותר יפים.

נראה בינוני מאוד, ואם מישהו נראה בינוני בוידאו זה כבר סימן לא טוב. אפילו לרייכרט יש קליפ של ביצועים יותר יפים.

מדהים אותי שאחרי תרמית מרסלו אנשים עוד לוקחים משהו מהשקר הזה של הסרטוני סוכנים ביוטיוב.

טיבי לא פוגע מאז שקרלוס עזב. מדי פעם הראה ניצוצות וגם זה בעיקר בזכות הבלם שהיה צמוד לו באותו משחק והיה כל-כך רע שגרם לו לבלוט.

בדיוק.

ב6 עונות האחרונות (מוזמנים לבדוק) מר שער למשחק טיבי היה השחקן שגרם להכי הרבה שערים לחובתנו. הוא פשוט צריך לידר לידו שיתן לו כאפה לפנים, לא משנה כמה הוא עטור ניסיון הוא פשוט נהיה רכרוכי במקום ההפך . הכי מבאס שאין אופציות טובות יותר, עוד יותר מבאס שאם יעבור לב״ש הוא פתאום יהיה שחקן

מה עם טוואטחה? ירד מהכותרות ומכבי טרם שאלה את דוידזאדה לעוד עונה.

הוא בכלל רוצה לחזור לארץ? לא נראה לי שזה על הפרק.