Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

כמה ששוינפלד נגר הוא חלוץ על הפיירול אפילו שאתם נותים להתעלם מזה, שחקן מחויב שאני בטוח שמעריכים במועדון בנוסף ליונתן כהן שברור שעדיף שיקבל דק ולהתחיל להריץ אותו כחלק פעיל מהקבוצה בדיוק כמו שחקני הבית בקישור.

וכל זה שנשארו לנו מסגרת אחת ועוד שישה משחקים בערך ביחד עם בעית הפייר פליי שג׳ורדי הכניס אותנו אליה אז השארת הסגל כמו שהוא די מתבקש וחוץ מזה כל רכש ביום האחרון של החלון זה יהיה כנראה עוד אוכל חינם.

אם כבר צריך משהו זה בלם.

בדיוק.

שכטר באנקר, אי אפשר להביא לו זר על הראש.

שוינפלד חלוץ מחליף סולידי.

בלם זר להרכב זה מה שאנחנו צריכים.

כמה ששוינפלד נגר הוא חלוץ על הפיירול אפילו שאתם נותים להתעלם מזה, שחקן מחויב שאני בטוח שמעריכים במועדון בנוסף ליונתן כהן שברור שעדיף שיקבל דק ולהתחיל להריץ אותו כחלק פעיל מהקבוצה בדיוק כמו שחקני הבית בקישור.

וכל זה שנשארו לנו מסגרת אחת ועוד שישה משחקים בערך ביחד עם בעית הפייר פליי שג׳ורדי הכניס אותנו אליה אז השארת הסגל כמו שהוא די מתבקש וחוץ מזה כל רכש ביום האחרון של החלון זה יהיה כנראה עוד אוכל חינם.

אם כבר צריך משהו זה בלם.

הכי מדוייק שיש.

ההתחזקות של ב"ש בהסלבק וסבע קצת מלחיצה אותי. מצד שני יש בזה קצת גלקטיקיות ואני לא מאמין בקונפספט. לכן אני גם מקווה שסהר ישאר שם. להוסיף לאפקט. (להביא אותו אלינו ל- 5 שנים? השתגעתם?).

הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח אם היינו מביאים לפחות אחד מהשניים: חלוץ שפיץ שיודע לכבוש ליד/גיבוי לשכטר, קשר יצירתי עושה משחק עם יכולת הבקעה ליד/גיבוי מיכה.

בלם? הרגתם בצדק את טיבי אבל עם כל השטויות שלו, לליגה הוא בהחלט מספיק. אני לא מצליח לחשוב על שום בלם אחר (אולי כחילה) שהייתי מעדיף במקומו על הספסל/במגרש.

גיבוי? פיבן, ואם לא אז פרץ גם יכול. בלית ברירה אני משער שרוסלן-גלזר יכולים לחלטר שם. זה לא טוב אבל מול ההתקפות של הליגה זה יספיק. (ולא דיברנו על שוינפלד כבלם).

בכל מקרה גם אם לא יבוא - זה מה יש ועם זה ננצח. פתחנו יפה, צריך להמשיך ולנצח את מי שחייבים לנצח, לקוות שלב"ש יקח זמן להתחבר ושחיפה לא יתעוררו פתאום.

מהקצת שראיתי אותו, הוא בהחלט ברמה של להתחיל לרוץ בבוגרים. אין שום סיבה לפחד, באירופה מלא שחקנים צעירים עולים בבוגרים, רק אצלנו כל הזמן מפחדים. ובמעטפת הנכונה כמו שיש במכבי היום זה רק יכול לעזור.

כמובן שיש מקרים כמו מיכה שמוכיחים את זה

אבל נראה לי שיותר בטוח זה שיעשה את הדרך של גלזר ויגיע מהדלת הראשית

שמועה=הגיע עם הקבוצה לחנות של בוס בTlv?

איפה שמעת?

אני לא איזה מקושר ובגלל זה שאלתי פה..

צאו מזה.. רכש כנראה לא יהיה.. אני רק מקווה שבינואר מצבנו בטבלה יהיה טוב ושלא יהיו פצועים.

בכל אופן גם עד אז יתחיל גביע המדינה, ואז מתאים לי להנחית פה איזה לוי גארסיה, עידן ורד ובן שהר..

ההתחזקות של ב"ש בהסלבק וסבע קצת מלחיצה אותי. מצד שני יש בזה קצת גלקטיקיות ואני לא מאמין בקונפספט. לכן אני גם מקווה שסהר ישאר שם. להוסיף לאפקט. (להביא אותו אלינו ל- 5 שנים? השתגעתם?).

האסלביינק בן 29 עם 35 שערים בכל הקריירה , ערן עושה את זה בעונה אחת , שחקן טוב לליגה שלנו , לא מעבר.

דיא סבע , עונה אחת מוצלחת מאוד בליגת העל , עונה מוצלחת בליגה הלאומית , וזהו בגדול.

לשניהם יש עוד הרבה מה להוכיח , הם בטח לא שווים את הסכומים שהשכיבו עליהם ואת השחקנים ששיחררו על מנת שיוכלו להחתים אותם.

הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח אם היינו מביאים לפחות אחד מהשניים: חלוץ שפיץ שיודע לכבוש ליד/גיבוי לשכטר, קשר יצירתי עושה משחק עם יכולת הבקעה ליד/גיבוי מיכה.

בלם? הרגתם בצדק את טיבי אבל עם כל השטויות שלו, לליגה הוא בהחלט מספיק. אני לא מצליח לחשוב על שום בלם אחר (אולי כחילה) שהייתי מעדיף במקומו על הספסל/במגרש.

גיבוי? פיבן, ואם לא אז פרץ גם יכול. בלית ברירה אני משער שרוסלן-גלזר יכולים לחלטר שם. זה לא טוב אבל מול ההתקפות של הליגה זה יספיק. (ולא דיברנו על שוינפלד כבלם).

בכל מקרה גם אם לא יבוא - זה מה יש ועם זה ננצח. פתחנו יפה, צריך להמשיך ולנצח את מי שחייבים לנצח, לקוות שלב"ש יקח זמן להתחבר ושחיפה לא יתעוררו פתאום.

בול. מדויק ממש.