Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

מעדיף חלוץ מחליף לשכטר אבל בהחלט מבין את היתרונות של להשאיר ככה (לא לפגוע בדקות המעטות גם ככה של יונתן)

הופכים פה את שילוב שחקני הבית למטרה במקום לאמצעי.

לא בדיוק. אמרתי שאני מעדיף החתמת חלוץ. אבל מי מבטיח שחלות שיביאו בהשאלה זץיהיה טוב יותר מיונתן? אני לא בטוח.

הייתי מעדיף שחוזז וכהן יצאו לעוד שנת השאלה

מאשר שיקבלו פירורי דקות אצלנו

הייתי שמח לעוד חלוץ שיתחרה עם שכטר על דקות או לפחות שיוכל לגבות אותנו כי שוינפלד לא באמת חלוץ

וגם לעוד קשר התקפי, כי ברגע שאנחנו משחקים לרוב עם 4 שחקני התקפה כמו שאיביץ אוהב

אז יש לנו נכון להיום רק חילוף התקפי אחד

שזה מי שלא פותח מבין אצילי/עטר/מיכה/צי'קו

וזה לא מספיק

ראשית, פה לא מחליטים דבר או הופכים. ניתן להם קרדיט על קיץ לגמרי סבבה וזהו. אם זה אומר לא להביא רק כדי להביא(כי כנראה שאת מי שהם רוצים, לא יכלו להביא)- גם טוב. יש זרימה טובה והקבוצה הזאת תצמח ביחד מתוך התמהיל הנכון שגם משלב שחקני בית מעולים שבש היתה יכולה רק לדמיין אצלה.

הייתי מעדיף שחוזז וכהן יצאו לעוד שנת השאלה

מאשר שיקבלו פירורי דקות אצלנו

הייתי שמח לעוד חלוץ שיתחרה עם שכטר על דקות או לפחות שיוכל לגבות אותנו כי שוינפלד לא באמת חלוץ

וגם לעוד קשר התקפי, כי ברגע שאנחנו משחקים לרוב עם 4 שחקני התקפה כמו שאיביץ אוהב

אז יש לנו נכון להיום רק חילוף התקפי אחד

שזה מי שלא פותח מבין אצילי/עטר/מיכה/צי'קו

וזה לא מספיק

אז בגלל שלא מגיע אף אחד, חוזז ויוני ישארו. ויהיו חלק מהחילופים. וזה יעבוד נהדר לתחושתי.

אז בגלל שלא מגיע אף אחד, חוזז ויוני ישארו. ויהיו חלק מהחילופים. וזה יעבוד נהדר לתחושתי.

אם יביאו "סתם" שחקנים כדי להגיד הבאנו, אז מסכים עדיף שלא יביאו ושיתנו להם את הדקות ברגע שיש פציעות/הרחקות

במחשבה לעתיד - עדיף שהם יהיו שחקני הרכב בקבוצה אחרת בליגה ויקבלו דקות ונסיון

ראשית, פה לא מחליטים דבר או הופכים. ניתן להם קרדיט על קיץ לגמרי סבבה וזהו. אם זה אומר לא להביא רק כדי להביא(כי כנראה שאת מי שהם רוצים, לא יכלו להביא)- גם טוב. יש זרימה טובה והקבוצה הזאת תצמח ביחד מתוך התמהיל הנכון שגם משלב שחקני בית מעולים שבש היתה יכולה רק לדמיין אצלה.

המטרה היא לנצח לא רק לשלב שחקני בית. יתכן ולא מצאו שחקן מתאים ואני אחלה עם הסגל הנוכחי.

אבל לקוות שלא יגיע מישהו כדי לא לפגוע בדקות של יוני זה קצת לשכוח לשם מה התכנסנו

המטרה היא לנצח לא רק לשלב שחקני בית. יתכן ולא מצאו שחקן מתאים ואני אחלה עם הסגל הנוכחי.

אבל לקוות שלא יגיע מישהו כדי לא לפגוע בדקות של יוני זה קצת לשכוח לשם מה התכנסנו

אני (וכנראה גם מכבי) חושב שבשלב הזה, לשלב שחקני בית, מקרב אותנו לנצח והרבה. אני כלל לא מקווה שלא יגיע משהו, אבל אחיה עם זה בסדר ואנסה להוציא את המיטב מהסיטואציה. זה מה שקבוצות טובות/גדולות עושות.

לגמרי. שחקני בית זה טוב, זה נחמד, לפעמים גם מתחבר, אבל לאורך השנים זה לא מה שמביא אליפויות.

מילא יונתן כהן, שגם ממנו לא ראיתי משהו מדהים, אבל לעיתים יכול להוסיף מהירות ומצבים נייחים.

אבל אחרי חוזז אני עוקב כבר כמה שנים ובאמת שחוץ ממהירות לא ראיתי ממנו כלום. בעיקר אנוכי ובעל קבלת החלטות לא טובה, בבני יהודה ובאשקלון הוא אפילו לא היה שחקן הרכב.

לעומת זאת, ברסקי וגלזר שחזרו וגם מצאו את מקומם, מי יותר מי פחות, פתחו באופן קבוע בקבוצות חזקות יותר וגם הרשימו שם.

זוכרים את סטפן שצ'פוביץ? ששיחק פעם באשדוד ועכו, נתן עונה טובה בגיחון ועכשיו הסוכן שלו מציע אותו לכל קבוצה ישראלית כמעט, הוצע לק"ש ולבית"ר בשעות האחרונות.

אם יביאו "סתם" שחקנים כדי להגיד הבאנו, אז מסכים עדיף שלא יביאו ושיתנו להם את הדקות ברגע שיש פציעות/הרחקות

במחשבה לעתיד - עדיף שהם יהיו שחקני הרכב בקבוצה אחרת בליגה ויקבלו דקות ונסיון

תראה, כדורגל מאד נזיל. לפני חודש וחצי שרן לא נספר ופתאום הוא אחרי 180 דקות בנבחרת. טפו טפו שהכל ילך טוב אבל פציעה, שתיים וחוזז הוא פתאום החילוף הראשון שלך לאגף. אתה גם צריך שחקנים שמבינים את מקומם ויכולים לצמוח משם. יש לזה סיכוי לעבוד טוב כי זה טבעי. כי ההירככיה נכונה. למה שהמחליף השלישי לאגף לא יהיה שחקן בית מוכשר? מי טוב מחוזז במעמד המסויים הזה נניח?

לגמרי. שחקני בית זה טוב, זה נחמד, לפעמים גם מתחבר, אבל לאורך השנים זה לא מה שמביא אליפויות.

מילא יונתן כהן, שגם ממנו לא ראיתי משהו מדהים, אבל לעיתים יכול להוסיף מהירות ומצבים נייחים.

אבל אחרי חוזז אני עוקב כבר כמה שנים ובאמת שחוץ ממהירות לא ראיתי ממנו כלום. בעיקר אנוכי ובעל קבלת החלטות לא טובה, בבני יהודה ובאשקלון הוא אפילו לא היה שחקן הרכב.

לעומת זאת, ברסקי וגלזר שחזרו וגם מצאו את מקומם, מי יותר מי פחות, פתחו באופן קבוע בקבוצות חזקות יותר וגם הרשימו שם.

אז איזה כוכב ליגה אתה מציע להביא כשחקן רוטציה שלישי רביעי לאגף במקום חוזז?

אגב, נמני, דריקס, שלח, האחים בומר, שוהם, האחים נחמן, עובד, תמיר כהן, טבח ועוד לא מסכימים איתך. ואני לא מדבר על תקופות קדומות יותר...

אני (וכנראה גם מכבי) חושב שבשלב הזה, לשלב שחקני בית, מקרב אותנו לנצח והרבה. אני כלל לא מקווה שלא יגיע משהו, אבל אחיה עם זה בסדר ואנסה להוציא את המיטב מהסיטואציה. זה מה שקבוצות טובות/גדולות עושות.

אני ממש מסכים עם הסייפא של דבריך.

אבל, מה שיקרב אותנו לנצח זה בעיקר שחקנים ומאמנים טובים

כמה ששוינפלד נגר הוא חלוץ על הפיירול אפילו שאתם נותים להתעלם מזה, שחקן מחויב שאני בטוח שמעריכים במועדון בנוסף ליונתן כהן שברור שעדיף שיקבל דק ולהתחיל להריץ אותו כחלק פעיל מהקבוצה בדיוק כמו שחקני הבית בקישור.

וכל זה שנשארו לנו מסגרת אחת ועוד שישה משחקים בערך ביחד עם בעית הפייר פליי שג׳ורדי הכניס אותנו אליה אז השארת הסגל כמו שהוא די מתבקש וחוץ מזה כל רכש ביום האחרון של החלון זה יהיה כנראה עוד אוכל חינם.

אם כבר צריך משהו זה בלם.

אז איזה כוכב ליגה אתה מציע להביא כשחקן רוטציה שלישי רביעי לאגף במקום חוזז?

אגב, נמני, דריקס, שלח, האחים בומר, שוהם, האחים נחמן, עובד, תמיר כהן, טבח ועוד לא מסכימים איתך. ואני לא מדבר על תקופות קדומות יותר...

לא דיברתי על שנות ה-90/2000. בעשור האחרון, שחקני בית זה כבר לא שם המשחק.

אני בכלל לא חושב שצריך עוד אופציה לאגף, יש מספיק שחקנים לשם. דרוש קשר אמצע וחלוץ.

אני ממש מסכים עם הסייפא של דבריך.

אבל, מה שיקרב אותנו לנצח זה בעיקר שחקנים ומאמנים טובים

מסכים. וחושב שמכבי מחזיקה כאלו, אפילו אם היא גידלה אותם ולא שילמה דמי העברה עליהם.

החזרנו לנוער את קארצב, הבנתי שזה משחקי חוזים וכאלה.

מכבי צריכה לשכנע אותו לחתום על חוזה דרך זה שיהיה בסגל. ברמת ההרכב אין לנו בעיה מהותית בעמדה, יש לנו רק את הליגה על הראש, לא צריך להביא אף אחד לפני שנותנים לו לשחק. הבחור ברמת ליגת העל בוודאות.

הוא לא רוצה להיות פה

לא דיברתי על שנות ה-90/2000. בעשור האחרון, שחקני בית זה כבר לא שם המשחק.

אני בכלל לא חושב שצריך עוד אופציה לאגף, יש מספיק שחקנים לשם. דרוש קשר אמצע וחלוץ.

אני חושב שפרץ וגלזר הם לגמרי שם המשחק והטובים בארץ(מהישראלים) בתפקידם. כמובן שגם מיכה. הנה, כבר יש לך שלושה כאלו. לא מסכים איתך בקשר לקשר נוסף. חלוץ, כן.