Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

שכטר לא יהיה כשיר 100% מהזמן עד ינואר, ואנחנו נאכל את כל הלקרדה על היהירות שיש לנו בגלל 7 נקודות ופתיחת עונה סבירה פלוס.

100%.

בעונה של פאקו לצורך העניין ללא השתתפות במפעל אירופי היה לנו את פריצה, בן בסט ובדש בסגל לסירוגין כשזהבי לרוב שיחק בשפיץ.

מכבי צריכה חלוץ נוסף לסגל, מצד שני אנחנו בתקופה שבקושי קיימות מציאות בחוץ, לכן שהר הופך לאופציה הטובה ביותר אם יגיע בחינם.

מה השמועה שרוצים להעלות את קארצב לבוגרים..?

לא יהרוס לו את ההתפתחות? הוא עוד לא בן 18..

מהקצת שראיתי אותו, הוא בהחלט ברמה של להתחיל לרוץ בבוגרים. אין שום סיבה לפחד, באירופה מלא שחקנים צעירים עולים בבוגרים, רק אצלנו כל הזמן מפחדים. ובמעטפת הנכונה כמו שיש במכבי היום זה רק יכול לעזור.

לגבי ניצול מכסת הזרים. רק בגלל הפלייר פליי וההדחה

אירופה העונה אני מסכים שלא חייבים למלא את המכסה, אבל באופן כללי אתה חייב להביא את מירב הזרים שאתה יכול כדי לשדרג את המשחק שלך. אין מספיק ישראלים טובים וגם אלה שיש לא ברמה הכי גבוהה במיוחד. לארץ זה אולי יספיק אבל לאירופה אין מצב. אני כבר לא מדבר על זה שבגלל מכסת הזרים השחקנים הישראלים מנצלים את המצב כדי לדרוש משכורות מנופחות שלא מגיעות להם ולהחזיק את בעלי הקבוצות בביצים

החיפה החדשה?

הייסלבינק טוען שמכבי ניסתה להחתים אותו שבוע שעבר, אבל בסוף הוא חתם ב"ש.

הדוברים לא סיפרו לו על הפייר פליי?

שמועה=הגיע עם הקבוצה לחנות של בוס בTlv?

החיפה החדשה?

לא מאמין לזה.לדעתי זה חלק מהניסיון להרים לגמלים שוב את האגו מול מכבי. אלונה שלמה עליו 1.7 מיליון על חצי כרטיס , עסקה שגם בימי גורדי לא נשמעת הגיונית אז בטח ובטח לא בעידן הפיירפליי

איפה שמעת?

החיפה החדשה?

לאיזי אין מחסומים אם זה נכון הוא יאשר את זה, נראה הנפצה, אולי ניסה ככה להוציא מבש עוד כמה יורואים וזורם עם זה

החיפה החדשה?

חשבת שזה לא יעבוד עליהם?

נייגל חושף שמכבי תל אביב פנתה אליו אחרי שכבר סגר בבש

הם מפחדים

רשום בוואן ששהר בדרך החוצה מב"ש, כנראה לבית"ר בכל מקרה או חיפה אם מכבי לא תגיש הצעה...

תאמת שלא היה איכפת לי לראות אותו במכבי, אבל כנראה שזה לא יקרה אלא אם מכבי תגיש הצעה .

שכטר לא יהיה כשיר 100% מהזמן עד ינואר, ואנחנו נאכל את כל הלקרדה על היהירות שיש לנו בגלל 7 נקודות ופתיחת עונה סבירה פלוס.

מסכים, אני מקווה שלא נשלם על היהירות הזו, נכון לעכשיו יש לנו את הסגל הכי טוב בליגה וזו ההזדמנות שלנו לברוח לב"ש לפני שהם מתחברים ונקווה שהחוסר בחלוץ מחליף לא יפגע בנו (בלי עוד קשר התקפי ובלם עוד אפשר להסתדר).

לגבי ניצול מכסת הזרים. רק בגלל הפלייר פליי וההדחה

אירופה העונה אני מסכים שלא חייבים למלא את המכסה, אבל באופן כללי אתה חייב להביא את מירב הזרים שאתה יכול כדי לשדרג את המשחק שלך. אין מספיק ישראלים טובים וגם אלה שיש לא ברמה הכי גבוהה במיוחד. לארץ זה אולי יספיק אבל לאירופה אין מצב. אני כבר לא מדבר על זה שבגלל מכסת הזרים השחקנים הישראלים מנצלים את המצב כדי לדרוש משכורות מנופחות שלא מגיעות להם ולהחזיק את בעלי הקבוצות בביצים

שג'ורדי השתולל ואלונה בבולמוס רכש אז מה אכפת להם לדרוש?

אתה באמת חושב שמכבי לא מביאה חלוץ בגלל הפער המטופש והלא רלוונטי הזה? תן להם קצת יותר קרדיט.

שג'ורדי השתולל ואלונה בבולמוס רכש אז מה אכפת להם לדרוש?

אני לא מאשים אותם חס וחלילה, זכותם לדרוש מה שהם רוצים במיוחד אם יש כאלה כמו ג'ורדי ואלונה שמוכנים לשלם. פשוט אומר שצריך לקחת מהם את הקלף מינוף הזה

באיזו שעה מגיע המצחיק התורן עם הלינק להחתמה של מיטרוביץ'?

היה כבר ראדוניץ אתמול...

צחוק צחוק, מיטרו בישל לזהבי לא מעט... חוץ ממיכה מי עוד מבשל מהאמצע שלנו?