Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

שכטר לא ישרוד עונה שלמה בלי עייפות או פציעות או ירידה ביכולת. במכבי של היום צריך לפחות 2 שחקנים טובים בכל עמדה.

זרקת שתי סיסמאות. נניח ששכטר ישחק רק 70% מהדקות (מספר לא גבוה בכלל), אתה חושב שבן שהר יספתק בזה? שהר הולך לפתוח 6-7 משחקים בהרכב בכל העונה, ובשאר להיכנס במקרה הטוב בדקה 70-75 ולשתוק? לא נראה לי. הצלחנו למצוא איזון עדין בסגל העונה, חבל להרוס אותו עם שהר. הייתי מעדיף חלוץ שיגיע שהוא יודע שהוא בא במטרה לעלות מהספסל רוב העונה ולקבל כמה משחקים בהרכב. אחד כמו שוינפלד, רק שמבקיע גולים.

זרקת שתי סיסמאות. נניח ששכטר ישחק רק 70% מהדקות (מספר לא גבוה בכלל), אתה חושב שבן שהר יספתק בזה? שהר הולך לפתוח 6-7 משחקים בהרכב בכל העונה, ובשאר להיכנס במקרה הטוב בדקה 70-75 ולשתוק? לא נראה לי. הצלחנו למצוא איזון עדין בסגל העונה, חבל להרוס אותו עם שהר. הייתי מעדיף חלוץ שיגיע שהוא יודע שהוא בא במטרה לעלות מהספסל רוב העונה ולקבל כמה משחקים בהרכב. אחד כמו שוינפלד, רק שמבקיע גולים.[/quoteאיפה אתה חי. 70 אחוז מהדקות? תבטיח לי את זה ואני מקסימום מעלה מישהו מהנוער. זה אפילו לא קרוב למציאות. סורי.

אני לא ממש חסיד שלו אבל מה האופציות שלו בדיוק, במסגרת השכר והשאיפות הספורטיביות? לא מדובר פה ברומיניגה החדש. יחליף את שכטר? יחליף. בנתיים, לפני שלושה שבועות בקש, הוא אפילו לא החליף אף אחד(גדיר, מלמד, בן בסט) והוא טוב מהם. מה היית מייעץ לו?

הוא ושכמוהו, זה שיא הבינוניות אבל זאת תתקופה שאנחנו חיים בה-בינוניות אול אובר דה פלייס.

עקרונית אתה צודק, רק שהוא מסוג האנשים שפשוט לא מסוגלים לשבת בשקט על הספסל. סוג של בוזגלו כזה. יכול להיות שבהתחלה זה יהיה בסדר, הוא ישתוק וישב בלי לשלוח את אמא שלו לבכות, אבל בסוף זה יתפוצץ. כמו משל העקרב. בתסריט הכי אופטימי שלי תקבל ממנו שנה אחת שקט. ומה יקרה אם יגיעו תקופות פחות טובות? ממש לא רוצה אותו פה.

עקרונית אתה צודק, רק שהוא מסוג האנשים שפשוט לא מסוגלים לשבת בשקט על הספסל. סוג של בוזגלו כזה. יכול להיות שבהתחלה זה יהיה בסדר, הוא ישתוק וישב בלי לשלוח את אמא שלו לבכות, אבל בסוף זה יתפוצץ. כמו משל העקרב. בתסריט הכי אופטימי שלי תקבל ממנו שנה אחת שקט. ומה יקרה אם יגיעו תקופות פחות טובות? ממש לא רוצה אותו פה.

נוטה להסכים איתך. אני גם לא בעניין אבל חושש מהימור גדול מידי במעט ימים שנשארו.

זרקת שתי סיסמאות. נניח ששכטר ישחק רק 70% מהדקות (מספר לא גבוה בכלל), אתה חושב שבן שהר יספתק בזה? שהר הולך לפתוח 6-7 משחקים בהרכב בכל העונה, ובשאר להיכנס במקרה הטוב בדקה 70-75 ולשתוק? לא נראה לי. הצלחנו למצוא איזון עדין בסגל העונה, חבל להרוס אותו עם שהר. הייתי מעדיף חלוץ שיגיע שהוא יודע שהוא בא במטרה לעלות מהספסל רוב העונה ולקבל כמה משחקים בהרכב. אחד כמו שוינפלד, רק שמבקיע גולים.[/quoteאיפה אתה חי. 70 אחוז מהדקות? תבטיח לי את זה ואני מקסימום מעלה מישהו מהנוער. זה אפילו לא קרוב למציאות. סורי.

לפי טרנספרמרקט, מניח שדיי אמין, שנה שעברה מתוך 26 משחקים בעונה הרגילה רק באחד היה מחוץ לסגל. בפלייאוף התחיל הבלאגן הרגיל עם טביב והוא לא כל כך היה מעורב. בכל מקרה, גם אם לוקחים בחשבון את הפלייאוף הוא שיחק באיזור ה-65% מהדקות בליגה שנה שעברה. 70% זה ממש לא מופרך חמסה חמסה.

אני כן מסכים שאי אפשר לסמוך עליו לעונה שלמה וצריך גיבוח, רק לא שהר. שחקן שאני לא סובל גם ברמה האישית.

למרות שסתם טוחנים פה מים על שהר כי נסיכת המלאווח (קרדיט למי?) לא תשחרר לנו אותו בחיים מי שיהיה טוב ישחק. שכטר הגיע לפה בידיעה שהוא חלוץ שני לוידאר, נלחם על ההרכב ובסוף זה בא לטובתו. גם שכטר וגם החלוץ שיבואו (בתקווה מרובה) יצטרכו חילופים מדי פעם ואני לא רוצה אפילו לחשוב על מצב שבו שכטר נפצע או מורחק או סתם בתקופה לא טובה ואנחנו ת-ועים עם שויינפלד בהרכב.

החזרנו לנוער את קארצב, הבנתי שזה משחקי חוזים וכאלה.

מכבי צריכה לשכנע אותו לחתום על חוזה דרך זה שיהיה בסגל. ברמת ההרכב אין לנו בעיה מהותית בעמדה, יש לנו רק את הליגה על הראש, לא צריך להביא אף אחד לפני שנותנים לו לשחק. הבחור ברמת ליגת העל בוודאות.

החזרנו לנוער את קארצב, הבנתי שזה משחקי חוזים וכאלה.

מכבי צריכה לשכנע אותו לחתום על חוזה דרך זה שיהיה בסגל. ברמת ההרכב אין לנו בעיה מהותית בעמדה, יש לנו רק את הליגה על הראש, לא צריך להביא אף אחד לפני שנותנים לו לשחק. הבחור ברמת ליגת העל בוודאות.

קארצב שחקן גדול אבל הייתי בטוח שהוא כנף שמאל!?

הייתי גם בטוח שהוא בביתר רמלה. הוא לא היה בהרכב של הנוער היום.

בכלל, יש גם השנה שנותנים טובים בנוער

התאומים גלזר(בלם וקשר אחורי), מופלח שלאטה, אייל חן. יש גם את הרכש מייקל צ'ילקה וגוררו.

שהר אחלה של שחקן והכי קרוב שיש ל״מניה בטוחה״ בליגה שלנו. הוא יוסיף להתקפה שלנו עוד מימד של כוח מתפרץ ומהירות במעברים.
בהתחשב בגיליון הרפואי של שכטר ועטר, הוא לבטח יקבל דקות משחק משמעותיות.

הוא אולי לא עילוי, אבל העובדות מראות שהוא הניף תואר בכל עונה בה שיחק בארץ ונתן דו-ספרתי כמו מטרונום.

מבאס קצת שהבאתו תדחוק החוצה את יונתן כהן/חוזז, אבל לטעמי מדובר בעסקה טובה למכבי בהתחשב ביחס הסיכון-תועלת.

קארצב שחקן גדול אבל הייתי בטוח שהוא כנף שמאל!?

הייתי גם בטוח שהוא בביתר רמלה. הוא לא היה בהרכב של הנוער היום.

בכלל, יש גם השנה שנותנים טובים בנוער

התאומים גלזר(בלם וקשר אחורי), מופלח שלאטה, אייל חן. יש גם את הרכש מייקל צ'ילקה וגוררו.

קשר התקפי/מרכזי, לא כנף. בטח מתבלבל לך עם אילון אלמוג.

די על הבלטה של ריקן, עם מבנה גוף שונה לגמרי.

אחרי שני משחקים טובים של יוני אנשים כבר דוחקים את חוזז לכל מיני קבוצות מוזרות

תשאירו לנו את הילדים,תביאו גם את סהר ואימו,ועל הדרך בלם דחוף כי נחנקנו כבר מהפלסטרים נחנקנו(פיבן להשאלה כשחקן הרכב?)

אתם זוכרים כמה נאחס אנחנו בפציעות(מהשנים האחרונות-יצחקי,דסה,אצילי סתם ככה בשלוף..)

שיהיה לנו בפאקינג יציע סגל לאליפות , גולדהאר משלם ........ נסיכת המלאווח מישהו ?

את פיבן שמשחק קבוע ומציג יכולת לא רעה אתה משאיל אבל את חוזז, שהסיכוי שלו לראות דקות די קלוש אתה רוצה להשאיר?

שהר אחלה של שחקן והכי קרוב שיש ל״מניה בטוחה״ בליגה שלנו. הוא יוסיף להתקפה שלנו עוד מימד של כוח מתפרץ ומהירות במעברים.

בהתחשב בגיליון הרפואי של שכטר ועטר, הוא לבטח יקבל דקות משחק משמעותיות.

הוא אולי לא עילוי, אבל העובדות מראות שהוא הניף תואר בכל עונה בה שיחק בארץ ונתן דו-ספרתי כמו מטרונום.

מבאס קצת שהבאתו תדחוק החוצה את יונתן כהן/חוזז, אבל לטעמי מדובר בעסקה טובה למכבי בהתחשב ביחס הסיכון-תועלת.

מאמין שהבאה שלו תדחק את שוינפלד החוצה דווקא.

ממש בעד שהר, בתור חלוץ רוטציה ייתן את המספרים שלו, ויש עוד מקום של זר, הקשר הזר היצירתי שאנחנו כל כך צריכים, אבל זה כבר לינואר כנראה..

לפי וואלה לא בטוח שיהיה עוד רכש

בוא אני יספר לך מה יהיה בשעות האחרונות ינחת פה חלוץ אבל האישור לא יגיע ונשאר עם שוינפלד.

לא

ב"ש רוצים ששהר ישחק בכל קבוצה שהיא לא מכבי וכמו שרשמתי לפני יומים עושה את הכל שיהיה בחיפה או בבית"ר ואפילו יציעו טרייד תמורת שהר מולם

קבוצה נאלחת

לא ברור למה רשום שמכבי תחכה בינואר, זה לא שהוא מסיים חוזה, הוא לא בתוכניות או שהוא יעבור עכשיו או שהוא לא יעבור.

חיפה בטח יתייחסו אליו יותר טוב, הוא גם רוצה לשחק הפלייאוף התחתון, צריך לזכור שזה בידיים שלו ובאר שבע במצב בעייתי מאוד אם מביאה את סבע ומשאירה אותו.

זה נראה דיווח רק לצורך ענייני מו"מ בין מכבי לב"ש

לא יודע. זה מסוג המקרים שמתאים לחיפה לקחת את השחקן ואלונה בטח שתעדיף להעביר אליהם.

לגבי שהר, שם התחרות על ההרכב תהיה קצת יותר קלה מבחינתו.