Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

אלונה מסרבת להשלים לבן שהר את ההפרש בין השכר שלו (480K~) לבין מה שאנחנו מציעים (300K~),

מקווה לפחות שבן שהר יתקע לה כמו עצם בגרון ולא יסכים לעבור לקבוצת הבת.

לא יודע מה זה אמרו. פשכצקיא? צנציפח? פורסם על הקיר?

אם אני זוכר נכון רז אמיר כתב את זה, ועדיין אני מאמין לו יותר ממה שאני מאמין לאנשים כמו תומר לוי, פשכצקי או צנציפר.

יש עוד משתנים חוץ משכר שבן שהר צריך לקחת בחשבון,

הוא לא מוערך שם והתסכול לדעתי לא שווה את זה עבורו.

הכל אופן אנחנו בwin-win,מחכה לשמיע את בתיוש.

אלונה מסרבת להשלים לבן שהר את ההפרש בין השכר שלו (480K~) לבין מה שאנחנו מציעים (300K~),

וסכום העברה? אני בספק אם הוא ישתחרר בחינם

יש עוד משתנים חוץ משכר שבן שהר צריך לקחת בחשבון,

הוא לא מוערך שם והתסכול לדעתי לא שווה את זה עבורו.

הכל אופן אנחנו בwin-win,מחכה לשמיע את בתיוש.

היחידה שבווין ווין בסיטואציה כזאת זאת אלונה.

דוחפת לך חלוץ אוברייטד עם חוזה גבוה במתנה און דה האוס ומפנה תקציב לחלוץ הכי טוב בשוק סבע.

וסכום העברה? אני בספק אם הוא ישתחרר בחינם

לא חושב שהיא מטומטמת עד כדי כך כדי לדרוש עליו כסף שהיא חייבת להיפטר מהחוזה הענק שלו 480K אירו נטו כפול 4(?) שנים, לשחקן שהיא לא רוצה בכלל והאמת שגם לא צריכה.

אם הוא מסרב לעבור לבית"ר בניגוד לשאר המנודים, אז זה או לספוג את החוזה שלו ושישב ביציע או לשחרר בחינם ולהגיד תודה שיש קבוצה שמוכנה לקלוט אותו.

האמת שבזה הם צודקים אם יעבור לאיפה שהם רוצים אז הם צריכים להשלים לו את החוזה אם הוא רוצה לעבור אלינו הוא צריך לוותר על החוזה. לפי מה שזכור לי גם ורמוט וויתר על החוזה בשביל לחייך שוב בחיפה. אם היא תדרוש עליו סכום כסף היא תתקע איתו לפחות עד ינואר.

ככה או ככה שהר יעבור בחינם.

ממה שאני מבין, אלונה מוכנה להשתתף בשכר כדי שיעבור לבית"ר ואז היא לוקחת את סילבסטר.

במעבר אלינו היא לא מוכנה לתת שקל להשתתפות בשכר, ואז שהר עצמו יצטרך לוותר על הרבה מאוד כסף.

אם באמת רוצים אותו,נצטרך להעלות את גובה השכר או להביא לו מענק חתימה מסוים שיצמצם טת ההפסדים שלו.

אני לא רואה את אלונה משחררת את שהר בחינם אלינו ונותנת לנו אותו במתנה. כל עוד ב"ש אין בעיות כלכליות או פייר פליי אסור לה מבחינתה לתת לו לחתום אצלנו אפילו במחיר שיישב ביציע כל השנה. מאוד הייתי רוצה לראות את שהר אצלנו במיוחד ששוינפלד הוא החלוץ השני שלנו וחסר לנו שחקן שייתן 10+ שערים בעונה וגם הוא מאוד מתאים לשיטת המשחק שלנו, השאלה אם אלונה מוכרחת מבחינה כלכלית לשחרר אותו בכל מחיר.

אני לא רואה את אלונה משחררת את שהר בחינם אלינו ונותנת לנו אותו במתנה. כל עוד ב"ש אין בעיות כלכליות או פייר פליי אסור לה מבחינתה לתת לו לחתום אצלנו אפילו במחיר שיישב ביציע כל השנה. מאוד הייתי רוצה לראות את שהר אצלנו במיוחד ששוינפלד הוא החלוץ השני שלנו וחסר לנו שחקן שייתן 10+ שערים בעונה וגם הוא מאוד מתאים לשיטת המשחק שלנו, השאלה אם אלונה מוכרחת מבחינה כלכלית לשחרר אותו בכל מחיר.

כרגע כל עוד הוא לא בתוכניות שלהם, זה חצי מיליון דולר בעונה לפח.

מצד שני אם היא חוסכת 300 אלף דולר לעונה בזה שהוא עובר אלינו, הוא עלול להצליח אצלנו(בדומה לראדי).

בקיצור לאור רוחות הפרנויה שנושבות אצלה, לא רואה אותה משחררת אלינו.גם לא בטוח אם עדיף לנו,אולי עדיף שיתקעו איתו, עם כל ההערכה אליו.

היחידה שבווין ווין בסיטואציה כזאת זאת אלונה.

דוחפת לך חלוץ אוברייטד עם חוזה גבוה במתנה און דה האוס ומפנה תקציב לחלוץ הכי טוב בשוק סבע.

לא שאני מזלזל בסבע אבל לפי הדיבור כאן אפשר לחשוב אגוארו מגיע לב"ש ובכלל השיח כאן נהיה לא מכביסטי בעליל.

לא שאני מזלזל בסבע אבל לפי הדיבור כאן אפשר לחשוב אגוארו מגיע לב"ש ובכלל השיח כאן נהיה לא מכביסטי בעליל.

אז נשקר ונגיד שהוא לא מהישראלים הטובים שיש כרגע?

בחייאת כולם פה אומרים מנספורד מטורף החתים את דודזאדה, ואחר כך אומרים שסבע לא החתמה רצינית

ביחס לליגה שלנו הוא יותר מאגוארו, זה השחקן הישראלי הכי טוב כרגע בליגה והוא בעלייה מטאורית, אם הוא ישתלב בשיטה שלהם כמו שצריך הוא יהיה שווה פי 2 ממה שהיה בנתניה.. מה גם שזו העונה הראשונה מאז מיץ' הגיע שלקבוצה כלשהי בליגה עליונות כלכלית עלינו.. ברור שאילולא הפייר פליי, מיץ' היה מניח לסבע מזוודה עם 600 אלף יורו לעונה ואלונה לא היתה מסתכלת אפילו על הכיוון שלו... אבל זה המצב, אין מה לעשות.. וביחס להגבלות ההנהלה שלנו עשתה עבודה מעולה העונה לדעתי.. חסר עדיין בלם בכיר, אי אפשר ככה לצאת למלחמה ארוכה

למזלנו הפייר פליי לא חל בכל מה שקשור לצוותים מקצועיים ומחלקות ילדים ונוער וההשקעה שם היא הגדולה ביותר בארץ בפער, וכבר השנה אנחנו מתחילים לראות את הפירות... בהמשך יהיו עוד שחקנים כדוגמת גררו או אג'ידה... עתיד ורוד לפנינו, אין על ייצור עצמי

סבע עם כל הכבוד למה שעשה עונה שעברה, הוא עדיין לא שווה את הסכומים האלו. מדובר בשחקן בן 26 שנתן עונה מטורפת שנה שעברה בקבוצה שנתנה לו וללוי לעשות כרצונם ולא משנה מה המעמד שלהם היה יציב וחזק בלי תחרות על ההרכב. ב"ש זה סיפור אחר לגמרי שהתחרות על ההרכב גבוהה ושיטת המשחק לא תותאם לו באופן אישי. כל שחקן שמביאים הוא הימור אבל בסכומים כאלו ההימור חייב להיות כמה שיותר בטוח כמו וידאר שידוע שמדובר במכונת שערים מוכחת שהצליח בכמה מקומות, סבע מלבד העונה האחרונה לא עשה שום דבר מיוחד. ב"ש שמה עליו ועל הסלאבנייק את כל הכסף שלהם וזה הימור סופר מסוכן שאני מקווה שייכשל.

ביחס לליגה שלנו הוא יותר מאגוארו, זה השחקן הישראלי הכי טוב כרגע בליגה והוא בעלייה מטאורית, אם הוא ישתלב בשיטה שלהם כמו שצריך הוא יהיה שווה פי 2 ממה שהיה בנתניה.. מה גם שזו העונה הראשונה מאז מיץ' הגיע שלקבוצה כלשהי בליגה עליונות כלכלית עלינו.. ברור שאילולא הפייר פליי, מיץ' היה מניח לסבע מזוודה עם 600 אלף יורו לעונה ואלונה לא היתה מסתכלת אפילו על הכיוון שלו... אבל זה המצב, אין מה לעשות.. וביחס להגבלות ההנהלה שלנו עשתה עבודה מעולה העונה לדעתי.. חסר עדיין בלם בכיר, אי אפשר ככה לצאת למלחמה ארוכה

למזלנו הפייר פליי לא חל בכל מה שקשור לצוותים מקצועיים ומחלקות ילדים ונוער וההשקעה שם היא הגדולה ביותר בארץ בפער, וכבר השנה אנחנו מתחילים לראות את הפירות... בהמשך יהיו עוד שחקנים כדוגמת גררו או אג'ידה... עתיד ורוד לפנינו, אין על ייצור עצמי

הישראלי הכי טוב עלק. הייתה לו עונה טובה שלדעתי הוא לא ישחזר.

סבע עם כל הכבוד למה שעשה עונה שעברה, הוא עדיין לא שווה את הסכומים האלו. מדובר בשחקן בן 26 שנתן עונה מטורפת שנה שעברה בקבוצה שנתנה לו וללוי לעשות כרצונם ולא משנה מה המעמד שלהם היה יציב וחזק בלי תחרות על ההרכב. ב"ש זה סיפור אחר לגמרי שהתחרות על ההרכב גבוהה ושיטת המשחק לא תותאם לו באופן אישי. כל שחקן שמביאים הוא הימור אבל בסכומים כאלו ההימור חייב להיות כמה שיותר בטוח כמו וידאר שידוע שמדובר במכונת שערים מוכחת שהצליח בכמה מקומות, סבע מלבד העונה האחרונה לא עשה שום דבר מיוחד. ב"ש שמה עליו ועל הסלאבנייק את כל הכסף שלהם וזה הימור סופר מסוכן שאני מקווה שייכשל.

אז למה קיארטנסון היה שווה את הסכום? גם הוא סהכ הבקיע שערים.

סבע שווה ועוד איך שווה

רכש גדול של ב"ש

בוא נראה איך אנחנו מגיבים לזה חייבים להביא איזו הברקה אחרת המצב לא להיט

אז למה קיארטנסון היה שווה את הסכום? גם הוא סהכ הבקיע שערים.

וידאר הבקיע לאורך כמה עונות שערים ונתן מספרים מעולים במשך כמה שנים. סבע עד לעונה שעברה היה נחשב לעוד שחקן בליגה שצריך להוכיח את מקומו. רק בעונה שעברה נתן עונה אדירה. הוא עוד צריך להוכיח יכולת לאורך זמן כי גם יניב עזרן הבקיע בעונה 15 שערים.

וידאר הבקיע לאורך כמה עונות שערים ונתן מספרים מעולים במשך כמה שנים. סבע עד לעונה שעברה היה נחשב לעוד שחקן בליגה שצריך להוכיח את מקומו. רק בעונה שעברה נתן עונה אדירה. הוא עוד צריך להוכיח יכולת לאורך זמן כי גם יניב עזרן הבקיע בעונה 15 שערים.

כל שחקן שהצליח התחיל מעונה אחת שבה הוא כבש מספרים, כרגע אין ישראלי ריאלי טוב ממנו

חחח אשדוד חיים בסרט רוצים את פיבן ויונתן כהן, שנייה אני אורז לכם אותם יחד עם ברסקי, גלזר ומיכה ושולח.

ובאותו דיווח אומרים שרצינו את ג'רפי השוער שלהם אבל ג'קי מסרב. חיים בסרט

בן בסט נפצע והיה נוראי קודם לכן, זה מבטיח כנראה שסהר יישאר שם.

או שהם יחתימו את ורד מקבוצת הבת שלהם.