Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

האמת הייתי מאוד בעדו, בחיפה היה השחקן הכי טוב שלהם.

הוא התחיל בסדר עם הבעיטות החופשיות הפסיכיות, ואז ניהיה בלתי נסבל, מאוד מאוכזב.

אבל קשה להאשים רק אותו, הוא לא באמת מקבל קרדיט בהרכב.

והקבוצה נראת פח אשפה, אין אף אחד שיתן כדור נורמלי לגול, תראה איך נראה וידאר, מפינישר אדיר ליובל אבידור.

איבד את המהירות שלו ממזמן,שחקן פציע,כושר גופני הכי חלש במכבי,סובל מהגב באופן קבוע. זה השחקן שאמור להחליף את זהבי? את השחקן שאחרי שמסיים את האימון מקשה על עצמו ומתעצבן שהאימון נגמר? שדואג שכולם יהיו ביחד? שמטריף את כל השחקנים לפני משחק כאילו זה גמר צמפיונס? זה לא המחליף של ערן.

ברור שלא, זהבי יש רק אחד, מתגעגע אליו.

בוא נקווה שבאמת יחזור אלינו שהשיפוץ של בלומפילד יסתיים, גם עד גיל 40 הוא ישאר רעב על המגרש.

אם יש שחקן שאי אפשר לשפוט השנה זה עטר, מעט מאוד הזדמנויות נראה די טוב ברובם אנשים פה שרפו אותו מההתחלה.

אני חושב שגם המספרים שלו פר דקה לא כאלה רעים (לא בדקתי) אבל הוא סימפטום לבעיה גדולה, למרות שהוא עצמו לא אשם. שחקנים שנקנו בסכומים כסף יחסית גבוהים, שיושבים על שכר אסטרונומי יחסית לתרומה שלהם, מנפחים לנו את התקציב ומסבכים אותנו עם הפייר פליי. שוב, הוא לא אשם. יש בשביל זה מנהל מקצועי ומנכ"ל. אם לי היו מציעים 400 אלף במכבי הייתי חותם למרות שאני לא יודע לבעוט.

אני חושב שגם המספרים שלו פר דקה לא כאלה רעים (לא בדקתי) אבל הוא סימפטום לבעיה גדולה, למרות שהוא עצמו לא אשם. שחקנים שנקנו בסכומים כסף יחסית גבוהים, שיושבים על שכר אסטרונומי יחסית לתרומה שלהם, מנפחים לנו את התקציב ומסבכים אותנו עם הפייר פליי. שוב, הוא לא אשם. יש בשביל זה מנהל מקצועי ומנכ"ל. אם לי היו מציעים 400 אלף במכבי הייתי חותם למרות שאני לא יודע לבעוט.

אם הוא היה משחק את אותה כמות משחקים שקיארטנסון או בלאקמן משחקים הוא היה תןרם יותר

ככה שהוא גם לא הסימפטום לבעיה

למה סבע לא בדרך לפה עדיין?

בעונה הקרובה לא הולכים להביא שחקנים בסכומים גדולים.

סבע יעלה לנו כמה מיליונים טובים, לכן לא יהיה כאן.

כי הוא שמן, ערבי ושל אלונה

שמן שיותר מהיר מכל הסגל שלנו ואם הוא של אלונה אז כנראה שגם הצלחת של שנה הבאה, זה שהוא ערבי מעניין רק את רז אמיר.

שמן שיותר מהיר מכל הסגל שלנו ואם הוא של אלונה אז כנראה שגם הצלחת של שנה הבאה, זה שהוא ערבי מעניין רק את רז אמיר.

ואת הפנאטיקס.

לא צריך לצרף הקלטות, פשוט צריך לשמור על פאסון.

אתה גם אוהד מכבי, בדיוק כמו הפאנטיקס, חבל לזרוק עקיצות לארגון\אוהד\קבוצה שאמורים להיות איתך באותו הצד. את הסתלבט, הכעסים והצחוקים - תשמור לשנה הבאה, להפועל שיעלו ליגה ולא לאחיך אוהדי מכבי.

לגבי אלירן עטר, זה הסיפור של אלירן. כשרון גדול, שחקן גדול אבל לא מצליח להתרומם.

יכול היה לקחת את מכבי העונה על הגב שלו, להצעיד אותה קדימה במקום זה הוא דעך יותר מכל הקבוצה ביחד.

מה שזהבי עשה, כנראה שעטר לא מסוגל לעשות וחבל. הציפייה מעטר לעטוף את כולם, לעזור ולקחת את כולם איתו קדימה, במקום זה נראה כאילו זה בדיוק הפוך.

פעם הבאה אני אצרף הקלטות לציטוט שלי.

בוא תשמיע לי אותם בסמי עופר כשרוב הקהל שמגיע הוא הארגון, או שלא באת בעצם?

יסמרטוט רצפה

בוא תשמיע לי אותם בסמי עופר כשרוב הקהל שמגיע הוא הארגון, או שלא באת בעצם?

יסמרטוט רצפה

אני חייב לך משהו?

אני מגיע לכל משחקי הבית ושומע את הזמירות האלה לא פעם.

אני מבין שפגעתי בציפור הנפש שלך, אבל בחיאת, רד מהעץ.

אני חייב לך משהו?

אני מגיע לכל משחקי הבית ושומע את הזמירות האלה לא פעם.

אני מבין שפגעתי בציפור הנפש שלך, אבל בחיאת, רד מהעץ.

מ.ש.ל

יום טוב.

סבע לא רלוונטי, חבל בכלל להתווכח עליו, יחתום בבלגיה כמו כל שחקן של דודו.

האמת? צעד נכון מבחינתו, במקרה הכי גרוע יחזור לפה בינואר/סיום העונה עם משכורת של 300-400 לפחות.

סבע לא רלוונטי, חבל בכלל להתווכח עליו, יחתום בבלגיה כמו כל שחקן של דודו.

האמת? צעד נכון מבחינתו, במקרה הכי גרוע יחזור לפה בינואר/סיום העונה עם משכורת של 300-400 לפחות.

אני גם חושב שיעשה טעות אם יחתום אצלנו או בב"ש עדיף לו לצאת ישירות לאירופה לארץ הוא תמיד יכול לחזור בחוזה מנופח.

למי אכפת מה טוב בשבילו? הוא חייב להיות כאן באימון הראשון.

אני גם הייתי מת לראות אותו כי שחקן כמוהו זה בול מה שחסר לנו, פשוט לא חושב שזה ריאלי.

ורמוט פחות מיממה אחרי דרבי היה ריאלי? אם יש מספיק רצון הוא כאן, כנראה שיש תוכניות אחרות.

בכל מקרה אם הוא בבש זה ביזיון ענקי.

סבע לא ריאלי. גם ידרשו עליו סכומים הזויים וגם אני מניח שהוא יסרב כי יעדיף לעבור ישירות לאירופה. אם ישאר בארץ, זה רק בנתניה או מקסימום בב"ש (שיהיו מוכנים לשלם איזה 3 מליון על חצי כרטיס).

מה גם ששכטר מגיע. אמנם לא בדיוק על המשבצת אבל הוא תופס את הקוביה של "ישראלי בכיר להתקפה"