Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

אתם לא חושבים על זה שאולי גם לצ'יבוטה נמאס? שהוא מת כבר להשתחרר מהחוזה עם מכבי? בסגל הקיים, שיש לך את שכטר, וידאר (זר אחר במקום), מיכה, שוינפלד, עטר, אצילי, ציקו (?) וחוזז/כהן, הוא מבין שאין לו מקום שהוא רוצה בסגל. אני מקווה שמכבי יכניסו סעיף קנייה חזרה כי באמת שאי אפשר לדעת מה יקרה איתו ויש לו פוטנציאל שפתאום בעונה יכול להתפרץ. כרגע העסקה נראית טובה שאתה לוקח שחקן שאי אפשר שוב להשאיל אותו פלוס כמה שחקנים אחרים שתשאיל/תמכור תמורת שחקן שאתה חייב לסגל, אל תשכחו שיש לנו הגנה קצרה כרגע. אין מחליף לדסה, פיבן וגולדנברג כרגע היחידים שנמצאים כגיבוי. בסה"כ מדובר בעסקה טובה לשני הצדדים שאני מקוווה שבעתיד יעשו יותר עם או בלי הפייר פליי.

כל כך נמאס לו שלפני שנה הוא האריך את החוזה במכבי לעוד 5 שנים.

לדעתי יש לו מקום בסגל שלנו, חבל למכור אותו. הוא בשל מספיק בשביל להמשיך את ההתפתחות שלו במכבי גם אם לא ישחק בהתחלה כל משחק. כמובן אם המאמן לא חושב כך והוא בסופו של דבר זה שקובע אין יותר מדי מה לעשות. רק שלא נצטער על זה בעתיד. כך או כך, גם לתת שחקן בתמורה וגם לתת עוד כמה מושאלים בשביל מגן אחד זה מוגזם.

הסיכוי ששלושתם ישלבו בקבוצה הבוגרת הוא קלוש, אבל אם כבר החליטו לוותר על מאוויס, שיגידו לבני יהודה שהם מעוניינים בסעיף של buyback על אותו הסכום שבני יהודה רצו על קנדיל (סכום שכרגע הקבוצה לא יכולה להרשות לעצמה בגלל הפייר פליי), אם בסופו של דבר מאוויס באמת יהיה טוב, תהיה לקבוצה את האופציה להחזיר אותו, במקום שהוא יגיע לבאר שבע/חיפה.

אין לי בעיה עם סעיף ביי בק וברור שזה עדיף. העניין הוא שזה מתומחר בעסקה, ויכול להיות שזה על חשבון דברים אחרים.

בני יהודה לא פראיירים ואם הם לא מקבלים כסף ממשי על העסקה, ברור שהם לא יסכימו רק למושאלים הגרועים שלנו (יחזקאל וג'אן לדוגמא).

הניגרים האלה אין בהם אמונה,שקרנים ונוכלים באחריות.

הניגרים האלה לקחו פה 3 אליפויות רצוף.

ברור שהעדיפות לשחקנים סקנדינבים חסונים אבל העתיד באפריקה. ראה ערך שחקני סגל אלופת העולם.

הניגרים האלה לקחו פה 3 אליפויות רצוף.

ברור שהעדיפות לשחקנים סקנדינבים חסונים אבל העתיד באפריקה. ראה ערך שחקני סגל אלופת העולם.

זו הסיבה לדעתי שצרפת ואנגליה הצליחו במונדיאל. הכדורגל הולך היום ונהיה יותר פיזי ומהיר ולאפריקאים יש גנים מתאימים לסגנון הזה,

בשתי הנבחרות האלו (במיוחד בצרפת) אחוז גדול מהאוכלוסייה באים משם ובשילוב לימוד כדורגל ברמה הכי גבוהה עם אקדמיות זו התוצאה.

הרגשה שציקו הזה יהיה פלופ.

משהו בו לא מסתדר לי

אחר כך צוחקים על סוייר שהוא מחפש.

לא צריך לחפש משהו שנמצא מול העיניים.

צ'יקו נוחת מחר

אם היה למכבי יורו על כל פעם שאמרו את זה לא היה פייר פליי...

אם היה למכבי יורו על כל פעם שאמרו את זה לא היה פייר פליי...

"אופואדו הגיע הבוקר שוב לשגרירות ישראל באבוג'ה, בירת ניגריה, על מנת לאסוף את דרכונו ובו אשרת הויזה לישראל"

טוכמן יודע הכל

מה אתם משחקים לי אותה עכשיו? אתם אמיתיים??

יושבים פה בני זונות שרמוטות שלוקחים על עצמם למטרה להתחזוך לאוהדי מכבי וללכלך בכל צורה על מנת להסית נגד הקבוצה ולגרור אוהדים חלשים לקללות ובוז נגד הקבוצה

ואתם מגנים עליהם?? אומרים שאנחנו חריפים איתם מדי? אמיתי?

שהוא ואחותו השרמוטה וכל המשפחה הזבל שלו ילכו להזדיין אלף פעם.

"אני הכי אוהד מכבי מכולם ואני מקלל אנשים שאני לא מכיר בפורום, תראו איזה גבר אני"

הרגשה שציקו הזה יהיה פלופ.

משהו בו לא מסתדר לי

תודה על הפרשנות צנציפר

"אני הכי אוהד מכבי מכולם ואני מקלל אנשים שאני לא מכיר בפורום, תראו איזה גבר אני"

שחרר גבר, זאת הודעה מאתמול, למה להרוס עוד הפעם את הנושא?

"

אופואדו הגיע הבוקר שוב לשגרירות ישראל באבוג'ה, בירת ניגריה, על מנת לאסוף את דרכונו ובו אשרת הויזה לישראל"

טוכמן יודע הכל

חכה עכשיו יהיה שביתה אחר כך ידחו את הטיסה אחרי זה המטוס יתרסק...

הדבר החשוד היחיד לגבי צ'יקו זה למה לאור היכולת שלו לכאורה הוא לא ממשיך בטורקיה וחותם בליגה הראשונה, או לפחות בקבוצה אחרת בליגה השניה עם שאיפות עלייה. אבל זה כנראה כי אצלנו הוא יקבל הרבה יותר כסף.

מאז סיפורי אוקרונטה עם אינטר במכבי וסדאם והחבר שלו ביסקוויט שהבריחו אותם מהאוניה בהפועל לא שמעתי סיפורים כלכך פיקנטים

יש לנו אונית הצלה?

ילד אפס עם בלוג של אפס שחושב שהוא כתב ספורט ו/או מבין במשהו וחושב שהוא יפתח מולי אז הוא יהיה מישהו.

אני מקלל את מי שיוצא נגד מכבי. תומך במי שבעד. קל לראות. אפס.

אתה לעומת זאת מגיב באיחור של יום ואלף עמודים רק כדי להראות שאתה גבר כשאתה באמת, ילד אפס.

טוכמן שקורא כאן פעם בכמה ימים\שעות:

תפסיק עם הפרטים הלא רלוונטים. טוכמן, עבר המון זמן מהימים במעריב והיום צריך לחסוך באותיות ותווים ולא להאריך.

זה שתרשום ששחקן הרכש אכל ביצה עם אבוקדו לפני הטיסה - לא מעניין. פרטים כאלה לא יגרמו לך להיות העיתונאי הכי מוערך שמסקר את מכבי אלא יהפוך אותך למשה שיינמן שלא השכיל להבין שצריך אנגלית בעידן של היום או לרז זהבי (עליו אין צורך להרחיב)

גם כשאתה עולה ל102 \ 103 - קצר את הפרשנות, תדייק בעובדות ושחרר אותנו מהפרטים הלא רלוונטים....חלאס.

הדבר החשוד היחיד לגבי צ'יקו זה למה לאור היכולת שלו לכאורה הוא לא ממשיך בטורקיה וחותם בליגה הראשונה, או לפחות בקבוצה אחרת בליגה השניה עם שאיפות עלייה. אבל זה כנראה כי אצלנו הוא יקבל הרבה יותר כסף.

היתה פניה מאלאניאספור, מקום 12 בעונה שעברה. במכבי מציעים מאבק על תארים וכנראה שכר קורץ יותר, מה שבטורקיה הוא לא יקבל.

תפסיק עם הפרטים הלא רלוונטים. טוכמן, עבר המון זמן מהימים במעריב והיום צריך לחסוך באותיות ותווים ולא להאריך.

זה שתרשום ששחקן הרכש אכל ביצה עם אבוקדו לפני הטיסה - לא מעניין. פרטים כאלה לא יגרמו לך להיות העיתונאי הכי מוערך שמסקר את מכבי אלא יהפוך אותך למשה שיינמן שלא השכיל להבין שצריך אנגלית בעידן של היום או לרז זהבי (עליו אין צורך להרחיב)

גם כשאתה עולה ל102 \ 103 - קצר את הפרשנות, תדייק בעובדות ושחרר אותנו מהפרטים הלא רלוונטים....חלאס.

טוכמן אל תקשיב לו

יש לו יכולת מופלאה למרוח דברים, ברדיו הוא אוכל 80% מהזמן של האייטם בשטויות.

היתה פניה מאלאניאספור, מקום 12 בעונה שעברה. במכבי מציעים מאבק על תארים וכנראה שכר קורץ יותר, מה שבטורקיה הוא לא יקבל.

בטורקיה דווקא השכר הרבה יותר אטרקטיבי מישראל

סביר להניח שאירופה והשם של מכבי הביאו אותו לפה

מה מה הקשר?

הוא לא רלוונטי, מכבי כרגע מתחזקים בשביל להתקדם באירופה בשחקנים בטריידים או בהעברות חופשיות או בהשאלות..ורד הוא סכום הוצאה וכרגע אין שום סיכוי שמכבי תשקיע עליו מה גם שהוא קרוב לחיפה ולמכבי אין את היכולת להוציא את ה500 אלף יורו האלה להשקיע בו.

וכמו שאמרתי שהוא שיחק במפעל האירופאי במדי בית"ר השבוע..כרגע הוא לא רלווונטי לפחות בשביל אירופה.

מה מה הקשר?

הוא לא רלוונטי, מכבי כרגע מתחזקים בשביל להתקדם באירופה בשחקנים בטריידים או בהעברות חופשיות או בהשאלות..ורד הוא סכום הוצאה וכרגע אין שום סיכוי שמכבי תשקיע עליו מה גם שהוא קרוב לחיפה ולמכבי אין את היכולת להוציא את ה500 אלף יורו האלה להשקיע בו.

וכמו שאמרתי שהוא שיחק במפעל האירופאי במדי בית"ר השבוע..כרגע הוא לא רלווונטי לפחות בשביל אירופה.

יכול לשחק בקבוצה אחרת בבתים.