Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

קשה לי לסמוך על טיבי לאורך עונה שלמה. שרן לא שם מבחינת יכול להיות בלם פותח, ככה שאני מקווה שיגיע בלם נוסף

יש 5 מקומות לזרים בהרכב. כרגע יש לנו:שוער,בלם,חלוץ,מגן שמאלי. צ'יקו מגיעים ויהיה לנו גם כנף שמאל. זה בעצם מכסה 5 זרי הרכב.

אז אולי יצליחו בסוף למכור את ראיקו ויביאו שוער ישראלי, זה מפנה לך מקסימום מקום לעוד זר הרכב נוסף, קשר או בלם. במצב כזה, אני חושב שעדיף קשר.

אז סיטואציה בה יביאו עוד "זר הרכב" לעמדת הבלם היא סיטואציה בה מוכרים/משאילים גם את ראיקו וגם את וידאר מבלי להביא חלוץ "זר הרכב" שיחליף את וידאר. לא אידיאלי.

יש 5 מקומות לזרים בהרכב. כרגע יש לנו:שוער,בלם,חלוץ,מגן שמאלי. צ'יקו מגיעים ויהיה לנו גם כנף שמאל. זה בעצם מכסה 5 זרי הרכב.

אז אולי יצליחו בסוף למכור את ראיקו ויביאו שוער ישראלי, זה מפנה לך מקסימום מקום לעוד זר הרכב נוסף, קשר או בלם. במצב כזה, אני חושב שעדיף קשר.

אז סיטואציה בה יביאו עוד "זר הרכב" לעמדת הבלם היא סיטואציה בה מוכרים/משאילים גם את ראיקו וגם את וידאר מבלי להביא חלוץ "זר הרכב" שיחליף את וידאר. לא אידיאלי.

אז שחרר את באטוקיו ותביא במקומו קשר זר

מלול נתן עונה אחת טובה אחרי עשר רעות.

מלול בן 29.

קנדיל בן 24.

קנדיל נתן עונה טובה ממלול לטעמי.

זאת היתה העונה לתת הזדמנות לצ'יבוטה (התאזרח, פייר פליי, אחרי עונה יחסית טובה), אם החליטו שזה לא יקרה עכשיו זה לא יקרה לעולם. להשתמש בו לצרכי העברה (בטח בעונה כזאת) זה מיקסום של הסיטואציה מבחינת מכבי.

כמו שאמרו פה מקווה שיש סעיף בייבק

מלול בחינם שחקן בית שיכול להישאר הרבה שנים

תמורת קנדיל אתה מפסיד שחקנים וסיכוי טוב שהוא ירצה לעזוב לאירופה מתישהו

בכללי שניהם אמורים להיות מחליפים, אז אין סיבה להשקיע במגן מחליף כל כך הרבה

מלול בחינם שחקן בית שיכול להישאר הרבה שנים

תמורת קנדיל אתה מפסיד שחקנים וסיכוי טוב שהוא ירצה לעזוב לאירופה מתישהו

בכללי שניהם אמורים להיות מחליפים, אז אין סיבה להשקיע במגן מחליף כל כך הרבה

דסה יעזוב. אם לא הקיץ אז בקיץ הבא. סורי זה שמלול שחקן בית לא עושה לי את זה כשהשחקן בגיל 30. זה לא שהוא ילד שמחכה להזדמנות

דסה יעזוב. אם לא הקיץ אז בקיץ הבא. סורי זה שמלול שחקן בית לא עושה לי את זה כשהשחקן בגיל 30. זה לא שהוא ילד שמחכה להזדמנות

התכוונתי שהוא מכיר את מכבי, הקהל, הציפיות ויהיה לו יותר קל להתאקלם מקנדיל

חייב להודות שלא ראיתי את קנדיל יותר מידי העונה ואת מלול כן ראיתי

פשוט חבל לאבד שחקנים והיית יכול להביא מגן נניח באותה רמה בחינם בלי לאבד אף שחקן

טעות לתת את צ'יבוטה

בשביל איזה מגן מחליף

עדיף היה לתת להם את בלטסקה ואיזה יחזקאל ואף אחד לא יבכה.

בסוף צ'יבוטה יפרוץ ויגיע לחיפה או ב"ש

אתם לא מבינים דבר אחד. נראה שההחלטה לגבי צ'בוטה התקבלה.

להוציא אותו לעונת השאלה נוספת זה מגוחך והוא גם כנראה לא יסכים.

הואיל ואין הצעות עליו עסקת טרייד זה מיקסום של הסיטואציה לטעמי.

אגב, יש עוד כמה-יחזקאל למשל.

אז שחרר את באטוקיו ותביא במקומו קשר זר

זה אובייס. אני מדבר בכוונה על "זרי הרכב". יש 5 מקומות. כרגע: שוער,בלם,מגן,כנף(צ'יקו),חלוץ.

אם תמכור את ראיקו ותביא ישראלי, זה יפנה לך עוד "זר הרכב" אחד בלבד. אם תמכור את וידאר,סביר שתרצה להביא חלוץ-הרכב אז זה אחד כנגד אחד.

מה שאומר שיש לך מקום אחד נוסף לזר הרכב, או בלם או קשר. לא שניהם.

טעות לתת את צ'יבוטה

בשביל איזה מגן מחליף

עדיף היה לתת להם את בלטסקה ואיזה יחזקאל ואף אחד לא יבכה.

בסוף צ'יבוטה יפרוץ ויגיע לחיפה או ב"ש

ברור שעדיף להביא להם שחקנים שאין לנו מה לעשות איתם, אבל בבני יהודה לא טיפשים, הם יודעים איזה שחקנים עדיף בשבילם יותר.

זה אובייס. אני מדבר בכוונה על "זרי הרכב". יש 5 מקומות. כרגע: שוער,בלם,מגן,כנף(צ'יקו),חלוץ.

אם תמכור את ראיקו ותביא ישראלי, זה יפנה לך עוד "זר הרכב" אחד בלבד. אם תמכור את וידאר,סביר שתרצה להביא חלוץ-הרכב אז זה אחד כנגד אחד.

מה שאומר שיש לך מקום אחד נוסף לזר הרכב, או בלם או קשר. לא שניהם.

אין דבר כזה זר הרכב מבחינתי, אתה מביא זר בציפייה שיתרום לך יותר ממה שחקן ישראלי שנמצא על המדף יתרום לך.

בשורה התחתונה,. אין בלם ישראלי נורמלי, חובה זר.

אין ישראלי 50/50 שיודע לתת מספרים, וכך גם אין חלוץ ישראלי ראוי שייתן את מה שוידאר נותן.

השאלה היא איך תשחק במשחק הנתון, זה עוד צריך לראות.

אם תעלה לאירופית, יהיו לך מספיק פציעות/הרחקות או סתם חלוקת עומסים כדי שתהיהי רוטציה בריאה בין הזרים, וכל אחד יתרום את מה שהוא צריך למשחק הנתון.

מוקדם לדעת איך איביץ׳ רוצה לשחק, אבל מניח שה 442 שתרגל זה לא סתם ונשתמש בזה השנה, יכול להיות מאוד מעניין נגד קבוצות בליגה, במקרה כזה גם הקשרים הישראלים מספיק טובים.

במשחקים בהם תצטרך להיות מבוקר יותר, אז תעלה עם שלישיית קישור שכוללת את השחקן הזר, גם במחיר של פחות כלים בהתקפה.

בקיצור מה שאני מנסה לומר שזה מאוד דינאמי.

עם זאת, בדבר אחד אני מסכים וזה שאם אתה מביא בלם זר, זה להרכב כי טיבי לא מספיק טוב, כך שיש 3 זרים בהגנה שככל הנראה יהיו ״מולחמים״, הרוטציה בין הזרים תהיה בין הקשר/וינגר/חלוץ, שמה בליגה תוכל למצוא תחליף ישראלי בסגל שיוכל לספק את הסחורה במשחק הנתון.

איזה כיף יהיה לקנות את צ'יבוטה וארמלי עוד שנתיים בשני מיליון יורו אחרי שנתנו אותם בטרייד בשביל מגן מחליף.

אם זה קורה זו אחת העסקאות הכי מפגרות שלנו, ברמת העסקה על צ'קול.

צ'יבוטה שנה שעברה 8 גולים בבני יהודה, באמת שהוא שווה את קנדיל ועוד 8 מושאלים רק כדאי שבני יהודה ידפקו אותנו וירגישו סבבה?

אנחנו יוצאים פריארים עם קבוצות כמוהם, שם כסף שעוד שנה קנדיל חוזר לבני יהודה בחינם רק שאנחנו נחסוך את המשכורת שלו

בני יהודה כל שנה נהנים על חשבונינו עם מושאלים בחינם, שאחננו רוצים מהם שחקן הם נותנים לנו מחיר מיוחד ועוד הם רוצים להרוויח עלינו, כל שחקן שיש לו קצת ביקוש במכבי או בחיפה נהיה שווה פתאום מליון יורו, שנה שעברה בשביל שנסכים להשאיל להם את צ'יבוטה הם היו נותנים לנו את קנדיל בחינם..חאלאס ליפול בבלוף הישראלי ובמחירים, חשבתי שלמדנו מזה כבר.

עסקה גרועה מאוד בשבילנו

כמה קנדיל כבר שווה שצריכים להעביר אליהם 3 שחקנים פלוס יחזקאל מושאל ועוד להשתתף להם בשכר

הזייה

צריכים לתמכר להם כל מושאל ב100 אלף יורו ושיבינו שהמחיר של קנדיל לא צריך לעבור ת300 אלף יורו (על ורד טביה רוצה 500)

מה? אנחנו מחתימים את ג'ורדי אלבה או משהו ולא סיפרנו לנו? מה זאת העסקה המפגרת הזאת? איך אוהבים להבריח כשרונות צעירים מהקבוצה הזאת זה משהו.. שום דבר לא משתנה.

הדיבור הוא על זה שהזכויות ממכירה עתידית יהיו 50% של בני יהודה ו 50% של מכבי.

אני בעד העסקה. דסה כנראה ימכר ואנחנו חייבים מגן ישראלי טוב. הייתי עושה עם אשדוד עסקה דומה על קינדה שחקנים נוספים שלא בתוכניות שחלק יעברו בהשאלה וחלק 50-50(פביאן, יחזקאל,בחוזקה).

היה את דור מלול בשוק בשביל מגן מחליף, בטוח שיש לו סעיף כמו של בן בסט שאפשר לממש במידה ונמכור את דסה ויהיה לנו מאני מזומני, בשביל מגן מחליף לא שווה להשקיע את כל הנוער שלנו, זה לא מה שבוער כרגע.

חוזז, יוני כהן גלזר וברסקי הם המושאלים שכנראה נשארים איתנו..אין מה לעשות אין מקום לכולם ורק הטובים ביותר יהיו במכבי.

קנדיל מהמעט שראיתי פוטנציאל גדול וכבר עכשיו יכול להיות אחלה שחקן לליגה.

הוא מגיע כרגע על תקן מחליף, אבל כנראה שדסה איתנו גג כד השנה הבאה וקנדיל זו מחשבה עתידית.

קנדיל הוא מקסימום מחליף, אין סיכוי שיכול להחליף את דסה בהרכב.

לדעתי העברה הזאת תהיה פחות או יותר כמו זאת של עוז ראלי, אחרי שנה יושאל לאיזה ק"ש.

הדיבור הוא על זה שהזכויות ממכירה עתידית יהיו 50% של בני יהודה ו 50% של מכבי.

אני בעד העסקה. דסה כנראה ימכר ואנחנו חייבים מגן ישראלי טוב. הייתי עושה עם אשדוד עסקה דומה על קינדה שחקנים נוספים שלא בתוכניות שחלק יעברו בהשאלה וחלק 50-50(פביאן, יחזקאל,בחוזקה).

אתם לא מבינים שאם צ'יבוטה לא ישחק השנה במכבי הוא לא רוצה להמשיך להיות מושאל אם משחררים אותו כנראה שיש סיבה.

אור דסה הושאל לרעננה . הייתי מעדיף שיושאל לקבוצה קצת יותר גדולה מה שנקרא .. יש לו הרבה מאוד כישרון . אני אוהב את המשחק שלו

נצטרך לראות כמה ישלבו אותו שם ואיך הוא יהיה , נקווה לטוב

בעסקה לבני יהודה הוא כבר לא ישתלב וטוב שכך.

מה דעתכם?