Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

יאללה עזבו אתכם טרולים ושתולים - נקסט.

מישהו יודע למה מחכים לשחרור באטוקיו? למה לא מקפיאים אותו כבר/נותנים לו את החוזה והביתה?

כרגע הביטוח משלם לו את רוב השכר לא?

וכרגע יש רק ארבעה זרים.

אין שום סיבה טובה למהר עם השחרור שלו לפני שמחתימים לפחות עוד שני זרים. בעיקר כשאחד הזרים שמכבי מחפשת הוא שחקן בעמדה פחות או יותר כמו באטוקיו.

דעת יחיד...תזהר עוד הודעה אחד שלא מיישרת קו ואתה הופך להיות האחיין המושתל של אסי רחמים בפורום.

בלי להעליב (לא מפריע לי אם כן), אבל לא כתבתי את זה כדי להגן עליך.

טנפן הוא טנפן ולא כל אויב של אויבי הוא ידידי (סתם סקירה קצרה של הנושאים אותם פתחת, מראה שכמעט כל הקלדה שיוצאת לך במקלדת זה זבל).

אם אתה אוהד מכבי זה יותר גרוע בעיני מאשר אם היית אוהד ב"ש או הפועל.

כתבתי את דעתי על היחס המכיל שמקבלים אוהדים ותיקים ומוכרים לכאורה על התנהגות חרא כשלך.

באסה,

אתה יכול לדבר על יוזרים בשמות שלהם.

בכל מקרה מבטיח לך שאם במקרה האוהד ב"ש הנ"ל היה אוהד מכבי + מגיע לכל משחק אבל בעל דעה שונה משלי, אז הייתי מתווכח ורב איתו, לפעמים בכבוד, לפעמים פיצוצים. אבל צריך להבין שיש אנשים שהולכים אחריי עיקרון/דעה/עמדה וכל עוד היא מנומקת צריך להתייחס בהתאם.

להשוות את זה לצורה שהתייחסנו לאוהד בש הטמבל הזה שסתם מנסה לפזר רעל? בחייאת.

וסוייר, גם אם זה נראה ככה (אני יכול לנחש למי התכוונת) לא התכוונתי ליוזר ספציפי אחד.

הכינוי שנתת לי בראש ההודעה הוא דוגמא מצויינת למאפיה שייש כאן ויודעת להכיל זבלנים ותיקים אבל תוקפת כל מי שהוא לא חלק מהקליקה שלכם, רק כי לא באנו טוב בזווית של העין.

אז לא צריך לבחייאת אותי

מצטער שהמשכתי בנושא הזה פשוט הייתי חייב להגיב.

כרגע הביטוח משלם לו את רוב השכר לא?

וכרגע יש רק ארבעה זרים.

אין שום סיבה טובה למהר עם השחרור שלו לפני שמחתימים לפחות עוד שני זרים. בעיקר כשאחד הזרים שמכבי מחפשת הוא שחקן בעמדה פחות או יותר כמו באטוקיו.

בדיוק, כל עוד אין לנו זר שיבוא במקומו אין שום סיבה לשחרר אותו ולשלם לו מראש את כל החוזה.

מאמין שמכבי יקפיאו/ישחררו אותו במידה וימצאו זר אחר שיבוא במקומו.

עדכון מוואן(לא עוקב אחרי שאר אתרי הספורט, רק כשיש משהו חשוב) : עסקת קנדיל למכבי תל אביב בדרך לסגירה.

דעתכם?

רק מקווה שהעסקה לא תכלול את מתן חוזז

מצוין.

מאפשר למכור את דסה אם יש עליו הצעות.

ואם אין, אמצעי לחץ מצויין לגרום לו לחתום על חוזה חדש ושפוי ולא להחזיק את הקבוצה בביצים.

עדכון מוואן(לא עוקב אחרי שאר אתרי הספורט, רק כשיש משהו חשוב) : עסקת קנדיל למכבי תל אביב בדרך לסגירה.

דעתכם?

אם זה נכון זה אומר שדסה סופית לא מעריך חוזה.

אני מקווה שמצאו קבוצה שתשלם עליו כי עדיף להרוויח עליו משהו מאשר שילך בחינם ויש סיכוי שהוא ילך לבאר שבע או חיפה אז בכלל...

בשביל שחקן גיבוי לא צריך לתת שום שחקן בית מוכשר כמו ציבוטה, כהן וכ׳ו רק יחזקאל פחות יכאב

בעונה הבאה הוא כנראה לא יהיה שחקן גיבוי