Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

נניח קוראים לך יוגב,

כשאתה לפני מבחן חשוב בבית ספר, אתה אומר בהצלחה יוגב? או בהצלחה לי?

בעיקרון לא מאחל לעצמי אבל אם כבר אני אגיד בהצלחה לי.

ואת התואר שלי בראיית חשבון כבר סיימתי מזמן אם אתה מנסה לרמוז שאני בגיל של חלק מהילדים פה.

ומה הנקודה של להראות שאתה משתמש בשם שלי? חלק מההתקפה האישית על כל מי שמעז לדבר נגד הוד מלכותו סוייר?

הפתעת שורה...היית מהאנשים שדווקא יותר התחברתי אליהם עד עכשיו.

ואת התואר שלי בראיית חשבון כבר סיימתי מזמן אם אתה מנסה לרמוז שאני בגיל של חלק מהילדים פה.

ומה הנקודה של להראות שאתה משתמש בשם שלי? חלק מההתקפה האישית על כל מי שמעז לדבר נגד הוד מלכותו סוייר?

חחחחח זה בדיוק הסגנון של אלי באסה

אין קשר לסוייר.

אתה לא אוהד מכבי. מצטער זה שקוף.

אין קשר לסוייר.

אתה לא אוהד מכבי. מצטער זה שקוף.

כמו שראית אני לא בדיוק מחפש להוכיח לך משהו.

אומר את דעתי בצורה מכובדת ועניינית כל הזמן ולא מחפש לקבל ציונים על אם אני אוהד וכמה אני אוהב את מכבי.

בעד לדבר לאוהד אחר בצורה מכובדת בדיוק כמו שצריך לדבר עם שחקנים..ומותר לבקר אותם..כל עוד זה בטעם וענייני ..

חושב שאם הייתי אוהד בש הייתי מנסה בדיוק ההיפך אבל לא משנה.

חבל שדיברתי אם זאת התגובה..

כמו שראית אני לא בדיוק מחפש להוכיח לך משהו.

אומר את דעתי בצורה מכובדת ועניינית כל הזמן ולא מחפש לקבל ציונים על אם אני אוהד וכמה אני אוהב את מכבי.

בעד לדבר לאוהד אחר בצורה מכובדת בדיוק כמו שצריך לדבר עם שחקנים..ומותר לבקר אותם..כל עוד זה בטעם וענייני ..

חושב שאם הייתי אוהד בש הייתי מנסה בדיוק ההיפך אבל לא משנה.

חבל שדיברתי אם זאת התגובה..

לבקר את מי ? שחקן שעדיין לא נחת כאן בכלל?

מה אתה מבלבל את המוח ? וואלה בחיים לא אבין את הצורך בלהתחזות לאוהד של קבוצה אחרת, אתם כאלה מושפלים .

היו כאן אוהדי הפועל ואוהדי בית״ר שהציגו את עצמם ראסמי וגם כתבו כאן לעניין או לא הם קיבלו את הכבוד המינימלי.

אתה ושאר הטמבלים צריכים לקבל את מה שמגיע לכם חבורה של קוקסינלים.

לבקר את מי ? שחקן שעדיין לא נחת כאן בכלל?

מה אתה מבלבל את המוח ? וואלה בחיים לא אבין את הצורך בלהתחזות לאוהד של קבוצה אחרת, אתם כאלה מושפלים .

היו כאן אוהדי הפועל ואוהדי בית״ר שהציגו את עצמם ראסמי וגם כתבו כאן לעניין או לא הם קיבלו את הכבוד המינימלי.

אתה ושאר הטמבלים צריכים לקבל את מה שמגיע לכם חבורה של קוקסינלים.

בוא תן לי מה שמגיע לי...אפס

כל הכבוד סוייר...מספיק שאמרת שמישהו אוהד בש כדי שהליצנים שמחכים שתגיד להם על רכש יקפצו.

אחלה פורום נהיינו..

גם אם תגידו מיליון פעם זה לא יהפוך את זה לנכון..אוהד מכבי משנת 94 ויכול לעשות פה בית ספר לכל אחד.

לא מתכוון לקחת בזה חלק.

קיבלתם מה שרציתם אם זה עושה לכם טוב.

ביי

כל הכבוד סוייר...מספיק שאמרת שמישהו אוהד בש כדי שהליצנים שמחכים שתגיד להם על רכש יקפצו.

אחלה פורום נהיינו..

גם אם תגידו מיליון פעם זה לא יהפוך את זה לנכון..אוהד מכבי משנת 94 ויכול לעשות פה בית ספר לכל אחד.

לא מתכוון לקחת בזה חלק.

ביי

ברוך שפטרנו.

אחלה פורום נהיינו..

לא מתכוון לקחת בזה חלק.

ביי

ביי אחי.

ד״ש לבן בסט

יאללה עזבו אתכם טרולים ושתולים - נקסט.

מישהו יודע למה מחכים לשחרור באטוקיו? למה לא מקפיאים אותו כבר/נותנים לו את החוזה והביתה?

יאללה עזובו אתכם טרולים ושתולים - נקסט.

מישהו יודע למה מחכים לשחרור באטוקיו? למה לא מקפיאים אותו כבר/נותנים לו את החוזה והביתה?

פייר פליי וזה...

יאללה עזבו אתכם טרולים ושתולים - נקסט.

מה הטעם לשחרר אותו כל עוד הוא לא תופס מקום? מן הסתם ישחררו אותו כשירצו להחתים זר שישי. בינתיים, גם אם צ'יקו יחתום אנחנו 6 זרים.

אני האחרון שייגן על מטנפים למיניהם.

אבל רק שתי שאלות:

1. מה טינוף יותר גדול?

לכתוב שהלקט ביצועים של הניגרי מביך והוא 'נראה' כמו פלופ. או

לקבוע שראייקו הוא האשם בשער של ההונגרים (והוא הפלופ הטוב לגילו וכו) ?

(זו סתם דוגמא. אני יכול לאסוף בצי של משאיות זבל, טינופת מהשנה שעברה של חלק מהיוזרים המכובדים שנכנסו עכשיו באמא של המטנף ואחותו)

2. מה יותר גרוע?

יוזר שהוא או ילד או חדש או אפילו אוהד בש שכותב שטויות מדי פעם (וישר קופצים עליו שהוא טרול או שתול ככה שההשפעה שלו כמו הבעיטות של מיכה -הנה גם אני )

או יוזר וותיק ומכובד שקובע שהמאמן / מנג'ר/ הנהלה, חסר מושג, כמעט בכל החתמה שהיא ואפילו מכור שעושה קופה על גולדהאר sins 2014 ומקבל חסינות גורפת או מקסימום 'אל תגזים' מכובד ומלוקק.

באסה,

אתה יכול לדבר על יוזרים בשמות שלהם.

בכל מקרה מבטיח לך שאם במקרה האוהד ב"ש הנ"ל היה אוהד מכבי + מגיע לכל משחק אבל בעל דעה שונה משלי, אז הייתי מתווכח ורב איתו, לפעמים בכבוד, לפעמים פיצוצים. אבל צריך להבין שיש אנשים שהולכים אחריי עיקרון/דעה/עמדה וכל עוד היא מנומקת צריך להתייחס בהתאם.

להשוות את זה לצורה שהתייחסנו לאוהד בש הטמבל הזה שסתם מנסה לפזר רעל? בחייאת.

אבל רק שתי שאלות:

1. מה טינוף יותר גדול?

(זו סתם דוגמא. אני יכול לאסוף בצי של משאיות זבל, טינופת מהשנה שעברה של חלק מהיוזרים המכובדים שנכנסו עכשיו באמא של המטנף ואחותו)

2. מה יותר גרוע?

יוזר שהוא או ילד או חדש או אפילו אוהד בש שכותב שטויות מדי פעם (וישר קופצים עליו שהוא טרול או שתול ככה שההשפעה שלו כמו הבעיטות של מיכה -הנה גם אני )

או יוזר וותיק ומכובד שקובע שהמאמן / מנג'ר/ הנהלה, חסר מושג, כמעט בכל החתמה שהיא ואפילו מכור שעושה קופה על גולדהאר sins 2014 ומקבל חסינות גורפת או מקסימום 'אל תגזים' מכובד ומלוקק.

חלאס סגרנו את הנושא אתה רוצה תפתח נושא במקום אחר פה מדברים על דברים שקשורים לרכש.

אבל רק שתי שאלות:

1. מה טינוף יותר גדול?

2. מה יותר גרוע?

!

בלי קשר לעניין שהיה כאן קודם, אני דיי בטוח שבשדים מטנפים על מכבי פחות מכאן. אז עדיף בלי תחרויות מי מטנף יותר...

באסה,

אתה יכול לדבר על יוזרים בשמות שלהם.

בכל מקרה מבטיח לך שאם במקרה האוהד ב"ש הנ"ל היה אוהד מכבי + מגיע לכל משחק אבל בעל דעה שונה משלי, אז הייתי מתווכח ורב איתו, לפעמים בכבוד, לפעמים פיצוצים. אבל צריך להבין שיש אנשים שהולכים אחריי עיקרון/דעה/עמדה וכל עוד היא מנומקת צריך להתייחס בהתאם.

להשוות את זה לצורה שהתייחסנו לאוהד בש הטמבל הזה שסתם מנסה לפזר רעל? בחייאת.

מתחיל להבין שאתה ממש מאמין לעצמך...העלית פה איזה תמונה שלי עם צעיף של בש שפיספסתי?

פשוט קבעת את זה כי הגנתי על אוהד שתקפת...מספיק שאמרת כדי להפוך את זה לנכון.

מזכיר לי התנהגות של בריונים בבית ספר יסודי..אולי זה באמת הגיל הממוצע של החבורה הנחמדה פה.

נכון, אני חדש יותר ממך ומלא מעט יוזרים פה בפורום..לא הופך אותי לאוהד פחות וותיק או פחות טוב.

פיזרתי רעל? תזכיר לי איפה אני מקלל או משפיל שחקנים שלנו?

היחיד שתקפתי זה אותך וגם זה בתגובה לדברים שלך.

בדיוק ההיפך...אני תוקף את מפזרי הרעל כדי שיהיה פה יותר נחמד..הגיוני לאוהד בש..

תנסה לפעמים לעצור ולהסתכל על המציאות כי אתה בבירור לא מבדיל.

רוצים להישאר קבוצה של חברים סגורה? תפתחו קבוצה בוואסטאפ אם לא פתחתם כבר ותיאמתם את התקיפה בלי סיבה הזאת.

דעת יחיד...תזהר עוד הודעה אחד שלא מיישרת קו ואתה הופך להיות האחיין המושתל של אסי רחמים בפורום.

כל אחד פה גבר מאחורי מקלדת

יום חמישי יש משחק סופר חשוב.תגיעו.תיפגשו.ואז נראה מי אוהד מכבי(אם בכלל) או אוהד כורסא . ואני מדבר פה על כולם כולל כולם. יש פה אנשים שצריך להוריד להם אחת במציאות,מבין את זה . אבל בכל זאת דברו בכבוד,אנחנו לא הגועל , לא בית"ר ולא פחיפה הבבונים שכל שיחה עם אוהד שלהם זה כמו לדבר עם ילד בר מצווה שגילה את אולטראס ישראל.

תחזירו את הפורום לרמה נורמלית