Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

קשר אמצע. דחוף. תואם ראדי 2013.

בלי זה זה לא רלוונטי מה יהיה מקדימה.

חבר טוען בנחרצות, שבמערך מסוים אין צורך בשחקן כזה:פרץ וגולסה, אצילי, ציקו שכטר ווידאר. לא הבנתי למה אבל יש מצב הוא צודק

קשר אמצע. דחוף. תואם ראדי 2013.

בלי זה זה לא רלוונטי מה יהיה מקדימה.

יובל זו בקשה גדולה מאוד, אנחנו כבר 4 שנים בלי שחקן כזה.

מרבית המשחקים בליגה צריכים להיות עם פרץ וריקן באמצע כשהשחקן השלישי התקפי יותר..מיכה לא הרשים אותי בעמדה הזאת אז הייתי מנסה את אצילי.

בכנפיים מיכה ימין ושמאל ציקו או עטר כשוידאר או שכטר כתשע ואנחנו נסתדר בליגה.

הבעיה הגדולה זה השוער ואחרי זה טיבי

ותודה לנוסא על השכנועים.

על כל זר שמגיע מאותה מדינה של זר אחר ששיחק פה יש את הכתבה הגנרית על ״x מתלבט לכן התייעץ עם y ששיחק בארץ וקיבל חוות דעת מעולה מה שעזר בחתימה״.

על כל זר שמגיע מאותה מדינה של זר אחר ששיחק פה יש את הכתבה הגנרית על ״x מתלבט לכן התייעץ עם y ששיחק בארץ וקיבל חוות דעת מעולה מה שעזר בחתימה״.

אם הוא באמת עזר להחתים פה זר מוצלח, אני מוכן לסלוח לו על כל החיוכים אחרי ההחמצות.

טוכמן:

הגעתו של צ'יקו אופואדו לארץ כדי לחתום רשמית על חוזהו במכבי תל אביב לשנתיים הקרובות, שוב מתעכבת. אחרי שמכבי תל אביב נאלצה להמתין ארבעה ימים עד שהשחקן קיבל לידיו את דרכונו, שהיה בדרום אפריקה, ובשל כך לא הצליחו במועדון להנחית אותו בארץ ביום רביעי על מנת לרשום אותו למשחק מול פרנצווארוש, כעת ישנו עיכוב נוסף בשל ענייני בירוקרטיה ולוחות זמני עבודה

- מקווים שיגיע עד יום שלישי ויעודד את הקבוצה מהמזרחי עליון בגומלין בחמישי

טוכמן:

הגעתו של צ'יקו אופואדו לארץ כדי לחתום רשמית על חוזהו במכבי תל אביב לשנתיים הקרובות, שוב מתעכבת. אחרי שמכבי תל אביב נאלצה להמתין ארבעה ימים עד שהשחקן קיבל לידיו את דרכונו, שהיה בדרום אפריקה, ובשל כך לא הצליחו במועדון להנחית אותו בארץ ביום רביעי על מנת לרשום אותו למשחק מול פרנצווארוש, כעת ישנו עיכוב נוסף בשל ענייני בירוקרטיה ולוחות זמני עבודה

זה נראה שיש פה יותר מידי חארטות,אל תתפלאו אם בסוף הוא לא יגיע.

טוכמן:

מעניין אותי מי הגורם שמדליף לטוכמן לפרטי פרטים את כל ההליך, אין מצב שהוא ממציא את כל זה.

חודש קריטי לכל העונה לפנינו

חייבים להתחזק בבלם,קשר 50:50,לסגור את העניין עם צ'יקו הניגרי,למכור כבר את ראייקו ולהחתים את הרוש.

ואם יצליחו להגיע להסכמות עם בני יהודה ואשדוד על קנדיל וקינדה בתמורה למושאלים או שחקנים שאין טעם לבנות עליהם כמו יחזקאל זה יהיה בונוס

קדימה בהצלחה...

מעניין אותי מי הגורם שמדליף לטוכמן לפרטי פרטים את כל ההליך, אין מצב שהוא ממציא את כל זה.

מי ישמע סודות אטום.

את המידע הזה הוא יכול בקלות לקבל מהסוכן שלו או מהמועדון ששיחק בטורקיה.