Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

כן אבל הוא לא ישחק שבוע הבא גם ככה, אז מה זה משנה אם הוא ינחת היום, מחר או מחרתיים ? עד אמצע השבוע הוא ינחת בוודאות ..יש דברים שהם מעבר למכבי כמו השגת אישורים וכ׳ו

שבוע הבא עם הרכב של 4-3-3 עם אמצע מאוזן ושחקני אגף תיראה יותר טוב, אני לא ציפיתי לכלום זה כולה משחק ראשון כבר החלטתם שאנחנו חייבים חיזוק דחוף ? טוב שיש את המשחקים האלה ללמוד , חבל שאין השנה שלב הבתים של הטוטו ממה שרשמו פה

כן אבל הוא לא ישחק שבוע הבא גם ככה, אז מה זה משנה אם הוא ינחת היום, מחר או מחרתיים ? עד אמצע השבוע הוא ינחת בוודאות ..יש דברים שהם מעבר למכבי כמו השגת אישורים וכ׳ו

שבוע הבא עם הרכב של 4-3-3 עם אמצע מאוזן ושחקני אגף תיראה יותר טוב, אני לא ציפיתי לכלום זה כולה משחק ראשון כבר החלטתם שאנחנו חייבים חיזוק דחוף ? טוב שיש את המשחקים האלה ללמוד , חבל שאין השנה שלב הבתים של הטוטו ממה שרשמו פה

לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שהסגל של שנה שעברה לא שייך לרמות של מכבי.

ואתמול עלינו עם הרכב 9/11 משנה שעברה.

כן ידוע שזה לא יהיה ההרכב הסופי אבל עדיין יהיה נחמד לראות שדברים זזים בגזרת הרכש בעמדות הנחוצות.

חייבים קשר אמצע נורמאלי. אי אפשר להמשיך עם גולסה. חייב לבוא אפילו לפני צ'יקו.

מסכים. מביא קשר אמצע גם אם זה אומר לוותר כרגע על בלם זר נוסף.

לא צריך להיות גאון גדול בשביל להבין שהסגל של שנה שעברה לא שייך לרמות של מכבי.

ואתמול עלינו עם הרכב 9/11 משנה שעברה.

כן ידוע שזה לא יהיה ההרכב הסופי אבל עדיין יהיה נחמד לראות שדברים זזים בגזרת הרכש בעמדות הנחוצות.

שורה, אתה דורש משהו שלא כל כך אפשרי כרונולוגית. הביאו את הדחוף ביותר והשאר קורה בתנועה. אתה רוצה שאיביץ יכיר את השחקנים שלו ויקבל החלטות נכונות. זה לא ממש משנה מה לא התאים בעונה שעברה. זה עדיין הוא שצריך לראות בעצמו. וזה נאמר ללא הגבלת הפייר פליי.

אין עמדה שיותר משוועת לחיזוק מאשר קשר אמצע סוס עבודה עם אוריינטציה לגול. האנמיות של הקישור (עם כל הכבוד לריקן) פשוט מסרסת אותנו ומאפשרת לסגור אותנו בקלות.

אוהב את גולסה אבל בלי מספרים זה לא זה.

הבעיה הזאת תיפתר אם נשחק עם 2 מאחורה ועוד אחד מקדימה (אצילי, מיכה), אתמול פתחנו עם 3 קשרי אמצע שרק ריקן מסוגל לייצר מצב מביניהם.

האמת שאני שונא את המערך של 3 קשרי אמצע (מערך פאקו), ואני ממש מעדיף קישור עם קשר התקפי טבעי.

אני ציפיתי בכלל שנפתח עם אצילי במקום גולסה/ריקן ושכטר במקום שוינפלד, אני מקווה שהפציעות הם הסיבה ששניהם לא פתחו.

לא לתת את גולברג בהדאלה ולהתקע ללא מחליף ראוי, בינתיים נראה מהמשחק אתמול שסבוריט לא מרבה להצטרף להתקפות כמו דוידזאדה וגולברג שגם ככה לא היה מגן התקפי הוא האופציה היחידה , שהפועל חיפה ישאילו לנו את מלול בתמורה, חלאס עם העסקאות האלה

במהלך המשחק ברור לעין שאין לנו בועט חופשיות/קרנות עם רגל ימין בסגל. היחידי זה עטר וגם רק בעיטות ישירות לשער. אין לנו אחד שיכול להרים כדורים מסוכנים כמו שעשו לנו ההונגרים אתמול. בגלל שחסר שחקן כזה, חשבתי על בוזגלו. אני יודע שהוא בא עם אבא דפוק וגם ככה מאור בוזגלו הוא פרימדונה ועושה הרבה רעש וצלצולים, אבל הוא יכול לפתור לנו את הבעיה הזאת ולהפוך את החיסרון ליתרון. למרות שבפעם הקודמת שהיה במכבי הקרנות לא עברו את גובה הנעל, אבל הוא שחקן אחר שעכשיו גם לו לא נשאר אופציות אחרות, ובמידה ויצליחו לרסן את אבא שלו ואותו והוא יפנים שהוא בא להיות חלק מרוטציה ולא מולחם להרכב, אפשר למצוא פה מציאה.

במהלך המשחק ברור לעין שאין לנו בועט חופשיות/קרנות עם רגל ימין בסגל. היחידי זה עטר וגם רק בעיטות ישירות לשער. אין לנו אחד שיכול להרים כדורים מסוכנים כמו שעשו לנו ההונגרים אתמול. בגלל שחסר שחקן כזה, חשבתי על בוזגלו. אני יודע שהוא בא עם אבא דפוק וגם ככה מאור בוזגלו הוא פרימדונה ועושה הרבה רעש וצלצולים, אבל הוא יכול לפתור לנו את הבעיה הזאת ולהפוך את החיסרון ליתרון. למרות שבפעם הקודמת שהיה במכבי הקרנות לא עברו את גובה הנעל, אבל הוא שחקן אחר שעכשיו גם לו לא נשאר אופציות אחרות, ובמידה ויצליחו לרסן את אבא שלו ואותו והוא יפנים שהוא בא להיות חלק מרוטציה ולא מולחם להרכב, אפשר למצוא פה מציאה.

אין סיכוי לרסן את אבא שלו, הוא לא ישתנה. בחיים לא הייתי מביא אותו.

דווקא אהבתי את זה שדסה הרים את הקרנות, יש לו הרמות מצויינות, ויש גם את אצילי.

אין סיכוי לרסן את אבא שלו, הוא לא ישתנה. בחיים לא הייתי מביא אותו.

דווקא אהבתי את זה שדסה הרים את הקרנות, יש לו הרמות מצויינות, ויש גם את אצילי.

קרנות אפשר להסתדר עם דסה אפילו שהם כל כך לא חדות ומסוכנות שצריך נגיחה של שור בשביל שהכדור יינגח עם עוצמה אבל זה בסדר יחסית. כל מצב של בעיטה חופשית לשער שהיה לנו אתמול, היה ברור שלא ייכנס, וידאר עוד חמישים שנה לא ייתן גול מבעיטה חופשית ואני בספק עם יצליח לעבור את החומה. נשארת רק עם אצילי ועטר וברגע ששניהם לא משחקים, אנחנו אחת הקבוצות שהכי כדאי נגדה לעשות עבירה לכדור חופשי כי פשוט אין סיכוי שניתן גול. בוזגלו, עם כל חוסר האהבה אליו, משנה את כל התמונה. נכון, האבא דפוק מאוד, אבל אני מאמין שבמערכת בריאה אפשר להכיל אותו. במידה ולא סופרים כל התבטאות כזו או אחרת, ההשפעה שלו תירד. חוץ מזה, אין עוד ישראלים שעולים לי בראש שיש להם את היכולות של בוזגלו.