Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2018 ע"ש דור מלול

פנחס שוף

Recommended Posts

השאלה האם באמת המאמן או מישהו מהצוות יושב עם השחקן ומראה לו בוידאו איפה קבלת ההחלטות שלו לא היתה טובה ואז לתרגל את זה באימון, אם המוח שלו "חלש" ירד לו הביטחון, זה לא כזה פשוט.

פשוט זה לא. אפשרי, ובהחלט יש לו מעט שחקנים שרשמו גרפי שיפור מדהימים בנושא.

חזרה לנקודה- אם הבעיה עם צ'יבוטה זה קבלת ההחלטות הוא צריך היה להישאר פה.

פוטנציאלית תקרת הזכוכית שלו גבוהה בהרבה משל יוני וחוזז לטעמי.

למה הם כן והוא לא? למכבי הפתרונים

גם ליחזקאל יש הכל חוץ מקבלת החלטות

למזלנו מאוויס שחקן טוב יותר. אם היה אפשר, הייתי משאיר את שלושתם, כמו פעם בנוער שפינטזנו שישחקו יחד בבוגרים.

גם ליחזקאל יש הכל חוץ מקבלת החלטות

למזלנו מאוויס שחקן טוב יותר. אם היה אפשר, הייתי משאיר את שלושתם, כמו פעם בנוער שפינטזנו שישחקו יחד בבוגרים.

מה זה הכל יש ליחזקאל אל תשאל

פשוט זה לא. אפשרי, ובהחלט יש לו מעט שחקנים שרשמו גרפי שיפור מדהימים בנושא.

חזרה לנקודה- אם הבעיה עם צ'יבוטה זה קבלת ההחלטות הוא צריך היה להישאר פה.

פוטנציאלית תקרת הזכוכית שלו גבוהה בהרבה משל יוני וחוזז לטעמי.

למה הם כן והוא לא? למכבי הפתרונים

איביץ. הוא מתפרנס מלקבל החלטות כאלה.

אל תשכח שעל צ'ילאקה שילמו כסף (אם אני זוכר נכון, חצי מיליון שקל), אז כנראה שאם מדובר בסכומים נמוכים יחסית, הקבוצה יכולה להוציא אותם.

על צ'ילאקה אם אני לא טועה שילמנו לפני האיסור העברות של אופ"א.

לא יכול להיות שחקן עם פוטנציאל טוב מפנמה? מה זה משנה שהוא מפנמה?

דווקא כיוון מעניין וסימן לסקאוטינג שכולם זועקים שצריך. ממרכז אמריקה אפשר להביא הברקות.

לא זלזלתי, אלא מפתיע אותי שהגיעו דווקא לפנמה בחיפוש אחר שחקן זר לנוער.

לא זלזלתי, אלא מפתיע אותי שהגיעו דווקא לפנמה בחיפוש אחר שחקן זר לנוער.

אל תתבלבל, כנראה מדובר בשידוך של סוכן שהמליץ על השחקן ובמכבי התרשמו.

לא בהכרח, זה אפילו לא בטוח שלשחקן פנמי בן 18 יש סוכן.

גם לשחקן ניגרי בן 18 אין, ועדיין יש סוכנים שיודעים לשווק שחקנים מקומיים לקבוצות בעולם

המדיניות של מכבי עם המושאלים יכולה לפגוע בנו בעתיד. שחקנים כמו צ'יבוטה, שמושאלים כל שנה כבר שלוש עונות אולי בקרוב אגבע ברציפות, יכולה להרתיע שחקנים נוער צעירים מלחתום על חוזי ארוכי טווח עם מכבי. שחקן שרואה איך צ'יבוטה כל עונה עובר לקבוצה בינונית - מינוס ולא מקבל אפילו הזדמנות להראות את היכולות שלו במכבי ובנוסף לא יכול ללכת לקבוצות גדולות אחרות כי יש לו חוזה במכבי, גורם לשחקנים צעירים חשש מגורל דומה. מכבי עשוייה בעקבות כך להפסיד שחקנים. אני חושב שאחרי שנתיים או גג שלוש שנים שמכבי מחליטה שהיא לא מעוניינת בשחקן, למכור אותו לקבוצה אחרת עם סעיף קנייה חזרה או למכור במחיר גבוה יותר תמורת ויתור על סעיף זה. ככה לא היו עוד שחקנים כמו צ'יבוטה ושחקנים הבאים יחששו פחות מלחתום על חוזה ארוך טווח.

מה זה יכולה, מלא כוכבים בנוער ברחו ובורחים ממך כל שנה

למה?

לא יודע, אני מניח שחלק בגלל סיפורים שונים על ואן לייבן וחלק כי הבינו שעדיף לעזוב ולהרכש בחזרה מאשר לגדול מבפנים (בטח אחרי עסקת יחזקאל). אולי אחרי ג׳ורדי המדיניות קצת תשתנה

למרגוליס יש בעיות נפשיות בלתי פתירות לדעתי

אין סיכוי שייצא ממנו כדורגלן רציני בגלל זה וחבל

הוא פספס את הרכבת עם השטיות האלה

ויתר לעצמו עם כל הפחדים והחרדות שלו

לא יצא למחנה אימונים בגלל זה

עם כל הכבוד אליך אחי אני לא חושב שאתה יכול להגדיר את מה שיש לו כשטויות או להגיד שהוא ויתר לעצמו.

מאחורי המחשב הכי קל לשפוט אבל אתה לא יודע מה באמת יש לבן אדם אז מומלץ לא סתם לירות מילים וסיסמאות

עם כל הכבוד אליך אחי אני לא חושב שאתה יכול להגדיר את מה שיש לו כשטויות או להגיד שהוא ויתר לעצמו.

מאחורי המחשב הכי קל לשפוט אבל אתה לא יודע מה באמת יש לבן אדם אז מומלץ לא סתם לירות מילים וסיסמאות

לחשוב מה היה קורה אם זהבי היה נשאר בהרכב. הזוי.

לא מאמין שהיה קורה משהו, יש הבדל עצום בין יתרון 3-0 ל3-3, רמת הדריכות והריכוז הרבה יותר גבוהים.

ממש לא אם יריתי מהמקלדת כנראה שאני יודע על מה אני מדבר מניסיון אמיתי.

בתור אחד שמבין דבר או שנים בחרדות כמו מרגוליס בתקופות מסוימות אני יודע מה הוא עובר תאמין לי זה הכל בראש בגלל זה אני אומר שהוא מוותר לעצמו הכל פסיכולוגי אני לא יורה סתם

כל הסיפורים ששמעתי עליו זה סיפורים שגם אני היו תקופות שהרהרתי בהם והרבה אנשים חוו, אבל עם קצת עזרה עצמית אתה יכול להתגבר על הכל

המחסום הפסיכולוגי הזה והלחץ שאנשים תולים בך כשחקן גורמים לך לקבל כאפה נפשית קשה, לא חלילה שאני מזלזל אני אומר שטיות לא מתוך זלזול אלא באמת שאין שם דבר אבל המוח שלך מייצר אותו

ובגלל זה הוא הפסיד כנראה קריירה וחבל מאוד

קודם כל, זה שהיו או לא היו לך חרדות לא הופך אותך למבין גדול בחרדות, חרדות יכולות לצוץ מאלפי סיבות ובעוצמות שונות, ולכל בן אדם נדרש טיפול שונה, בטח לא "קצת עזרה עצמית".

מאיפה אתה מבין מה הוא עובר? אתה גם היית כישרון גדול בכדורגל והופעלו עלייך המון לחצים תוך כדי מעבר בין מדינות בגילאים צעירים?

באמת אין שום דבר? מאיפה לך? עשית לו אבחון? אתה מבין בכלל את המשמעות של הדברים שאתה כותב? אני מנחש שאתה לא מטפל(אחרת לא היית כותב כל כך הרבה שטויות).

"הכל בראש" - זה נכון, אבל זה לא הופך את זה לאשמתו, או למשהו שקל לפתור.

אני בכלל לא נכנס לסיפור עצמו של גאל(שבמקרה ממש יצא לי להחשף בעצמי) כי זה לא המקום שלי או שלך.

בדרך כלל אני מבליג על ההודעות שלך אבל הפעם זה כל כך מטופש ומטעה שהייתי חייב להגיב.